• GoHome Professional
oglasi.rs parking do 1400 eura/m2 3.sprat što manj - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • oglasi.rs parking do 1400 eura/m2 3.sprat što manj - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs parking do 1400 eura/m2 3.sprat što manji

  • Za upit "oglasi.rs parking do 1400 eura/m2 3.sprat što manji" pronađeno 133 nekretnina - prosečna cena 530 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 80 m2
  •  Po ceni
    • 1300 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 1400 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 1400 eura
  • Slike

Pretraženo 201 173 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 220 €, 25,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se garsonjera površine 25m2 na trećem spratu u zgradi bez lifta. Sastoji se od ulaznog hodnika, jedne višenamenske prostorije sa kuhinjom i kupatila. Grejanje je centralno. Komplet je opremljena nameštajem i svom potrebnom belom tehnikom. Lepo je osvetljena i orijentisana.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 270 €, 27,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se nameštena garsonjera površine 27 m², smeštena na 3. spratu novije zgrade sa liftom, Nova Detelinara. Stan je funkcionalno koncipiran, odlično osvetljen prirodnom svetlošću i namenjen je jednom zaposlenom stanaru koji traži praktičan, uredan i lako održiv prostor. Karakteristike....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Sajam, 300 €, 30,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se stan, 30m2, sa odvojenom spavaćom sobom, 3. sprat. Nalazi se u ul. Branka Bajića 12, 100 metara udaljen od Master centra. Ima parking u dvorištu. Popust za plaćanje na duži period. Nije agencija. Potreban depozit, Terasa, Lift, Parking, garaža, Klima.

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'oglasi.rs parking do 1400 eura/m2 3.sprat što manji'
400 €
250 €
400 €
  Stan, STARA PAZOVA, 48.000 €, 32,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo garsonjeru površine 32m2 u novogradnji u Novoj Pazovi. Stan se nalazi na trećem spratu stambene zgrade od pet spratova. Po strukturi se sastoji od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom, perionice i kupatila. Garsonjera je na odličnoj lokaciji u....

 
 
 
  Apartman, RAŠKA, 47.000 €, 35,00 m2 cca 1340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

HIT - SNIŽENA CENA - TOP PONUDA Na prodaju apartman na Kopaoniku, 35m2, 47.000e. Apartman se nalazi u novoj zgradi na trećem spratu bez lifta u kompleksu Kraljevi Čardaci i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, odvojene spavaće sobe i kupatila.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 24.500 €, 35,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan se nalazi na Dorćolu, u strogom centru grada, na par minuta hoda od pešačke zone u Knez Mihailovoj ulici, tvrđave Kalemegdan, zoološkog vrta, Skadarlije, u neposrednoj blizini škola i vrtića. U potpunosti je renoviran i namešten, ima 35 m2 i nalazi se na 3. spratu zgrade sa liftom.....

 
 
 
  Stan, VELIKO GRADIŠTE, 49.010 €, 37,00 m2 cca 1330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Moderan stan, Srebrno jezero, 37.7 m2 Novi stan na trećem spratu sa pogledom na zelenilo oko Srebrnog jezera. Klima uredjaj, zasebna terasa, PVC prozori, opremljeno kupatilo. Dnevna soba sa kuhinjom, spavaća soba. Cena po kvadratu je 1,300 eur. Apartman je već useljiv. Nalazi se na....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, DUVANIŠTE, 200 €, 37,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se jednosoban stan u Duvaništu. Nalazi se na trećem spratu porodične kuće sa posebnim ulazom. Površina stana je 37 m2. Stan je opremljen potrebnim nameštajem i električnim uređajima. Sastoji od ulaznog hodnika, dnevnog boravka, kuhinje, spavaće sobe i kupatila. Stan je lepo....

