• GoHome Professional
oglasi.rs parking do 160000 eura 1.sprat što manji - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • oglasi.rs parking do 160000 eura 1.sprat što manji - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs parking do 160000 eura 1.sprat što manji

  • Za upit "oglasi.rs parking do 160000 eura 1.sprat što manji" pronađeno 785 nekretnina - prosečna cena 1.288 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 80 m2
  •  Po ceni
    • 150000 eura (malo jeftiniji)
    • 160000 eura (malo skuplji)
    • do 1200 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 574 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 156.928 €, 49,00 m2 cca 3200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo stan u izgradnji na odličnoj lokaciji, nadomak Autokomande. Površine je 49,61m2 i nalazi se na prvom spratu stambene zgrade od četiri sprata. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, vešernice, kupatila....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 140.000 €, 49,00 m2 cca 2860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaja 2,0 stana od 49m2 Alekse Šantića. Stan se nalazi na prvom spratu i ulično je orjentisan. Dobra investicija zbog svoje pozicije. Trenutno su zakupci u stanu. Stan se prodaje sa kompletno opremljenom kuhinjom, a za ostatak stvari postoji dogovor. Poseduje parking mesto. +3 %....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 116.000 €, 49,00 m2 cca 2370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Dvosoban stan, 49m2, na 1. spratu kvalitetne gradnje u mirnoj ulici blizu svih sadržaja potrebnih za život. na Telepu. Zgrada se nalazi izmedju Futoškog puta i Bulevara patrijarha Pavla. Stan ima dnevnu sobu sa trpezarijom i kuhinjom, spavaću sobu, kupatilo, hodnik i terasu-lođu.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Šumice, 171.745 €, 49,00 m2 cca 3510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju je dvosoban stan, površine 49,07 m², koji se nalazi na prvom spratu moderne stambene zgrade u izgradnji. Funkcionalan raspored stana obuhvata ulazni hodnik, kupatilo, kuhinju, dnevnu sobu sa trpezarijom, spavaću sobu, vešernicu i terasu – idealnu za opuštanje i boravak....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 171.745 €, 49,00 m2 cca 3510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo stan u izgradnji na odličnoj lokaciji, na Lekinom brdu. Površine je 49.07m2 i nalazi se na prvom spratu stambene zgrade od tri sprata. Stan se sastoji od prostranog ulaznog hodnika, dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, spavaće sobe, kupatila i terase.....

 
 
 
  Stan, NOVI BANOVCI, 82.000 €, 49,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dvoiposoban stan u centru Novih Banovaca na prvom spratu. Stan dvostrano orijentisan, svetao sa dve spavaće sobe i prostranom tesasom. U neposrednoj blizini prodavnica, vrtića, škole. Prostorije : - hodnik - kupatilo - dve spavaće sobe - kuhinja - dnevna soba - terasa Samo....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, 77.000 €, 49,00 m2 cca 1570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dvosoban stan u Mladenovcu, površine 49m2 na prvom spratu novoizgrađene stambene zgrade sa liftom. Stan je kao i zgrada uknjžen sa upotrebnom dozvolom. Sastoji se od dnevnog boravka, spavaće sobe, kuhinje, predsoblja, kupatila i zaista lepe terase. Kompletno je opremljen....

 
 
