• GoHome Professional
placevi šumadijski okrug pogodan što manji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • placevi šumadijski okrug pogodan što manji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - placevi šumadijski okrug pogodan što manji

  • Za upit "placevi šumadijski okrug pogodan što manji" pronađeno 102 nekretnina - prosečna cena 39 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 2690 m2
    • do 3360 m2
    • 3360 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 3360 m2
    • 4030 m2
  •  Po ceni
    • do 1500 eura
    • do 1800 eura (prosečna cena)
    • do 2200 eura
    • do 18 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 345 nekretnina (58 agencija i portala)

  Plac, BATOČINA, 62.000 €, 4790,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Nudimo na prodaju poljoprivredno zemljište koje se nalazi u blizini Enmona. Plac je pogodan kako za život, tako i za poslovne svrhe ( proizvodne hale, magacinski prostor). Na zemljištu su izgrađeni sledeći objekti koji su u procesu legalizacije: vikendica, garaža i pomoćni objekat.Na....

 
 
 
  Plac, KRAGUJEVAC, 123.600 €, 240,00 m2 cca 520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Objekat se nalazi u selu Resnik na parceli površine 17723 m2, na kojoj postoje dva bunara (bunar arterijski bunar). U sklopu objekta su dva stana površine 207 m2 i 133 m2, za koje je potreban završetak unutrašnjih radova. Objekat je uknjižen kao i plac. Vlasnik 1/1. Objekat je pogodan....

 
 
 
  Plac, KRAGUJEVAC, 150.000 €, 343,00 m2 cca 440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stambeno poslovni prostor površine 343 m2, pogodan kako za stanovanje tako i za poslovni prostor. Objekat se nalazi na placu površine 489 m2, uz magistralni put Kragujevac Kraljevo. Objekat ima tri nivoa plus potkrovlje, čvrste je građe, razvedeno grejanje, gas doveden....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'placevi šumadijski okrug pogodan što manji'
63.600 €
63.600 €
16.000 €
  Plac, KRAGUJEVAC, 175.000 €, 389,00 m2 cca 450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju Stambeno poslovni objekat, koji je izdat na duži vremenski period, renomiranoj svetskoj firmi, tako da Kupac uz kupljenu nepokretnost dobija i razrađen posao. Objekat trenutno raspolaže sa kapacitetom za smeštaj četrnaest osoba, ali se uz sređivanje može doći do kapaciteta....

 
 
 
  Plac, KNIĆ, 11.000 €, 450,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju zemljište na Gružanskom jezeru - Žunje. Zemljište je po kulturi njiva treće klase, a po vrsti poljoprivredno zemljište. Na parceli nema struja i voda. Prilaz do parcele seoskim putem, koji je nasut i urađen do samog placa. Pogodno za gradnu vikendice za pecaroše ili postavljanje....

 
 
 
  Plac, KNIĆ, 8.000 €, 500,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju plac u naselju Žunje, kod Knića, u blizini Gružanskog jezera, koji je poljoprivredno zemljište, sa mogućnošću prenamene u građevinsko. Plac je površine 500 m2 koji se prodaje, a parcela je veće površine U neposrednoj blizini jezera. Lep pogled, pogodno za izgradnju kuće....

 
 
 
  Plac, KNIĆ, 16.000 €, 500,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju plac u naselju Žunje, kod Knića, u blizini Gružanskog jezera, koji je poljoprivredno zemljište, sa mogućnošću prenamene u građevinsko. Plac je površine 500 m2, nalazi se kod rukavca gde je nekada bio stari put za Knić. U neposrednoj blizini jezera. Lep pogled, pogodno za....

 
 
 
  Plac, KRAGUJEVAC, Opornica, 16.000 €, 505,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Opornica kod Kragujevca, na prodaju plac u mirnoj ulici. Nedaleko od magistralnog puta Kragujevac Topola, smešten je plac površine 505 m2, pogodan za svaku gradnju. Na placu je i manji objekat, a postoji i mogućnost svih priključaka. Parcela je uknjižena. Vlasnik 1/1. Za sve informacije....

