• GoHome Professional
oglasi.rs parking što veći 140 m2 lift - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • oglasi.rs parking što veći 140 m2 lift - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs parking što veći 140 m2 lift

  • Za upit "oglasi.rs parking što veći 140 m2 lift" pronađeno 202 nekretnina - prosečna cena 2.529 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 130 m2 (malo manji)
    • 150 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 200000 eura
    • do 250000 eura (prosečna cena)
    • do 300000 eura
    • do 2500 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 574 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 433.550 €, 153,00 m2 cca 2830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzna, urbana vila. Rok Mart 2024. Fantastičan petosoban. Vrhunski materijali. Podno grejanje - gas po potrošnji sa kalorimetrima. Tarket hrastov 1.klasa. Stolarija "Enterijer Janković" - luks sobna, ulazna, unutrašnja vrata. Prozori drvo aluminijum - moderan dizajn, dvostruko....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 935.888 €, 153,00 m2 cca 6120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Direktna prodaja bez provizije – dinamičan plan otplate do završetka gradnje 🔑 MAXIS GROUP DOO BEOGRAD – Ovlašćeni partner Belgrade Waterfront-a 🔹 Broj u registru posrednika: 1850 🌊 BW RIVIERA – Ekskluzivan stan sa 4 spavaće sobe i pogledom na reku 📍 Beograd na vodi | 🛗 9. sprat....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 504.900 €, 153,00 m2 cca 3300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se četvorosoban stan lux novogradnja na Voždovcu Vojvode Stepe preko puta škola i vrtiċa na samo 6 km od centra grada, Posebna pažnja je data kvalitetu izgradnje , energetskoj efikasnosti i uštedi energije. SISTEM GREJANJA I HLAĐENJA – Toplotne pumpe, električno podno grejanje,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'oglasi.rs parking što veći 140 m2 lift'
501.600 €
505.000 €
679.500 €
  Stan, BEOGRAD, Hram, 650.000 €, 152,00 m2 cca 4280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo luksuzni penthaus stan, koji se nalazi na jednoj od najtraženijih lokacija u Beogradu. Stan nudi savršen spoj moderne arhitekture, vrhunskog kvaliteta i udobnosti. Stan se nalazi na 5.spratu zgrade novije gradnje i sastoji se od prostrane dnevne sobe sa velikim staklenim....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 803.888 €, 151,00 m2 cca 5320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Direktna prodaja bez provizije – dinamičan plan otplate do završetka gradnje 🔑 MAXIS GROUP DOO BEOGRAD – Ovlašćeni partner Belgrade Waterfront-a 🔹 Broj u registru posrednika: 1850 🌊 BW RIVIERA – Ekskluzivan stan sa 2 spavaće sobe i pogledom na reku 📍 Beograd na vodi | 🛗 3. sprat....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 551.671 €, 151,00 m2 cca 3650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

4.0, 151,06m2, terasa, Podno grejanje/ fan coil, lift, povučeni sprat/6, mogućnost garaže. Građevinska dozvola. 🌇 Penthouse u izgradnji sa velikim terasama i fantastičnim panoramskim pogledom – spoj luksuza, svetlosti i prostora na ekskluzivnoj lokaciji! ✨ Izdvajamo najvažnije karakteristike:....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, 185.500 €, 151,00 m2 cca 1230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se duplex na Vašarištu kod restorana Neptun na trećem spratu. Stan je iz dva nivoa i ima 151m2.Sastoji se od prostrane dnevne sobe sa izlaskom na veliku terasu koja je orjentisana prema Velikom parku, izvojene trpezarije, izdvojene kuhinje, jedne spavaće sobe , predsoblja,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 3.000 €, 150,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzno opremljen cetvorosoban stan sa 2 garazna mesta u novoj zgradi. Tromesecno placanje unapred. Stan je useljiv i izdaje se na duzi vremenski period. Za sve informacije mozete kontaktirati Elite tim: Telefon/ Viber /WhatsApp / +381 (0) 606689686 , +381 (0) 638211760 , www. elite.....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Ledine, 300 €, 150,00 m2 cca 2 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Magacinski prostor 150m2, na trećem spratu,bez lifta, na Ledinama, parking mesto obezbeđeno,300€ kirija, 200€ depozit. Kontakt tel samo poziv 063224900 Petar Tuluz Lotreka.