• GoHome Professional
oglasi.rs parking 90 m2 što skuplji - GoHome - jednosobni dvosobni trosobni stanovi na gohome
  • oglasi.rs parking 90 m2 što skuplji - GoHome - jednosobni dvosobni trosobni stanovi na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs parking 90 m2 što skuplji

  • Za upit "oglasi.rs parking 90 m2 što skuplji" pronađeno 2 037 nekretnina - prosečna cena 2.118 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 90 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 170000 eura
    • do 210000 eura (prosečna cena)
    • do 250000 eura
    • do 2100 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 199 953 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Denkova Bašta, 280.000 €, 86,00 m2 cca 3260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaja stana Denkova bašta - Voislava Ilića. Odličan četvorosoban stan kod Vera. Zgrada vojna, sa liftom. Stan je svetao, zaklonjen od gradske buke , okrenut ka parkovima izmedju zgrada. Blizina Vera, Tržnog centra BEO Shop, škole, vrtića, prodavnica, stanica gradskog prevoza. Brzo....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 280.000 €, 94,00 m2 cca 2980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Nalazi se u najlepšem delu Karađorđeve ulice, 94 m2 (103m2) na drugom od šest spratova, zgrada je sa liftom, Stan je uknjižen, ima terasu, etažno grejanje, salonac ( visina 3,30m), renoviran i adaptiran za potrebe poslovnog prostora. Prodaje se sa kompletnom opremom i nameštajem.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 280.000 €, 95,00 m2 cca 2950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

3.5, 95m2( dve terase 18m2), CG sa kalorimetrima, lift, VIII/VIII, telefon, interfon, parking mesto. Građevinska dozvola. Ne traži dalje – tvoj novi stan te već čeka na osmom nebu! ☁✨ U ponudi imamo 77 m² grejne površine čistog urbanog uživanja, uz 2 terase koje vape za kafom ujutru....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 72, 280.000 €, 85,00 m2 cca 3290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odlican stan na prodaju, u ulici MILEVE MARIĆ AJNŠTAJN, NOVI BEOGRAD Na prodaju opremljen četvorosoban stan u novoj zgradi. Mirna, moderna i urbano razvijena zona – idealna za porodičan život. Nova gradnja, vrhunskog kvaliteta, stan se nalazi na 7. spratu (poslednjem) – bez buke,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 280.000 €, 84,00 m2 cca 3330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo odličan trosoban stan, površine 84m2, na trećem spratu urednog i lepo održavanog solitera interfona i dva lifta, na Paliluli, kod TC "Zira", megamarketa "Vero", Doma zdravlja Palilula, pijace, fakulteta, stajališta više linija gradskog prevoza i ostalih nephodnih sadržaja....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 279.686 €, 84,00 m2 cca 3330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

