• GoHome Professional
oglasi.rs parking do 160000 eura što skuplji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • oglasi.rs parking do 160000 eura što skuplji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs parking do 160000 eura što skuplji

  • Za upit "oglasi.rs parking do 160000 eura što skuplji" pronađeno 13 339 nekretnina - prosečna cena 1.646 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 70 m2
    • 80 m2
  •  Po ceni
    • 150000 eura (malo jeftiniji)
    • 160000 eura (malo skuplji)
    • do 1600 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 574 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, KAMENICA, 176.000 €, 85,00 m2 cca 2070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u izgradnji, površine 84m2, u naselju Mišeluk. Na samo 5 minuta od grada, u mirnom delu Petrovaradina. Kraj radova mart-april 2025. godine. Cena nije fiksna i postoji mogućnost kupovine parking mesta. U sklopu stana su: -Dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom -Master....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 176.000 €, 80,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Vlasnik prodaje nov stan od 80m2 na Alibegovcu, Hollywood hill, prvi sprat, tri spavace sobe, dnevni boravak, kuhinja, kupatilo, wc, spajz, terase dve, podno grejanje, toplotne pumpe, klime dve, parking, autobuska stanica na 100m, mikromarket 100m Terasa, Parking, garaža, Satelitska,....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Vetermik, 176.000 €, 98,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ugao ulica Dragoslava Srejovića i Olge Ilić u Veterniku, Novi Sad. Fasadna aluminijumska stolarija i drvena unutrašnja stolarija. Energetski pasoš. Grejanje je na gas. Obezbeđeno parking mesto u dvorištu objekta. Svi lokali se nalaze u prizemlju i imaju svoju prostranu baštu, idealnu....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'oglasi.rs parking do 160000 eura što skuplji'
175.900 €
175.900 €
175.800 €
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 176.000 €, 83,00 m2 cca 2120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 119088, III/IV, terasa, uknjižen, podrum, stambena zgrada. Na prodaju odličan trosoban stan na Bulevaru Patrijarha Pavla na trećem spratu od četiri. Zgrada je kvalitetna. Stan je dvostrano orijentisan.. Oko zgrade ima slobodan parking. Stan je odličan za porodičan život.....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 175.730 €, 94,00 m2 cca 1870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Fenomenalan lux cetvorosoban porodican stan. Nalazi se na obroncima Fruske gore na 5 min do Promenade. Citavo naselje je organizovano sa zelenim povrsinama i parking mestima koji ulaze u cenu. Stan je useljiv. Moguc povrat PDV-a i kupovina putem stambenog kredita. Sve informacije....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 175.700 €, 98,00 m2 cca 1790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Našim kupcima nudimo kvallitet, sigurnost i garantovano najbolju lokaciju na Adicama. Stan se nalazi u poslovno stambenom kompleksu koji se do sada nije zidao na Adicama. Redovna etaža bez kosina. Grejanje je na gas sa kalorimetrima. Obezbedjen parking kao i garaže u suterenu zgrada.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 175.370 €, 103,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Samo kod nas u ponudi, izuzetna izgradnja sa rokom Maj 2024. godine. U cene je uračunat PDV, odličan kvalitet gradnje, grejanje je na gas. Postoji mogućnost kupovine parking mesta. Za sve dodatne informacije i aktuelnosti stanova pozvati naše agente prodaje. kontakt: 021/2215100 0648033305....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 175.310 €, 74,00 m2 cca 2370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Fantastična nekretnina na Novom naselju sa svim pratećim sadržajima neophodnim za miran i kvalitetan porodični život. Veliki parking je u neposrednoj blizini,takođe i škola, vrtić, igrališta za decu, marketi, autobuska stajališta i puno zelenih površina. Poseduju ostavu na tavanu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 175.300 €, 74,00 m2 cca 2370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo dvoiposoban stan u neposrednoj blizini Bulevara oslobođenja. Stan je na šestom spratu nije poslednji, zgrada je u tihoj ulici i okružena zelenilom, klupama i igralištima za decu i ima parkinga oko zgrade. Klasičnog je rasporeda, u sve prostorije se ide iz predsoblja i čine....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kluz, 175.150 €, 60,00 m2 cca 2920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan je površine 60,21m2 i po strukturi je dvoiposoban stan. Nalazi se na prvom spratu stambene zgrade od četiri sprata sa liftom. