• GoHome Professional
oglasi.rs parking do 1600 eura/m2 barem 140 m2 Naj - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • oglasi.rs parking do 1600 eura/m2 barem 140 m2 Naj - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs parking do 1600 eura/m2 barem 140 m2 Najnovije

  • Za upit "oglasi.rs parking do 1600 eura/m2 barem 140 m2 najnovije" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 130 m2 (malo manji)
    • 150 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 1500 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 1600 eura/m2 (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 574 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, ŽABALJ, 190.550 €, 140,00 m2 cca 1360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju spratna kuća u Žablju, novogradnja iz 2012. godine. Kuća je prostrana, funkcionalnog rasporeda, sa lepo uređenim dvorištem, dve garaže i elegantnom kovanom kapijom. Nalazi se u mirnom kraju, idealnom za porodičan život. Za više informacija, kontaktirajte nas.064/8222-116....

 
 
 
  Kuća, POŽAREVAC, 72.000 €, 140,00 m2 cca 510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju je porodična kuća na odličnoj lokaciji, u mirnom i uređenom naselju Gradsko brdo u Požarevcu – idealna za porodičan život. Površina: Stambeni deo: 100 m² Suteren: 40 m² (tri prostorije) Plac: 6 ari Kuća je u izvornom stanju, sa funkcionalnim rasporedom prostorija: tri spavaće....

 
 
 
  Kuća, GORNJI MATEJEVAC, 61.860 €, 140,00 m2 cca 440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.06.2023.,

www.oglasi.rs

Na prodaju porodična kuća u Gornjem Matejevcu. U osnovi je 70 m2, a ukupna površina 140 m2, nalazi se na placu od 9 ari. Sastoji se od ukopanog podruma na prvom nivou, zatim se spoljašnjim stepenicama dolazi do sprata koji je prostor za stanovanje i sastoji se od ulaznog dela i iz....

 
 
 
  Kuća, BAČKA PALANKA, 55.000 €, 140,00 m2 cca 390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se kuca u strogom Paraga odgovara za viseclanu porodicu stare gradnje ali ocuvana i odrzavana,na glavnom putu preko puta kuce skola i pravoslavna crkva,pored mesna zajednica i doktor,marketi i prodavnice na 2 minuta od kuce,parkic za decu i fontana na 50 metara,sve na dohvat....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Crveni Krst, 100.000 €, 140,00 m2 cca 710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2023.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća u neposrednoj blizini Autobuske stanice, nalzi se na placu od 4 ara. Kuća je prizemna, površine 140m2, sastoji od dve stambene. Prve se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom,spavaće sobe i kupatila. Druga se sastoji od dnevne sobe, dve spavaće sobe, kuhinje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 168.000 €, 140,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 86376, I/, klima, terasa, garaza, parking. Izdaje se stan, 140m2, u blizini centra grada na prvom spratu za poslovni prostor. Dve terase, dva kupatila, četiri kancelarije i ogroman dnevni boravak. Mogućnost privatnog parkinga za više automobila i evenualnog zakupa još....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 200.000 €, 140,00 m2 cca 1430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odlična ponuda. Nov, neuseljavan stan na odličnoj lokaciji u Veterniku. Pripadajuće parking mesto u dvorištu. Moguća kupovina i preko stambenog kredita. Za više informacija kontaktirajte nas na broj: Mila 0628153377 i Milica 0658726857 Registarski broj posrednika: 1018 M2 kvadrat....

 
 
 
  Kuća, MELENCI, 63.000 €, 140,00 m2 cca 450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prizemna, trosobna kuća površine 140m2 sa garažom i kolskim ulazom, na placu od 1500m2 čiji je front širine oko 18m. Sastoji se od hodnika, kuhinje s trpezarijom, 3 sobe, ostave, kupatila i trema. Građena od čvrstog materijala, trofazna struja, EG na gas i čvrsto gorivo, kanalizacija,....

 
 
 
  Kuća, Stari Ledinci, 113.000 €, 140,00 m2 cca 810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Kuca u Starim Ledicima na atractivnoj lokaciji - Klisa,200 m od vrha Fruske gore i Ledinackog jezera. Na 500 m je manastir Savinac i konjska stala (rekreativno jahanje). Kuca je pod renovacijom I sastoji se od 74 m2 prizemlje ( kuhinja, kupatilo, ostava , dnevna soba sa natkrivenom....

 
 
 
  Kuća, BEČEJ, 58.500 €, 140,00 m2 cca 420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

BEČEJ Nikole Aleksića 92. Na prodaju kuća u mirnom delu Bečeja br. parc. 390, K.O. Bečej. Kvadratura kuće 135m2, kvadratura zemljišta 641m2. Trofazna struja nova instalacija, urađena pre 3 godine. Kuća ima 3 sobe, dnevni boravak, trpezariju, kuhinju, veliku ostavu-špajz, veliki hodnik,....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • oglasi.rs parking do 1600 eura/m2 barem 140 m2 (3485)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

www.svenekretnine.com

SveNekretnine na jednom mestu, pronadjite Vasu nekretninu.