• GoHome Professional
oglasi.rs nenamešten useljiv - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • oglasi.rs nenamešten useljiv - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs nenamešten useljiv

  • Za upit "oglasi.rs nenamešten useljiv" pronađeno 196 nekretnina - prosečna cena 1.312 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 80 m2
    • 100 m2
  •  Po ceni
    • do 64000 eura
    • do 80000 eura (prosečna cena)
    • do 96000 eura
    • do 800 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 345 nekretnina (58 agencija i portala)

  Poslovni prostor, NOVI SAD, Adice, 56.000 €, 70,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 9109421.Izdaje se prazan lokal od 70m2 na Adicama u prometnoj ulici, na samo 500m od Futoškog puta. Idealan je za kancelariju, apoteku, tihu delatnost, Ima 2 sanitarna čvora, grejanje je na gas, ima struja, voda,.. Useljiv odmah. Potreban depozit u visini jedne....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Spens, 297.600 €, 124,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 9109857.Izdaje se nov, prazan četvorosoban poslovni prostor (124m2) koji se nalazi na drugom spratu luksuzne zgrade locirane u centru grada u neposrednoj blizini Spensa i Promenade. Poslovni prostor se sastoji od tri odvojene sobe, dva kupatila, kuhinje, trepezarije,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Sajam, 300 €, 49,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajem jednoiposoban stan u zgradi ABC marketa, u blizini sajma. Stan na drugom spratu, nenamešten, ima ugrađene kuhinjske elemente i klima uređaj. Stan se sastoji od velike dnevne sobe sa kuhinjom, spavaće sobe, kupatila, ostave u stanu i velike terase od 6 kvm. Gradsko centralno....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Novo Naselje, 152.400 €, 127,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 9106678. Izdaje se prazan poslovni prostor od 127 m2 sa dve terase površine od ukupno 60m2, prostire se na celoj etaži 6. sprata nove zgade sa liftom na Novom Naselju. Ovaj svetao poslovni prostor se sastoji od jednog dela open space, tri zasebne kancelarije, dva....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Stari Grad, 150.000 €, 100,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je moderan i funkcionalan poslovni prostor na frekventnoj lokaciji, u ulici Đure Jakšića, savršen za različite poslovne delatnosti. Poslovni prostor je u odličnom stanju. Poslovni prostor nalazi se na prvom spratu od četiri. Na raspolaganju su vam tri kancelarije, jedno kupatilo,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 246.000 €, 123,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Centar, ulica Vojvode Putnika. Nenamešten, kompletno renoviran trosoban salonski stan na jednoj od najlepših lokacija za stanovanje. Nadomak Dunavskog parka i pešačke zone, a u neposrednoj blizini šetališta keja, škole i vrtića. Ovaj lep stambeni prostor čine dnevni boravak,....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Klisa, 126.000 €, 180,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 9109585.Izdaje se odličan poslovni prostor u kući na sprat od 180 m2 sa parkinfom za 6 automobila i kamionskim prilazom na Klisi. Prizemlje kuće se sastoji od dve garaže (magacina) i kancelarije. Sprat kuće se sastoji od dve velike kancelarije i čajne kuhinje. Ima....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Novo Naselje, 37.500 €, 75,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Somborska rampa. Predstavljamo renoviran poslovni prostor u prizemlju kuće sa sopstevim ulazom. Ovaj prostor čine prijemni deo, jedna velika open space prostorija, dva sanitarna čvora i ostava. Grejanje na gas. U dogovoru sa zakupcem prostor može biti priveden nameni ( postavka....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Stari Grad, 1.048.000 €, 262,00 m2 cca 4000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prestižnoj lokaciji u Knez Mihajlovoj ulici, na prvom spratu poslovne zgrade, izdaje se poslovni prostor od 262m2. Kompletno je renoviran i moderno opremljen. Veliki open space prostor, dve kancelrije, dve sale za sastanke, tri mokra čvora, kuhinja. Odmah useljiv. Mesečno plaćanje.....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 49.800 €, 83,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Centar, ulica Vase Stajića. Odličan kancelarijski prostor kod Narodne banke, a nadomak Osnovnog suda, Spensa i pešačke zone. Ovaj poslovni prostor čine ukupno tri kancelarije, kuhinja, ostava, kupatilo i dve terase. Dvostrano orijentisan. I sprat u zgradi starije gradnje....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Bulevar, 362.500 €, 145,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 9110594.Izdaje se prazan ulični lokal od 105 m2 u prizemlju i 40 m2 u suterenu nove zgrade na izuzetno prometnom mestu u širem centru Novog Sada. Lokal ima dva ulaza, front od 7m, izuzetno mali režijski troškovi. Useljiv je odmah. Pogodan je za mirne delatnosti.Agencijska....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NIŠ, Jagodin Mala, 180 €, 36,00 m2 cca 5 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se lokal u Jagodin mali. Lokal se sastoji od dve zasebne prostorije i mokrog čvora. Ukupna površina lokala je 36m2 i izdaje se nenamešten. Useljiv je odmah! Grejanjer je na struju (TA). Svetao je i lepo orjentisan.Zbog svoje lokacije pogodan je za trgovine, menjačnice,advokatske....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, Detelinara, 400 €, 42,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se višenamenski ulični lokal na Detelinari Površina lokala je 42m2 Centralno grejanje, toalet, led rasveta Useljiv Kontakt 0658888080 Prizemlje, Nenamešten, Potreban depozit.