 
 
 
  Plac, KRAGUJEVAC, 300.000 €, 576,00 m2 cca 520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju poslovna zgrada u Kragujevcu, naselje Male Pčelice, površine 576 m2 . Na ograđenom placu površine 441 m2, nalazi se komplet sređena poslovna zgrada, koja u prizemlju ima prijemnu prostoriju, kao i dve velike prostorije za obavljanje delatnosti, predprostor i garderober.....

 
 
 
  Plac, KRAGUJEVAC, 22.000 €, 602,00 m2 cca 40 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju parcela od 6,02 ara u naselju Petrovac. Plac je pravilnog oblika, u neposrednoj blizini je priključak za vodu i struju.Plac je gradsko građevinsko zemljište, pogodno za gradnju kuće ili vikendice. Divan predeo sa prelepom prirodom u okruženju. Za sve informacije i razgledanje....

 
 
 
  Plac, KRAGUJEVAC, 23.000 €, 652,00 m2 cca 40 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju parcela od 6,52 ari u naselju Petrovac. Plac je pravilnog oblika, u neposrednoj blizini je priključak za vodu i struju.Plac je gradsko građevinsko zemljište, pogodno za gradnju kuće ili vikendice. Divan predeo sa prelepom prirodom u okruženju. Za sve informacije i razgledanje....

 
 
 
  Plac, KNIĆ, 8.000 €, 663,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju plac u naselju Žunje, kod Knića, u blizini Gružanskog jezera (restoran La Terrasse), koji je poljoprivredno zemljište sa mogućnošću prenamene u građevinsko. Plac je površine 663 m2, nalazi se pored asfaltnog puta koji naselje povezuje sa magistralnim putem Kragujevac Čačak.....

 
 
 
  Plac, KRAGUJEVAC, 15.000 €, 720,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju parcela od 7,20 ari u naselju Grošnica. Plac je poljoprivredno zemljište, po kulturi njiva pete klase. Pogodno za gradnju kuće ili vikendice. Divan predeo sa prelepom prirodom u okruženju. Za sve informacije i razgledanje stojimo vam na raspolaganju, radnim danima od 09-19h....

 
 
 
  Plac, KNIĆ, 11.000 €, 982,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju plac u naselju Žunje, kod Knića, u blizini Gružanskog jezera (restorana La Terrasse), koji je poljoprivredno zemljište sa mogućnošću prenamene u građevinsko. Plac je površine 982 m2, nalazi se pored asfaltnog puta koji naselje povezuje sa magistralnim putem Kragujevac Čačak.....

 
 
 
  Plac, KNIĆ, 14.000 €, 991,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se plac u Opštini Knić Plac se nalazi u blizini centra i pogodan je za izgradnju stambenog objekta. .

 
 
 
  Plac, KNIĆ, 11.000 €, 1090,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju plac u naselju Žunje, kod Knića, u blizini Gružanskog jezera (restoran La Terrasse), koji je poljoprivredno zemljište sa mogućnošću prenamene u građevinsko. Plac je površine 1090 m2, nalazi se pored asfaltnog puta koji naselje povezuje sa magistralnim putem Kragujevac Čačak.....

 
 
 
  Plac, KRAGUJEVAC, 11.000 €, 1100,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se plac u selu Cerovac u neposrednoj blizini od puta za Raču Plac je pogodan za izgradnju vikendice (blizina električne instalacije) .

 
 
 
  Plac, KRAGUJEVAC, Đuriselo, 16.000 €, 1121,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Plac u Đuriselu, u građevinskom području, na kilometar i po od magistralnog puta koji vodi ka Kraljevu i Čačku. Pogodan za gradnju porodične kuće ili vikendice. Nalazi se nadomak seoskog puta u Đuriselu, koji je asfaltiran. Za sve informacije i razgledanje stojimo vam na raspolaganju,....

 
 
 
  Plac, KNIĆ, 25.000 €, 1160,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju plac u naselju Žunje, kod Knića, u blizini Gružanskog jezera , koji je poljoprivredno zemljište sa mogućnošću prenamene u građevinsko. Plac je površine 1160 m2, nalazi se kod rukavca gde je nekada bio stari put za Knić. U neposrdnoj blizini jezera. Lep pogled, pogodno za....