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatila i terase. U ponudi su stanovi iste kvadrature na prvom, drugom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 175.100 €, 64,00 m2 cca 2740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se komforan dvosoiposoban stan od 64m2 na odličnoj lokaciji, idealan za porodičan život. Stan se prodaje kompletno nameštem sa belom tehnikom , imaju i parking mesto u dvorištu koje samo oni koriste. Inače raspored je idealno organizovan i pruža savršen osećaj komfora i mira....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 175.100 €, 120,00 m2 cca 1460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka - 3079568 - Uknjižena kuća u Sremskoj Kamenici na placu od 580 m2. Šestosobna po strukturi. U katastru je upisana samo osnova od 57 m2. U dva nivoa se nalazi po dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, po veća soba i tri kupatila na svakom nivou po jedno. Kuća je....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 175.100 €, 78,00 m2 cca 2250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju fantastičan trosoban stan na jednoj od mirnijih lokacija u gradu. Stan se nalazi u blizini škola, vrtića, marketa, železničke stanice Dosta parking mesta. Jedinstveno u ponudi! Iskoristite priliku i pozovite za više informacija! Terasa, Internet, Telefon, Satelitska,....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Slana Bara, 175.100 €, 171,00 m2 cca 1020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Prodajemo kuću 171m2 blizu TC Big, i u blizini autoputa. Sastoji se od suterena, visokog prizemlja i tavanskog prostora koji moze biti pretvoren u stambeni deo. Suteren poseduje veliku prostoriju predviđenu za kuhinju, trpezariju i dnevni boravak, jednu odvojenu sobu i prostoriju....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 175.100 €, 84,00 m2 cca 2090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju jedinstvena nekretnina od 84m², idealna za porodičan život, smeštena u mirnom delu Klise. Ovaj dvoetažni stan kombinuje toplinu kuće i praktičnost savremenog stanovanja, uz dodatne sadržaje koji retko dolaze u ponudi. U prizemlju se nalazi prostran dnevni boravak povezan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 175.100 €, 84,00 m2 cca 2090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam odličan dupleks stan u veoma traženom delu Novog Sada, Novoj Detelinari. Sama lokacija je urbana, na nekoliko minuta pešačenja nalaze se prodavnice, marketi, autobuska stajališta, apoteke, kafići, restorani. Stan se nalazi na 3. spratu zgrade stare 10 godina, u dve....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Vetermik, 175.100 €, 57,00 m2 cca 3070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju je spratna kuća u Veterniku. U dvorištu ima garaža. Kuća poseduje Dnevni boravak, trpezariju, kuhinju, dve spavaće sobe sa terasama, kupatilo. Plac se prostire na 3.2 ara. Za više informacija kontaktirati naše Agente! Terasa, Parking, garaža, Internet, Satelitska, kablovska....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 175.100 €, 81,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan na Novom Naselju površine 81m², potpuno renoviran i dobro uređen, savršen je izbor za one koji žele luksuz i udobnost. Prostor se sastoji od prostranog dnevnog boravka sa modernim nameštajem, kuhinje opremljene najnovijim uređajima, te dve spavaće sobe koje pružaju privatnost....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 175.100 €, 82,00 m2 cca 2140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka-1096477 Na prodaju uknjižen troiposoban stan u Petrovaradinu. Stan se sastoji iz prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, tri spavaće sobe, dva mokra čvora i dve terase. Zgrada iz 2010.godine, sa liftom. Dovoljno parking mesta u okolini zgrade. Kontakt....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Futog, 175.100 €, 167,00 m2 cca 1050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.04.2022.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam jedinstvenu nekretninu na mirnoj i lepoj lokaciji. Kuća se nalazi na izlazu iz Futoga, a u blizini se nalaze vrtić, osnovna i srednja škola, ambulanta, market. Autobusko stajalište je na samo pet minuta hoda od kuće. Ima dvorište, a u dvorištu izbetoniran kolski....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 175.100 €, 72,00 m2 cca 2430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam odličan trosoban stan u izgradnji na odličnoj lokaciji! Centar Sremske Kamenice Prelepa uvučena ulica od glavnog puta. U blizini osnovna škola, vrtić, prodavnice, autobuska stanica i sve ostalo što je potrebno za život. Uz stan se dobija i parking mesto. Za više....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 175.100 €, 72,00 m2 cca 2430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

