• GoHome Professional
oglasi.rs parking do 1400 eura/m2 kablovska - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • oglasi.rs parking do 1400 eura/m2 kablovska - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs parking do 1400 eura/m2 kablovska

  • Za upit "oglasi.rs parking do 1400 eura/m2 kablovska" pronađeno 3 612 nekretnina - prosečna cena 711 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 120 m2
    • do 140 m2
    • 140 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 140 m2
    • 170 m2
  •  Po ceni
    • 1300 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 1400 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 97000 eura
  • Slike

Pretraženo 200 350 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, SOKO BANJA, 78.400 €, 56,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju jednoiposoban stan u novogradnji, u stambenom objektu p plus 2 plus pk, na odličnoj lokaciji u Sokobanji. Uknjižena površina stana je 56m2 i nalazi se na drugom spratu u zgradi bez lifta. Stolarija je pvc, na podu je laminat I klase, grejanje je na stuju. Odlična investicija....

 
 
 
  Stan, SOKO BANJA, 68.600 €, 49,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju jednoiposoban stan u novogradnji, u stambenom objektu p plus 2 plus pk, na odličnoj lokaciji u Sokobanji. Uknjižena površina stana je 49m2 i nalazi se u potkrovlju spratu u zgradi bez lifta. Stolarija je pvc, na podu je laminat I klase, grejanje je na stuju. Odlična investicija....

 
 
 
  Kuća, BANOSTOR, 140.000 €, 100,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem kuću u centru Banoštora na obali Dunava. Kuća ima gradsku vodu, trofaznu struju, a pored kuće su instalacije za kanalizaciju i gas. Stanica gradskog prevoza je u blizini kuće. Kuća je zidana od čvrstog materijala, a spoljni zidovi su 50cm debljine tako da je izolacija dobra.....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'oglasi.rs parking do 1400 eura/m2 kablovska'
86.800 €
95.200 €
109.200 €
  Kuća, NOVI SAD, Lipov Gaj, 224.000 €, 160,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kuća je u tri nivoa i poseduje svoje dvorište. Prvi nivo, dnevni boravak, kuhinja i trpezarija, kupatilo i terasa sa izlazom na dvorište. Drugi nivo dve spavaće sobe, garderober, toalet i terasa. Treći nivo delimično opremljen. Postoji velika ostava, garaža i dva parking mesta. Ako....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 95.200 €, 68,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ekskluzivan trosoban stan – Vračar, Crveni krst U neposrednoj blizini Crvenog krsta, izdaje se moderan trosoban stan od 68 m², pozicioniran na trećem spratu kvalitetne novogradnje. Stan karakterišu besprekorna organizacija prostora i pažljivo birani detalji. Svetao dnevni boravak....

 
 
 
  Stan, BARAJEVO, 98.000 €, 70,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju očuvan stan u potkrovlju uredne zgrade, na odličnoj lokaciji u Vrnjačkoj Banji. Stan je pogodan, zbog lokacije i onoga što pruža, za stalni boravak ili izdavanje gostima. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, ostave, dve prostrane spavaće....

 
 
 
  Stan, SOKO BANJA, 65.800 €, 47,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju jednoiposoban stan u novogradnji, u stambenom objektu p plus 2 plus pk, na odličnoj lokaciji u Sokobanji. Uknjižena površina stana je 47m2 i nalazi se na drugom spratu u zgradi bez lifta. Stolarija je pvc, na podu je laminat I klase, grejanje je na stuju. Odlična investicija....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, 284.200 €, 203,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem kuću u Ledincima, smeštenu na izuzetnoj lokaciji, 50m od restorana Vidikovac, kuća savršena za porodični život. Kuća se nalazi na placu od 600m2, dimenzije 20m širine i 30m dužine. ulica Samarski put, površina kuće je 203m² Kuća je legalizovana i uknjižena . . Lokacija: Mirna....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Futog, 109.200 €, 78,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