 
 
 
  Plac, KRAGUJEVAC, 45.000 €, 1254,00 m2 cca 40 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju parcela od 12,54 ari u naselju Petrovac. Plac je pravilnog oblika, u neposrednoj blizini je priključak za vodu i struju.Plac je gradsko građevinsko zemljište, pogodno za gradnju kuće ili vikendice. Divan predeo sa prelepom prirodom u okruženju. Za sve informacije i razgledanje....

 
 
 
  Plac, KNIĆ, 14.000 €, 1295,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju plac u naselju Žunje, kod Knića, u blizini Gružanskog jezera (restoran La Terrasse), koji je poljoprivredno zemljište sa mogućnošću prenamene u građevinsko. Plac je površine 1295 m2, nalazi se pored asfaltnog puta koji naselje povezuje sa magistralnim putem Kragujevac Čačak.....

 
 
 
  Plac, KNIĆ, 31.000 €, 1300,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se plac na Gružanskom jezeru pogodan za izgradnju vikendice. Plac je do vode i poseduje svoju plažu u dužini od 16 m. O asfaltnog puta je udaljen oko 400 m i do njega se stiže čvrsto tamponiranim putem. .

 
 
 
  Plac, BATOČINA, 35.000 €, 1346,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Danas,

www.svenekretnine.com

Na prodaju plac u Žirovnici površine 13,46 ari . Nalazi se na oko 50 m udaljenosti od kružnog toka kod Enmona. Plac je ograđen sa tri strane, ima direktan ulaz sa lokalnog puta pri čemu je širina fronta ka ulici oko 80m. Dostupni priključci za struju i vodu (pored samog placa). Plac....

 
 
 
  Plac, KRAGUJEVAC, Maršić, 61.800 €, 1470,00 m2 cca 40 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju plac u Maršiću od 14,70 ari. Zemljište je gradsko građevinsko, a po kulturi njiva. Parcela je tamponirana i nasuta. Kanalizacija i voda na placu, a priključak za struju na ivici parcele. Izlazi na dva puta, pogodno za auto placeve, za parking kamiona, stovarište ili magacinski....

 
 
 
  Plac, KRAGUJEVAC, 78.000 €, 1502,00 m2 cca 50 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju plac u Korićanima, površine 15,02 ara. Plac je građevinsko zemljište na 200m od magistralnog puta, ima gradska voda i kanalizacija. Plac je ravan, uređen, pored puta, pogodan za bilo koju vrstu gradnje. Ovo je topla preporuka Bulevar grupe. Za sve informacije i razgledanje....

 
 
 
  Plac, KRAGUJEVAC, 125.000 €, 1503,00 m2 cca 80 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

PLAC U JOVANOVCU, PORED GLAVNOG PUTA, POGODAN ZA HALU. UKNJIZEN. .

 
 
 
  Plac, KRAGUJEVAC, 42.000 €, 1650,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Plac na prodaju u Jovanovcu. Pogodan za gradnju kuće ili poslovnog prostora. Nalazi se pored glavnog asfaltnog puta. .

 
 
 
  Plac, KRAGUJEVAC, Maršić, 51.500 €, 1652,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju plac u centru Maršića, pored puta za Korman. Zemljište je gradsko građevinsko. Parcela se prostire na uglu dva puta, pogodno za stambeni objekat ili bilo koju drugu namenu. Gradska kanalizacija pored samog placa, voda na placu i struja. Na placu ima stara kuća koja je upisana....

 
 
 
  Plac, KRAGUJEVAC, 270.000 €, 1824,00 m2 cca 150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju plac u Kragujevcu, pogodan za izgradnju. Plac je površine 1824 m2. Vodi se kao poljoprivredno zemljište, ali je moguća prenamena zemljišta i dobijanje dozvola za izgradnju. Plac se nalazi u blizini prvog kružnog toka na saobraćajnici Kragujevac Batočina, iz pravca Batočine,....