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Đeram Pijaca, 225.000 €, 150,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 91111, V/V, dupleks, klima, lift, terasa(2), parking, stambena zgrada. 40m2 terasa, parking mesto numerisano.Izdaje se kompletno namesten, useljiv od 1. Januara. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 50% od jedne zakupnine. Telefoni: 060/328-3901....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kalenić Pijaca, 247.500 €, 150,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 119129, IV/V, klima, lift, salonski, terasa(2), renoviran, garaza, parking, ostava, pogodan za pp, stambena zgrada. Predstavljamo vam stan na jednoj od najatraktivnijih lokacija, u blizini Karađorđevog parka, idealno pozicioniran između Autokomande i Hrama Svetog Save.....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Vračar, 585.000 €, 150,00 m2 cca 3900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Vračar, Makenzijeva ulica. Odličan poslovni prostor na šestom spratu površine 300m2. Dva lifta, centralno grejanje. U cenu zakupa je uključeno jedno parking mesto. Agencijska provizija iznosi 50% od dogovorene mesečne zakupnine jednokratno. Vračar, Mackenzie Street. Excellent office....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 639.530 €, 150,00 m2 cca 4260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Najluksuznija zgrada u Novom Sadu! Građena po najvišim standardima! Cena za namešten stan kao na slikama! Za više informacija i prezentaciju objekta pozovite. Terasa, Lift, Parking, garaža, Podrum, ostava, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 500.000 €, 150,00 m2 cca 3330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam fantastičnu nekretninu u urbanoj vili u novogradnji, luksuzne opreme, sve je novo, kvalitetno i po meri urađeno, sve sa 90% nameštaja se prodaje Za ozbiljne kupce, mogućnost dogovora oko cene. Za više informacija pozovite One nekretnine 021/2100-690. Terasa, Lift,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 180.000 €, 150,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Trostran, svetao, zelenilo, italijanske lux kuhinjski uređaji, sanitarije i keramika; klime, kamin na bioetanol,kožne garniture, trpezarija sa duborezom, tv plazma, 2 kupatila, 2 terase, 3 spavaće sobe, sauna, američki plakari, podrum(12m2), garažno mesto ( 18m2 ) u zgradi. Useljiv....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 639.530 €, 150,00 m2 cca 4260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izuzetan,lux stan na odličnoj lokaciji. ID:520297 Kontakt: 064/120-41-93 Terasa, Lift, Parking, garaža.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 483.110 €, 150,00 m2 cca 3220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Novo Naselje - Luksuzan, veoma komforan petosoban stan na veoma lepoj i mirnoj lokaciji, idealnoj za porodično stanovanje, uvučenoj od gradske buke i gužve. Neposredna blizina vrtića, škole, više marketa, doma zdravlja, kao i kompletnog sadržaja za svakodnevno normalno funkcionisanje.....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 275.400 €, 150,00 m2 cca 1840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Uknjžen penthouse u novogradnji, sa odličnim pogledom na grad. Rok završetka radova do kraja 2024. Zgrada na odličnoj lokaciji, kvalitetne gradnje sa urednom papirogijom. PDV nije uračunat u cenu. U postupku izmena kvadrature u katastru na 162kv. Mogućnost kupovine garažnog mesta....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 475.000 €, 150,00 m2 cca 3170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 4 stan u NOVOM SADU, NOVO NASELJE površine 153m2+12 m2. U pitanju je Lux novogradnja u mirnoj ulici. Cena stana sa pdv. Mogučnost kupovine garažnog mesta u suterenu zgrade kao i parking mesta u dvorištu zgrade. Vila je visoko moderna i kvalitetna ultra smart house- switch....