 
  Stan, STARA PAZOVA, 73.900 €, 49,00 m2 cca 1510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Centar Stare Pazove, 49m², novogradnja U ponudi stan od 49m² u modernoj novogradnji, na odličnoj lokaciji u centru Stare Pazove. Stan se nalazi na 1. spratu u zgradi sa liftom i raspolaže sa: kupatilom, spavaćom sobom (izlaz na terasu), dnevnom sobom (takođe izlaz na terasu), kuhinjom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 142.140 €, 50,00 m2 cca 2840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka 1064411 - Uknjižen dvoiposoban stan na Podbari. Stan je lepo uredjen i dobro održavan. Poseduje dve spavaće sobe, dnevni boravak, kuhinju i trpezariju. Prvi sprat, grejanje na gas. Nameštaj novijeg datuma i sve je u ceni. U dvorištu pripadajuće parking mesto. KONTAKT....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 142.140 €, 50,00 m2 cca 2840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka 1101259 - Uknjižen odlican dvosoban stan na Podbari. Stan je lepo uredjen i dobro održavan. Poseduje spavacu sobu, dnevni boravak, kuhinju i trpezariju. Grejanje na gas, prvi sprat, terasa sa pogledom na tihu ulicu. Nameštaj novijeg datuma i sve je u ceni.Terasa....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 120.100 €, 50,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Dvosoban stan, 50.70m2, na 1. spratu kvalitetne gradnje u mirnoj ulici blizu svih sadržaja potrebnih za život. na Telepu. Zgrada se nalazi izmedju Futoškog puta i Bulevara patrijarha Pavla. Stan ima dnevnu sobu sa trpezarijom i kuhinjom, spavaću sobu, kupatilo, hodnik i terasu-lođu.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 108.000 €, 50,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se nov, neuseljavan stan površine 50 m² na 1. spratu novoizgrađene zgrade, na potezu Ledine–Surčin. Uz stan se dobija i jedno parking mesto uključeno u cenu. Osnovne karakteristike: Površina: 50 m² Sprat: 1. sprat Parking mesto obezbeđeno (uključeno u cenu) Koncept: otvoren....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 102.220 €, 50,00 m2 cca 2040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam izgradnju na Adicama! U planu su pet objekata spratnosti PR+1+PK. Na prodaju su stanovi raznih struktura. Konkretno, ovaj porodičan stan se nalazi na prvom spratu. Sama oprema je vrhunskog kvaliteta. Investitor je pouzdan i bira samo najbolje od podnih obloga, fasade,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 170.000 €, 50,00 m2 cca 3400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se namešten dvoiposoban stan na odličnoj lokaciji. Stan ima dnevnu sobu, trpezariju, kuhinju, dve spavaće sobe, hodnik, kupatilo i terasu. Zgrada je sagrađena pre par godina, sav nameštaj je kupljen nov i rađen je po meri.Raspored stana je odličan i veoma funkcionalan - odgovara....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 90.000 €, 50,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da vam ponudimo izuzetan stan u centru Zlatibora, u naselju Rujno Na samo 5min hoda od jezera i trga u neposrednoj blizini skijalitša Obudojevica, Gold gondole i mnogih drugih sadržaja koje nudi Zlatibor. Stan se nalazi na 1. spratu u manjoj zgradi sa 2 sprata. Ovaj....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, 79.000 €, 50,00 m2 cca 1580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Šifra: 2s553 Na prodaju je kompletno namešten, nov stan površine 50 m², koji se nalazi na prvom spratu kvalitetne stambene zgrade u porodičnom naselju Tozino voće – jednom od najtraženijih i najuređenijih delova Mladenovca. Stan je veoma svetao, funkcionalan i lepo organizovan, idealan....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 73.000 €, 50,00 m2 cca 1460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju poslovni prostor u tc Kalča. Lokal je površine 50m2. Nalazi se na prvom spratu,ima prirodno svetlo i sopstveni mokri čvor.Orijentisan je prema pešačkoj zoni i u solidnom je stanju.Moguća je zamena za automobil ,stan ili građevinske radove.Ovo je samo deo naše ponude, za....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 27.500 €, 50,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se kompletno renoviran i opremljen novim nameštajem stan na prvom spratu u zgradi bez lifta u ulici Patrijarha Čarnojevića. Dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom, komforna spavaća soba, zatvorena terasa, kupatilo. U dvorištu zgrade obezbeđeno parking mesto. Useljivo od 25.09.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 500 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se luksuzan, dvosoban stan u centru Niša, kod Filozofskog fakulteta. Nalazi se na prvom spratu u stambenoj zgradi, sa liftom. Stan je kompletno sređen, sa svim novim stvarima, kako nameštajem tako i novim električnim uređajima. Površina stana je 50 m2 i odlične je strukture.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 450 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se stan na prvom spratu u stambenoj zgradi sa liftom. Površina stana je 50m2. Stan se sastoji iz ulaznog hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe i toaleta. Grejanje je centralno. Kompletno je opremljen novim nameštajem i belom tehnikom.Lepo orjentisan....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, LAZAREVAC, 300 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se u poslovne svrhe, prelep, potputno renoviran, dvosoban stan na 1. spratu, u strogom centru grada. Površina stana je 50 m2 i sledeće je strukture: ulazni hodnik, dve odvojene prostorije, kupatilo i terasa. Zbog svoje odlične pozicije, stan je pogodan za kancelariju ili neku....

