• GoHome Professional
oglasi.rs parking što veći do 110 m2 - GoHome pretraga malih oglasa na Internetu
  • oglasi.rs parking što veći do 110 m2 - GoHome pretraga malih oglasa na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs parking što veći do 110 m2

  • Za upit "oglasi.rs parking što veći do 110 m2" pronađeno 16 341 nekretnina - prosečna cena 2.135 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 100 m2 (malo manji)
    • 120 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 170000 eura
    • do 210000 eura (prosečna cena)
    • do 250000 eura
    • do 2100 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • opremljen
    • polunamešten
    • kablovska
    • 2.sprat
    • centralno grejanje
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Telep, 285.580 €, 111,00 m2 cca 2570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Oglašavamo prodaju četvorosobnog stana na jednoj od najtraženijih lokacija na Telepu. Dostupan i na III spratu. Stambeni kompleks u Novom Sadu koji nudi 81 stan, uz praktično parkiranje i energetsku efikasnost. Uz svaki stan je projektovano jednodno parking ili garažno mesto. Ono....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 289.560 €, 111,00 m2 cca 2610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Na odličnoj lokaciji, blizu Dunava i mirnom delu Gornjeg grada u Zemunu gradi se lux stambeno-poslovni kompleks, odlično povezan sa svim delovima Beograda. Sastoji se od dve lamele sa podzemnom garažom. Cep kompleks će biti izolovan od okolnih saobraćajnica i gužve jer će biti okružen....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 185.400 €, 111,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo izuzetno prostran,troiposoban duplex od 111m2 na Grbavici.Stan se nalazi na trećem spratu zgrade Aleksandar gradnje, bez lifta, u ulici Miše Dimitrijevića.Ova nekretnina na donjoj etaži poseduje izuzetno veliki dnevni boravak, trpezariju, kuhinju i terasu.Na gornjoj....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Futog, 247.200 €, 111,00 m2 cca 2230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Uknjižena spratna kuća u osnovi 111m2 x 2, na odličnoj lokaciji udaljena 9km od Novog Sada odlične saobraćajne povezanosti. U prizemlju kuće kuhinja, dn.boravak sa trpezarijom, spavaća sobe, kupatilo i dve terase. Na spratu 4 spavaće sobe, kupatilo i dve terase. Ispod pola kuče veliki....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Petrovaradin, 360.500 €, 111,00 m2 cca 3250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.09.2023.,

www.oglasi.rs

Površina placa 4429m2 sa frontom od 50 m i dužinom 100 metara, plac se nalazi na 4 katastarske parcele deljivi na dve celine od po 2000 m2 sa frontom oko 25metara.Spratna kuća na Petrovaradinu, potez Širine. Kuća u tri etaže, prizemlje, sprat i potkrovlje. Kuća je novije gradnje,....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Grbavica, Duplex stan SA DVA PARKING MESTA+++ Agencijska oznaka stana 1052980. Dupleks stan, ukupne povrsine 111 kvadrata. Donja etaza 53 kvadrata, gornja etaza 58 kvadrata podne povrsine. Donji deo stana ima iz jednog dela trpezariju i kuhinju, dnevnu sobu, kupatilo i terasu. Gornji....

 
 
 
  Stan, OVČA, 195.600 €, 111,00 m2 cca 1760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi stanovi u izgradnji, Ovča u blizini saobraćajnice T6 različitih kvadratura i struktura. Spratnosti Pr+3+Ps.Završetak radova (useljivo) u septembru 2026.godine Cena 1750 e po m2 + PDV. Mogućnost kupovine garažnog mesta. Terasa, Lift, Parking, garaža.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 195.700 €, 111,00 m2 cca 1760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

SAMO KOD NAS U PONUDI! Predstavljamo Vam fantastičan porodičan duplex na jednoj od najatraktivnijih lokacija u gradu, Grbavici, u ulici Miše Dimitrijevića! Stan se prodaje kompletno namešten, a opremljen je vrhunskim hrastovim parketom, nemačkom PVC stolarijom, velux krovnim prozorima....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 285.850 €, 111,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Komforan, luksuzno opremljen dupleks površine 111 m². Stan se nalazi na 3. spratu u ekskluzivnoj zgradi novijeg datuma (2021.godina) u ulici Branka Bajića. Zgrada sa smart sistemom, liftom i video nadzorom. Stan se sastoji iz dve etaže. Na donjoj etaži nalazi se prostran dnevni boravak....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram, 2.000 €, 111,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan stan, smešten u novoj zgradi u blizini Hrama svetog Save. Mirna ulica sa dosta novih zgrada i izuzetnim sadržajem u neposrednoj blizini - brojne prodavnice, restorani, kafići i Kalenić pijaca. Do uključenja na autoput je potrebno svega pet minuta vožnje, a do frekventnih ulica....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 234.380 €, 111,00 m2 cca 2110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U stanu je jasenov parket, PVC petokomorna stolarija, sigurnosna vrata. Zgrada rađena sitnom ciglom, sendvič zid, na zgradi demit fasada. U ceni je i garaža u suterenu za dvoje kola. Odličan stan! 021/221-55-01 https://max-nekretnine.rs/prodaja-stanova/novisad-socijalno/553270 Terasa,....