 
 
 
  Stan, KALUĐERICA, 57.000 €, 38,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U blizini škole Miloje Vasić u Kaluđerici, u ulici 5 Maja br 2 prodajemo nov, useljiv 2.0 stan, ima samo jedan ovakav stan, (potkrovlje) 38 m2, odličnog funkcionalnog rasporeda. Stan je odlično organizovan i čine ga: Predsoblje iz kog se ulazi u dnevni boravak sa kuhinjom i izlazom....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Apelovac, 400 €, 38,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se nov stan u Igmanskoj. Nalazi se na trećem spratu u zgradi sa liftom i povšine je 38m2. Po strukturi je jednosoban i sastoji se iz ulaznog dela, višenamenske prostorije sa trpezarijom i kuhinjom. Poseduje i terasu. Grejanje u stanu je etažno (podno grejanje na gas), a poseduje....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 55.000 €, 39,00 m2 cca 1410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo na prodaju - VEOMA POVOLJNO - stan na Zlatiboru, naselje Zova Stan se nalazi u mirnom kraju Zlatibora, okružen prirodom, a opet blizu centra Stan ima 39m2 Po strukturi je 1.5 soban i sastoji se od dnevne sobe sa kuhinjom, spavaće sobe, kupatila i terase....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 250 €, 39,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se jednosoban prazan stan u blizini Kliničkog centra! Stan se nalazi na trećem spratu u zgradi bez lifta, površine 39m2 sa TA-grejanjem i izuzeno niskim troškovima! Sastoji se od dnevnog boravka, spavaće sobe, kuhinje, hodnika, kupatila i terase. Stan je nenamešten i izdaje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 24.000 €, 40,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 113431, III/III, klima, telefon, terasa, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking, stambena zgrada. Na svega 100m od Ugrinovacke ulice u slepoj ulici se nalazi stan na 3 spratu. Od stana na 50m je skola a na 100m je stanica autobuska sa vise linija. Zgrada....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 22.000 €, 40,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Salajka, ulica Kisačka. Nov, neuseljavan, delimično namešten jednoiposoban stan sa kompletno opremljenom kuhinjom, klima uređajem, veš-mašinom i plakarom u spavaćoj sobi. Neposredna blizina centra grada. III sprat u novoizgrađenom stambenom objektu sa liftom. Obezbeđeno....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Bulevar, 450 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajem prelep namešten stan na odličnoj lokaciji na samom Bulevaru Oslobodjenja.Stan je kompletno namešten sa svim novim stvarima i uredjajima za udoban život.Nalazi se na trećem spratu od ukupno 5 u zgradi sa tri lifta.Oko zgrade ima dosta parking mesta.Stan je maksimalno izolovan....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 400 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se stan površine 40m2 na trećem spratu u zgradi sa liftom. Sastoji se od ulaznog hodnika, trpezarije sa kuhinjom, dnevne sobe, spavaće sobe, kupatila i terase. Grejanje je na struju. Komplet je opremljen nameštajem i svom potrebnom belom tehnikom. Postoji parking mesto u dvorištu....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 390 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se jednoiposoban stan kod škole Ućitelj Tasa. Nalazi se na trećem spratu u stambenoj zgradi sa liftom. Stan je sređen i opremljen potrebnim nameštajem i električnim uređajima. Površina stana je 40 m2 i odlične je strukture. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Telep, 380 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se jednoiposoban, kompletno namešten stan na Telepu, površine 40 m², na trećem spratu. Stan se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, odvojene spavaće sobe, terase i kupatila. Nalazi se na mirnoj lokaciji, u blizini svih neophodnih sadržaja za svakodnevni život,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Detelinara, 400 €, 41,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na mirnoj i porodičnoj lokaciji na Detelinari, kod osnovne škole Dositej Obradović, izdajemo komforan i kompletno namešten jednoiposoban stan površine 41m², idealan za parove ili porodice. Stan se nalazi u novijoj zgradi sa liftom, na 3. spratu, a raspored je maksimalno iskorišćen....