• GoHome Professional
oglasi.rs parking do 120000 eura namešten - GoHome pretraživač za nekretnine Hrvatska
  • oglasi.rs parking do 120000 eura namešten - GoHome pretraživač za nekretnine Hrvatska
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs parking do 120000 eura namešten

  • Za upit "oglasi.rs parking do 120000 eura namešten" pronađeno 903 nekretnina - prosečna cena 1.101 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2
    • do 50 m2
    • 50 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 50 m2
    • 60 m2
  •  Po ceni
    • 110000 eura (malo jeftiniji)
    • 120000 eura (malo skuplji)
    • do 700 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 199 943 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 130.000 €, 36,00 m2 cca 3610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Nudimo Vam renoviran stan na odličnoj lokaciji, namešten. Stan se sastoji iz jedne velike sobe, odvojene kuhinje, hodnika, kupatila, lođe. Stan je kompletno renoviran 2021 godine. Stan se prodaje sa nameštajem. Slobodno parking mesto oko zgrade. U blizini se nalazi osnovna škola,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 130.000 €, 56,00 m2 cca 2320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se izuzetno lep, renoviran, i kompletno namešten dvoiposoban stan u blizini Železničke stanice i Sajma+++Agencijska oznaka 1064160 - Prodaje se izuzetno lep, renoviran, i kompletno namešten dvoiposoban stan u blizini Železničke stanice i Sajma. Dnevni boravak sa kuhinjom i....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, 130.000 €, 62,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Šifra: 3s509 Prodaje se izuzetno lep, kompletno namešten stan površine 62 m², smešten u mirnom stambenom kompleksu na Kosmaju, okružen prirodom i svežim vazduhom – idealan za one koji traže oazu mira na samo sat vremena vožnje od Beograda. O prostoru: Stan je savršenog rasporeda i....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 130.000 €, 52,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novogradnja iz 2023. Godine. Stan poseduje dnevnu sobu sa kuhinjom i trpezarijom, kupatilo, 2 spavaće sobe i terasu od 6m². Takođe stan ima parking mesto ispred zgrade i podrumski box od 3m² za ostavu. Nalazi se na trećem spratu u zgradi od deset spratova koji zbog kosine ima visinu....

 
 
 
  Apartman, ČAJETINA, 130.000 €, 34,00 m2 cca 3820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem apartman koji se nalazi u okviru prestižnog Hotela Zlatibor u samom centru ove planine i neposrednoj blizini Kraljevog trga i jezera. Apartman je smešten na prvom spratu i prostire se na površini od 34 m². Po strukturi je jednosoban i orijentisan je dvorišno sa pogledom na....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 130.000 €, 34,00 m2 cca 3820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ovaj šarmantni stan se nalazi u mirnom i prijatnom delu naselja, uvučen od gradske buke, ali na svega nekoliko koraka od Bulevara cara Lazara i svih važnih sadržaja koje gradski život pruža. U neposrednoj blizini nalaze se supermarketi, apoteke, prodavnice, kafići i sve ostalo što....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka 1101008- Prodaje se izuzetno lep, renoviran, i kompletno namešten dvoiposoban stan u blizini Železničke stanice i Sajma. Dnevni boravak sa kuhinjom i terasom, dve spavaće sobe iz kojih se izlazi na drugu terasu, kupatilo, hodnik, ostava. Podrumska ostava ide uz stan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 130.000 €, 52,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

GRBAVICA, 52m2, DVOSOBAN Prodaje se potpuno namešten dvosoban stan u neposrednoj blizini Limanske pijace i TC Promenade. Stan se sastoji od dnevnog boravka sa izlazom na terasu, odvojene kuhinje, spavace sobe, kupatila i dva garderobera. Stan je svetao, komforan, lepo opremljen kvalitetnim....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Rakovica, 130.000 €, 63,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 117421, II/III, klima, terasa, uknjižen, luks renoviran, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, parking, tavan, mogućnost proširenja, dvorišna zgrada. Izuzetan lux renoviran stan, u kuci kao zasebna jedinica. Komforan osuncan u mirnom kraju.Blizina skole, vrtiica, doma....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Rakovica, 130.000 €, 40,00 m2 cca 3250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Optimist nekretnine Vam nude kompletno renoviran, lep jednoiposoban stan u urednoj i odlično održavanoj kući, u Rakovici, u ulici Majora Omera Mehića bivšoj Mile Dimić, na drugom od tri sprata, uknjižen na 40m² korisnog prostora sa mogućnošću proširenja na potkrovlje površine 23m².....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 60.000 €, 80,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se trosoban novoadaptiran namešten stan Meštrovićeva B. Jerković, kod Maxija, škole, obdaništa, pijace, tržnog centara, + TC Stadion, Braće Jerković. Nova bela tehnika, 80m2, VPR, TA, Nova PVC stolarija, Trostruko staklo 4 godišnja doba, AL roletne sa elektromotorima, kompletno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 60.000 €, 75,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo moderan 3.0 stan u tek useljenoj zgradi u ulici Mirijevski bulevar u blizini TC Karaburma. Strukturu stana čine dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatilo i terasa. Izdaje se potpuno namešten i opremljen svom potrebnom tehnikom. U cenu je uključeno....