ID 515 Prodaja stanova u ekskluzivnom kompleksu “New Minel” BEZ agencijske provizije – direktna cena od investitora Pravni nadzor – izrada i overa kupoprodajnog ugovora obezbeđena Cena bez PDV-a – pravo na povraćaj PDV-a za kupce prvog stana • Recepcija i sigurnost: Recepcija sa ljubaznim....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 279.670 €, 91,00 m2 cca 3070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Vrhunski kvalitet gradnje u fenomenalnom kompleksu idealnom kako za porodičan život tako i za izdavanje Terasa, Parking, garaža, Internet, Satelitska, kablovska TV, Prilagodjen osobama sa posebnim potrebama.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 279.000 €, 83,00 m2 cca 3360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju trosoban, funkcionalno organizovan stan od 83 m2 u naselju Stepa Stepanović, sa garažnim mestom uključenim u cenu. Stan je podeljen na dnevni i spavaći deo. Dnevni deo se sastoji od prostranog dnevnog boravka sa izlazom na terasu, kuhinje, trpezarije i toaleta u hodniku.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 279.000 €, 82,00 m2 cca 3400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam vrlo prostrani i svetao salonac u Cvijićevoj ulici. Stan je renoviran i površine je 82m2. Nalazi se na trećem spratu stambene zgrade od pet spratova bez lifta. Zgrada je redovno održavana, određen je prostor za lift. Po strukturi stan je trosoban. Salonski deo je....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 278.100 €, 95,00 m2 cca 2930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka 1100773 - Četvorosoban uknjižen stan u centru grada- Podbara u blizini Riblje pijace i keja. U pitanju je nova gradnja izuzetnog rasporeda i funkcionalnosti sa dnevnim boravkom, kunjinjom i kupatilom u jednom delu i tri prostrane spavaće sobe i kupatilom u drugom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 278.000 €, 90,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Troiposoban stan na Bulevaru Kralja Petra, površine 90m2, sa izuzetno lepim i funkcionalnim rasporedom. Stan se nalazi na odličnoj lokaciji, u blizini svih važnih sadržaja, što ga čini savršenim za udoban život. ~ PRODAJE SE KOMPLETNO NAMEŠTEN ~ **Osnovne karakteristike:** - **Površina....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 278.000 €, 95,00 m2 cca 2930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Smart Home Voždovac kompleks; Dugogodišnje pouzdan investitor, potpuna i uredna dokumentacija; Po strukturi 3,0, na VI od VII spratova, površine 96m2; Poseduje lift; video nadzor; Smart home sistem lamela, daljinsko upravljanje aplikacijama; Kontrola, pouzdanost, ušteda; Sistem toplotnih....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman IV, 278.000 €, 97,00 m2 cca 2870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se prostran trosoban stan površine 97 m², smešten u jednom od najtraženijih delova grada, Liman 4. Lokacija je idealna za porodični život – u neposrednoj blizini Mornarice, Osnovne škole "Žarko Zrenjanin", kao i brojnih prodavnica, kafića, restorana i drugih svakodnevno potrebnih....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 277.770 €, 82,00 m2 cca 3390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam novi stambeno poslovni kompleks koji će zasigurno biti jedan od najlepsih objekata i simbola grada. Zahvaljujući položaju kompleksa stanari ovih stanova imaće veličanstven panoramski pogled na ceo grad, reku Dunav i Frušku goru. U sklopu kompleksa nalaziće se najsavremenija....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 276.860 €, 96,00 m2 cca 2880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Komforan stan na odličnoj lokaciji u blizini centra grada. Stan ima dnevni boravak sa trpezarijom,tri spavaće sobe,dva kupatila i tri terase od kojih je jedna zatvorena. Uknjižen je 1/1 i moguća je kupovina putem stambenog kredita. Postoji mogućnost i kupovine garaže. Za sve informacije....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 276.280 €, 85,00 m2 cca 3250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzni stanovi za prodaju – Spoj elegancije i udobnosti Uživajte u prefinjenom dizajnu i vrhunskom kvalitetu stanova, koji pružaju savršen balans stila i funkcionalnosti. Bezbednost je zagarantovana uz 24/7 video nadzor, kontrolisan pristup i privatni parking, dok dva nivoa podzemnih....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 276.000 €, 92,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

SPECIJALNA PONUDA .. Oglasavamo prodaju, potpuno NOV četvorosoban stan 92m Novi Sad, na Grbavici -veoma trazena lokacija, extra raspored, sve iz predsoblja, veliki dnevni boravak sa kuhinjom , izlaz na terasu,ostava, tri spavace soba, dva kupatila, grejanje sa kalorimetrima, vrhunska....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 276.000 €, 92,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

GRBAVICA, 92m2, ČETVOROSOBAN Predstavljamo Vam luksuzan stan. Stan ima fenomenalnu terasu sa pogledom koji gleda i na Frušku Goru, kao i na grad. Zgrada i svi stanovi su radjeni najkvalitetnijom opremom, poput keramike prve italijanske klase, granitne pločice visokog kvaliteta u kuhinji,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 275.840 €, 94,00 m2 cca 2930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ekskluzivno! Na prodaju ekskluzivan duplex od 94m² na Bulevaru Patrijarha Pavla, u mirnom okruženju, blizu prodavnica i apoteke. Stan je opremljen troduplim argon staklima, duplom izolacijom, španskom tau keramikom, velux krovnim prozorima sa dodacima i nameštajem rađenim po meri....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 275.840 €, 94,00 m2 cca 2930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Fantastičan , kompletno namešten stan od 94m2 . U ceni je i parking mesto u dvorištu zgrade. Za više informacija pozovite. Terasa, Lift.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 275.000 €, 96,00 m2 cca 2870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