LUX stan u izgradnji,cena od 1400e po m2 GRATIS TERASA I PARKING MESTO. Četvorosoban stan,savršenog rasporeda u zgradi sa samo 6 stanova(3 stana po ulazu) Nalazi se na samom ulasku u Futog na samo 10 min od Novog Sada u neposrednoj blizini osnovne škole i vrtića,autobuske stanice....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 119.000 €, 85,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Optimist nekretnine vam nude potpuno nov lux stan, od 60m2, sa dodatno uređenim tavanskim prostorom od 25m2, koji ima vlastito kupatilo. Stan se sastoji od hodnika, open space prostora (kuhinja + trpezarija + dnevni boravak), koji izlazi na prostranu terasu, spavaće sobe, koja takođe....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 158.200 €, 113,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo moderno opremljen stan sa garažnim mestom na Vračaru u Čuburskoj ulici. Stan se nalazi u novijoj zgradi u blizini svih potrebnih sadržaja za život. Stan se nalazi na drugom spratu uredne stambene zgrade i kompletno je opremljen dizajnerskim namešatajem. Sastoji se iz ulaznog....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, Kotež 2, 179.000 €, 128,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

- U prilici smo da Vam ponudimo odličan duplex na veoma mirnoj lokaciji, odličnoj za porodični život. U okolini se nalaze marketi, pijaca, vrtić, dečija igrališta, autobuska i železnička stanica, a centar grada je na svega 5 minuta kolima. Put za Beograd je takođe veoma blizu. - Stan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 69.900 €, 50,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam novu izgradnju na Adicama! Poznati investitor koji već dugi niz godina gradi stambene objekte i koji je poznat po odličnim rasporedima i kvalitetu gradnje! Sjajna oprema, sigurnosna ulazna vrata, na podu italijanska keramika, PVC stolarija, podno grejanje, svaki....

 
 
 
  Kuća, CURUG, 97.850 €, 70,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odlična spratna kuća u mirnom delu Čuruga. Uknjižena je na 70m2 ali u prirodi ima oko 200m2. Donja etaža ima 3 sobe,kuhinju sa trpezarijom,kupatilo, zastakljenu terasu. Uz odredjena ulaganja je odmah useljiva. Gornja etaža ima 3 sobe,kupatilo i 2 terase, izmalterisana je.postavljena....

 
 
 
  Apartman, RAŠKA, 60.000 €, 43,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju luksuzan apartman u sklopu kompleksa Kraljevi Čardaci. Sastoji se od dnevne sobe opremljene sa ugaonim garniturom, trpezarijskim stolom i opremljenom čajnom kuhinjom. U sklopu apartmana nalaze se i dve odvojene spavaće sobe (jedna sa francuskim krevetom, dok se u drugoj....

 
 
 
  Kuća, BUKOVAC, 334.750 €, 240,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Fenomenalna kuća sa predivnim pogledom. Miran deo naselja sa izlazom na dve ulice i svom potrebnom infrastrukturom (voda, struja, kanalizacija). Čvrsto građena kuća od cigle plus izolacija. Grejanje na gasni kotao, mali troškovi. Pvc u svim prostorijama, parket i pločice ili mermer....

 
 
 
  Kuća, TEMERIN, 267.800 €, 192,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izuzetna kuća u izgradnji u Temerinu! Ovu kuću odlikuje izuzetno visok kvalitet gradnje, ali i izuzetan, savremeni projekat! U 192m2, nalazi se četiri komforne spavaće sibe, kao prostrani dnevni boravak. Takođe poseduje oko 70m2 tavanskog prostora, pogodnog za pretvaranje u radni....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Vetermik, 236.900 €, 170,00 m2 cca 1390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam odličnu kuću u mirnom delu Veternika. Sama kuća ima površinu od 170m2 i pruža izuzetnu funkcionalnost. Unutar kuće se nalaze prostrane prostorije, uključujući dnevni boravak, kuhinju sa trpezarijom, 3 spavaće sobe, dva kupatila i dve ostave. Uknjižena i kuća i pomoćna....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Vetermik, 513.970 €, 369,00 m2 cca 1390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Spratna, kompletno nameštena kuća. Isti raspored je u prizemlju i na spratu (dnevna soba, kuhinja sa trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatilo, terasa), funkcionišu kao dva odvojena stana. Veliki podrum i tavan u sirovom stanju. U dvorištu je hala-radionica oko 125m2 sa industrijskom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 39.000 €, 28,00 m2 cca 1390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

RATARSKA Urbane vile Ratarska ul, Adice, Novi Sad Na privilegovanoj lokaciji, u neposrednoj blizini svih važnih sadržaja, blizina javnog prevoza, škole, Dunav Ekološki prihvatljivo grejanje putem toplotnih pumpi. Kupatilo i podovi kuhinje su obloženi premium keramikom, a sobe Tarkett....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Trošarina, 78.000 €, 56,00 m2 cca 1390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan na Trosarini na mirnoj lokaciji. Stan je po strukturi dvosoban, povrsine 56m2, sa lodjom, na Visokom prizemlju zgrade. Sastoji se od hodnika sa kupatilom, odvojenim dnevnim, odvojenom spavacom sobom i odvojena kuhinja kao i trpezarija, sve prostorije su prostrane i zasebne, TA....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 75.200 €, 54,00 m2 cca 1390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se stan, uknjižen, sa površinom 54m2. Stan je u polusuturenu, u novom objektu sa malim brojem stanova. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe, kupatila i spavaće sobe. U stanu je na podu keramika, etažno grejanje sa kotlom na struju kao i inveter klima. Stolarija je PVC.....

