• GoHome Professional
oglasi.rs parking što veći interfon 70 m2 - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • oglasi.rs parking što veći interfon 70 m2 - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs parking što veći interfon 70 m2

  • Za upit "oglasi.rs parking što veći interfon 70 m2" pronađeno 100 nekretnina - prosečna cena 2.579 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 200000 eura
    • do 260000 eura (prosečna cena)
    • do 310000 eura
    • do 2600 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 199 953 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Vračar, 98.690 €, 71,00 m2 cca 1390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo stan u srcu Vračara, površine 70,78m2. Stan se nalazi na trećem spratu stambene zgrade u novogradnji. Stan je izrazito svetao sa dosta dnevne svetlosti. Po strukturi se sastoji od ulaznog hodnika, dnevne sobe, kuhinje sa trpezarijom, dve spavaće sobe,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 340.000 €, 71,00 m2 cca 4790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

2.5, 71m2(terasa 5m2), CG, lift, II/XV, telefon, interfon,garažno mesto. Građevinska dozvola. Retko lep pogled na promenadu i na reku. Funkcionalan, luksuzan dvoiposoban stan u najelitnijem delu Beograda. Nalazi se na drugom spratu ali je realna visina četvrtog sprata. Udobnost življenja,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 200.500 €, 71,00 m2 cca 2820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

cena stana je sa izrazenim pdv-om Lux novogradnja, u sistemu PDVa, na odlicnoj poziciji u naselju Braće Jerkovic, moguca kupovina na kredit. Dvostrano orjentisan, sa dosta prirodne svetlosti, osuncan. Odlican raspored, maksimalno iskoriscena kvadratura. Prostorije dnevni boravak sa....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 354.900 €, 71,00 m2 cca 5000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo ekskluzivan stan u novoizgrađenom luksuznom stambenom objektu na Vračaru. Stan je površine 71m2 u zgradi vrhunskog kvaliteta i na izuzetnoj lokaciji. Stan se nalazi na trećem spratu stambene zgrade u novogradnji. Stan je dvostrane jugo-zapadne orijentacije,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 45, 245.000 €, 71,00 m2 cca 3450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

2.0, 71m2( terasa 5m2), CG, lift, IV/IV, telefon, interfon,parking. Uknjiženo 66m2. U procesu preknjižbe. Lep , svetao , renoviran dvosoban stan. Sastoji se od ulaznog hodnika,toaleta, odvojenog prostora za vešmašinu, kupatila, dnevnog boravka sa izlazom na terasu, kuhunje, trpezarije....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Trošarina, 250.000 €, 70,00 m2 cca 3570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Voždovac, Trošarina, Milisava Đurovića, 69.73m2 .. 69.73m2, 4.0, 2/3, EG, lift, terasa, garažno mesto, interfon, nov. Prodaje se četvorosoban stan u luksuznoj zgradi Stepina....

 
 
 
  Stan, SURČIN, 126.882 €, 70,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kvalitetan i moderan stan u energetski efikasnom objektu! Idealno za život ili investiciju, nalazi se na odličnoj lokaciji, u mirnom okruženju sa brzim pristupom glavnim saobraćajnicama. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatila, hodnika i dve terase. Karakteristike:....

 
 
 
  Stan, SURČIN, 133.931 €, 70,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Surčin, Sterijina, 70.49m2 ------------------------------------- 70,49 m2, 3.0, 1/2, EG, parking, interfon Novogradnja na odličnoj lokaciji za miran porodični život van grada. U blizini aerodroma Nikola Tesla, budućeg svetskog sajma Expo 2027 i nacionalnog stadiona. Smart sistem gradnje,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 297.000 €, 70,00 m2 cca 4240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

2.5, 70m2(mereno 70m2), EG,TA, VPR/IV, telefon, interfon, podrum, parking. Uknjiženo 66m2. Salonac sa dva ulaza (deljiv), dvostrano orijentisan (istok-zapad), na odličnoj lokaciji izmađu Krunske ulice i Bulevara kralja Aleksandra. Nalazi se na visokom prizemlju visina 2.20m, visina....