 
 
 
  Plac, KRAGUJEVAC, Maršić, 59.000 €, 1914,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju plac u centru Maršića, pored puta za Korman. Zemljište je gradsko građevinsko 10.97 ari, a ostalo je poljoprivredno. Parcela se prostire pored samog puta za Korman. Pogodno za stambeni objekat ili bilo koju drugu namenu. Gradska kanalizacija pored samog placa, voda i struja.....

 
 
 
  Plac, KRAGUJEVAC, 13.500 €, 2019,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju plac od 20,19 ari u Beloševcu. Zemljište je gradsko građevinsko, može da se gradi na njemu. Plac se nalazi na uzvišenju sa pogledom na Zelenu Dolinu. U blizini placa je priključak za struju i vodu. Položaj placa izvanredan, pogodno za vikendice. Za sve informacije i razgledanje....

 
 
 
  Plac, KRAGUJEVAC, 9.000 €, 2024,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju plac u Kragujevcu, vikend naselje Resnik, površine 2024 m2 po ceni od 9.000 eura. Plac je u blizini puta Kragujevac Rača, do placa vodi ulica, pogodan je za izgradnju vikendice, porodične kuće, brvnare, hale-magacina a postoji mogućnost svih priključaka. Vlasnik 1/1. Ovo....

 
 
 
  Plac, KRAGUJEVAC, Dragobraća, 16.850 €, 2100,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju poljoprivredno zemljište sa mogućnošću prenamene, površine 2100 m2. Ukupnu površinu zemljišta čine dve parcele koje se nalaze jedna pored druge. Plac je ravan, nalazi se pored lokalnog puta, u blizini su priključci vode i struje. Pogodan za gradnju. Uknjižen, vlasnik 1/1.....

 
 
 
  Plac, KRAGUJEVAC, 75.000 €, 2400,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju plac iznad Šumaričkog jezera, sa lepim pogledom na grad i muzej 21.oktobar. Plac je zemljište u građevinskom području, pravougaonog je oblika, ograđen sa tri strane. Do placa vodi ulica koja nastavlja prema naselju Vinogradi. Površine je 2400 m2. pogodan za izgradnju stambenog....

 
 
 
  Plac, KRAGUJEVAC, 100.000 €, 2465,00 m2 cca 40 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju plac u Vinogradima od 24,65 ari na potezu Desankin venac. Pogodno za gradnju, plac je građevinsko zemljište po kulturi voćnjak prve klase. Pravougaonog je oblika. Struja, voda i telefonska linija prolazi pored samog placa, Širina placa je 11m, a dužina 128 metara. Za sve....

 
 
 
  Plac, KRAGUJEVAC, 125.000 €, 2509,00 m2 cca 50 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju plac u Kragujevcu, naselje Petrovac, površine 2509 m2 koji je uknjižen na vlasnika 1/1 . Plac je zemljište u građevinskom području, nalazi e na raskrsnici dve ulice, na oko nešto malo više 1500 m udaljenosti od magistralnog puta Kragujevac Topola, skretanje za Petrovac,....

 
 
 
  Plac, KNIĆ, 4.000 €, 2668,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju šumsko zemljište površine 2668 m2 u Ljubiću kod Knića. Do parcela se dolazi putem od motela Ravni gaj. Blizina magistralnog puta Kragujevac-Kraljevo. Pogodno za vikendicu, kampovanje i odmor u prirodi. Uknjiženo. Vlasnik 1/1. Za sve informacije i razgledanje stojimo vam....

 
 
 
  Plac, KNIĆ, 89.700 €, 2900,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju plac na Gružanskom jezeru od 29 ari 89700 eura. Plac se nalazi na drugom rukavcu do samog jezera. Položaj placa je takav da je osunčan tokom celog dana i pogodan za gradnju vikend kuća. Nalazi se na blagoj kosini i upisan je kao poljoprivredno zemljište. Ovo je topla preporuka....

 
 
 
  Plac, KNIĆ, 100.000 €, 3050,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju plac na jezeru, na putu Knić Čačak, površine 3050 m2, sa neuknjiženom vikendicom 32 m2. Na placu se nalazi arteski bunar, sagrađena je i vikendica koja nije uknjižena, površine 32 m2, kao i terasa površine 21 m2. U blizini je samog jezera. Pogodno za odmori i za izdavanje.....