 
 
 
  Kuća, SREMČICA, 185.000 €, 132,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Sremčica, Zlate Harmonikaša. Kompletno sređena uknjižena kuća sa lepim dvorištem, garažom, blizu glavne ulice. U mirnom delu Sremčice, na samo 100 metara od glavnog puta, nalazi se kuća 132 m2 sa garažom 12m2, na ravnoj parceli površine 7 ari, sa lepo uređenim dvorištem koje je ograđeno....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 278.100 €, 200,00 m2 cca 1390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Ova izvanredna petosobna kuća predstavlja pravu nekretninsku dragocenost. Smestila se na velikom i prelepom placu od 1000m2 i nudi brojne mogućnosti kako za život, tako i za investiciju. U prizemlju kuće nalazi se prostrana dnevna soba, dve udobne spavaće sobe, kuhinja i kupatilo,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 98.690 €, 71,00 m2 cca 1390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo stan u srcu Vračara, površine 70,78m2. Stan se nalazi na trećem spratu stambene zgrade u novogradnji. Stan je izrazito svetao sa dosta dnevne svetlosti. Po strukturi se sastoji od ulaznog hodnika, dnevne sobe, kuhinje sa trpezarijom, dve spavaće sobe,....

 
 
 
  Stan, SOKO BANJA, 69.500 €, 50,00 m2 cca 1390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi novogradnja u Sokobanji, stanovi od 40-70m2. Na desetak minuta hoda od centra, u blizini Sokotermi, pravi se novi kompleks, sada dve zgrade, a zatim i apart hotel. Dve moderne zgrade sa stanovima kvadratura od 35 do 70m2 i par stanova većih kvadratura, grade se od visokokvakitetnih....

 
 
 
  Kuća, FRUSKA GORA, 500.000 €, 360,00 m2 cca 1390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Oglasavamo prodaju . . . Top lokacija na Fruškoj gori, između Novog Sada i Iriga, sve na placu 4500m, prodaju se dve kuće jedna 70m dvosobna sa velikim letnjikovcem, a druga potpuno nova Pr+1 oko 290m sa solarnim panelima za grejanje kuće, + pomoćni objekat sa svojim vinogradom na....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Lipov Gaj, 102.650 €, 74,00 m2 cca 1390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Extra ponuda!! Izgradnja u Veterniku na izuzetnoj lokaciji. Odličan kvalitet gradnje i opreme. Cene su sa PDV-om. Pozovite 063/1836-766 NIKOLA. Terasa, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Extra ponuda!! Izgradnja u Veterniku na izuzetnoj lokaciji. Odličan kvalitet gradnje i opreme. Cene su sa PDV-om. Pozovite nas za više informacija. 021/221-55-01 https://max-nekretnine.rs/prodaja-stanova/veternik-lipovgaj/548529 Terasa, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska,....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Futog, 215.000 €, 155,00 m2 cca 1390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.08.2022.,

www.oglasi.rs

Prodajemo novu Kuću u Futogu u mirnoj ulici,kvalitetno građena u prizemlju ima odvojena kuhinja sa prirodmom ventilacijom,trpezarija sa velikim dnevnim boravkom,spavaća soba,kupatilo i garaža a na spratu četiri spavaće sobe i kupatilo.U prizemlju je podno grejanje a na spratu radijatori,kuča....