 
 
 
  Stan, SURČIN, 130.400 €, 70,00 m2 cca 1860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

- U ponudi stanovi u novogradnji na veoma dobroj lokaciji; - Izgradnja na građevinsku dozvolu, potpuno uredna dokumentacija; - Odličan projekat, predviđena izgradnja 22 dvospratna objekta u nizu, sa ukupno 132 stambene jedinice; - Intimno stanovanje, na svakoj etaži po 2 stana, ukupno....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Banovo Brdo, 650 €, 70,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se trosoban stan na Košutnjaku – 70 m² Kompletno namešten stan u mirnom delu Košutnjaka. Stan ima tri sobe, kuhinju sa trpezarijom, kupatilo, terasu i sve prostorije osim kupatila imaju prirodno osvetljenje. Opremljen je kablovskom, internetom, klimom, interfonom i mašinom....

 
 
 
  Stan, SURČIN, 126.882 €, 70,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

ID 475 BEZ agencijske provizije – direktna kupovina od investitora Dostupan i na 1. spratu. Pravni nadzor – izrada i overa kupoprodajnog ugovora obezbeđena Cena bez PDV-a – pravo na povraćaj PDV-a za kupce prvog stana Rok završetka izgradnje Maj 2025. Ovaj ekskluzivni projekat Airport....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 23, 280.000 €, 70,00 m2 cca 4000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Beograd, Blok 23, Milutina Milankovića, 70m2 .. 70m2, 3.0, 3/12, CG, lift, terasa, lođa, parking, podrum, interfon, uknjižen. Trosoban stan u Bloku 23. Sastoji....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 185.000 €, 70,00 m2 cca 2640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Zvezdara, naselje Vojvode Vlahovića, Miljana Miljanića. Trosoban stan, površine 70m², terasa, sprat I/V, EG na struju, klima, interfon, video nadzor, gradnja: 2012. godina, uknjižen. Funkcionalni raspored prostorija u ovom moderno nameštenom stanu pruža mogućnost za udoban porodični....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 63.000 €, 70,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

3.0, 70m2+terasa 4m2, VPR/III, telefon, interfon, video nadzor, podrum, parking. Uknjižen. Stan salonskog tipa na odličnoj lokaciji u blizini Gazele, Skyline, Beograda na vodi, Kliničkog centar, tržnih centara , škola i vrtića. Sastoji se od predsoblja, 3 spavaće sobe,2 renovirana....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 56.000 €, 70,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo luksuzan, komforan, dvosoban stan kod Katoličke porte. Odlična lokacija, u samom centru Novog Sada (pešačka zona). Stan je opremljen novim i modernim nameštajem. Sastoji se iz hodnika, prostranog dnevnog boravka, kuhinje, odvojene spavaće sobe i jednog sanitarnog čvora. Pored....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 126.900 €, 70,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na samo 3km od Aerodroma Nikola Tesla, na par minuta od Novog Beograda. Savršena lokacija za miran porodični život van grada. U blizini budućeg svetskog sajma Expo 2027 i nacionalnog stadiona. Izlaz na dva auto puta Miloš Veliki i E75. Prodajemo 3.0 stan izuzetno funkcionalnog rasporeda....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 178.670 €, 70,00 m2 cca 2550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Vila je namenjena porodicama koje zahtevaju najviši nivo komfora, diskrecije, kvaliteta, sigurnosti i luksuza. Svi stanovi su četvorosobni sa prostranom dnevnom sobom koja čini celinu zajedno s kuhinjom i trpezarijom, odvojene tri spavaće sobe sa prirodnom svetlošću, terasa, kupatilo....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kalenić Pijaca, 56.000 €, 70,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U srcu Vračara u jednoj od najlepših ulica,izdaje se dvosoban namesten stan.Zgrada je očuvana sa urednim ulazom,interfonom i liftom.Stan je svetao i osunčan dvostrano orijentisan,ka ulici i mirnom parkiču.Od prostorija raspolaže velikom dnevnom sobom sa lođom,jednom spavaćom sobom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 207.000 €, 70,00 m2 cca 2960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