 
 
 
  Kuća, ZMAJEVO, 137.920 €, 111,00 m2 cca 1240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

F a n t a s t i č n a montažna kuća u Zmajevu. Prizemna kuća bez ulaganja izgrađena 2023. godine. Poseduje dnevni boravak sa kuhinjom, dve odvojene spavaće sobe i kupatilo. Iza kuće nalazi se prelepo dvorište kao i bašta od 488 m2. Pobegnite od gužve i pronađite svoju oazu mira i....

 
 
 
  Kuća, ZMAJEVO, 127.300 €, 111,00 m2 cca 1150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

F a n t a s t i č n a montažna kuća u Zmajevu. Prizemna kuća bez ulaganja izgrađena 2023. godine. Poseduje dnevni boravak sa kuhinjom, dve odvojene spavaće sobe i kupatilo. Iza kuće nalazi se prelepo dvorište kao i bašta od 488 m2. Dobra termička izolacija omogućuje uštedu energije....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 205.800 €, 111,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam prostran šestosoban stan na jednoj od najboljih lokacija za porodičan život. Stan se nalazi na Novom Naselju, okružen zelenilom i sa dovoljno parking mesta za stanare. Stan je podeljen u tri stambene jedinice i svaka ima poseban ulaz. Na ovoj lokaciji je u blizini....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 420.000 €, 111,00 m2 cca 3780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju je prostrani salonac u Resavskoj ulici, opština Vračar Ovaj stan od 111 m² (uknjižen je na 96m2)nalazi se u izvornom stanju, što predstavlja savršenu priliku za one koji žele da obnove svoj dom prema svojim željama Stan se nalazi na sedmom spratu manje zgrade od osam spratova....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 285.825 €, 111,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo četvorosoban stan (dupleks) na Novoj Detelinari. Dvostrano orijentisan u kom stvaka soba poseduje izlaz na terasu. Na donjoj etaži su komforan dnevni boravak sa kuhinjom, špajzom i trpezarijom, toalet i velika terasa. Na gornjoj etaži su tri prostrane spavaće sobe, kupatilo....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U stanu je jasenov parket, PVC petokomorna stolarija, sigurnosna vrata. Zgrada rađena ciglom, sendvič zid, na zgradi demit fasada. Minimalna ulaganja u vidu higijenskog održavanja. Odlično iskorišćeni kvadrati. Stan strukturno odličan. Uknjižen na vlasnika 1/1. Odličan stan! šifra:....

 
 
 
  Stan, SENTA, 115.000 €, 111,00 m2 cca 1040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Opis nekretnine: U srcu mirnog i uređenog naselja u Senti, na samo nekoliko minuta šetnje od centra na obali reke Tise, nalazi se salonski stan u vili renomiranog arhitekte, koji spaja udobnost porodičnog života sa toplinom vojvođanskog ambijenta. Smešten na spratu porodične vile,....

 
 
 
  Kuća, VRDNIK, 88.000 €, 111,00 m2 cca 790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Šifra nekretnine: 17123 Prodaje se kuća 111m2 na top lokaciji u samoj prirodi udaljena 700m od banje .Površina placa je 1100m2 pod zasadom raznog voća.Kuća je polu montažna ima četiri sobe, kuhinju, kupatilo, hodnik, dve velike terase i šupu.Struja je trofazna, voda gradska, septička....

 
 
 
  Kuća, LIPOVICA, 149.900 €, 111,00 m2 cca 1350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Gradska opština Barajevo je u celini izvan gradskog područja grada Beograda i prostorno spada u prigradske opštine, a smeštena je na pravcu jug–jugozapad u odnosu na Beograd i udaljeno je od centra Beograda 27 km. U okviru opštine Barajevo, nalazi 14 naseljenih mesta i jedno od njih....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se komforan dupleks stan površine 111 m². Stan se nalazi na 3. spratu u zgradi sa liftom, sa odličnim rasporedom prostorija i minimalnim kosinama koje ne narušavaju funkcionalnost prostora. Stan se sastoji iz dve etaže. Na donjoj etaži nalazi se prostran dnevni boravak povezan....

