• GoHome Professional
oglasi.rs parking što veći 90 m2 - GoHome nekretnine mali oglasi
  • oglasi.rs parking što veći 90 m2 - GoHome nekretnine mali oglasi
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs parking što veći 90 m2

  • Za upit "oglasi.rs parking što veći 90 m2" pronađeno 2 000 nekretnina - prosečna cena 2.118 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 90 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 170000 eura
    • do 210000 eura (prosečna cena)
    • do 250000 eura
    • do 2100 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 276 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Vračar, 1.700 €, 98,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Trosoban stan u novogradnji, garaza Luksuzan stan na Vracaru. Prostran i svetao dnevni boravak u sklopu trpezarije, nova ugradna kuhinja, 2 spavace sobe, 2 kupatila, terasa. Garazno mesto u sklopu zgrade uracunato u cenu zakupa. Za dodatne informacije kontaktirati Elite tim: Telefon,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 206.000 €, 98,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Komforan četvorosoban stan, dvostrano orijentisan (ulica i dvorište), prizemlje i potkrovlje: četiri sobe, predsoblje, odvojena kuhinja sa trpezarijom, dva kupatila i WC-a, ulaz, hodnik i ostava. Objekat je pogodan i za poslovni prostor. Može se pretvoriti u pet kancelarija ili lokal....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 383.838 €, 98,00 m2 cca 3920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

3.0, 98.42m2, terase,2/7, lift, mogućnost parkinga. Građevinska dozvola U prilici smo da Vam ponudimo stanove u zgradi premijum kvaliteta gradnje na Crvenom krstu. Zgrada poseduje dva lifta, recepciju kao i video nadzor. U stanovima je podno grejanje a hlađenje preko plafonskih panela.....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'oglasi.rs parking što veći 90 m2'
98.000 €
219.400 €
235.000 €
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 329.000 €, 98,00 m2 cca 3360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Zeleno- stambeni kvartu na zapadnom delu opštine Zvezdara između ulica Svetog Nikole i Dimitrije Tucovića u blizini Vukovog spomenika na lokaciji Slavujev Venac. U ponudi je veoma lep i funkcionalan duplex u zeleno- stambenom kvartu na zapadnom delu opštine Zvezdara između ulica Svetog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 160.700 €, 98,00 m2 cca 1640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

541393-Našim kupcima nudimo kvallitet, sigurnost i garantovano najbolju lokaciju na Adicama. Stan se nalazi u poslovno stambenom kompleksu koji se do sada nije zidao na Adicama. Redovna etaža bez kosina. Grejanje je na gas sa kalorimetrima. Obezbedjen parking kao i garaže u suterenu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Kej, 324.450 €, 98,00 m2 cca 3310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Fenomenalna lokacija, a još lepša nekretnina na Keju. Ukoliko ste u potrazi za savršenim domom, koji se nalazi par koraka od Dunava, par minuta od centra grada ovo je nekretnina za vas. Poseduje veliku terasu koja nije ušla u kvadraturu stana. Zgrada okružena zelenilom, u blizini....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 339.900 €, 98,00 m2 cca 3470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odlična lux nekretnina na top lokaciji u samom Centru Novog Sada. Trosoban komplet renoviran stan, uknjižen 1/1. Stan poseduje podrumsku prostoriju kao i parking mesto u dvorištu zgrade. Sama zgrada je vrhunskog kvaliteta, na odličnoj poziciji. Retko u ponudi. Pogodono i za kancelarije,....

 
 
 
  Apartman, NIŠ, Pantelej, 147.000 €, 98,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan 98m2 na odlicnoj lokaciji. Nalazi se u naselju Durlan , blizu Benetona i OŠ Njegoš. Sastoji se od ulaznog hodnika, izdvojenih 4.apartmana. Na 3.spratu je bez lifta. Svaki apartman ima svoju sobu, kupatilo i terasu. Na podu je veoma kvalitetan laminat i aluminijumska....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 290.000 €, 98,00 m2 cca 2960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo komforan trosoban stan u ulici Visokog Stevana na donjem Dorćolu, u neposradnoj blizini svih sadržaja neophodnih za udoban život . Stan se sastoji od prostranog predsoblja , dve spavaće sobe, dnevne sobe sa izlazom na lođu, kuhinje sa trpezarijom koja takođe izlazi na lođu,....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 295.000 €, 98,00 m2 cca 3010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

