• GoHome Professional
oglasi.rs parking do 1600 eura/m2 barem 140 m2 luk - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • oglasi.rs parking do 1600 eura/m2 barem 140 m2 luk - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs parking do 1600 eura/m2 barem 140 m2 luksuzan

  • Za upit "oglasi.rs parking do 1600 eura/m2 barem 140 m2 luksuzan" pronađeno 149 nekretnina - prosečna cena 900 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 130 m2 (malo manji)
    • 150 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 1500 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 1600 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 100000 eura
  • Slike

Pretraženo 201 173 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, NOVI SAD, Lipov Gaj, 182.000 €, 140,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se luksuzno opremljena četvoroiposobna kuća na 3 etaže u ekskluzivnom naselju Lipov gaj. Kompleks zatvorenog tipa sa nadzorom i čuvarima. Prva etaža- dnevna soba sa trpezarijom, kuhinja, toalet Druga etaža- dve klimatizovane spavaće sobe, walk in garderober, kupatilo Treća....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, Centar, 140.000 €, 144,00 m2 cca 970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzna salonska kuća u blizini centra grada površine 144 m2 na placu od 3,83 a. Sastoji se od hodnika, prostranog dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, još jedne odvojene trpezarije, tri spavaće sobe od kojih je jedna u potkrovlju, dva kupatila i suterena u kom se nalazi kotlarnica....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 85.000 €, 144,00 m2 cca 590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Renovirana, luksuzno opremljena, prostrana kuća na selu, na placu od 2089m2, koji izlazi na reku. Sastoji se od: predsoblja, 3 sobe u nizu, kuhinje sa trpezarijom, dva kupatila, velike verande koja ima funkciju dnevne sobe i trpezarije. Iz hodnika se ulazi u centralnu sobu, kuhinju....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'oglasi.rs parking do 1600 eura/m2 barem 140 m2 luksuzan'
2.300 €
227.000 €
590 €
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 2.700 €, 145,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prelep duplex u potpuno novoj zgradi na Vracaru. Nalazi se u neposrednoj blizini Hrama. Luksuzno i moderno namešten. Sastoji se od 3 spavace sobe, 2 kupatila i toaleta, dnevne sobe. Na 4. spratu zgrade sa liftom. Stanu pripada jedno garažno mesto u zgradi. U cenu su ukljuceni mesečni....

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, KAMENICA, 1.700 €, 150,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

IZAJE SE STAMBENA VILA SA POGLEDOM NA DUNAV U SREMSKOJ KAMENICI LUKSUZNO OPREMLJENA TRI SPAVACE SOBE VELIKA TERASA OPREMLJENA SVIM UREDJAJIMA I TEHNIKOM U CENU KIRIJE ULAZI PRANJE PROZORA I ODRZAVANJE ODVODA JEDNOM MESECNO KAOI ODRZAVANJE I BRIGA O BILJKAMA NA TERASI I U DVORISTU....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Beli Dvor, 2.300 €, 150,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Cetvorosoban lux stan, 3 garazna mesta, bazen. Lux stan u novoj zgradi sa bazenom , video nadzorom i portirom . Raspored prostorija : hodnik, kuhinja, dnevni boravak sa trpezarijom, tri spavaće sobe, 2 kupatila. U cenu su uračunati troškovi domara, tople vode, održavanja bazena i....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 180.000 €, 150,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Trostran, svetao, zelenilo, italijanske lux kuhinjski uređaji, sanitarije i keramika; klime, kamin na bioetanol,kožne garniture, trpezarija sa duborezom, tv plazma, 2 kupatila, 2 terase, 3 spavaće sobe, sauna, američki plakari, podrum(12m2), garažno mesto ( 18m2 ) u zgradi. Useljiv....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vidovdansko Naselje, 200.000 €, 150,00 m2 cca 1330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Lux stanovi u nizu organizovani u novom naselju simbolicno nazvanom **Teslina dolina**. Smart home i vise od toga. U prizemlju kuhinja, trpezarija i dnevni boravak koncipirani kao open space. Toalet i ostava gde se nalazi gasni kotao. Iz dnevnog boravka izlaz u vlastito dvoriste koje....