 
 
 
  Kuća, INĐIJA, 157.590 €, 111,00 m2 cca 1420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam prizemnu kuću u Novom Slankamenu. U pitanju je prizemna kuća, koja poseduje lokal, dnevni boravak, dve spavaće sobe, kuhinju sa trpezarijom i kupatilo. Kuća se nalazi na velikom placu od 2460m2. Na placu je posađeno i dosta stabala voća, kao i vinograda. Grejanje....

 
 
 
  Kuća, APATIN, 35.000 €, 111,00 m2 cca 320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Prodaje se kuća od čvrstog materijala u centru Svilojeva, u neposrednoj blizini vrtića, škole, crkve i ambulante. Kuća je prizemna, 111m2, sa okućnicom od 540m². Sastoji se od dve terase, hodnika, kuhinje sa trpezarijom, toaleta, špajza, dnevnog boravka, dve spavaće sobe, podruma....

 
 
 
  Kuća, INĐIJA, 110.000 €, 111,00 m2 cca 990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 119679, 2.32a, prizemna, struja, kanalizacija, klima, terasa, uknjižen, renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking, dvorište/bašta, podrum, tavan, ostava. Odlična, ušuškana, prizeman kuća, na manjem i natkrivenom placu od 2,,32 m2 . Kuća je uknjižena....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 194.360 €, 111,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se odličan,uknjižen 4.0 stan u Novom Sadu, GRBAVICA, površine 111 m². Stan je Duplex. Dobra lokacija u blizini svega potrebnog za lep porodični život, Škola, Vrtić, pijaca, marketi kao i ostali sadržaji. Odlična komunikacija sa ostalim delovima grada. Parking mesto, ostava....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 285.830 €, 111,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju lux duplex stan na Novoj Detelinari, u jednoj od najlepših ulica. Ovaj komforan četvorosoban duplex od 111m2 u zgradi novije gradnje je fantastična rezidencija za vas i vašu porodicu. Stan je uknjižen 1/1 bez tereta i zabeležbi tako da je moguća kupovina putem stambenog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 277.070 €, 111,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo odličan, komforan i izuzetno kvalitetan četvorosoban stan na Bulevaru Evrope. Iznad standardog niva opremljenosti: - fasadni zidovi od pune opeke sa termoizolacijom od mineralne vune - pločice u kupatilima i kuhinji I klase - grohe/geberit sanitarije - visina plafona 2.70m....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 120.000 €, 111,00 m2 cca 1080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća u Kragujevcu, naselje Šumarice, površine 111 m2 u osnovi i pomoćni objekat, na placu površine 8,46 ari. Na placu površine 8,46 ari, nalazi se useljiva kuća, čvrste gradnje, koja u prizemlju ima veliki dnevni boravak, kuhinju, veliko kupatilo, hodnik i stepenište, koje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 233.100 €, 111,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo izuzetno komforan i funkcionalan stan u Beogradu na vodi. Stan je površine 111m2 i nalazi se na 11. spratu stambene zgrade od 16. spratova sa liftom. Po strukturi se sastoji od prostranog predsoblja koje vodi do svake prostorije u stanu, dnevnog boravka,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 286.000 €, 111,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

ODLIČAN PORODIČAN 4,0 STAN NOVOGRADNJA ! MOGUĆNOST KUPOVINE I PARKING MESTA-GARAŽE Prodaja stana od 111m², koji se nalazi u Branka Bajića . Ušuškan, a istovremeno luksuzan - ovaj stan odličan je izbor za sve porodice. Odlična nekrentina na veoma dobroj lokaciji,u blizini svih dešavanja....

 
 
 
  Kuća, BEOČIN, 64.000 €, 111,00 m2 cca 580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na 20-tak minuta vožnje od Novog Sada. Zidana kuća na parceli od 494m2. Postavljena Pvc stolarija u celoj kući. Urađeno centralno grejanje. Iz dva nivoa. U gornjem tri sobe, kuhinja, kupatilo, ostava i terasa sa koje se pruža prelep pogled. U donjem delu kupatilo i dve sobe. Odlično....

