• GoHome Professional
placevi šumadijski okrug pogodan barem 3290 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • placevi šumadijski okrug pogodan barem 3290 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - placevi šumadijski okrug pogodan barem 3290 m2

  • Za upit "placevi šumadijski okrug pogodan barem 3290 m2" pronađeno 39 nekretnina - prosečna cena 22 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 3120 m2 (malo manji)
    • 3450 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 806 eura
    • do 1000 eura (prosečna cena)
    • do 1200 eura
    • do 10 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 293 nekretnina (58 agencija i portala)

  Plac, KRAGUJEVAC, 55.000 €, 3618,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju plac u naselju Ilicevo, površine 3618 m2, koji se nalazi u blizini škole u Ilićevu, pogodan za izgradnju hale, magacina, poslovnog prostora. Plac čini dve parcele. Dozvoljena je gradnja. Plac je pored ulice celom širinom. Postoji mogućnost kupovine i dodatnih parcela, koje....

 
 
 
  Plac, KRAGUJEVAC, 41.000 €, 3970,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju plac u Korićanima od 39,70 ari. Zemljište je po kulturi njiva prve klase, a po vrsti poljoprivredno zemljište. Na parceli nema struja i voda, ali su u neposrednoj blizini. Prilaz do parcele asfaltnim putem, a u samu parcelu makadam nekih dvadesetak metara. Pogodno za gradnju,....

 
 
 
  Plac, KRAGUJEVAC, 45.000 €, 3358,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju plac u Korićanima od 33,58 ari. Zemljište je po kulturi njiva treće klase, a po vrsti poljoprivredno zemljište. Na parceli nema struja i voda, ali su u neposrednoj blizini. Prilaz do parcele asfaltnim putem. Pogodno za gradnju na 100m od magistralnog puta u blizini Krčme.....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'placevi šumadijski okrug pogodan barem 3290 m2'
36.000 €
36.000 €
71.100 €
  Plac, KRAGUJEVAC, 170.000 €, 3401,00 m2 cca 50 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju uknjižen plac u urbanističkoj celini prve zone poslovanja, industrijska zona Kragujevac, površine 3401 m2,u neposrednoj blizini planirana je izgradnja gradske magistrale-obilaznice koja parcelu povezuje sa auto-putem. Parcela se nalazi u neposrednoj blizini Šumadija sajma,....

 
 
 
  Plac, KNIĆ, 5.000 €, 3623,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju poljoprivredno zemljište u Vučkovici kod Knića, površine 3623 m2. Postoji mogućnost prenamene u građevinsko. Do parcele se dolazi putem od motela Ravni gaj. Pogodno za vikendicu, kampovanje i odmor, ali i za izgradnju kuće na selu. Postoji mogućnost uz doplatu i kupovine....

 
 
 
  Plac, KNIĆ, 16.000 €, 3230,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju poljoprivredno zemljište u selu Kusovac kod Knića, površine 3230 m2. Parcela je pravougaonog oblika, ima dobar prilaz. Put se proteže dužinom cele parcele, pa se može podeliti na dve ili više parcela. Zemljište je pogodno za sve vrste useva, kao i za izgradnju vikendice....

 
 
 
  Plac, ARANĐELOVAC, 32.000 €, 3740,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.zidart.co.rs

U prilici smo da vam ponudimo veoma lep plac od 37,4 ara, koji na sredni ima sopstveno jezero sa pijaćom vodom i ribicama. Voda je bistra i čista. Jezero ne presušuje, pa je plac pogodan i za zemljoradnju; sađenje svih kultura; uživanje u prirodi pod otvorenim nebom. Plac okružen....

 
 
 
  Plac, KRAGUJEVAC, Drača, 24.000 €, 3063,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju plac u Drači od 31 ara pored glavnog magistralnog puta Kragujevac - Gornji Milanovac. Pogodno za gradnju, plac je poljoprivredno zemljište po kulturi njiva pete klase. Pravougaonog je oblika, širine 25m a dužine 123m. Struja prolazi pored samog placa. Za sve informacije....

 
 
 
  Plac, KNIĆ, 100.000 €, 3050,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju plac na jezeru, na putu Knić Čačak, površine 3050 m2, sa neuknjiženom vikendicom 32 m2. Na placu se nalazi arteski bunar, sagrađena je i vikendica koja nije uknjižena, površine 32 m2, kao i terasa površine 21 m2. U blizini je samog jezera. Pogodno za odmori i za izdavanje.....

 
 
 
  Plac, BATOČINA, 62.000 €, 4790,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Nudimo na prodaju poljoprivredno zemljište koje se nalazi u blizini Enmona. Plac je pogodan kako za život, tako i za poslovne svrhe ( proizvodne hale, magacinski prostor). Na zemljištu su izgrađeni sledeći objekti koji su u procesu legalizacije: vikendica, garaža i pomoćni objekat.Na....

 
 
 
  Plac, KRAGUJEVAC, 390.000 €, 4850,00 m2 cca 80 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se plac u Kragujevcu - Radna zona Pogodan za industrijsku gradnju. .