 
 
 
  Stan, BRESTOVIK, 230.000 €, 150,00 m2 cca 1530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.11.2022.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 31316, 12a, prizemna, struja, bazen, kanalizacija, klima, telefon, terasa, uknjižen, garaza, cela. Plac je u privatnom vlasnistvu uknjizen 1/1, placeno gradsko gradjevinsko. Sprovedena gradska voda i sat, struja i strujno merilo. Lux objekat gradjen po dozvoli do 150m2.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dedinje, 2.300 €, 150,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzan cetvorosoban stan sa 3 garazna mesta, kamin,bazen. Stan je odmah useljiv i izdaje se na duzi vremenski period. 060 66 89 686 , 063 82 11 760 , Potreban depozit, Terasa, Parking, garaža, Internet, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 3.000 €, 150,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzno opremljen cetvorosoban stan sa 2 garazna mesta u novoj zgradi. Tromesecno placanje unapred. Stan je useljiv i izdaje se na duzi vremenski period. Za sve informacije mozete kontaktirati Elite tim: Telefon/ Viber /WhatsApp / +381 (0) 606689686 , +381 (0) 638211760 , www. elite.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Lipov Gaj, 231.750 €, 152,00 m2 cca 1530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se prostran i luksuzan stan od 152 m² u mirnom i porodičnom naselju Lipov Gaj u Veterniku. Stan se nalazi na prvom spratu nove zgrade izgrađene 2024. godine, neuseljavan – sve je potpuno novo. U pitanju je stan koji se prostire se na dva nivoa i dvostrano je orijentisan, što....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, Ker, 158.000 €, 152,00 m2 cca 1040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Lepa kuća na odličnoj lokaciji, odličan raspored prostorija, grejanje centralno na struju, pvc stolarija, luksuzna gradnja, demit fasada, dve garaže u dvorištu, lep balkon... Parking, garaža, Internet, Telefon, Klima.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 1.700 €, 138,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ekskluzivna lokacija - Centar, lux 4. 0 stan. Predivan, kompletno renoviran salonac u srcu grada, 135 m2 na 3. spratu. Kompletno je namešten novim modernim nameštajem i apartmanski je opremljen. Prostran dnevni boravak, kuhinja sa trpezarijom, 3 spavaće sobe, 2 kupatila i zaseban....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 2.400 €, 155,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Lux namešten stan . Penthaus sa velikom terasom 30m2, saunom, đakuzijem i video nadzorom u zgradi kod Karađorđevog parka. Garažno mesto u sklopu zgrade. Za dodatne informacije kontaktirati Elite tim: Telefon, Whats App, Viber , +381(0) 60 668 9686 , +381(0) 63 82 11 760 , www. elite.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 2.500 €, 155,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ovaj luksuzan stan se sastoji od prostranog dnevnog boravka sa trpezarijskim delom, kompletno opremljene kuhinje, tri spavace sobe od kojih je jedna master sa zasebnim kupatilom, dva kupatila, dve terase i dva garazna mesta u sklopu zgrade. Stan je odmah useljiv. Za sve dodatne informacije....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Blok 12, 2.500 €, 155,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Trešnjinog cveta-Cetvorosoban lux stan, 2 garazna mesta. Stan u luksuznom kompleksu, opremljen vrlo kvalitetnim nameštajem i tehnikom, uz mogućnost dodatnog opremanja po dogovoru sa klijentima. Veoma prostran, svetao, sastoji se od komfornog dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vidikovac, 250.000 €, 156,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 119863, PR/VI, klima, terasa(2), nov luks, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking, može zamena(), deljiv, stambena zgrada. NOV, LUX stan na Vidikovcu. 1.600€/m2 156m2 U sklopu stana dodatna garsonjerom sa posebnim ulazom. Prelep pogled prema Avali. 1+1 parking....

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, KAMENICA, 2.300 €, 158,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se fenomenalna spratna, lux opremljena kuća u centru Sremske Kamenice. Opremljena je najmodernijim nameštajem, radjenim po meri. Poseduje garažu i dva parking mesta, koji su u ceni zakupa. U podrumu kuće se nalazi vinski podrum. Savršena oaza za porodično uživanje! Za više....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, 140.000 €, 160,00 m2 cca 880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Šifra: 3s485 Prodaje se luksuzan dupleks od 160 m², smešten na trećem spratu nove zgrade u prelepom porodičnom naselju Tozino Voće, Mladenovac. Ovaj prostrani i moderni stan pruža sve što je potrebno za udoban i kvalitetan život. Stan se nalazi u mirnom porodičnom naselju, idealnom....