 
 
 
  Stan, STARA PAZOVA, Na upit, 111,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan se nalazu u centru Nove Pazove. Poseduje 3 spavaće sobe , veliku dnevnu sobu i trpezariju, odvojene sobe za garderobu i za peglanje kao i toalet i kupatilo. Kuhinja je 7 metara , kuhinjski uređaju su iz Gorenje Ora Ito kolekcije. Stan je opremljen luksuznim granitnim pločicama....

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, Centar, 105.000 €, 110,00 m2 cca 960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se kuća u Somboru, Ul.Vuka Karadžića 58, na placu od 372m2. Svojina 1/1. Stambeni deo kuće ukupne površine 110m2, od kojih dnevna soba, trpezarija i kuhinja sve otvorenog tipa kao jedna celina, dve zasebne sobe, kupatilo sa wc-om i bide, poseban wc, predsoblje . Velika terasa,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 93.500 €, 110,00 m2 cca 850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Pet friendly! Četvorosoban-duplex stan 110m2, na 3.spratu u zgradi bez lifta, u mirnoj ulici sa puno zelenila kod Železničke stanice. Stan na donjoj etaži ima prostran dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, toalet i terasu, na gornjoj etaži se nalaze 3 spavaće sobe, terasa i kupatilo....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 449.000 €, 110,00 m2 cca 4080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo odličan četvorosoban stan na Vračaru, u Južnom bulevaru, koji se nalazi na prvom spratu kvalitetne zgrade iz 2013. godine sa urednim ulazom i liftom. Sastoji se od prostrane dnevne sobe, moderne kuhinje i trpezarijskog dela u open space konceptu, tri spavaće sobe, od kojih....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 175.000 €, 110,00 m2 cca 1590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se kuća u SREMSKOJ KAMENICI, POPOVICA površine 156m2. Kuća je spratna korisne površine 156m2. Udaljena je 8 km od Novog Sada. Asfaltni prilaz. Kuča poseduje 5 spavaćih soba, dva mokra čvora, tri terase. Komotan parking u dvorištu. Etažno kombinovano grejanje. Odlična komunikacija....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 267.800 €, 110,00 m2 cca 2440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Telep - Četvorosoban stan u izgradnji. Smešten u mirnom delu grada, idealno za porodično stanovanje. Stan se nalazi na drugom spratu manje stambene zgrade (urbana vila). Uz stan se dobija zasebna krovna terasa od oko 80m2. Grejanje je na gas i plaća se po utrošku u toku....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 219.500 €, 110,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju nov, petosoban, stan, koji se nalazi u nedavno useljenoj modernoj zgradi. Liftom se ulazi direktno u stan ili stepeništem. Prodaje se polunamešten. Kvalitetna keramika, zidne tehnike, moderna i komforna kupatila, kuhinja po meri, podno grejanje, itd. *Dnevna soba, kuhinja,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 433.000 €, 110,00 m2 cca 3940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prelep, svetao, funkcionalan stan u lux novogradnji u blizini Specijalnog suda. Stan je sastoji od open space-a kuhinja-trpezarija i dnevna soba, 2 kupatila i 3 spavaće sobe. Stan je useljiv do Nove godine, moguća kupovina na kredit. U cenu stana je uključeno garažno mesto. Agencijska....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Vetermik, 371.320 €, 110,00 m2 cca 3380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam komfornu, svetlu i dobro organizovanu porodičnu kuću na jednoj od najtraženijih lokacija – Veterničkom bregu. Ova nekretnina predstavlja savršen spoj mirnog porodičnog života i funkcionalnog rasporeda prostorija, uz dodatne mogućnosti za adaptaciju prema vašim potrebama.....

 
 
 
  Kuća, KAC, 154.500 €, 110,00 m2 cca 1410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Prodajemo u mirnom delu Novosadskog prigradskog naselja Kać Prizemnu Porodičnu kuću na TOP LOKACIJIKuća je Starije gradnje,Uknjižena,prizemna Trosobna 110 m2,svetla i funkcionalna,nalazi se na Predivnom zelenom Veelikom dvorištu 2300 m2,širina fronta Placa je 23x103 metara,odlična....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 329.600 €, 110,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka 1094565 - Prelep uknjižen trosoban stan u urbanoj vili na Telepu, u neposrednoj blizini bulevara Evrope. Stan je na visokom prizemlju i ima visinu prvog sprata jer se ispod nalazi dupla garaža površine 33m2 koja se prodaje zajedno sa stanom u ovoj ceni. Kuhinja je....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 547-588 (od ukupno 634)

<< <7 8 9 10 11 12 13 14 15 16> >>