• GoHome Professional
pad cena u nišu u zadnjih 15 dana što veći - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • pad cena u nišu u zadnjih 15 dana što veći - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - pad cena u nišu u zadnjih 15 dana što veći

  • Za upit "pad cena u nišu u zadnjih 15 dana što veći" pronađeno 13 nekretnina - prosečna cena 977 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 170 m2
    • do 210 m2
    • 210 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 210 m2
    • 250 m2
  •  Po ceni
    • do 49000 eura
    • do 61000 eura (prosečna cena)
    • do 74000 eura
    • do 619 eura/m2 (prosečna cena)
  •  Po detaljima
    • uknjižen
    • podrum
    • 1.sprat
    • novogradnja
    • lift
  • Slike

Pretraženo 200 506 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-27%

Promena cene sa 120.100 € na 87.500 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, NIŠ, 87.500 €, 5830,00 m2 cca 20 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.04.2026 - 120.100 €
15.05.2026 - 87.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju plac u Trupalu, pogodan za različite namene. Ukupna površina placa je 5830m2. Plac je poljoprivredno zemljište sa mogućnošću prenamene u gradsko građevinsko. Ulazni front je sa asfaltmog puta oko 41m, a dužina parcele oko144m, idealnog pravougaonog oblika, sa izlazom na....

 
 
 
 
-27%

Promena cene sa 31.600 € na 23.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, NIŠ, 23.000 €, 1529,00 m2 cca 20 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 31.600 €
15.05.2026 - 23.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju plac u Trupalu, pogodan za gradnju porodične kuće ili vikendice. Ukupna površina placa je 1529m2. Plac je poljoprivredno zemljište sa mogućnošću prenamene u gradsko građevinsko. Plac ima izlaz na lokalnu ulicu, koja je jednim delom asfaltirana, a nekih 60-ak metara do placa....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 150.000 € na 135.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, NIŠ, 135.000 €, 390,00 m2 cca 350 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 150.000 €
13.05.2026 - 135.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se kuća u centru Popovca (9 km od centra Niša), sa poslovnim i magacinskim prostorom i izlazom na glavnu ulicu. Nalazi se u blizini autobuske stanice, kao i ostalih objekata od značaja za svakodnevni život. Ukupna površina kuće je 300 m2, na parceli od 798 m2. Na prvom spratu....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'pad cena u nišu u zadnjih 15 dana što veći'
169.000 €
110.000 €
50.000 €
 
-9%

Promena cene sa 550.000 € na 499.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Poslovni prostor, NIŠ, 499.000 €, 348,00 m2 cca 1430 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 550.000 €
22.05.2026 - 499.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju funkcionalan i kompletno opremljen poslovno-stambeni objekat na izuzetnoj lokaciji u neposrednoj blizini Velike pijace i centra grada Niša. Retka prilika na tržištu, spoj vrhunske lokacije, funkcionalnosti i komfora! Objekat predstavlja idealnu priliku za kombinaciju stanovanja....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 140.000 € na 130.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, NIŠ, Brzi Brod, 130.000 €, 210,00 m2 cca 620 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 140.000 €
22.05.2026 - 130.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se porodična kuća korisne površine 140m2 koju čine dva stana; prizemlje i sprat. Kuća se nalazi na parceli od 300m2. U dvorštu se nalazi garaža sa pomoćnim objektom koji ima podrum, ukupno oko 70m2 korisne površine. Prizemlje kuće se sastoji od: ulaznog hodnika odakle se ulazi....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 146.000 € na 142.000 € dana 20.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NIŠ, 142.000 €, 81,00 m2 cca 1750 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.04.2026 - 146.000 €
20.05.2026 - 142.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se četvorosoban vojni stan na Trošarini. Stan 81 m2 nalazi se u stambenoj zgradi na III spratu u zgradi sa liftom.Grejanje u stanu jecentralno gradsko. Strukturu stana čini ulazni hodnik, dnevna soba, trpezarija, kuhinja, tri spavaće sobe, kupatilo, tolalet i terasa. Zgrada....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 50.000 € na 45.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, NIŠ, Ćele Kula, 45.000 €, 75,00 m2 cca 600 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.05.2026 - 50.000 €
22.05.2026 - 45.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Prelepa vikendica na mirnoj lokaciji nudi sve što vam je potrebno za pravi odmor. Unutrašnjost čine hodnik, spavaća soba i prostran dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom. Kupatilo je u sivoj fazi, što vam pruža idealnu priliku da ga uredite baš po svom ukusu. Dodatni prostor nudi....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 89.000 € na 82.500 € dana 20.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NIŠ, Medijana, 82.500 €, 50,00 m2 cca 1650 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.05.2026 - 89.000 €
20.05.2026 - 82.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Trosoban stan u centru u blizini Doma vosjke, NišProdaje se stan u ulici Kralja Vukašina.Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatila i kuhinje.Ukupna površina stana je 50m2 i nalazi se u suterenu nove zgrade.I ako je u suterenu stan....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 100.000 € na 95.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NIŠ, Apelovac, 95.000 €, 50,00 m2 cca 1900 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.05.2026 - 100.000 €
22.05.2026 - 95.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se dvosoban stan, površine 50m2 na osmom spratu stambene zgrade sa četiri lifta. Zgrada je pozicionirana na odličnoj lokaciji, preko puta Niškog Kulturnog centra, na 10minuta hoda do centra grada. Strukturu stana čini ulazni hodnik, dnevna soba, troezarija sa kuhinjom, spavaća....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 79.500 € na 78.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NIŠ, 78.000 €, 42,00 m2 cca 1860 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 79.500 €
15.05.2026 - 78.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju jednoiposobni stan 42 m2 na drugom spratu starije zgrade bez lifta. Stan se satoji od hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom koja izlazi na lođu, spavaće sobe, ostave i kupatila. Južna orjentacija stana pruža dobru osvetljenost. Stolarija je PVC, podne obloge su....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 118.000 € na 115.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NIŠ, Medijana, 115.000 €, 39,00 m2 cca 2950 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.05.2026 - 118.000 €
22.05.2026 - 115.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se potpuno nov, neuseljavan 1.5 stan smešten na 1. spratu moderne luksuzne zgrade sa liftom, neposrednoj blizini Doma zdravlja i Filozofskog fakulteta. Stan je funkcionalnog rasporeda i sastoji se od: ulaznog hodnika dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom spavaće sobe kupatila....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 32.500 € na 29.990 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Poslovni prostor, NIŠ, 29.990 €, 15,00 m2 cca 2000 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 32.500 €
15.05.2026 - 29.990 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju lokal na Bulevaru, Zona 1. Lokal ima 15m2, praovugaonog obilka, nalazi se na prvom spratu. Sastoji se od višenamske prostorije, poseduje i sanitarni čvor. Kompletno renoviran, bez ulaganja. Kvalitetna keramika na podu, portali su aluminijumski Uknjižen, vlasništvo 1/1.....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-12 (od ukupno 12)

<< <1> >>