• GoHome Professional
oglasi.rs parking do 1500 eura/m2 bazen 150 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • oglasi.rs parking do 1500 eura/m2 bazen 150 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs parking do 1500 eura/m2 bazen 150 m2

  • Za upit "oglasi.rs parking do 1500 eura/m2 bazen 150 m2" pronađeno 17 nekretnina - prosečna cena 875 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 140 m2 (malo manji)
    • 160 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 1400 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 1500 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 100000 eura
  • Slike

Pretraženo 200 293 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BRESTOVIK, 230.000 €, 150,00 m2 cca 1530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.11.2022.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 31316, 12a, prizemna, struja, bazen, kanalizacija, klima, telefon, terasa, uknjižen, garaza, cela. Plac je u privatnom vlasnistvu uknjizen 1/1, placeno gradsko gradjevinsko. Sprovedena gradska voda i sat, struja i strujno merilo. Lux objekat gradjen po dozvoli do 150m2.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Beli Dvor, 2.300 €, 150,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Cetvorosoban lux stan, 3 garazna mesta, bazen. Lux stan u novoj zgradi sa bazenom , video nadzorom i portirom . Raspored prostorija : hodnik, kuhinja, dnevni boravak sa trpezarijom, tri spavaće sobe, 2 kupatila. U cenu su uračunati troškovi domara, tople vode, održavanja bazena i....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dedinje, 2.300 €, 150,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Dedinje, stan se nalazi u zgradi sa bazenom i malom oazom , zgrada je pokrivena sa video nadzorom sa 20 kamera , domarom 24/7 . Stan blindiran, vrata italijanska, alu stolarija sa toniranim staklima, hrastov parket prve klase italijanski, alarm sistemom, pozar sistemom, kaminom sa....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'oglasi.rs parking do 1500 eura/m2 bazen 150 m2'
150.000 €
69.500 €
103.000 €
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dedinje, 2.300 €, 150,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzan cetvorosoban stan sa 3 garazna mesta, kamin,bazen. Stan je odmah useljiv i izdaje se na duzi vremenski period. 060 66 89 686 , 063 82 11 760 , Potreban depozit, Terasa, Parking, garaža, Internet, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 2.300 €, 148,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdavanje / Lux stan u novoj zgradi sa bazenom , video nadzorom i portirom . Lux stan u novoj zgradi sa bazenom , video nadzorom i portirom . Raspored prostorija : hodnik, kuhinja, dnevni boravak sa trpezarijom, dve spavaće sobe, 2 kupatila, 2 terase, ostava. U cenu su uračunati troškovi....

 
 
 
  Kuća, TEMERIN, 164.800 €, 147,00 m2 cca 1120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se kvalitetna prizemna kuća u izgradnji po principu ključ u ruke. Kuća je građena u kobinacijom bloka i cigle, u mirnijem delu Temerina. Planirani završetak radova je Oktobar 2025-e godine, a kupovina je moguća i preko stambenog kredita. Površina placa iznosi 750m2, prostran....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, 206.000 €, 145,00 m2 cca 1420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam jedinstvenu nekretninu na tržištu. Nekretnina se nalazi u jednom od najmirnijih delova Novoga Sada. Nekretnina se po mnogo čemu razlikuje od ostalih. Prizemna kuća sa tri spavace sobe, dnevnim boravkom sa trpezarijom, fizički odvojenom kuhinjom i kupatiom. Takodje....

 
 
 
  Stan, OVČA, 210.000 €, 155,00 m2 cca 1360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 78890, 19a, spratna, pr + i, uknjižen, cela. Hitna prodaja , cena spuštena za 10000e MOŽE NA KREDIT , Prelep plac od 18ari pun zelenila , kuća 155m prizemlje RENOVIRANO (uknjiženo) , garaža 25m (uknjižena), DONJI NIVO poseban ulaz: 3 spavaće sobe , kupatilo , kuhinja....

 
 
 
  Kuća, Čortanovci, 195.700 €, 144,00 m2 cca 1360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Fenomenalna kuća. Retko u ponudi. U blizini Vile Stanković, ruža vetrova, jedinstvena mikro klima, plac izlazi na glavni put i na sporednu ulicu. Sagrađena 2013. godine. Dnevna soba, trpezarija, kuhinja sa ostavom, 2 veće spavaće sobe i 2 manje, kupatilo i wc. Dve terase. U okviru....

 
 
 
  Kuća, SREMSKI KARLOVCI, 195.700 €, 144,00 m2 cca 1360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Kuća, STANCI, 75.000 €, 140,00 m2 cca 540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju prelepo seosko domaćinstvo, izuzetne gradnje u selu Stanci, udaljeno svega 10-tak km od Kruševca. Kuća je u osnovi 98m2, ukupne površine 140m2, spratnosti pr+1. Nalazi se na placu 12.86ari, a celokupno gazdinstvo oko kuće je površine 57.36ari. Okružena je travnjakom, raznim....

 
 
 
  Kuća, VALJEVO, 150.000 €, 140,00 m2 cca 1070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se prelepa kuća od 140 m² sa prostranim placem od 22 ara – oaza mira i prirode bogate tujama i cetinarima sa dosta vocki iza i spred kuce! Opis nekretnine: U ponudi je predivna kuća površine 140 m², smeštena na prostranom placu od 22 ara, idealna za porodice i ljubitelje prirode.....

 
 
 
  Kuća, PETRIJEVO, 155.000 €, 160,00 m2 cca 970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam pondimo na prodaju kuću sa placom u neposrednoj blizini Smedereva Odlična lokacija, na 45 minuta od Beograda. Ovaj predeo ima najveću nadmorsku visinu u Smederevu i okolini i u njemu vlada ruža vetrova što vam garantuje svež i čist vazduh Savršeno za beg iz gradske....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Lipov Gaj, 182.000 €, 140,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se luksuzno opremljena četvoroiposobna kuća na 3 etaže u ekskluzivnom naselju Lipov gaj. Kompleks zatvorenog tipa sa nadzorom i čuvarima. Prva etaža- dnevna soba sa trpezarijom, kuhinja, toalet Druga etaža- dve klimatizovane spavaće sobe, walk in garderober, kupatilo Treća....

 
 
 
  Kuća, BUDISAVA, 68.960 €, 139,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam uknjiženu prizemnu kuću, površine 139m2, koja se nalazi u mirnom delu Budisave uz asfaltni put i odličnu poziciju a na samo par minuta hoda od ulaza u Budisavu. Kuća se sastoji iz dva dela,prvi deo nije funkcionalan za zivot jer je nedovršen i u sirovom je stanju....

 
 
 
  Kuća, BUDISAVA, 74.270 €, 139,00 m2 cca 530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Kuća, RUMENKA, 230.000 €, 161,00 m2 cca 1430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

RUMENKA, 161m2 sa placem od 1486m2, KUĆA Predstavljamo Vam ovu fenomenalnu nekretninu sa velikim placem i ozidanim bazenom. Kuća je gradjena od kvalitetnih čvrstih materijala i nalazi se u urbanom delu Rumenke. Grejanje je i na gas i na drva a u dvorištu će biti postavljen behaton....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-17 (od ukupno 17)

<< <1> >>