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 1.500 €, 150,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan na dva nivoa u neposrednoj blizini Hrama svetog Save na 3. spratu u zgradi novije gradnje bez lifta. Prostrani dnevni boravak sa izlaskom na terasu, opremljena kuhinja, 3 spavaće sobe, obezbeđeno garazno mesto. Odmah useljiv, zakup iskljucivo na duzi vremenski period. Za sve....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 375.000 €, 150,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izuzetno u ponudi, LUX opremljen četvorosoban stan u srcu Beograda. Stan je površine 150m2 u zatvorenom kompleksu sa recepcijom, video nadzorom i obezbeđenjem 24/7. U blizini Vukovog spomenika i bulevara kralja Aleksandra, sa svim pogodnostima koji omogućavaju miran i lagodan život.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 11a, 405.000 €, 150,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

50% od prve mesečne zakupnine Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banjica, 180.000 €, 150,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 12, 217.500 €, 150,00 m2 cca 1450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 503.670 €, 149,00 m2 cca 3380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Banatić - Sajam. Izdvajamo iz ponude odličan, nov, po strukturi petosoban stan koji se nalazi na lepoj i mirnoj lokaciji za stanovanje u novosadskom naselju Banatić, blizu Sajma, Železničke stanice i Lidla. Pozicioniran na prvom spratu, na kome je jedini i zauzima celu etažu,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 180.000 €, 149,00 m2 cca 1210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju prelep veliki neuseljavan stan na odličnoj lokaciji na Panteleju. U blizini su razne trgovine, kafići, Lidl, autobuska stajališta Stan je po strukturi četvorosoban, sastoji se od ulaznog dela, velike dnevne sobe sa izlaskom na prelepu terasu, kuhinje sa trpezarijom,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 685.400 €, 149,00 m2 cca 4600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je luksuzna novogradnja u jednom od najprestižnijih delova Beograda, u samom srcu gradskog jezgra. Arhitektoski zamišljena izgradnja savršeno se uklapa sa arhitekturom 19. veka. Ova nekretnina je građena i opremljena na visokom nivou samim tim omogućava visok nivo komfora....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 350.000 €, 149,00 m2 cca 2350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Svaki kupac na poklon dobija osiguranje nepokretnosti i stvari domaćinstva u trajanju od 1 godine! 5.0, 149m2( terasa 17m2), EG, inverter klima, lift, IV/IV, telefon, interfon, podrum, garaža, parking. Građevinska dozvola na 94m2 ( u postupku uknjižba stana ). Luksuzan duplex od ukupno....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 2.300 €, 148,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdavanje / Lux stan u novoj zgradi sa bazenom , video nadzorom i portirom . Lux stan u novoj zgradi sa bazenom , video nadzorom i portirom . Raspored prostorija : hodnik, kuhinja, dnevni boravak sa trpezarijom, dve spavaće sobe, 2 kupatila, 2 terase, ostava. U cenu su uračunati troškovi....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 244.200 €, 148,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 77519, IV/V, dupleks, lift, terasa(2), uknjižen, novogradnja, fasada dobra, parking, ostava. Odličan duplex u samom centru grada! Na prvom nivou je dnevna zona, prostran i svetao dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, toalet i ostava. Na spratu se nalazi predsoblje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 251.530 €, 148,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Retko u ponudi! Penthouse na izuzetnoj lokaciji u samom centru grada, sa prelepim panoramskim pogledom na Novi Sad! Vrhunska oprema i gradnja same zgrade, hrastov parket, odlična stolarija, keramika uvozna, alu - prozori i vrata. U dvorištu zgrade parking a u samom suterenu postoji....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 296.000 €, 148,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izvanredan trosoban stan u rezidencijalnom delu Dedinja, u blizini više ambasada i internacionalnih škola. Sastoji se od: predsoblja, kuhinje, trpezarije, velikog dnevnog boravka, dve spavaće sobe sa zasebnim kupatilima, gostinjskog toaleta i lođe. Stan je opremljen kompletnom kuhinjom,....