 
 
 
  Kuća, BEČEJ, 60.000 €, 200,00 m2 cca 300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Kuća u Bečeju, Novo Selo. Kuća poseduje predsoblje, kupatilo, kuhinja, dnevni boravak, velika soba i terasa. Dodatni objekat poseduje predsoblje, sobu, kupatilo, spajz, kuhinja i terasu. Dodatni objekat je izmalterisan ali nije namešten. Veliko dvorište i ostava za drva. Kuća je potpuno....

 
 
 
  Stan, KNEŽEVAC, 60.000 €, 26,00 m2 cca 2310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U mirnom delu Kneževca, u neposrednoj blizini svih neophodnih sadržaja, prodaje se kompletno renovirana garsonjera, idealna kako za život, tako i za investiciju. Ovaj funkcionalan stan odiše modernošću i udobnošću, a zahvaljujući pažljivo osmišljenom rasporedu, svaki kvadratni metar....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Rakovica, 60.000 €, 120,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajem poslovni objekat u Rakovici u ulici Patrijarha Dimitrija bb od 120m2 pogodan za sve namene. Lokal je do sada radio kao privatan klub/udruženje i restoran, pre toga je bio ugostiteljski objekat, može da se koristi kao magacin ima kolski prilaz kao i magacinski prostor. Lokal....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 60.000 €, 100,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U Sremskoj Kamenici,na prometnoj lokaciji izdajemo I sprat kuće,100m 2 ,prostora koji može da se koristi i kao stan i kao poslovni prostor.Kuhinja je komplet nameštena sa belom tehnikom.Odvojeni svi računi. Obezbeđen parking za zakupca. Nataša 060/424 97 72 Sprat, Delimično namešten,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 59.800 €, 27,00 m2 cca 2220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan se nalazi u naselju Adice, ima odličan raspored tako da ima i odvojenu spavaću sobu. Stan ima podno grejanje na toplotne pumpe tako da su računi jako niski. Ispred zgrade imamo prostor za parkiranje, obeležen i ima svoju rampicu . Stan dobijate u potpunosti namešten, 95% nameštaja....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 59.400 €, 66,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se trosoban namešten stan na Slaviji, koji se sastoji od predsoblja, dve spavaće sobe koje su okrenute ka dvorištu i obe imaju izlaz na terasu, dnevne sobe koja takođe ima izlaz na zasebnu terasu, kuhinje i kupatila. Stan je svetao i dvostrano orjentisan idealan za porodičan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 59.000 €, 59,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Renoviran, kompletno namešten, 3.0 stan. Komforan, ugradni plakari, lođa, panoramski pogled. Useljiv od 1. Jula. Uredna zgrada. Dva lifta, cg. Slobodan parking oko zgrade. Obavezan depozit u visini jedne mesečne zakupnine. Agencijska provizija za zakupca 50% Broj agencije u Registru....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 58.800 €, 84,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se namešten trosoban dupleks na Grbavici . Stan je dvorstrano orijentisan što pruža potpunu svetlost nekretnini i ugodjaj. U okolini sav sadržaj neophodan za svakodnevni život, autobuske stanice, škole, vrtići, dom zdravlja, Futoški park, shopping centri, centar Novog Sada....