2.0, 70m2, terasa, 5/10, dva lifta, CG, podrum, interfon, telefon. Uknjižen bez kvadrature. Na preknjižbi. Izuzetno svetao, dvosoban stan, lako adaptibilan u trosoban. Nalazi se na odličnoj lokaciji u neposrednoj blizini Hale Pionir. U blizini se nalaze još i dva vrtića, dve Osnovne....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lion, 245.000 €, 70,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo stan na izuzetnoj lokaciji, nadomak Liona, opština Zvezdara. Stan se nalazi na prvom spratu manje zgrade od dva sprata. Površine je 70m2 i vrlo je prostran. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, spavaće sobe, kupatila....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 169.740 €, 70,00 m2 cca 2430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se se nov stan u luksuznom kompleksu zatvorenog tipa na lepoj lokaciji. Popovica, kao deo naselja idealan za porodično stanovanje, sem mira, pruža i pogled na Dunav. Kompleks zatvorenog tipa - ograđen i samo stanari će imati pristup. Svaki stan poseduje numerisano parking....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 309.200 €, 70,00 m2 cca 4420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lux novogradnja, na prestižnoj lokaciji, na 50m od Bulevara kralja Aleksandra. U blizini Đeram pijace, Vukovog spomenika, opštine Zvezdara, pozorišta, škole. Na 200m od novoizgrađenog Sportskog kompleksa Radnički. Rok završetka kraj 2026. Za izgradnju stanova koriste se visokokvalitetni....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 274.700 €, 69,00 m2 cca 3980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na Crvenom krstu nadomak svih važnih gradskih tačaka nastaje zgrada sa karakterom, spoj modernog dizajna i vrhunskih materijala namenjena onima koji žele više od proseka. Svaki stan nudi maksimalnu funkcionalnost i osećaj privatnosti uz detalje koji prave razliku: cg sa kalorimetrima,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Trošarina, 230.000 €, 69,00 m2 cca 3330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

3.0, 69m2, terasa, EG, lift, II/IV, telefon, interfon. Građevinska dozvola. Stepina Magnolija – Luksuz, komfor i stil na Voždovcu! 🏡✨ Na prodaju prelep troiposoban stan u modernom kompleksu Stepina Magnolija, koji odiše elegancijom i kvalitetom! 🌆 📍 Lokacija: Blizina ulice Vojvode....

 
 
 
  Stan, JAKOVO, 130.000 €, 69,00 m2 cca 1880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Surcin, Jakovo, Novogradnja, 69,79M2 Odmah useljivo Energetski pasos Spratnost 1/1 EG sa kontrolom utroska Trosoban stan, terasa,klima,topla voda, WiFi, telefon,internet, interfon, video nadzor, parking, sa bastom. Smart home sistem, daljinsko: grejanje, svetlo, roletne, topla voda.....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, Centar, 155.000 €, 69,00 m2 cca 2250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Useljena zgrada, novije gradnje, u neposrednoj blizini centra grada. Zgrada sa upotrebnom dozvolom, vlasništvo 1/1. Odlično pozicioniran stan sa pogledom na grad. Odličan bilo za stanovanje ili izdavanje po princiou ''Stan na dan''. Karakteriše ga odlična izolovanost, kvalitetna ojačana....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banovo Brdo, 243.075 €, 69,00 m2 cca 3520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo lux moderne stanove na Banovom brdu, Čukarica. Stan je površine 69,45m2 i nalazi se na prvom spratu stambene zgrade od četiri sprata. U ponudi stan iste strukture i u prizemlju, drugom i trećem spratu. Po strukturi je trosoban. Sastoj se od ulaznog hodnika,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 148.700 €, 68,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

