• GoHome Professional
pala cena pogodan do 3100 eura/m2 najnovije parkin - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • pala cena pogodan do 3100 eura/m2 najnovije parkin - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - pala cena pogodan do 3100 eura/m2 najnovije parking što veći

  • Za upit "pala cena pogodan do 3100 eura/m2 najnovije parking što veći" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po ceni
    • 2900 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 3200 eura/m2 (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 987 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-4%

Promena cene sa 234.870 € na 225.050 € dana 11.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 225.050 €, 95,00 m2 cca 2370 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.10.2025 - 238.445 €
25.01.2026 - 254.410 €
04.03.2026 - 234.870 €
11.03.2026 - 225.050 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.10.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se trosoban stan površine 95 kvadratnih metara u zgradi kod ABC centra, prepoznatljivoj po žutoj fasadnoj cigli. Objekat ima ukupno sedam spratova, a stan se nalazi na prvom spratu. Dvostrano je orijentisan i ima idealan raspored prostorija. Prostrane i svetle sobe, kao i....

 
 
 
 
-43%

Promena cene sa 3.700.000 € na 2.100.000 € dana 30.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Hotel, LAZAREVAC, 2.100.000 €, 9200,00 m2 cca 230 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.12.2025 - 3.700.000 €
30.03.2026 - 2.100.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.12.2025.,

www.menadzer.biz

Velelepni hotelsko-rekreativni i poslovni kompleks sa zatvorenim i otvorenim bazenima; pogodno za medicinske i wellness usluge, lovački i sportski turizam, kockarnice, skupove i kongrese. Na manje od sat vremena vožnje od Beograda, pozicioniran na brežuljkastom terenu, sa prelepim....

 
 
 
 
-36%

Promena cene sa 14.000 € na 9.000 € dana 19.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, JAGODINA, 9.000 €, 1207,00 m2 cca 10 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
05.04.2026 - 14.000 €
19.04.2026 - 9.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se plac površine 13 ari, sa direktnim pristupom glavnom putu, što ga čini lako dostupnim i veoma vidljivim. Napomena: Zbog dalekovoda preko parcele nije dozvoljena gradnja stambenih i visokih objekata, niti trajnih konstrukcija bez suglasnosti operatora. Plac je pogodan za:....

 
 
 
 
-13%

Promena cene sa 1.490.000 € na 1.300.000 € dana 19.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Poslovni prostor, MLADENOVAC, Centar, 1.300.000 €, 1123,00 m2 cca 1160 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.04.2026 - 1.490.000 €
19.04.2026 - 1.300.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je izuzetna, jedinstvena i retka nekretnina na tržištu – kompletno uređen i moderno opremljen poslovno-stambeni kompleks, na odličnoj lokaciji u Mladenovcu. Ova nekretnina pruža savršen spoj poslovnog potencijala, komfora i luksuza, idealna za ozbiljne investitore, porodični....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 315.000 € na 310.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, STARA PAZOVA, 310.000 €, 431,00 m2 cca 720 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.08.2025 - 350.000 €
24.10.2025 - 330.000 €
20.02.2026 - 315.000 €
01.05.2026 - 310.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.08.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Stara Pazova, Nova Pazova - Kneza Mihaila kuća, 431m2 (terasa 15m2), PR+I, GAS/struja/čvrsta goriva, parking, garaža, struja, voda, kanalizacija, asfalt, plac 15 ari Prodaje se velika kuća udaljena 300 metara od centra Nove Pazove. Sastoji se od tri zasebne stambene jedinice, kotlarnice,....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 150.000 € na 140.000 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BEGALJICA, 140.000 €, 400,00 m2 cca 350 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.02.2026 - 150.000 €
27.03.2026 - 140.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Grocka, Begaljica – 7. jula kuća, 400m2, terasa, dve lođe, PR+I+PTK, EG/kotao, parking, garaža, pomoćni objekti, struja, voda, kanalizacija, asfalt, plac 78. 91 ari Na prodaju kuća i prostran plac površine 78, 91 ari sa više stambenih i pomoćnih objekata, smešten u mirnom delu Begaljice.....

 
 
 
 
-14%

Promena cene sa 219.000 € na 189.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Poslovni prostor, LESKOVAC, 189.000 €, 300,00 m2 cca 630 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 219.000 €
24.04.2026 - 189.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se poslovno-stambeni objekti na odličnoj lokaciji u naselju Rupe, na placu od 343m2. Poslovni objekat ima 175m2 korisne površine, potpuno je renoviran i zbog blizine centru grada, novom bulevaru, tržnom centru Stop Shop,, pruža mogućnost, pre svega, za pružanje ugostiteljskih....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 556.500 € na 504.700 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Poslovni prostor, NOVI SAD, Grbavica, 504.700 €, 274,00 m2 cca 1840 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.02.2026 - 556.500 €
01.05.2026 - 504.700 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.02.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju je reprezentativan i moderan poslovni prostor površine 274 m², smešten na izuzetnoj lokaciji u Novom Sadu, na Grbavici, u jednoj od najprometnijih i najtraženijih zona u gradu. Ova nekretnina predstavlja idealan izbor za sve koji žele odličnu vidljivost, frekventnu lokaciju....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 130.000 € na 124.000 € dana 25.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, VRNJAČKA BANJA, 124.000 €, 200,00 m2 cca 620 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.02.2026 - 130.000 €
25.03.2026 - 124.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.02.2026.,

www.indomio.rs

Vrnjačka banja, Gočki put, Kosmajska, 200m2 . 200m2, 4.0, PR/1, EG, terasa, parking, renovirano, uknjižen. Prodaje se kuća u Vrnjačkoj banji površine 200m2 + pomoćni objekat....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 430.000 € na 399.000 € dana 13.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Voždovac, 399.000 €, 172,00 m2 cca 2320 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.08.2025 - 430.000 €
13.03.2026 - 399.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.08.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Jedinstven penthaus, 172m², uknjižen, dvostran, Vojvode Stepe. Na odličnoj lokaciji, u blizini Saobraćajnog fakulteta, nalazi se jedinstven penthaus u jednom nivou, površine 172 m2. Sastoji se od prostranog dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, 2 kupatila (jedno u master sobi)....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • pala cena pogodan do 3100 eura/m2 parking što veći (84)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>