* Vredi razmotriti ovu prostranu nekretninu! U ponudi dvojna kuća na dva sprata, spremna za opremanje po Vašem ukusu. Kuća je puna potencijala, na odličnoj lokaciji - 10 minuta od Novog Sada. Nalazi se u veoma mirnom kraju, u blizini Parka Kameničkog instituta gde se nalaze svi neophodni....

 
 
 
  Kuća, BEGEC, 175.100 €, 178,00 m2 cca 980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Fantastična kuća u Brgeču, spratna, sređena. Novija kuća sa grejanjem na gas na svakoj etaži. Kuća ima četiri spavaće sobe, dva kupatila, dva dnevna boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dve terase, garaža u dvorištu i radionica. Kuća novije gradnje, bez ikakvog ulaganja, useljiva, obe....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 175.100 €, 70,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Retko u ponudi!!! Trosoban stan, lepo organizovan,prodaje se kompletno namesten, bez ulaganja, na Novoj detelinari. Stan se nalazi u zgradi jednog renomiranog investitora, odličnog kvaliteta gradnje i opreme. Odličan za porodicu, gradskim prevozom povezan sa svim delovima grada, u....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 175.100 €, 156,00 m2 cca 1120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam porodičnu kuću u Sremskoj Kamenici. Pravljena čvrstim materijalima. Spratna kuća. Prizemlje se sastoji od: dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom i kupatilo, dok na spratu imamo: četiri spavaće sobe, kupatilo i predsoblje koje je napravljeno za uživanje sa porodicom.....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Futog, 175.100 €, 133,00 m2 cca 1320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Odlična petosobna kuća salonskog tipa, visina plafona - 2,7 m. Kvalitetno građena - fasadna cigla. Može da funkcioniše kao 2 odvojena stana. Kuća ima kupatilo i zaseban toalet, kao i prostranu dvorišnu terasu. Iza kuće su 2 garaže, pomoćne prostorije, podrum (ukupno sa kućom oko 180....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 175.100 €, 75,00 m2 cca 2340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se prelep,uknjižen 2. 5 stan u Novom Sadu, SALAJKA, površine 75 m².Mogućnost kupovine garaže u dvorištu ispred koje je i parking mesto.Ostaju sve ugradne stvari u ceni. Terasa, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Futog, 175.100 €, 123,00 m2 cca 1420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Fantastična kuća u Futogu, na dve etaže. U prizemlju je sve sređeno za život, bez prevelikog ulaganja, kuća je useljiva. Na prvoj etaži se nalazi dnevni boravak kao srce kuće, četiri spavaće sobe, kupatilo, kuhinja sa trpezarijom, hodnik i vrata za ulazak u podrum. Na drugoj etaži....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 175.100 €, 78,00 m2 cca 2250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam duplex stan na Klisi. Sama zgrada je lokacijski odlično pozicionirana i nalazi se u udaljenosti od strogog centra grada svega 3.0 km. Stan je odličnog rasporeda, ima pripadajuća dva parking mesta, za više informacija pozovite naše Agente prodaje! Terasa, Internet,....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Vetermik, 175.100 €, 215,00 m2 cca 810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Veternik. Predstavljamo odlično održavane dve zasebne kuće na parceli ukupne površine 611 m2. U neposrednoj blizini škole, vrtića, trgovinskih objekata, pijace Prvu kuću ukupne površine 115m2 čine: ulazni hodnik, dnevni boravak sa trpezarijskim delom, kuhinja, tri spavaće sobe....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 175.100 €, 81,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam fantastičan porodičan troiposoban stan u zgradi novogradnje na Telepu. Uknjižen 1/1. Stan se prostire na dve etaže. Na donjoj se nalazi dnevna soba povezana sa kuhinjom i trpezarijom, kao i moderno opremljeno kupatilo. Na gornjoj etaži nalaze se tri sobe - dve spavaće....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 175.100 €, 78,00 m2 cca 2250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju komforan duplex stan površine 78m² u novijoj zgradi na mirnoj lokaciji u Klisi. Stan je idealan za porodično stanovanje, sa funkcionalnim rasporedom prostorija i svim pogodnostima savremenog života. Donji nivo obuhvata prostran dnevni boravak sa izlazom na terasu, idealan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 175.100 €, 62,00 m2 cca 2820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi agencije je odličan trosoban stan na Limanu 3 u Balzakovoj ulici uknjižen na 62 kvadrata a stvarne površine 77 m2(napravljena spavaća soba u galeriji) Stan se sastoji od ulaznog predsoblja, poluodvojene kuhinje sa trpezarijom koja ima i ostavu, dnevne sobe koja ima izlaz....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 175.100 €, 89,00 m2 cca 1970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam savršenu nekretninu ukoliko želite komfor, kvalitet i mirno okruženje. Vrhunski materijali, podno grejanje na gas, centralna klima, video nadzor. Dvostrano orijentisan, prelepo osunčane prostorije. Za više informacija kontaktirajte nas! Terasa, Parking, garaža, Internet,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 175.100 €, 65,00 m2 cca 2690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan trosoban stan dvorišno orijentisan , moguća kupovina parking mesta Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 175.100 €, 77,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam odličan porodični stan u dve etaže na Grbavici. Nekretnina se nalazi u Miše Dimitrijevića na samo par minuta hoda od osnovne škole, Limanske pijace, Doma zdravlja, taxi i autobuskih stajališta, prodavnica. Stan je idealnog rasporeda, na prvoj etaži se nalaze komforni....