 
 
 
  Stan, SOMBOR, Crvenka, 58.710 €, 56,00 m2 cca 1050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam odličan dvosobanstan u centru Crvenke. Sastoji se od dve sobe, kuhinje sa trpezarijom,ostavom,kupatilom, zastakljenom terasom i hodnikom. Iz hodnika se ulazi u sve prostorije, terasa nije ušla u kvadraturu. Stan je dobro održavan, sa potpuno renoviranim kupatilom,....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, 58.000 €, 59,00 m2 cca 980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Šifra: 2s533 Na prodaju je praktičan i potpuno namešten stan površine 59 m², koji se nalazi u zgradi na odličnoj lokaciji – Dedinje, Mladenovac. Ima upotrebnu dozvolu - uredna dokumentacija. Stan je dvostrano orijentisan, funkcionalnog rasporeda, svetao tokom celog dana i poseduje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 57.700 €, 24,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo u Novom Sadu na Adicama Uknjiženu Garsonjeru 24 m2 na Odličnoj Lokaciji u Mirnom kraju stan se nalazi na Drugom spratu,ulične orijentacije,svetao je i funkcionalan,ima Lepu Terasu grejanje je centralnoStan je Odmah Useljiv.iznad stana je potkrovlje tako da nije....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 57.600 €, 36,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo jedinstven stan na Zlatiboru u okviru naselja 25. maj Jedno od najatraktivnijih naselja na Zlatiboru Na 10tak minuta hoda od jezere i trga, u blizini više parkova, prodavnica, restorana, kao i kompleksa Titova vila Stan ima 36m2 koji su izuzetno funkcionalno....

 
 
 
  Apartman, RAŠKA, 57.000 €, 25,00 m2 cca 2280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem apartman u novom delu Milmari Resorta na Kopaoniku. Studio apartman površine 25m² nalazi se na prvom spratu N bloka, potpuno je uknjižen i spreman za izdavanje. Prodaja se vrši direktno od vlasnika, bez posrednika . Apartman je moderno opremljen i prodaje se namešten, sa....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 22, 56.800 €, 71,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prostran i moderan stan u Bloku 22 – idealan za dugoročni zakup U ponudi je komforan trosoban stan površine 71m², smešten u odlično održavanoj zgradi sa liftom, u Bloku 22 na Novom Beogradu. Stan se nalazi između Arene i Sava Centra, u neposrednoj blizini svih neophodnih prodavnica....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 56.700 €, 63,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

BULEVAR EVROPE, 63m2, TROSOBAN Izdaje se potpuno namešten stan na Bulevaru Evrope sa garažnim mestom. Stan se nalazi na drugom spratu sa liftom. Stan je potpuno namešten, ima sve kuhinjske elemente, mašinu za sudova, frižider, zamrzivač takođe i mašinu za veš. Stan se sastoji od dnenevnog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kalenić Pijaca, 56.000 €, 70,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U srcu Vračara u jednoj od najlepših ulica,izdaje se dvosoban namesten stan.Zgrada je očuvana sa urednim ulazom,interfonom i liftom.Stan je svetao i osunčan dvostrano orijentisan,ka ulici i mirnom parkiču.Od prostorija raspolaže velikom dnevnom sobom sa lođom,jednom spavaćom sobom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Konjarnik, 56.000 €, 17,00 m2 cca 3290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo stan nadomak okretnice u Ustaničkoj ulici, Zvezdara. Stan je površine 17m2 sa maksimalno upotrebom svakog kvadrata. Nalazi se na desetom spratu stambene zgrade od petnaest spratova. Zgrada je starije gradnje ali redovno održavana sa dva lifta. Kompletno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 55.900 €, 86,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Nudimo vam prelep, luksuzno namešten i kompletno opremljen stan na odličnoj lokaciji na Voždovcu, u mirnom okruženju, a u isto vreme nadomak svih važnih sadržaja i dešavanja. Stan je odmah useljiv, idealan za udoban i moderan život. Osnovne karakteristike: Površina: 86m² Struktura:....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 55.800 €, 31,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ugostiteljska, pr/II, stan u novijoj, maloj zgradi, kompletno namešten, bez ikakvih ulaganja, sa lepim pogledom, odlična lokacija, parking mesto, uknjižen. Agencijska provizija 2% Parking, garaža, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Spens, 55.800 €, 62,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se prelep dvoiposoba stan kod Spensa, ulica Laze Kostića. Stan je kompletno namešten,sve novo i moderno, kao i sama zgrada. Uz stan može da se uzme i parking mesto kao i garaža uz doplatu. Sastoji se od hodmnika,dnevne sobe koja je prostrana i svetla,dve spavaće spbe,kuhinje,kupatila....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 55.000 €, 35,00 m2 cca 1570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

