• GoHome Professional
oglasi.rs parking interfon što jeftiniji - GoHome pretraživač za nekretnine Hrvatska
  • oglasi.rs parking interfon što jeftiniji - GoHome pretraživač za nekretnine Hrvatska
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs parking interfon što jeftiniji

  • Za upit "oglasi.rs parking interfon što jeftiniji" pronađeno 513 nekretnina - prosečna cena 2.374 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 70 m2
    • 80 m2
  •  Po ceni
    • do 180000 eura
    • do 220000 eura (prosečna cena)
    • do 270000 eura
    • do 2200 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 199 953 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 227.171 €, 119,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo 4.5-soban stan od 119m2 odličnog rasporeda u novom Mirijevskom naselju. Od prostorija: ulazni hodnik i toalet, kupatilo, dnevno trpezarijski boravak i kuhinju, četiri spavaće sobe i dve komotne terase na različitim stranama stana za uzivanje. Od opreme....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 228.000 €, 120,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 90818, V/VI, klima, lift, telefon, terasa, garaza, stambena zgrada. Stan za izdavanje u ponudi, na izuzetnoj lokaciji, u blizini Pravnog fakulteta i Tašmajdanskog parka. U neposrednoj blizni ima i banaka, škola, Kalenić pijaca je takođe vrlo blizu. Stan je moderno opremljen,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 228.900 €, 63,00 m2 cca 3630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 3 stan u NOVOM SADU, GRBAVICA površine 63m2. Cena stana sa pdv. Brzo useljiv. Vrhunski kvalitet gradnje, renomiran investitor. Blizina svih sadržaja potrebnih za život, škola, vrtić, megamarketi, park, pijaca sve u blizini. Zgrada rađena po najkvalitetnijim standardima.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 229.000 €, 73,00 m2 cca 3140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Nalazi se na jednoj od najatratktivnijih lokacija u Beogradu – na 50m od samog Trga Slavija, te je pogodan kako za stanovanje, tako i za poslovni prostor. U blizini se nalaze marketi, banke, pošta, dom zdravlja, Klinički i Urgentni centar, vrtići, osnovne i srednje škole, Pravni fakultet,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Trošarina, 230.000 €, 69,00 m2 cca 3330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

3.0, 69m2, terasa, EG, lift, II/IV, telefon, interfon. Građevinska dozvola. Stepina Magnolija – Luksuz, komfor i stil na Voždovcu! 🏡✨ Na prodaju prelep troiposoban stan u modernom kompleksu Stepina Magnolija, koji odiše elegancijom i kvalitetom! 🌆 📍 Lokacija: Blizina ulice Vojvode....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Futog, 234.900 €, 116,00 m2 cca 2030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Jedinstvena luksuzna vila sa bazenom na mirnoj lokaciji. Novi Futog. Pogled na Dunav i šetalište. Kvalitetno građena kuća (sendvič zidovi, vrhunska hidro i termo izolacija, spušteni plafoni sa modernom rasvetom), a i lepog enterijerskog rešenja. Lepo uređeno dvorište može zasigurno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 61, 235.000 €, 75,00 m2 cca 3130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

2.5.0, 75m2, Cg, 15/17, lift, telefon, interfon, podrum, slobodan parking. Uknjižen na 69m2. 🏡 Kompletno opremljen stan – Blok 61, 75 m² – 2 stana u jednom! Prodaje se kompletno opremljen stan na top lokaciji Novog Beograda (Blok 61), ukupne površine 75 m². Adaptacijom podeljen na....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 71, 235.000 €, 73,00 m2 cca 3220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo izuzetno kvalitetan stanu u Bloku 71, Novi Beograd. Stan je površine 73m2 (izmeren je na 82m2) i po strukturi je trosoban. Nalazi se na sedmom spratu stambene zgrade od osam spratova sa liftom. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka, trpezarije,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 236.973 €, 74,00 m2 cca 3200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