PENTHOUSE, Tatarsko brdo, 98m2+80m2 terase i dva parking mest+++ Agencijska oznaka 1061099 Na prodaju LUX PENTHOUSE na Tatarskom Brdu. Sastoji se iz prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom (open space concept), tri spavaće sobe, dva kupatila, hodnika iz kog se ulazi u....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 339.900 €, 98,00 m2 cca 3470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prestavljamo vam četvorosoban penthaus površine 98m2 + 72m2 krovne terase u izgradnji visokog kvaliteta gradnje i opreme. Grejanje je na kalolimetre, što omogućava kontrolu potrošnje i uštedu. Stan se nalazi u mirnom delu Novog Sada, na Novom Naaselju, okružen zelenilom i svim sadržajima....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Vračar, 250.000 €, 98,00 m2 cca 2550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

PRODAJE SE LOKAL – VRAČAR, JUŽNI BULEVAR, UL. GOSPODARA VUČIĆA Na prodaju funkcionalan i renoviran lokal površine 98m², smešten u prizemlju zgrade novije gradnje (5 spratova), na atraktivnoj lokaciji – Vračar, Gospodara Vučića (blizina Južnog bulevara). 🔹 Dva zasebna ulaza 🔹 Izlog....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, 90.000 €, 98,00 m2 cca 920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se stan u Bresnici, stan u kući koji ima 98m2.Sastoji se od prostrane dnevne sobe sa kuhinjom i špajzom, predsoblja, velike terase, dve spavaće sobe i kupatila. Stan je u prizemlju, a kuća je etažirana. Nalazi se u blizini ambulante u Bresnici, kao i u blizini škole i dragstora.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 222.000 €, 98,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ukoliko ste u potrazi za savršenim stanom u centru grada, ne propustite ovu jedinstvenu priliku! Na prodaju je komforan troiposoban stan površine 98,2m2, smešten na II spratu moderne stambene zgrade sa liftom. Ovaj stan je pažljivo projektovan kako bi zadovoljio sve potrebe savremene....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 190.000 €, 98,00 m2 cca 1940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju trosoban stan u samom centru grada, pored Ekonomskog i Pravnog fakulteta. Zbog lokacije odlicna investicija kako za zivot,tako za izdavanje. Stan je po strukturi trosoban, uknjizene površine 86m2, plus dve terase koje ne ulaze u kvadraturu stana povrsine 12m2. Sastoji se....

 
 