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 444.300 €, 148,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam fenomenalnu izgradnju u Sremskoj Kamenici sa rokom završetka novembar 2026 godine. Stanovi su fenomenalnog rasporeda i ima svih struktura. Sam investitor je poznat po odličnim projektima i savremenom kvalitetu gradnje. Oprema je vrhunskog kvaliteta, od video nadzora,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Pantelej, 590 €, 148,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se nov, luksuzan, stan u dva nivoa u Čalijama. Nalazi se na drugom spratu u manjoj, novoj, stambenoj zgradi, bez lifta. Opremljen je kuhinjom sa svim elementima, opremljena dnevna soba, trpezarija i dva kupatila i do sada nije useljavan. Površina stana je 148 m2 i odlične je....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 251.550 €, 148,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Nudimo Vam prelep četvorosoban stan u samom centru grada. Stan se nalazi u dve etaže, na četvrtom spratu u zgradi koja poseduje lift. Na donjoj etaži nalazi se dnevna soba, kuhinja, trpezarija, mali toalet, ostava i terasa. Na gornjoj etaži nalazi se predsoblje, dve spavaće sobe,....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, Centar, 227.000 €, 148,00 m2 cca 1530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju lux stan u strogom centru od 148 m2 . Stan je novije gradnje i veoma je prostran. Ima veliku dnevnu sobu sa trpezarijom i kuhinjom, 3 spavaće sobe, 2 kupatila, 2 terase. Stan se prodaje namešten. Za sve informacije i razgledanje stojimo vam na raspolaganju, radnim danima....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Golf Naselje, 460.000 €, 148,00 m2 cca 3110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Golf - prodaja stana - lux novogradnja. Izuzetan četvorosoban stan sa prelepom terasom od 9m2 na izuzetnoj lokaciji u maloj trospratnoj zgradi, sa malim brojem stanova. Na svakom spratu po jedan stan. Stan je četvorostrano orjentisan. Sastoji od: dnevnog boravka sa trpezarijom i dodatnim....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 516.500 €, 148,00 m2 cca 3490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Vila-EXtra Lux NOV, neuseljavan stan sa Svojim PM na Extra lokaciji leovo od Bulevara Evrope. Vila se sastoji smo oid tri stambene jedinicice sto daje poseban nivo života i uživanja. U dvorištu postoje za svaki stan Parking mesta. Extra kvalitetna gradnja od renomiranog investitora.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 494.400 €, 147,00 m2 cca 3360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Centra, ulica Lovćenska. Izdvajamo iz ponude odličan, komforan, po strukturi četvorosoban stan koji se nalazi na idealnoj, mirnoj i lepoj lokaciji za stanovanje. U neposrednoj blizini strogog centra grada, više obrazovnih ustanova (vrtića, osnovne škole, fakulteta), Spensa,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 625.000 €, 147,00 m2 cca 4250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na mestu gde je nekada prolazio stari tramvaj i gde su gradski ritmovi imali poseban ton, niče novo poglavlje beogradskog stanovanja – spoj istorije, luksuza i savremenog života. Na prostoru nekadašnjeg Depoa, započet je dugo očekivani projekat koji potpisuju renomirani međunarodni....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 226.610 €, 147,00 m2 cca 1540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Najbolja opcija koja spaja kuću i stan! Ovaj izuzetan porodični stan, smešten u mirnom delu Klise, nudi savršen spoj udobnosti, funkcionalnosti i privatnosti, idealan za život porodice. Stan je dvostrano orjentisan, sa spavaćim sobama prema dvorištu što obezbeđuje mir i udobnost.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banovo Brdo, 441.000 €, 147,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 119109, VII/VII, klima, lift(2), terasa(2), uknjižen, nov luks, ulaz mermerni, novogradnja, fasada nova, parking, dvorište/bašta, pogodan za pp, stambena zgrada. pent. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni: 060/555-3901 • 011/319-2323.....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 202)

<< <1 2 3 4 5> >>