LUX novogradnja u neposrednoj blizini reke Nišave, gimnazije 9. Maj, Gradske kuće i parka, Tvrđave Konkretan stan na 1. spratu povrsine 67,59m2, po strukturi stan je trosoban. Sastoji se od ulaznog hodnika, veliki dnevni boravak sa terasom, kuhinjom i trpezarijom dve prostrane....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 210.000 €, 68,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dvoiposoban stan u novogradnji u centru. Stan je površine 67,6m2+80m22 terase i nalazi se na VI spratu. Ekskluzivna potpuno savremena stambena zgrada imaće mnoštvo dodatnih ili takozvanih plus opcija. Počevši od lokacije, kvaliteta gradnje, luksuznog stila i vrhunskog dizajna....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 215.000 €, 68,00 m2 cca 3160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo stan na odličnoj lokaciji, u ulici Vojvode Stepe blizu Super Vera. Stan je površine 68m2 i po strukturi je dvoiposoban. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom, odvojene kuhinje, dve spavaće sobe, kupatila i terase. Kompletno je....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 203.237 €, 68,00 m2 cca 2990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Zvezdara, Zeleno brdo, Ilindenska, 68.43m2 ---------------------------------------------------------- 68.43m2, 2.5, 1/4, EG, lift, lođa, garaža, interfon, telefon, novogradnja Sendvič zid, alu stolarija, hrastov parket I klase, uvozna keramika I klase. U ponudi i stan iste strukture....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 47.600 €, 68,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 11c, 259.000 €, 68,00 m2 cca 3810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Beograd, Stari Merkator, Aleksinačkih rudara, trosoban stan, ukupne površine sa lođom 71m2, uknjižen na 68m2. Na šestom spratu od osam, stambene zgrade sa centralnim grejanjem, interfonom i novim liftom postavljenim prošle godine. Dvostrano je orijentisan, spavaći deo gleda na....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 225.363 €, 67,00 m2 cca 3360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo veoma kvalitetan objekat na Autokomandi u kome nudimo kvalitetne i funkcionalne stanove koji odaju ambijent porodične idile. Zgrada je izgrađena od kvalitetnih materijala koji postoje na tržištu, interfon je sa video nadzorom, a u samom stanu se nalaze....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 149.900 €, 67,00 m2 cca 2240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju LUX trosoban stan, u izgradnji, na prvom spratu, u stambenom objektu PO+P+V, na jednoj od najtraženijih lokacija. Sastoji se od dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, hodnika, 2 spavaće sobe, kupatila, wc-a i terase. Stambeni objekat je zamišljen i dizajniran kao eksluzivan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 204.000 €, 67,00 m2 cca 3050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaja direktno od investitora Predstavljamo Vam izgradnju urbanistički modernog stambeno-poslovnog objekta spratnosti Po+P+3+PK, sa samo 12 stambenih jedinica različitih struktura, koji se nalazi na jednoj od najpopularnijih lokacija u gradu, na Grbavici (blizina vrtića, osnovne....

 
 
 
  Stan, MALI MOKRI LUG, 104.000 €, 67,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Zvezdara, Mali mokri lug, Nabukovljeva, 67m2 67m2, 2.5, 3/3, 2xterasa, parking, interfon, nov Stanje: nov. Stan se nalazi u novoj zgradi u mirnom delu Malog mokrog luga nedaleko....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 162.300 €, 67,00 m2 cca 2420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju LUX dvoiposoban stan, u izgradnji, u stambenom objektu PO+P+V, na jednoj od najtraženijih lokacija.Stambeni objekat je zamišljen i dizajniran kao eksluzivan i potpuno savremen stambeni prostor za one koji žele nešto više od svog budućeg doma. Počevši od lokacije, kvaliteta....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 224.280 €, 67,00 m2 cca 3350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Prelep stan na traženoj lokaciji. Izgradnja sa rokom jul 2024, renomirani investitor, vrhunski kvalitet izgradnje i opreme. Grejanje na gas sa kalorimetrima, aluminijumska stolarija sa eletro roletnama, BOSH oprema u kupatilu. Stan će posedovati SMART HOME sistem, video interfon kao....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Žarkovo, 135.000 €, 67,00 m2 cca 2020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi dvosoban stan, adaptabilan u trosoban, na frekventnoj lokaciji Žarkova. Zgrada je izgrađena 2000 godine. Stan se nalazi u prizemlju zgrade od četiri sprata. U osnovi ima trpezariju sa kuhinjom, dnevnu sobu, spavaću sobu, dečiju sobu, predsoblje, ostavu, prostrano kupatilo,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banjica, 130.000 €, 66,00 m2 cca 1970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Ikat nekretnine su u prlici da vam odličan troiposoban stan površine 66m2 na par minuta od Banjice u Jajincima ispod netaknute prirode šuma "Jajinci", kao i Spomen - Parka Jajinci U blizini se nalazi O.Š Jajinci, super marketi, apoteke na 100 m od Doma zdravlja i poste i svi ostali....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 43-84 (od ukupno 100)

<< <1 2 3> >>