3.0, 71.81m2, dve terasa od po 4,2m2, 1/3, lift, grejanje toplotne pumpe, telefon, interfon, Građevinska dozvola. 🏡 Trosoban stan 71,81 m² – Pregrevica, Zemun Ekskluzivna prilika da živite u modernom kompleksu zatvorenog tipa na obali Dunava! 🌊 ✨ O stanu: Prostran i svetao trosoban....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 237.000 €, 80,00 m2 cca 2960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da vam ponudimo troiposoban stan površine 80m2 u ulici Voje Ilića, Voždovac Stan je površine 80m2 na prvom spratu od tri Po strukturi se sastoji od ulaznog hodnika, dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, tri spavaće sobe, kupatila, ostave i terase Stan je osunčan sa....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dušanovac, 237.146 €, 91,00 m2 cca 2610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Imamo izuzetno zadovoljstvo da vam predstavimo lux novogradnju na Vozdovcu proverenog investitora sa dugogodisnjim iskustvom. Navescemo samo neke karakteristike: Blizina vrtica, skole, fakulteta, autoputa, pijace Svaki stan ima terasu Podno etazno grejanje, inverter klima U procesu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dušanovac, 237.146 €, 91,00 m2 cca 2610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo jedan od najkvalitetnijih objekata na Dušanovcu od renomiranog i proverenog investitora. Sagrađen je u veoma modernoj formi i urbanom stilu. Zgrada je zidana klima (termo) blokom, PVC stolarija je iz Nemačke. Ova luksuzna novogradnja je opremljena video-interfonom.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 237.600 €, 72,00 m2 cca 3300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da vam ponudimo troiposoban stan u novogradnji,na jednoj od najlepših i mirnih lokacija na Crvenom Krstu Površina stana je 72m2 Stan se nalazi na 6. spratu stambene zgrade od 7 spratova u novogradnji sa liftom Dvostrano je orijentisan Po strukturi se sastoji od ulaznog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 238.140 €, 136,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka: 1100019 Četvorosoban stan na Petrovaradinu u luksuznoj vili na mirnoj lokaciji. Sastoji se od velike dnevne sobe, kuhinje, tri odvojedene spavaće sobe, dve terase(jedna je izlaz iz dnevne sobe koja sadrži malu ostavu sa kotlom, a druga je izlaz iz dve spavaće sobe),....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 238.400 €, 75,00 m2 cca 3180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Nov trosoban stan 75m2, sa parking mestom u urbanoj vili koja je smeštena u mirnoj ulici blizu Futoške pijace. Vrhunski kvalitet materijala i opreme. Mogućnost povrata PDV-a. Vila poseduje lift, video nadzor, toplotne pumpe, interfon, podno grejanje, kalorimetre, smart sistem za roletne....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Filmski Grad, 239.000 €, 125,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Veliki stan napravljen od dva manja, u dokumentaciji se vodi kao dva zasebna stana, prvi je uknjizen na 47m2, mereno 53m2 i drugi je uknjizen na 58m2, mereno 72m. Stan ima dva ulaza, dva hodnika,dve velike sobe od 27m2 i 30m2, dve manje sobe i po dve mini sobe, kuhinju, toalet sa....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banovo Brdo, 240.000 €, 72,00 m2 cca 3330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

2.5 Banovo brdo, Dragana Nikitovića, (Osiječka) Uknjižen, lux stan 72m2, vpr, gas, ktv, interfon, podrum, parking. Lepa lokacija, mirna ulica u blizini Požeške ulice i okretnice tramvaja. U neposrednoj blizini su škola, vrtić, više tržnih centara, park za decu i ostalih sadržaja za....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 240.000 €, 81,00 m2 cca 2960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju moderan i funkcionalan trosoban stan površine 81 m² u prestižnom kompleksu Planeta Residence, na 5. spratu zgrade sa liftom. Cena stana iznosi 250.000 € i uključuje garažno mesto i kompletan nameštaj rađen po meri od najkvalitetnijih materijala. Struktura stana Prostrana....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 240.000 €, 62,00 m2 cca 3870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Zgrada sa samo 10 stanova sa velikim privatnim ograđenim dvorištem sa interfonom. Prijatan i tih stan, dvostrano orjentisan. Salonac prestižne visine plafona od 3,3m, renoviran 2017-e godine. Trenutno dvosoban, ali se veliki trpezarijsko-kuhinjski deo dodavanjem ostave (uklanjanjem....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 242.050 €, 89,00 m2 cca 2720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam luksuznu urbanu vilu u srcu Severnog Telepa koja budućim stanarima nudi kvalitet, udobnost i mir. Rok završetka radova je jul 2025.godine. Porodično stambeni objekat spratnosti Su+P+1+Pk nalazi se u mirnoj ulici nadomak bitnih saobraćajnica Futoški put i Bulevar....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banovo Brdo, 243.075 €, 69,00 m2 cca 3520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo lux moderne stanove na Banovom brdu, Čukarica. Stan je površine 69,45m2 i nalazi se na prvom spratu stambene zgrade od četiri sprata. U ponudi stan iste strukture i u prizemlju, drugom i trećem spratu. Po strukturi je trosoban. Sastoj se od ulaznog hodnika,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lion, 245.000 €, 70,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo stan na izuzetnoj lokaciji, nadomak Liona, opština Zvezdara. Stan se nalazi na prvom spratu manje zgrade od dva sprata. Površine je 70m2 i vrlo je prostran. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, spavaće sobe, kupatila....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 62, 245.000 €, 93,00 m2 cca 2630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