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, NIŠ, Medijana, 250 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se jednoiposoban stan u kući, na prvom spratu, sa pogledom na reku. Stan je površine 50m2 i sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom i izlazom na terasu, spavaće sobe i kupatila. Opremljen je svim potrebnim nameštajem. Grejanje je na struju, TA peć. Izdaje se....

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, NIŠ, Palilula, 200 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se jednosoban stan u ul Babičkog odreda, u mirnom delu Palilule. Stan se nalazi u kući na prvom spratu i sastoji se iz jedne zastakljene terase, sa koje se ulazi u prostrani hodnik, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, kupatila i velike terase sa pogledom na dvorište,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 147.290 €, 51,00 m2 cca 2890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan,komforan dvosoban stan radjen po ugledu na starogradnju. Stan se nalazi na prvom spratu i ulično je orijentisan. Kao što vidite sa ukusom je uredjen i za nameštaj se može dogovoriti sa vlasnikom kome to odgovara. U dvorištu zgrade se nalazi parking mesto koje je dodeljno i....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 144.000 €, 51,00 m2 cca 2820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u centru grada. Stan je po strukturi dvosoban i nalazi se na prvom spratu u zgradi sa dva lifta. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe, trpezarije, kuhinje, spavaće sobe, kupatila i terase. Stan se nalazi u starijoj zgradi kvalitetne gradnje. U stanu je centralno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 133.900 €, 51,00 m2 cca 2630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Veoma prostran i lepo uređen jednoiposoban stan od 51m2,na Bulevaru Patrijarha Pavla.Stan poseduje veliki i svetao dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom i izlazom na terasu, spavaću sobu, kupatilo i hodnik sa ugradnim plakarom. Nalazi se na prvom spratu novije zgrade sa liftom.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 132.200 €, 51,00 m2 cca 2590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam ekskluzivne stanove u moderno dizajniranoj urbanoj vili, smestenoj u srcu jedne od najpozeljnijih delova Novog Sada - Telep. Ova vila kombinuje savremenu arhitekturu, visokokvalitetnu gradnju i funkcionalne rasporede, pruzajuci udoban i sofisticiran zivotni prostor.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 130.000 €, 51,00 m2 cca 2550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam odličnu priliku da postanete vlasnik dvosobnog stana od 51m², koji se nalazi na prvom spratu kvalitetne starogradnje, na izuzetno traženoj lokaciji u širem centru Novog Sada. Stan se sastoji od prostranog dnevnog boravka, spavaće sobe, kuhinje sa trpezarijom, kupatila....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 130.000 €, 51,00 m2 cca 2550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 122789, I/IV, klima, lift, terasa, uknjižen, stambena zgrada. Na prodaju jednoiposoban stan 51m2 na Bulevaru Patrijarha Pavla na prvom spratu. Grejanje na gas tako da su mali režijski troškovi. Stan je uknjižen. Pored zgrade ima parking. Useljiv odmah. U blizini su....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 125.000 €, 51,00 m2 cca 2450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan,komforan dvosoban stan radjen po ugledu na starogradnju. Stan se nalazi na prvom spratu i ulično je orijentisan. Kao što vidite sa ukusom je uredjen i prodaje se namešten! U dvorištu zgrade se nalazi parking mesto koje je dodeljno i koristi samo ovaj stan. Za više informacija....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 108.000 €, 51,00 m2 cca 2120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan na izuzetnoj lokaciji u samom centru grada, u blizini Suda, Filozofskog fakulteta, Narodnog pozorištaStan je idealan za kancelarije, agencije, ordinaciju i slične delatnosti. Sastoji se od višenamenske prostorije, hodnika, kuhinje, kupatila i zastakljene terase.