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 21.000 €, 42,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 9110903. Izdaje se lep, kompletno opremljen novim nameštajem jednoiposoban stan 3. spratu nove zgrade sa liftom, na Telepu nadomak Limana. Stan poseduje parking mesto.Stan je useljiv odmah.Potreban depozit u visini jedne mesečne zakupnine.Agencijska provizija iznosi....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 21.000 €, 42,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se moderno opremljen jednoiposoban stan u Partizanskoj ulici. Stan se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila, hodnika i terase. Nalazi na trećem spratu od ukupno četiri. Mogućnost iznajmljivanja parking mesta. Potreban depozit i agencijska....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 450 €, 42,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se jednoiposoban namešten stan na Grbavici u ul. Danila Kiša. Površina stana je 42m2, nalazi se na 3 spratu u zgradi sa liftom. Stan se sastoji od: Dnevne sobe, kuhinje, spavaće sobe, kupatila, hodnika i terase. Centralno grejanje, tv, veš mašina, klima Kućni ljubimci nisu....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 500 €, 44,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se moderno opremljen 1,5-soban stan od 44m² u Avenija Garden kompleksu Na trećem spratu savremene zgrade sa liftom, u prestižnom i dobro organizovanom kompleksu Avenija Garden, izdaje se kompletno opremljen 1,5-soban stan površine 44m². Stan je funkcionalnog rasporeda, moderno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 33.750 €, 45,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 9110178.Izdaje se kompletno namešten, jednoiposoban stan (45m2), na trećem spratu stambene zgrade sa liftom, u neposrednoj blizini centra grada. Postoji mogućnost iznajmljivanja parking mesta uz dodatnih 50e. Stan je useljiv odmah. Potreban depozit u visini jedne....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 350 €, 45,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se jednoiposoban stan u samom centru grada Niša u Voždovoj ulici, u zgradi starije gradnje sa liftom na trećem spratu, uknjižene površine 45m2, sa centralnim grejanjem. Stan se sastoji iz ulaznog hodnika, komforne dnevne sobe sa trpezarijom, odvojene kuhinje, spavaće sobe sa....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 290 €, 45,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se jednosoban stan površine 45m2 na trećem spratu u zgradi sa dva lifta u blizini Zone III. Sastoji se od ulaznog hodnika, trpezarije sa kuhinjom, dnevne sobe, spavaće sobe, kupatila i terase. Grejanje je centralno. Ima klimu. Komplet je opremljen nameštajem i svom potrebnom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 36.800 €, 46,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 9110778. Izdaje se lep, moderno opremljen dvosoban stan, na 3. spratu novije zgrade sa liftom. Stan se nalazi u mirnom delu Podbare. Uz stan je obezbeđeno i parking mesto, koje nije uključeno u cenu zakupa stana. Dozvoljeni su kućni ljubimci. Useljiv od 15.07.2025.Potreban....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 36.800 €, 46,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se kompletno namešten, nov dvosoban stan u blizini Centra u Kisačkoj ulici. Treći sprat. Terasa. Stan ima dva pripadajuća garažna mesta. Potreban depozit. Nisu dozvoljeni kućni ljubimci. Agencijska provizija 50% na cu zakupa, prvi mesec. Za sve dodatne informacije, obratiti....