 
  Kuća, VRDNIK, 128.750 €, 98,00 m2 cca 1310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Uknjižena kuća u blizini centra Vrdnika sa prelepim dvorištem. Na placu se nalaze dve kuće, sa velikim potencijalom. Plac je odlične širine oko 21m i dubine 53m, ima blagi pad i prelep pogled. Okolina je mirna i sređena, tako da možete maksimalno da uživate u prirodi. Cena je za dogovor.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 293.500 €, 98,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaja četvorosobnog stana na dve etaže, Grbavica – moderan i funkcionalan dom Na atraktivnoj lokaciji na Grbavici, nudimo vam prelepo uređen i funkcionalan četvorosoban stan na dve etaže, idealan za porodice koje traže moderan životni prostor u mirnom okruženju, a blizu svih gradskih....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 201.800 €, 98,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Veternik DUPLEX ČETVOROSOBNI STANOVI SA DVORIŠTEM I ZASEBNIM ULAZOM - neposredna blizina Novosadskog puta. Projekat se sastoji iz tri duplex stana sa zasebnim ulazom i dvorištem za svaki stan koje poseduje zidani roštilj i česmu. Ispred objekta nalazi se parking za stanare.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 400.000 €, 98,00 m2 cca 4080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prestižnom kompleksu Beograd na vodi, u luksuznoj zgradi Terra, prodaje se moderno opremljen stan na 7. spratu, koji pruža jedinstven spoj stila, funkcionalnosti i komfora. Stan je idealan za porodičan život, ali i kao atraktivna investicija na jednoj od najtraženijih lokacija u....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 165.000 €, 98,00 m2 cca 1680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dvoetažni stan (dupleks) na atraktivnoj lokaciji - Somborski bulevar / Bulevar Patrijarha Pavla. Ovaj specifičan stan nudi veliki potencijal za uređenje prema vašim potrebama, kako za život, tako i za tihu poslovnu delatnost. Stan je prostran, s površinom koja je funkcionalno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 65, 362.500 €, 98,00 m2 cca 3700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Novogradnja, 4.0 lux stan, 98 kvm sa otvorenim pogledom. Zgrada pravljena od kvalitetnih materijala, 3 lifta, obezbeđenje 24/7, ulazak moguć samo vlasnicima i najavljenim posetiocima. Stolarija drvo-aluminijum, Klima u svim prostorijama sa jednom spoljašnjom jedinicom. Odlično saobraćajno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 181.000 €, 98,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Našim kupcima nudimo kvallitet, sigurnost i garantovano najbolju lokaciju na Adicama. Stan se nalazi u poslovno stambenom kompleksu koji se do sada nije zidao na Adicama. Redovna etaža bez kosina. Grejanje je na gas sa kalorimetrima. Obezbedjen parking kao i garaže u suterenu zgrada.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Spens, 360.500 €, 98,00 m2 cca 3680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

RETKO U PONUDI. Najtraženija lokacija u gradu, zgrada vrhunskog kvaliteta gradnje. Raspored fantastičan, trostrano orijentisan. Za više informacija pozovite naše agente. šifra 553538, b130 telefon 064/822-2153 Terasa, Lift, Parking, garaža, Podrum, ostava, Internet, Satelitska, kablovska....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Vetermik, 164.800 €, 98,00 m2 cca 1680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Veternik. Mirna i lepa ulica. Porodična, po strukturi četvorosobna prizemna kuća površine 98m2 na placu veličine 475m2. Samostalna na placu. Ovaj stambeni prostor prodaje se u sivoj fazi, ozidana i pod krovom. Kuću čine dnevni boravak sa trpezarijom, kuhinja, tri spavaće sobe, terasa,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 322.300 €, 98,00 m2 cca 3290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U centru svih gradskih dešavanja u Novom Sadu, u naselju Grbavica, gradi se moderna novogradnja namenjena za ljude koji uživaju u urbanom načinu života i koji vole da im je sve na dohvat ruke. Pored vrtića, u blizini osnovnih i srednjih škola, restorana, kafića, marketa i nalazi se....

 
 
 
  Kuća, KIKINDA, 25.000 €, 98,00 m2 cca 260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U Novim Kozarcima, selu nadomak Kikinde, prodaje se spratna nedovršena kuća, korisne površine cc 180 m2 na parceli ukupne površine 800m2. Navedena nekretnina je delimično osposobljena za život, a veći deo nekretnine je predviđen za renoviranje i završetak radova na uređenju iste.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 323.000 €, 98,00 m2 cca 3300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 119023, II/III, lift, terasa, nov luks, novogradnja, garaza, stambena zgrada. Novoizgradjeni useljiv stambeni objekat u Šumadijskoj ulici. Stan 98m2 trosoban, poseduje dve spavaće sobe, dnevni boravak, kuhinju, dva kupatila, predsoblje koje povezuje sve prostorije,....