 
 
 
  Kuća, KAC, 175.100 €, 123,00 m2 cca 1420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Spratna kuća, novogradnja, bez ulaganja. U prizemlju ima dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, kupatilo. Na spratu su četiri spavaće sobe i kupatilo. Garaža u prednjem ulazu u dvorište. 021/425-112 Terasa, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 175.100 €, 114,00 m2 cca 1540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam stan u mirnom delu Alibegovca, na svega 5 minuta od grada. Rok izgradnje će biti oktobar 2026. godine. Za više informacija pozovite naše agente prodaje. 552142 U potkrovlju, Lift, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Kuća, BAČKA PALANKA, 175.100 €, 234,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Fantastična kuća u centru Despotova....vredi pogledati...za svaku informaciju,nazovite našu agenciju... Terasa, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima, U blizini gradskog prevoza.

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Vetermik, 175.100 €, 240,00 m2 cca 730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Dve kuće na lepom placu u centru Veternika. Jedna je trosobna, prizemna 119 m2. Druga je trosobna, spratna 50 m2 (uknjižena osnova) ima 100 m2 u stvarnosti. U dvorištu je uknjižen pomoćni objekat 21 m2. Uknjizena nekretnina. Za više informacija pozovite. Terasa, Parking, garaža, Internet,....

 
 
 
  Kuća, BEGEC, 175.100 €, 202,00 m2 cca 870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

* Kvalitetno građena čvrsta kuća sa velikim ograđenim placem. Puno pomoćnih prostorija, garaža, sušara, kokošinjacDomaćinski pravljena sa puno otvorenog prostora i velikom natkrivenom terasom. Grejanje na gas ili na drva. Gornji sprat u sirovom stanju. Mirna asfaltirana ulica,....

 
 
 
  Kuća, RUMA, 175.100 €, 332,00 m2 cca 530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Prelepa porodična kuća kao iz bajke na odličnoj lokaciji u Rumi. Kuća pruža mnoštvo mogućnosti, kako za miran porodični život u prelepom ambijentu, tako i za razna poslovanja. Kvalitetno građena, lepog enterijerskog rešenja, sa ugrađenim luksuznim materijalima od poda do plafona.....