063518546 Četvorosoban stan 96m Novi Sad, na početku Telepa, blizu Limana,nova zgrada, na IV spratu . Fenomenalan raspored, velika dnevna soba, dva kupatila, tri odvojene spavace sobe + 50m velika garden terasa sa pogledom na Frušku goru.PRODAJE SE .. Cena 275.000e + 3% agencijska....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 274.572 €, 94,00 m2 cca 2920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

3.5, 94.68m2(terasa 7.42m2), CG sa kalorimetrima, dva lifta, II/VI, telefon, interfon. Građevinska dozvola. Moderan stambeni kompleks u Zemunu. Ovaj projekat obuhvata modernu arhitekturu, zelene površine i različite sadržaje koji poboljšavaju kvalitet života. Fokusira se na održivost....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 274.000 €, 95,00 m2 cca 2880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra - 1099810 Uknjižen komforan četvorosoban stan na Grbavici. Kvalitetna novija zgrada iz 2013. godine, stan se nalazi na prvom spratu u zgradi sa samo 4 stana i ima mogućnost kupovine garaže od 19 m2 u okviru zgrade. Stan je dodatno opreman i uređivan, u cenu ostaje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 273.000 €, 86,00 m2 cca 3170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Na Vračaru, u ulici koja nije promenta, imamo u ponudi dvoiposoban stan izuzetno funkcionalan. U neposrednoj blizini Južnog bulevara. Odlična povezanost sa svima delovima grada. Na par minuta udaljenosti od velikih marketa, kafića, teretana, vrtića, škola. Mogućnost kupovine garažnog....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Novo Naselje, 272.950 €, 89,00 m2 cca 3070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam odličan lokal na Novom naselju, lokal je uknjižen 1/1 na vlasnika. U prodaji je razrađen posao, ugostiteljski objekat koji čine dva odvojena lokala oba uknjižena na vlasnika, koji se mogu fizički odvojiti i odvojen magacin, sve ukupno 89 m2. Lokal je okružen zelenilom,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 272.950 €, 91,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se odličan četverosoban stan,uknjižen, useljen 2023 god..Stan se nalazi elitnoj urbanoj vili,u neposrednoj blizini Bulevara Evrope, u mirnoj i tihoj ulici i pruža udobnost,savršenost i praktičnost za višečlanu porodicu i za sve one koji traže kvalitetnu i funkcionalnu nekretninu.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Cvetkova Pijaca, 272.000 €, 89,00 m2 cca 3060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju ovaj 3.5 stan na četvrtom spratu u lux zgradi sa liftom. Stan je jedini na spratu sa predivnim pogledom. Prostorije: predsoblje, dnevnog boravka, kuhinje, tri spavaće sobe, dva mokra čvora i dve terase. Alu stolarija, italijanska keramika, sigurnosna vrata. Mogućnost kupovine....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 271.590 €, 86,00 m2 cca 3160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

ID: 545924 - kon.tel. 069/2244173 *** Fantastičan četvorosoban stan u zgradi novijeg datuma. Vrhunska izgradnja i maksimalno iskorišten svaki kvadrat ovaj stan čine idealnim za porodicu. Stan je na 5tom spratu od 7, ušuškan , sa prelepim pogledom na Frušku goru. Idealan za porodice,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Trošarina, 271.359 €, 82,00 m2 cca 3310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan stan, u novoj zgradi, luks. EG na struju, kao i podno grejanje, 2 mokra čvora. Portir u zgradi, dečje igralište u kompleksu. Svetao stan, odmah useljiv. Retko u ponudi, mogućnost kupovine parking mesta. Za svaku preporuku. U cenu je uračunat PDV. Agent Aleksandra Adamović....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Trošarina, 270.600 €, 82,00 m2 cca 3300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Pravi biser Voždovca, objekat koji već na prvi pogled odiše luksuzom, u ulici Milisava Đurovića. Životni prostor unutar objekta karakterišu spoj modernog i prostranog. Fasadni zidovi od termo blokova sa poboljšanim termičkim karakteristikama. Za parkiranje, stanarima je na raspolaganju....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 270.130 €, 92,00 m2 cca 2940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi prelep četvorosoban stan na jednoj od najtraženijih lokacija, Popovici. Stan se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, tri spavaće sobe, dva kupatila i terase, uz stan ide i pripadajuće dvorište. Iz stana se pruža prelep pogled na Dunav i grad. Lokacija odlična....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 33, 270.000 €, 90,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Vrlo komforan troiposoban stan koji se nalazi u centru Novog Beograda, u bloku 33, u popularnoj zgradi Generalice sa širokim svetlim ulazom i liftom. Prostorije: hodnik, dnevna soba, kuhinja sa trpezarijom, tri spavaće sobe, degažman između spavaće sobe i kupatila i lođa dužinom celog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 270.000 €, 92,00 m2 cca 2940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan stan u strogom centru Novog Sada Tri spavaće sobe , dnevna soba , kupatilo , wc , kuhinja , terasa. Terasa, Lift, Parking, garaža, Podrum, ostava, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Medaković, 270.000 €, 96,00 m2 cca 2810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