 
 
 
  Stan, NOVI BANOVCI, 68.300 €, 48,00 m2 cca 1420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Banovci – nov, funkcionalan stan u mirnom okruženju, blizu Dunava. Na prodaju dvosoban stan površine 49m² u novogradnji, smešten na 3. spratu stambene zgrade sa liftom. Stan se nalazi u mirnom delu Novih Banovaca, u neposrednoj blizini Dunava, okružen zelenilom i idealan za miran....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Donja Vrežina, 71.685 €, 48,00 m2 cca 1490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u izgradnji u stambenom objektu PR+3, u Donjoj Vrežini u blizini Lidla i Disa. Stan je projektovane površine 47.79 m2, Sastoji se od hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom izdvojene spavaće sobe, kupatila i terase. Ovakva struktura je dostupna na prvom, drugom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 24.000 €, 48,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

📢 Izdaje se komforan dvosoban stan – Centar, ulica Vuka Karadžića 🏙️🌿 U ponudi je lepo uređen i potpuno namešten dvosoban stan površine 48m² , koji se nalazi u mirnoj ulici u centru Novog Sada , na samo 200 metara od strogog centra grada . Idealna kombinacija mirnog ambijenta i....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, DUVANIŠTE, 400 €, 48,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se jednoiposoban stan u Duvaništu, u zgradi sa liftom na trećem spratu. Stan je površine 48m2 i sastoji se iz ulaznog dela, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila i zastakljene terase. Grejanje je centralno, ali računi nisu visoki. Stan je kompletno....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 400 €, 48,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se lux, jednoiposoban stan na atraktivnoj lokaciji, kod Čaira. Nalazi se na trećem spratu u stambenoj zgradi, bez lifta. Stan je kompletno sređen i opremljen svim novim nameštajem i novim električnim uređajima. Površina stana je 48 m2. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog....

 
 
 
  Stan, STARI BANOVCI, 75.100 €, 49,00 m2 cca 1530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo stan u izgradnji u Starim Banovcima. Stan je površine 49m2 i po strukturi je jednoiposoban. Nalazi se na trećem spratu manje stambene zgrade od tri sprata. Zgrada je kvalitetno građena i sa liftom. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 500 €, 49,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se odličan, nov, lux stan, na atraktivnoj lokaciji, u centru Niša. Nalazi se na trećem spratu u novoj stambenoj zgradi, sa liftom. Stan je kompletno sređen, sa svim novim stvarima, kako nameštajem tako i novim električnim uređajima i do sada neuseljavan.. Površina stana je....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 350 €, 49,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na izdavanje odličan dvosoban prostran stan na Novom Naselju. Nalazi se na trećem spratu u mirnoj zgradi sa mnogo mesta za parking. Na nekoliko minuta hoda od zgrade nalazi se autobuska stanica, tako da je povezanost sa ostatkom grada izuzetna. Sama nekretnina je uknjižena na 49m2,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 44, 27.500 €, 50,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo dvosoban stan na prelepoj lokaciji na 2 minita hoda od Savskog šetališta. Stan se nalazi na 3.spratu od 6 i sastoji se od ulaznog hodnika, kuhinje i trpezarije, dnevne sobe, spavaće sobe i kupatila. Stan poseduje jedan klima uređaj. Oko zgrade je slobodan parking, stan poseduje....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 500 €, 51,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se stan kao poslovni prostor u centru, u zgradi starije gradnje sa liftom, na trećem spratu, uknjižene površine 51m2. Stan je kompletno renoviran, najnovijom i smart tehnikom (kontrolisanje roletni putem telefona, touch prekidači svetala, u hodniku paljenje svetala na senzor,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 250 €, 51,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se stan površine 51m2 na trećem spratu u zgradi bez lifta. Sastoji se od ulaznog hodnika, trpezarije sa kuhinjom, dnevne sobe, spavaće sobe, kupatila i terase. Grejanje je centralno. Komplet je opremljen nameštajem i svom potrebnom belom tehnikom. Lepo je osvetljen i orijentisan.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 37.100 €, 53,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo sjajan, svetao, namešten i odmah useljiv stan u Birčaninovoj ulici. Stan se nalazi bukvalno na 5 minuta hoda od svega potrebnog za svakodnevni život. Stan se nalazi na 3.spratu u zgradi sa liftom. O sigurnosti lokacije nema potrebe trošiti reči, ambasade su sa svih strana.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 29.150 €, 53,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se kompletno opremljen stan na jednoj od najlepših lokacija u Novom Sadu - Adamovićevo naselje. Stan je moderno uređen i spreman za useljenje. Nalazi se u neposrednoj blizini Bulevara Evrope i Cara Dušana. Karakteristike: - Površina stana: 53m2 - Struktura: dnevni boravak sa....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 29.150 €, 53,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se dvosoban stan, modernog i neobičnog enterijera, na trećem spratu zgrade u Ulici Teodora Pavlovića, sa parking mestom. Sa terase se pruža lep panoramski pogled. Stan idealan za sve koji žele da se opuste i uživaju u svom domu. Potreban depozit, Terasa, Parking, garaža, Klima.

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 133)

<< <1 2 3 4> >>