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 99.900 €, 51,00 m2 cca 1960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Hitna prodaja odlično održavang dvosobnog stana na Detelinari.Stan se nalazi na prvom spratu starije kvalitetne zgrade bez lifta, a sastoji se od dve sobe, odvojene kuhinje sa trpezarijom, kupatila i terase. Uknjižen. Prodaja je isključivo za gotovinu.Lokacija je odlična, miran kraj,....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, Erdoglija, 80.000 €, 51,00 m2 cca 1570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju odličan, komforan, stan u Kragujevcu, naselje Erdoglija, na prvom spratu površine 51 m2. Stan se nalazi u zgradi koja nema lift, zgrada je starije gradnje. Stan je dobro opremljen. Grejanje u zgradi je centralno, zgrada je održavana. Stan ima spavaću sobu, kupatilu, dnevni....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Altina, 500 €, 51,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se namešten stan, 51m² – Zemun, Abebe Bikile 1D Prostran i svetao stan na 1. spratu (od ukupno 4), kompletno namešten – internet, TV, klima, veš mašina, kuhinjski elementi, frižider, rerna, šporet, ležaj, plakar. Ima i terasu. Nalazi se na početku Altine, u mirnoj ulici, sa....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 154.500 €, 52,00 m2 cca 2970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam izuzetan dvosoban stan koji se nalazi u ulici Marije Bursać, 500m od Novosadskog puta i stajališta gradskog prevoza. Stan se nalazi na prvom spratu a prodaje se kompletno opremljen novim nameštajem, ugradnim elementima i belom tehnikom, dvorišno je orijentisan s....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman IV, 134.900 €, 52,00 m2 cca 2590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo dvosoban uknjižen stan Liman 4, ul.1300 Kaplara . 52m2 , I sprat / lift , biciklana . Klasičan limanski stan, odvojena kuhinja sa svojim prozorom,dnevna soba(klima)+trpezarija sa svojim prozorom, dve ostave, kupatilo, zastakljena terasa, PVC-prozori sa komarnicima, uređena....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 123.600 €, 52,00 m2 cca 2380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 123.200 €, 52,00 m2 cca 2370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Dvosoban stan, 52m2, na 1. spratu kvalitetne gradnje u mirnoj ulici blizu svih sadržaja potrebnih za život. na Telepu. Zgrada se nalazi izmedju Futoškog puta i Bulevara patrijarha Pavla. Stan ima dnevnu sobu sa trpezarijom i kuhinjom, spavaću sobu, kupatilo, hodnik i terasu-lođu.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 167.040 €, 52,00 m2 cca 3210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju je dvosoban stan, površine 52,19 m², koji se nalazi na prvom spratu savremene stambene zgrade u izgradnji. Raspored prostorija pažljivo je osmišljen kako bi pružio maksimalnu funkcionalnost i komfor: ulazni hodnik, kupatilo, kuhinja, dnevna soba sa trpezarijom, spavaća....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 97.708 €, 52,00 m2 cca 1880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u izgradnji u stambenoj zgradi sa 12 stambenih jedinica. Zgrada se nalazi u neposrednoj blizini vinarije ,,Grabak" sa kompleksom bazena i teniskih terena, na 950 metara od glavnog šetališta. Okružen zelenilom, izdvojen od gužve, pruža jedinstven mir i tišinu. Stan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 31.200 €, 52,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo lepo namešten, trosoban stan u Karađorđevoj ulici. Stan se nalazi na prvom spratu zgrade bez lifta, sastoji se iz hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, odvojene dve spavaće sobe, jednog sanitarnog čvora i terase. Stan je pet friendly (isključivo jedan mali ljubimac).....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 211-252 (od ukupno 567)

<< <2 3 4 5 6 7 8 9 10 11> >>