93m2( 73m2 grejna površina + 20m2 terasa), CG, lift, VIII/IX, telefon, interfon, parking. Uknjižen. U prilici smo da Vam ponudimo komforan, svetao, trosoban stan sa velikom terasom i dve lođe. Sastoji se od dve spavaće sobe, komforan dnevni boravak sa izlazom na lođu od 2-3m2, trpezarijom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 45, 245.000 €, 71,00 m2 cca 3450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

2.0, 71m2( terasa 5m2), CG, lift, IV/IV, telefon, interfon,parking. Uknjiženo 66m2. U procesu preknjižbe. Lep , svetao , renoviran dvosoban stan. Sastoji se od ulaznog hodnika,toaleta, odvojenog prostora za vešmašinu, kupatila, dnevnog boravka sa izlazom na terasu, kuhunje, trpezarije....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 245.300 €, 96,00 m2 cca 2560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Vila je namenjena porodicama koje zahtevaju najviši nivo komfora, diskrecije, kvaliteta, sigurnosti i luksuza. Svi stanovi su četvorosobni sa prostranom dnevnom sobom koja čini celinu zajedno s kuhinjom i trpezarijom, odvojene tri spavaće sobe sa prirodnom svetlošću, terasa, kupatilo....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Trošarina, 250.000 €, 70,00 m2 cca 3570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Voždovac, Trošarina, Milisava Đurovića, 69.73m2 .. 69.73m2, 4.0, 2/3, EG, lift, terasa, garažno mesto, interfon, nov. Prodaje se četvorosoban stan u luksuznoj zgradi Stepina....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Cvetkova Pijaca, 250.000 €, 80,00 m2 cca 3130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