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, Centar, 138.000 €, 98,00 m2 cca 1410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan u strogom centru grada, pored hotela Galerija, izuzetno komforan i pravilnog oblika (pravougaonik). Izdvaja se po visini plafona od 3,15m i visini vrata od 2,2m što čini osećaj prostora još većim. Stanom dominira dnevni boravak veličiine 38m2. Poseduje potpuno odvojeni spavaći....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Vetermik, 176.000 €, 98,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ugao ulica Dragoslava Srejovića i Olge Ilić u Veterniku, Novi Sad. Fasadna aluminijumska stolarija i drvena unutrašnja stolarija. Energetski pasoš. Grejanje je na gas. Obezbeđeno parking mesto u dvorištu objekta. Svi lokali se nalaze u prizemlju i imaju svoju prostranu baštu, idealnu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 226.600 €, 98,00 m2 cca 2310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 103.000 €, 98,00 m2 cca 1050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u Petrovaradinu , samo 4km od centra grada, sa prelepim pogledom na padinu fruške gore. Prodaje se prostran i funkcionalan stan u gornjem delu kuće u Petrovaradinu, uknjižen kao zasebna stambena jedinica površine 98 m². Odlikuje ga odličan raspored prostorija koji....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 154.500 €, 98,00 m2 cca 1580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam luksuzan četvorosoban stan u najlepšem delu Novog Naselja - Savina. Odličnog rasporeda i prostora pagodan za savrseno udoban život u njemu. Stan je u dva nivoa : veliki dnevni boravan sa odvojenom kuhinjom, fantastičnom zatvorenom terasom, ostavon i kupatilom, dok....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 123.600 €, 98,00 m2 cca 1260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Lepa porodična kuća smeštena u mirnom delu Zrenjanina, nedaleko od kružnog toka za Elemir i Novi Sad (obilaznica) – videti na priloženoj slici. Nekretnina je idealna za udoban život. Kuća je sagradjena od čvrstog materijala (cigla i kamen) i sastoji se od dve etaže. Na prizemlju se....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 369.075 €, 98,00 m2 cca 3770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na odličnoj lokaciji u samom srcu Crvenog krsta, u Žičkoj ulici nudimo vam novogradnju, projektovanu sa ciljem da ispuni najviše standarde kvaliteta i nudi idealno mesto za život. Zgrada ima 7 spratova, sa stanovima različitih struktura. U stanovima podno grejanje(toplotne pumpe),....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Kej, 339.900 €, 98,00 m2 cca 3470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 352.800 €, 98,00 m2 cca 3600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 121027, VI/VI, lift(2), terasa, uknjižen, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, garaza, stambena zgrada. Troiposoban stan u novogradnji iz 2018 potpuno namešten,prodaje se sa stvarima bez tehnike, dvostrano orjentisan, na prelazu sa Novog Beograda u Zemun. Blizina....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 600.000 €, 98,00 m2 cca 6120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo izuzetno komforan petosoban stan, koji se retko može naći na tržištu, u Kosovskoj ulici u centru grada. Stan trenutno funkcioniše kao dve odvojene jedinice i sastoji se od dve dnevne sobe, dve kuhinje i dve trpezarije, tri spavaće sobe, i dva kupatila, ali se može adaptirati....

 
 
 
  Apartman, LJUBOVIJA, 121.000 €, 98,00 m2 cca 1240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se stan u prizemlju ukupne površine 98m2 (65m2 + 33m2 terase). Kompletno sredjen i opremljen nameštajem. Sastoji se iz dnevnog boravka, kuhinje, trpezarije, 2 x spavaće sobe, kupatila i toaleta, jedna velika terasa sa izlazom na obalu reke Drina Idealno za porodične vikendice,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 175.700 €, 98,00 m2 cca 1790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, GRANICE, 352.800 €, 98,00 m2 cca 3600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se troiposoban namešten stan na povučenom spratu, sa 2 parking mesta u klackalici Stan uknjižen 1/1 bez tereta i zabeleženi Stambena površina 84,5m2 plus terasa 13,5 ALU-PVC stolarija Odlična termo i zvučna izolacija CG sa kalorimetrima Dva garažna mesta u klackalici - donje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 345.050 €, 98,00 m2 cca 3520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, LOZNICA, 175.000 €, 98,00 m2 cca 1790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

3.0, 98m2, terasa, lift, podno grejanje, klima, Telefon, interfon, garaža. Uknjiženo 98m2. Luksuzan stan od najkvalitetnijeg materijala , nalazi se na trećem spratu zgrade sa bazenom. Uknjiženo 98m2+ dve garaže (po 14m2). Dvostrano orjentisan (istok i jugoistok). Svi prozori su od....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 559)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>

Česte pretrage za nekretnine

  • stan u Beogradu 120 000 eura