 
 
 
  Plac, KRAGUJEVAC, 17.000 €, 5000,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Plac je pogodan za izgradnju kuće, vikendice, hale, kao i za sve vrste zasada. Prodaje se zemljište površine 5000 m2, od već postojećih parcela. Nalazi se pored puta, u blizini je Siemensa. Plac je uknjižen. Vlasnik 1/1. Za sve informacije i razgledanje stojimo vam na raspolaganju,....

 
 
 
  Plac, ARANĐELOVAC, 17.000 €, 5200,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.01.2026.,

www.indomio.rs

Plac sastavljen iz tri dela. Ukupno 5182m2. Prodaje se poljoprivredno zemljište sa voćnakom potez Klisura, ukupno površine 4308m2, i šumskog zemljišta 3 klasa površine 874m2. Plac udaljen 5km, od Mladenovca, pogodan za malo domaćinstvo. Na placu ima voda i struja. Pored placa asvaltni....

 
 
 
  Plac, KRAGUJEVAC, 100.000 €, 5284,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se pracela u Kragujevcu - naselje Vinogradi, Plac izlazi na dve ulice i pogodan je za izgradnju različitog sadržaja. .

 
 
 
  Plac, TOPOLA, 63.600 €, 5400,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

Građevinska parcela 53,04 ara, na odličnoj lokaciji na samom magistralnom putu Topola-Kragujevac-Beograd izlaz na dve ulice. Struja, voda, kanalizacija.Mogućnost izgradnje stambeno-poslovnog kompleksa, pogodan za razne delatnosti(fabrika, magacin..). Mogućnonost zamene za nekretninu....

 
 
 
  Plac, KRAGUJEVAC, 46.000 €, 5757,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Pogodno za hale, benzinske pumpe itd. Plac s jedne strane puta od 14a=11000e Plac s druge strane od oko 44a=35000e Moguca odvojena prodaja ! .

 
 
 
  Plac, KRAGUJEVAC, 195.000 €, 6000,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju građevinsko zemljište površine 60 ari na Drenovačkom putu u Kragujevcu, na odličnoj lokaciji, pogodno za izgradnju poslovnih objekata, magacinskih i proizvodnih hala, kao i za druge vrste poslovnih i privrednih delatnosti. Plac se nalazi u građevinskom području, što ga....

 
 
 
  Plac, ARANĐELOVAC, 32.500 €, 6500,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se poljoprivredno zemljište pod mladom bagremovom šumom. Šuma se može iskopati, nakon čega ostaje organsko zemljište pogodno za dalju obradu. Postoji potvrda Katastra da je parcela klasifikovana kao njiva, a ne kao šuma. Karakteristike parcele: Površina: 65 ari Južna strana....

 
 
 
  Plac, KNIĆ, 53.600 €, 6759,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Plac se nalazi na glavnom magistralnom putu ka Čačku i Kraljevu, pogodan za sve vrste gradnje. Nalazi se u građevinskom području. Front do ulice je 50 metara. Dobijena dozvola za postavku bilborda. Površina preko 67 ari. Za sve informacije i razgledanje stojimo vam na raspolaganju,....

 
 
 
  Plac, KRAGUJEVAC, 630.000 €, 6854,00 m2 cca 90 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju plac u Kragujevcu, površine 6854 m2 u industrijskoj zoni, pogodan za izgradnju industrijskih, proizvodnih i magacinskih hala i pratećih objekata. Blizina svih priključaka i puta. Vlasnik 1/1. Parcele, kao i objekti su uknjiženi, postoji mogućnost parcelacije i preparcelacije.....

 
 
 
  Plac, KRAGUJEVAC, 224.000 €, 7000,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju plac u naselju Drača, kod Kragujevaca, površine 7071 m2, koji se nalazi pored magistralnog puta Kragujevac Gornji Milanovac, nedaleko od škole u Drači, a pored placa prolazi i seoski put, tako da je pogodan za izgradnju višenamenskih objekata, kako stambenih, tako ekonomskih....

 
 
 
  Plac, KRAGUJEVAC, 73.000 €, 7361,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju plac u naselju Ilićevo, kod Kragujevaca, površine 7361 m2. Parcela je zemljište u građevinskom području, njiva 3. klase. Pored iste prolazi potok. Postoji mogućnost priključka struje i vode. Nedaleko je od škole i marketa u naselju Ilićevo. Pogodno za izgradnju objekata....

 
 
 
  Plac, KRAGUJEVAC, 950.000 €, 7611,00 m2 cca 130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju plac u Kragujevcu, gradsko građevinsko zemljište, površine 7611 m2, dimenzija 40mx200m, u industrijskoj zoni, pogodan za izgradnju industrijskih, proizvodnih i magacinskih hala i pratećih objekata. Priključena je struja i voda, na istom je započeta gradnja hale i urađen....

 
 
 
  Plac, KRAGUJEVAC, 82.500 €, 8191,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju parcela u Malim Pčelicama, pored puta, 8191m2. Plac je ravan i pogodan za gradnju, oivičen sa dve strane putem u naseljenom delu, u blizini crkve. Struja do same parcele, voda gradska, kanalizacija. Linija gradskog prevoza prolazi pored samog placa. Ovo je topla preporuka....