 
 
 
  Kuća, BEOČIN, 226.600 €, 160,00 m2 cca 1420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

*Kuća je novogradnje, lux sredjena. Prodaje se kompletno nameštena! U blizini je Dunava! U donjoj etaži se nalaze dnevni boravak, kuhinja sa trpezarijom i wc, dok su na gornjoj etaži dve spavaće sobe i kupatilo, dok jedna spavaća soba ima svoje kupatilo i svoj garderober. Za više....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 2.500 €, 160,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzan dupleks na Vracaru,komforan dnevni boravak,kuhinja,trpezarija,3.spavace sobe,kupatilo,terasa,garažno mesto u sklopu zgrade. Potreban depozit, Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Satelitska, kablovska TV, Klima, U potkrovlju.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kumodraž, 174.000 €, 160,00 m2 cca 1090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izuzetno u ponudi, lux duplex stan, površine 160m2 sa pogledom na grad. Na prvom nivou se nalazi dnevni boravak, trpezarija i kuhinja, kao i kupatilo. Na drugom nivou nalazi se još jedna dnevna soba sa tri spavaće sobe i kupatilom. Stan se nalazi u zgradi koja će biti useljena u oktobru....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 2.000 €, 136,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se luksuzan četvorosoban stan od 136 m² u prestižnoj novogradnji u Beogradu, savršen za porodično stanovanje ili poslovne ljude koji traže kvalitet i komfor. Stan se prostire na prostranom prostoru i savršeno je osvetljen prirodnim svetlom tokom celog dana, što ga čini idealnim....

 
 
 
  Kuća, MLADENOVAC, 198.000 €, 165,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

U najlepšem delu beogradske opštine Mladenovac, u naselju Panjevac, u prilici smo da Vam ponudimo funkcionalnu, petosobnu kuću ( prizemlje + sprat), sa garažom , na placu od 3a. U pitanju je luksuzna novogradnja ,rađena po konceptu nekoliko stambenih objekata u nizu ( Townhouse).....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Centar, 2.500 €, 165,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ekskluzivan trosoban stan sa bazenom u novogradnji na Vračaru. Stan je spreman za useljenje, bez potrebe za dodatnim ulaganjima. Stan se izdaje na duži vremenski period, idealan je za poslovne ljude, parove ili sve one koji traže savremeni i luksuzni prostor za život. Kućni ljubimci....

 
 
 
  Kuća, TEMERIN, 206.000 €, 168,00 m2 cca 1230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Ekskluzivno zastupanje !!! Prodajemo u centru Temerina u mirnoj ulici fantastičnu lux nekretninu. Kuća ima ukupno sa nus prostorijama 168m2. Tri spavaće sobe , dnevna soba, trpezarija, kuhinja, kupatilo. Sama kuća ima 160m2. Kuća je prizemna i kompletno renovirana a nalazi se na placu....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 287.000 €, 169,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kompleks je namenjen za luksuzno stanovanje, smešten na obroncima Fruške gore, potez Alibegovac, koji omogućava mir i privatnost, a takođe je poziconiran blizu centra grada, na samo pet minuta vožnje od tržnog centra Promenada. Kuća se sastoji od 169m2 stambenog prostora sa terasama....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 287.000 €, 169,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, TEMERIN, 253.095 €, 169,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Fantastičan luksuzan stan od 169,73m2, u izgradnji u centru Temerina, stan će se nalaziti na drugom spratu zgrade koja će biti nešto sasvim novo u Temerinu. Stanovi će biti opremljeni sa prvoklasnim ugradnim elementima, kao što su prvoklasni parket i keramika, spoljna ALU stolarija....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Senjak, 1.600 €, 135,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na raspolaganju vam je prostran i moderno opremljen stan u jednom od najprestižnijih delova Beograda – na Senjaku, u neposrednoj blizini brojnih ambasada, rezidencija i vila. Ova mirna i elitna lokacija pruža potpuni komfor, sigurnost i privatnost, idealna za one koji žele luksuzan....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 278.500 €, 172,00 m2 cca 1620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju luksuzan penthouse u izgradnji kod parka Čair. Nalazi se na najtraženijoj lokaciji u gradu, pogodan za izdavanje i porodični život. Izgradnjom životnog komfornog prostora u potkrovlju ove veličanstvene zgrade, ova nekretnina pruža ekskluzivan, individualan enterijer i potpunu....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 278.100 €, 176,00 m2 cca 1580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se LUX 4 stan u Novom Sadu, SREMSKA KAMENICA, potez Alibegovac površine 99,75m² plus terasa oko 100m2. Stan je Penthouse. Poseduje prelep Bazen. Nalazi na mirnoj lokaciji sklonjen od buke i saobraćaja. Cena stana sa pdv. Moderan koncept stanovanja. Parking mesto uz stan. Mogučnost....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Učiteljsko Naselje, 299.000 €, 176,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