 
 
 
  Kuća, SREMSKI KARLOVCI, 360.500 €, 260,00 m2 cca 1390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Kuća u Sr.Karlovcima 260m2 Oglašavamo prodaju odlične kuće novijeg datuma gradnje u širem centru Sremskih Karlovaca. Izuzetan kvalitet gradnje što se može videti čak i na fotografijama. Prazna,useljiva,u procesu legalizacije-predata je sva dokumentacija,uskoro se očekuju papiri potrebni....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Futog, 216.300 €, 156,00 m2 cca 1390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odlična kuća, u samom centru Futoga. Prodaje se komplet nameštena, sa svim sa slika. Uknjižena!!! U prirodi ima 308 m2. Za više informacija pozovite naše agente prodaje! Terasa, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI BANOVCI, 115.000 €, 83,00 m2 cca 1390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo stan u novogradnji na lokaciji Novi Banovci. Stan je površine 83m2 i nalazi se na prvom spratu stambene zgrade od četiri sprata sa liftom. Po strukturi stan je dvoiposoban i sastoji se od dve spavaće sobe, kuhinje, trpezarije, dnevne sobe, kupatila, toaleta....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Vetermik, 329.600 €, 238,00 m2 cca 1390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam fenomenalnu kuću na par minuta od Novog Sada. Kuća je komplet renovirana i ne zahteva nikakva ulaganja. Idealnog je rasporeda za svoju kvadraturu. Na placu se nalazi i garaža koje uknjižena. Kuća se može kupiti i putem stambenog kredita. Za više informacija pozovite!Kontakt:....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 36.000 €, 26,00 m2 cca 1390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Investitor OZON-GRADNJA u okviru Projekta Veternik Residence gradi 34 urbane vile u neprekinutom nizu, ugao ulica Dragoslava Srejovića i Olge Ilić u Veterniku. Funkcionalna, ulično orijentisana garsonjera sa prostranim dnevnim boravkom i trpezarijom, kuhinjom i kupatilom. Kupatilo....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Ledine, 450.000 €, 325,00 m2 cca 1390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Izuzetna novogradnja, kuca sazidana od najkvalitetnijih materijala renomiranih svetskih proizvodjaca: Knauf izolacija, stolarija Rene, italijanska granitna keramika prve klase, bajcovani hrastov parket, led rasveta Philips, sanitarije Laufen, baterije Franke Grohe, radni deo u kuhinji....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Avijatičko Naselje, 463.500 €, 335,00 m2 cca 1380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kuća za svaku preporuku na odličnoj lokaciji za miran porodični život! Objekat građen od čvrstog materijala, sa odličnom izolacijom. Kuća predviđena za porodično stanovanje, može da funkcioniše i kao dva odvojena stana. Ispred kuće uređen parking, kovana ograda. Na prizemlju veliki....

 
 
 
  Kuća, BEOČIN, 127.200 €, 92,00 m2 cca 1380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odlična kuća u prelepoj prirodi na ruži vetrova. Ima sve uslove za život. Kuća se sastoji od prizemlja i sprata. Dole je dnevni boravak, spavaća soba i kupatilo. Na spratu se nalaze dve spavaće sobe i špajz. Ogromno dvorište sa svim pratećim objektima, prelepom baštom za uživanje....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 113.300 €, 82,00 m2 cca 1380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Porodična kuća od 82 m2 +30 m2 (pomoćni objekat-garaža i letnja kuhinja) ukupno 112 m2 na 3,9 ari placa na glavnoj ulici u Bresnici. Kuća i plac su udaljeni 5 min. voznje do centra (oko 3 km). Blizu je ambulanta, škola, vrtić, autobuska stanica, market. Kuća se prodaje sa komplet....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 1.029.100 €, 745,00 m2 cca 1380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

EKSKLUZIVNO u ponudi, prelepa kuća na Tatarskom brdu. Rađena je 2000-tih godina, najkvalitetnijim materijalima u to vreme. Kuća se sastoji od četiri etaže suteren (143m2), prizemlje (293m2), sprat (175m2), potkrovlje (137m2). U suterenu se nalazi garaža, sauna, tursko kupatilo, wc.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 131.200 €, 95,00 m2 cca 1380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Funkcionalan četvorosobni, dvostrano orijentisani stan sa prostranim dnevnim boravkom i trpezarijom, kuhinjom, tri dvokrevetne spavaće sobe, dva kupatila i dve terase. Stan ima dodatne prostore za smeštaj garderobe. Kupatilo i podovi kuhinje su oblozeni premium keramikom, a sobe Tarkett....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 64.890 €, 47,00 m2 cca 1380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam odličan dvosoban stan u Petrovaradinu. U pitanju je novogradnja, stan je useljiv po isplati. U cenu stana je uključeno i pripadajuće parking mesto. Izuzetno mirna lokacija, u blizini se nalazi sve neophodno za svakodnevni život: autobuska stajališta, prodavnice,....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 598)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>