• GoHome Professional
pad cena u nišu u Oglasi objavljeni od poslednjeg - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • pad cena u nišu u Oglasi objavljeni od poslednjeg - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - pad cena u nišu u Oglasi objavljeni od poslednjeg puta

  • Za upit "pad cena u nišu u oglasi objavljeni od poslednjeg puta" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 200 538 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-6%

Promena cene sa 179.000 € na 169.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NIŠ, Medijana, 169.000 €, 89,00 m2 cca 1900 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.02.2026 - 186.000 €
20.02.2026 - 179.000 €
08.05.2026 - 169.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se odličan trosoban stan, uknjižene površine 83m2+6m2 dve terase, na visokom prizemlju stambene zgrade sa liftom. Zgrada je smeštena na izvanrednoj lokaciji, kod Doma zdravlja, u samom epicentru svih bitnih dešavanja. U samoj blizini zgrade nalaze se fakulteti, državne ustanove,....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 49.000 € na 47.000 € dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, NIŠ, Apelovac, 47.000 €, 144,00 m2 cca 330 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.12.2025 - 49.000 €
10.04.2026 - 47.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Kuca u izgradnji (grubi radovi 18*8m) pod plocom, mogucnost da se napravi visenamesnki opbjekat, na placu od 7 ari. Struja, voda i kanalizacija je do placa. Plac je ogradjen zicanom ogradom i na objektu nema stolarije. Politika poslovanja Agencije za nekretnine “LIBO” jeste da u opisu....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 81.940 € na 78.660 € dana 12.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NIŠ, Donja Vrežina, 78.660 €, 44,00 m2 cca 1790 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.04.2026 - 81.940 €
12.04.2026 - 78.660 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.04.2026.,

www.indomio.rs

Niš, Donja Vrežina, Vrežinski Bulevar - Prodaje se 1.5 stan, 43.7m2, u novogradnji u neposrednoj blizini Vrežinskog Bulevara. Trenutno je ova kvadratura raspoloživa na više spratova u zgradi od ukupno 4. Zgrada poseduje lift. Stan ove kvadrature poseduje prostran dnevni boravak sa....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 32.500 € na 29.990 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Poslovni prostor, NIŠ, 29.990 €, 15,00 m2 cca 2000 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 32.500 €
15.05.2026 - 29.990 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju lokal na Bulevaru, Zona 1. Lokal ima 15m2, praovugaonog obilka, nalazi se na prvom spratu. Sastoji se od višenamske prostorije, poseduje i sanitarni čvor. Kompletno renoviran, bez ulaganja. Kvalitetna keramika na podu, portali su aluminijumski Uknjižen, vlasništvo 1/1.....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 52.000 € na 48.000 € dana 22.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NIŠ, 48.000 €, 34,00 m2 cca 1410 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 52.000 €
22.04.2026 - 48.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju jednoiposoban stan na idealnoj lokaciji, kako za stanovanje, tako i za izdavanje. Stan se nalazi u mirnoj ulici u blizini Tržnog Centra Roda, OŠ Dušan Radović, Parka Svetog Save Stan je po strukturi jednoiposoban, površine 34 m2. Sastoji se od hodnika, dnevne sobe sa....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 81.940 € na 78.660 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NIŠ, Donja Vrežina, 78.660 €, 43,00 m2 cca 1830 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.04.2026 - 81.940 €
17.04.2026 - 78.660 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 122.500 € na 112.500 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, NIŠ, 112.500 €, 160,00 m2 cca 700 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.04.2026 - 122.500 €
06.05.2026 - 112.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju kuća u izgradnji, na ravnoj i mirnoj lokaciji na Mramorskom Brdu. Na placu od 374 m2, gradi se moderna kuća sa odličnim rasporedom i upotrebom savremenih i kvalitetnih materijala. U donjem delu kuće je predviđen manji ulazni hodnik, dnevna soba, izdvojena kuhinja i trpezarija,....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 150.000 € na 135.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, NIŠ, 135.000 €, 390,00 m2 cca 350 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 150.000 €
13.05.2026 - 135.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se kuća u centru Popovca (9 km od centra Niša), sa poslovnim i magacinskim prostorom i izlazom na glavnu ulicu. Nalazi se u blizini autobuske stanice, kao i ostalih objekata od značaja za svakodnevni život. Ukupna površina kuće je 300 m2, na parceli od 798 m2. Na prvom spratu....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 182.000 € na 166.500 € dana 12.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NIŠ, Donja Vrežina, 166.500 €, 90,00 m2 cca 1850 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.04.2026 - 182.000 €
12.04.2026 - 166.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.03.2026.,

www.indomio.rs

Niš, Donja Vrežina - Na prodaju 3.5 stan, 90m2, u novogradnji, na sjajnoj lokaciji u Donjoj Vrežini na par minuta od Hrama Svetog Vasilija Ostroškog. Stan se nalazi na 4.spratu od ukupno 4, u zgradi sa liftom. Jedinstven stan, sa dodatnom terasom od 50m2. Krakteristike stambenog prostora:....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 179.000 € na 169.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NIŠ, Medijana, 169.000 €, 89,00 m2 cca 1900 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 179.000 €
08.05.2026 - 169.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju prelep trosoban stan na idealnoj lokaciji, kako za stanovanje, tako i za izdavanje. Stan se nalazi odmah do Doma zdravlja, par minuta od Delta Planeta, Filozofskog fakulteta, centra grada Stan je po strukturi trosoban, površine 89 m2 sa terasama. Sastoji se od hodnika,....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • pad cena u nišu u (196)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>