2.5 stan 52m2 (uknjižen na 46m2), poslovni prostor 124m2 (uknjižen kao garaža na 118m2), dvorište 1.5 ara, PR/3, CG, telefon, interfon. Na odličnoj lokaciji, u najlepšem delu Zvezdare, u Učiteljskom naselju , u neposrednoj blizini Beo šoping centra nudimo Vam nepokretnosti- stan od....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Jagodin Mala, 216.500 €, 134,00 m2 cca 1620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju luksuzno opremljen stan na drugom spratu novoizgrađenog objekta, površine 134m2. Sastoji se od velikog dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, na podovima je polirani granit,a na zidovima komplet Sahara,2 spavaće sobe sa radnom sobom,veliko kupatilo sa Italijanskom sanitarijom....

 
 
 
  Stan, INĐIJA, 200.000 €, 134,00 m2 cca 1490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzni stan u Indjiji Stambeni objekat se nalazi na izuzetnoj lokaciji u mirnom delu Indjije (Sangaj naselje) Stan ima dnevni boravak sa trpezarijom Tri spavaće sobe Dva kuaptila Dve terase Dvorište Ostavu Garažu iz koje se ulazi u stan (Herman) Struja je monofazna i trofazna Postoji....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 306.000 €, 180,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Luksuzno stanovanje u zatvorenom kompleksu "FRUŠKE VILE", smešteno na obroncima Fruške gore, potez Alibegovac koje omogućava mir i privatnost, a takođe je pozicioniran blizu centra grada, na samo pet minuta od tržnog centra Promenada. Kuća se sastoji od tri etaže: - Prva etaža prizemlje....

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, KAMENICA, 2.100 €, 180,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

IZDAJE SE LUX KUCA SA BAZENOM U SREMSKOJ KAMENICI 180m2 TRI SPAVACE SOBE,DNEVNI BORAVAK,KUHINJA ,TRPEZARIJA,DVA KUPATILA,SOBA ZA KUCNI BIOSKOP,VESERAJ PODNO GREJANJE-SPLIT SISTEM-GREJANJE I HLADJENJE U DVORISTU TERASA I BAZEN 8,5X4,5 m PARKING,GARAZA,PODRUM I OSTAVE KROVNA TERASA....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 2.500 €, 181,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzan prostran i svetao stan u mirnom, rezidencijalnom delu Vračara, u neposrednoj blizini Hrama. Stan je idealan kako za stanovanje tako i za Poslovni prostor. Za sve dodatne informacije kontaktirati: Telefon/Viber/Whats App +381(0) 638211760 , +381(0) 606689686 , www. elite.....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 306.000 €, 181,00 m2 cca 1690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kompleks je namenjen za luksuzno stanovanje, smešten na obroncima Fruške gore, potez Alibegovac, koji omogućava mir i privatnost, a takođe je poziconiran blizu centra grada, na samo pet minuta vožnje od tržnog centra Promenada. Kuća se sastoji od 181m2 stambenog prostora sa terasama....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Vračar, 3.300 €, 184,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Četvorosoban luksuzno namesten stan u novogradnji, 3 spavace sobe, 2 kupatila, toalet, terasa, duplex, 2 garazna mesta u sklopu zgrade uz doplatu . Odmah useljiv stan. 0606689686 , 0638211760 , Potreban depozit, Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Satelitska, kablovska TV, Prilagodjen....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 313.000 €, 184,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kompleks je namenjen za luksuzno stanovanje, smešten na obroncima Fruške gore, potez Alibegovac, koji omogućava mir i privatnost, a takođe je poziconiran blizu centra grada, na samo pet minuta vožnje od tržnog centra Promenada. Kuća se satoji od 137m2 stambene površine + 50m2 dvorišta....