ODLIČNA PRILIKA - na prodaju stan na Zlatiboru u okviru naselja Jelena Anžujska Na dobroj lokaciji na samo 10 minuta od centra, jezera i trga, izdvojeno od najvećih gužva i buke sa odličnim pogledom Stan ima komfornih 35m2 Nalazi se u prizemlju nove, manje, kvalitetne zgrade Po strukturi....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 55.000 €, 27,00 m2 cca 2040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da vam ponudimo stan na Zlatiboru Odlična lokacija na kilometar od crkve i centra Zlatibora, u mirnom i lepom delu naselja Sloboda Stan ima 27m2 Po strukturi je 1.5 soban, sastoji se od dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarjom, spavaće sobe, kupatila Prodaje se namešten....

 
 
 
  Stan, VELIKO GRADIŠTE, 55.000 €, 33,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Moderan stan na Srebrnom jezeru, 33.05 m2. Pločice se nalaze u celom stanu, klima, zasebna terasa, PVC prozori, stan se prodaje namešten i odmah je useljiv. Po strukturi stan je dvosoban i sastoji se iz dnevne sobe sa kuhinjom, spavaća soba, kupatilo i ulazno predsoblje. Za više informacija....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banovo Brdo, 54.900 €, 61,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Potpuno nov, namešten stan, do sada nije useljavan. Odlična pozicija stana, blizina Šumadijskog trga i Ada mola. Dve spavaće sobe, dva mokra čvora, podno grejanje. U cenu uračunato korišćenje parking mesta od 12.5m2 koje se nalazi u garaži zgrade. Odmah useljiv. Obavezan depozit u....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 130.850 €, 41,00 m2 cca 3190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 2 stan u NOVOM SADU, TELEP nadomak LIMANA 4 površine 41m2. Nalazi se u novogradnji i prodaje se namešten. Cena sa parking mestom. Mirna ulica u blizini glavne saobračajnice Heroja Pinkija. Odlično je povezan sa Limanom 4. Kvalitetna novogradnja. Renomiran investitor. Stan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 54.400 €, 68,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Namešten stan na 7 spratu zgrade sa liftom. Velika spavaća soba gde se izlazi na terasu, dnevni boravak, mala dečija soba, veliko kupatilo, mala izdvojena kuhinja. U stanu su ostavljeni sav kuhinjski pribor, novi ugradni plakari. Čista zgrada, jedno parking mesto u dvorištu. Bez životinja.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 54.000 €, 54,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 122143, I/IV, lift, terasa, nov luks, novogradnja, parking. RETKO U PONUDI! EXTRA STAN!Izdaje se potpuno nov namešten dvoiposoban stan na prvom spratu u Kisačkoj ulici. Stan je potpuno namešten se izuzetno kvlitetnim nameštajem i belom tehnikom. Idealan je kako za život....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 53.950 €, 83,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Namešten stan u zgradi bez lifta, na samo 2min.od OŠ, TEMERINSKE UL., 10min.od RIBLJE PIJACE, KEJ-a. Izuzetno uredan i svetao trosoban stan sa terasom, dvostrano orijentisan. Kompletno namešten belom tehnikom u kuhinji (šporet,rerna, frižider, mašina za sudove), veš mašina u kupatilu.....

 
 
 
  Apartman, RAŠKA, 53.560 €, 21,00 m2 cca 2550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju manji apartman na prvom spratu poznatog resorta Kraljevi Čardaci na Kopaoniku, sa prelepim pogledom i okruženjem. Površina apartmana je 20,57 m2, odlično je orijentisan i osvetljen, udoban i moderno opremljen. Prodaje se kompletno namešten. Pogodan je za izdavanje tokom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 53.050 €, 22,00 m2 cca 2410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam odličnu garsonjeru na odličnoj lokaciji nadomak Temerinskog puta na Klisi. Ovaj stan se prodaje kompletno namešten i nema apsolutno nikakvih ulaganja! Bela tehnika je i dalje pod garancijom. Perfektna prilika za investiciju! Stan je uknjižen na vlasnika i nema nikakvih....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 337-378 (od ukupno 695)

<< <5 6 7 8 9 10 11 12 13 14> >>