3.0, 80m2, (72m2 grejna površine + 8m2 terasa), podno grejanje, 2/4, lift, interfon. parking Građevinska dozvola. Novogradnja u blizini Bulevara Kralja Aleksandra. Stan se sastoji od: predsoblja, kuhinje i trpezarije, dnevnog boravka sa izlazom na terasu, dve spavaće sobe, kupatila....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lion, 250.000 €, 64,00 m2 cca 3910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo izuzetno kvalitetan renoviran koa nov, uknjizen, trosoban stan, u staroj dobroj gradnji na jednoj od najtrazenijih lokacija u gradu Lion kod teatra Zvezdara, na uglu sa Batutovom, blizu VI gimnazije i gradske bolnice Zvezdara Veoma kvalitetna zgrada sirokim....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 250.800 €, 65,00 m2 cca 3860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Bez Agencijske Provizije Stan se nalazi u blizini Vukovog spomenika u novoj zgradi kvalitetne gradnje. Stan je dvostrano orijentisan i nalazi se na visokom prizemlju u u zdradi koja ima 7 sprata. U zgradi će biti ugrađen lift renomiranog proizvođača "SCHINDLER". Fasada je rađena po....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 253.200 €, 105,00 m2 cca 2410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju penthaus stan, u izgradnji, u stambenom objektu PO+P+V, na jednoj od najtraženijih lokacija. Stambeni objekat je zamišljen i dizajniran kao eksluzivan i potpuno savremen stambeni prostor za one koji žele nešto više od svog budućeg doma. Počevši od lokacije, kvaliteta gradnje,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 254.000 €, 84,00 m2 cca 3020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaja : Prostran četvorosoban stan na Bežanijskoj kosi 2 Otkrijte savršen spoj modernog života i udobnosti u ovom lepom i funkcionalnom stanu. Smešten u visokom prizemlju održavane zgrade, ovaj prostran stan od 84m² ima dodatnu terasu od 26m², što je čini idealnom za porodice i....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 257.400 €, 78,00 m2 cca 3300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da vam ponudimo troiposoban stan u novogradnji,na jednoj od najlepših i mirnih lokacija na Crvenom Krstu Površina stana je 78m2 Stan se nalazi na 5. spratu stambene zgrade od 7 spratova u novogradnji sa liftom Dvostrano je orijentisan Po strukturi se sastoji od ulaznog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 257.500 €, 124,00 m2 cca 2080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prostran petosoban stan u srcu Grbavice, nadomak Futoške pijace i Bulevara oslobođenja. Na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu, u mirnom ali odlično povezanom delu Grbavice, predstavljamo vam izuzetno komforan petosoban stan idealan kako za porodičan život, tako i za kancelarijski....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 258.680 €, 93,00 m2 cca 2780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 259.000 €, 84,00 m2 cca 3080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U mirnom delu Bežanijske kose 2, u ulici Marka Čelebonovića, prodaje se izuzetno komforan svetao i sunčan stan na visokom prizemlju dobro održavane zgrade iz 1995. godine. Zgrada ima video nadzor, interfon i veliki javni parking okružen zelenilom. Po strukturi stan je četvorosoban,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 259.000 €, 113,00 m2 cca 2290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju je moderno opremljen i kompletno renoviran četvorosoban stan u mirnom, porodičnom delu Bežanijske Kose, okružen zelenilom i parkom. Stan se nalazi u visokom prizemlju zgrade iz 1995. godine, sa rampom za osobe sa invaliditetom i velikim javnim parkingom u hladu drveća.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 259.000 €, 110,00 m2 cca 2360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 112009, VPR/, terasa, uknjižen, renoviran, stara gradnja. Veliki trosoban stan, 84 m² + 26 m² terasa, VP/6, CG, potpuno namešten, uknjižen. Moderna zgrada iz 1995. godine sa velikim javnim parkiralištem u hladu drveća za neograničen broj automobila. Dva prazna parking....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 11c, 259.000 €, 68,00 m2 cca 3810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Beograd, Stari Merkator, Aleksinačkih rudara, trosoban stan, ukupne površine sa lođom 71m2, uknjižen na 68m2. Na šestom spratu od osam, stambene zgrade sa centralnim grejanjem, interfonom i novim liftom postavljenim prošle godine. Dvostrano je orijentisan, spavaći deo gleda na....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 259.000 €, 78,00 m2 cca 3320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Beograd, Bežanijska kosa, Marka Čelebonovića, 84m2 84m2, 3.5, VPR/6, CG, lift, terasa, interfon. Dokumentacija: uknjižen. Stanje: renoviran.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 261.280 €, 82,00 m2 cca 3190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo stan u izgradnji na odličnoj lokaciji, nadomak Autokomande. Površine je 81,64m2 i nalazi se na trećem spratu stambene zgrade od četiri sprata. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kalvarija, 263.250 €, 81,00 m2 cca 3250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Optimist nekretnine Vam nude na prestižnoj lokaciji, nadomak Keja i starog jezgra Zemuna, savremeno dizajnirane stanove u zgradi visokog standarda i privatnosti. Stan na prvom spratu sadrži tri spavaće sobe, veliki dnevni boravak sa kuhinjom, moderno kupatilo i dodatni toalet. Ekskluzivna....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 263.878 €, 89,00 m2 cca 2970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo Penthaus na odličnoj lokaciji u Zemunu Površine je 89,45m2 i nalazi se na povučenom spratu stambene zgrade od pet spratova Nalazi se u zgradi modernog dizajna sa vrlo kvalitetnim materijalom gradnje Stan se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom,....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 337-378 (od ukupno 513)

<< <4 5 6 7 8 9 10 11 12 13> >>