RETKO U PONUDI - U prilici smo da Vam ponudimo odličan, renoviran stan na Voždovcu, Medaković III Stan se nalazi u ulici Borivoja Stevanovića okružen zelenilom i parkovima U blizini osnovne škole, pijace, doma zdravlja, crkve, Lidla, Maxi, pošte, više kafića i restorana Miran kraj,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Cerak Vinogradi, 270.000 €, 83,00 m2 cca 3250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U mirnom delu naselja Cerak vinogradi u ulici Cerski venac na trećem spratu nalazi se ovaj izuzetno lep, svetao stan, dvostrano orjentisan, ukupne površine 98kvm (uknjiženo na 83kvm plus 15kvm pripojenih od terase i lođe). Kompletno je renoviran, zamenjene elektro i vodovodne instalacije....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 270.000 €, 83,00 m2 cca 3250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izuzetno u ponudi, Lux stan u jednom od najlepših krajeva Beograda, naselje Stepa Stepanović. Stan se nalazi na četvrtom spratu stambene zgrade od sedam spratova sa liftom. Po strukturi se sastoji od ulaznog hodnika, velike open space dnevne sobe, dve spavaće sobe, trpezarije, kuhinje,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 268.830 €, 86,00 m2 cca 3130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Extra ponuda, predivan četvorosoban porodični stan sa parking mestom na Grbavici.+++Agencijska oznaka 1060171, Novi Sad, Grbavica, 86m2, četvorosoban, treći sprat. Ova nekretnina nudi sve što porodici treba za udoban život. Sa tri prostrane sobe, prostranim dnevnim boravkom, dva kupatila....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 268.830 €, 86,00 m2 cca 3130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan se nalazi na najtraženijoj lokaciji, veoma lep održavana zgrada kao i stan. Uknjižen je na 86m2, u prirodi ima 97 m2 sa terasama, dvostrano je orjentisan. Iznad stana je još jedna etaža. Raspored je i više nego odličan, sa prostranim sobama, kao i dnevnim boravkom, i odvojenom....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Lipov Gaj, 268.410 €, 90,00 m2 cca 2980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Kuća čvrste gradnje na dobroj lokaciji, odlična za porodičan život! Za više informacija pozovite naše agente! Terasa, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Cvetkova Pijaca, 268.000 €, 89,00 m2 cca 3010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se troiposoban lux penthouse na top lokaciji kod Cvetkove pijace u blizini Bulevara kralja Aleksandra, prevoza, škole, marketa i svih ostalih sadržaja koji omogućavaju kvalitetan način zivota. Navešćemo neke karakteristike: Prozorska stakla punjena argonom - emisija toplote....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 267.800 €, 89,00 m2 cca 3010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem uknjižen stan od 88,57 kvadrata plus dve garaže ukpno preko 30m2 kvadrata, a koje se nalaze odmah ispod stana. Garaže su povezane sa hodnikom zgrade. Stan je kompletno namešten sa nameštajem i pratećim uređajima koji su stari koliko i stan a to je 6 meseci. Stan poseduje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 267.800 €, 88,00 m2 cca 3040 €/m2