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Liman III, 712.336 €, 211,00 m2 cca 3380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Liman 3, poslovni prostor površine 211m2. Na svakom spratu su toaleti. Centralne klime, grejanje je centralno, na svakom spratu i toaleti, korišćenje agregata, mogućnost zakupa garažnih mesta u suterenu zgrade. Postoji mogućnost i usluge čišćenja i održavanja prostora koja je dodatno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Spens, 24.750 €, 45,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

🏢 Izdaje se dvosoban stan – Spens, 45m², visoko prizemlje 🏢 U ponudi je dvosoban nenamešten stan površine 45m², koji se nalazi na visokom prizemlju stambene zgrade u izuzetno traženom delu grada – u neposrednoj blizini SPENS-a. Stan je odmah useljiv i predstavlja odličan izbor kako....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 22.000 €, 40,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Salajka, ulica Kisačka. Nov, neuseljavan, nenamešten jednoiposoban stan sa kompletno opremljenom kuhinjom, klima uređajem, veš-mašinom i plakarom u spavaćoj sobi. Neposredna blizina škole, glavne autobuske stanice i centra grada. Pozicioniran na III spratu novoizgrađenog....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Novo Naselje, 39.000 €, 65,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 9109774.Izdaje se odličan, multifunkcionalan poslovni prostor od 65 m2 u prizemlju zgrade na Novom Naselju. Sastoji se od tri prostorije i dva toaleta. Useljiv je odmah. Pogodan je za razne delatnosti poput IT firmi, ordinacija, agencija, škole, salona. Potreban....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Centar, 600 €, 54,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se jednosoban renoviran stan za poslovne delatnosti u centru grada u ul.Bulevr Mihajla Pupina. Površina stana je 54m2,nalazi se na 1 spratu sa pogledom na Banovinu. Stan se sastoji od:Prostrane sobe,odvojene kuhinje,hodnika,kupatila i velike terase. Centralno grejanje,klima.....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Bulevar, 1.231.200 €, 324,00 m2 cca 3800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Bulevar oslobođenja. Izdvajamo iz ponude ekskluzivan kancelarijski prostor u zgradi modernog dizajna. Zgrada se nalazi na idealnoj lokaciji za poslovanje - na glavnom Bulevaru u Novom Sadu. U neposrednoj blizini strogog centra grada, više poslovnih banaka i državnih institucija,....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Bulevar Kralja Aleksandra, 65.000 €, 50,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo prelep lokal u Bulevaru kralja Aleksandra sa izlogom (u pasažu) u blizini Arhitektonskog fakukteta. Lokal je kompletno renoviran, plocice, kupatilo, rasveta i postavljena je inverter klima tako da su troskovi minimalni. Postoji mogućnost spajanja sa lokalom pored (48m2) pa....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 115.500 €, 105,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Centar, ulica Železnička. Odličan, kompletno renoviran, nenamešten poslovni prostor na prvom spratu stambene zgrade sa liftom. Ovaj poslovni prostor nalazi se na najatraktivnijoj lokaciji za stanovanje, u blizini pešačke zone, Osnovnog suda, Izvršnog veća, TC Promenada,....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Podbara, 160.000 €, 160,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se lokal ,širi centar grada,blizu Trga Marije Trandafil.Sastoji se iz prizemlja i suterena.Poseduje toalet.Uz neka ulaganja mogla bi i proizvodnja i prodaja hrane kao i neka tiha delatnost ,fitnes ili neka it firma.Odmah je useljiv. Cena 1000e,depozit 1000e,agencijska provizija....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Adice, 248.645 €, 223,00 m2 cca 1120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Novosadski put. Predstavljamo višenamenski poslovni prostor pozicioniran na prvom spratu nove poslovne zgrade. Kompletan sprat je veličine 223m2 i čini ga jedan velik kancelarijski prostor, dva toaleta (muški i ženski) i kupatilo. Centralno grejanje na gas. Centralno hlađenje.....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 2.500 €, 220,00 m2 cca 11 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

0643187924 Kancelarijski prostor 220m strogi Centar Novog Sada, kod izvršnog veća,I sprat , 6 kancelarija, kuhinja+ 2 kupatila preko od Izvršnog veća Vojvodine, odlično za IT kompanije, ordinacije , kancelarije, , na duži period. Javite nam se, razgledanje po dogovoru. Zakupnina 2500....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Bulevar, 40.000 €, 80,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Bulevar Evrope, ulica Futoški put. Nenamešten poslovni prostor u neposrednoj blizini Bulevara Evrope i hotela Sheraton. Prostor čini jedna celina i sanitarni čvor. Pozicioniran na I spratu manje stambene zgrade bez lifta. Izdavanje na duži vremenski period. Klimatizovan.....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, Nova Detelinara, 1.500 €, 171,00 m2 cca 9 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Višenamenski i brzo useljiv poslovni prostor na Novoj Detelinari površine 171m2 (sa dodatnih gratis 40m2). Prostor se nalazi u suterenu, ulaz je obezbeđen kako sa ulice tako i iz stambene zgrade. Poslovni prostor je svetao sa dosta prirodne svetlostii ventilacije, i poseduje sopstveni....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Liman III, 350 €, 53,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se dvosoban nenamešten stan na Limanu 3 u ul.Balzakovoj. Površina stana je 53m2,nalazi se na prizemlju. Stan se sasroji od:Dnevne sobe,kuhinje,spavaće sobe,kupatila,hodnika i terase. Centralno grejanje,protočna topla voda Useljiv Kontakt 0658888080 Potreban depozit, Lift.

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 930.250 €, 305,00 m2 cca 3050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Centar. Predstavljamo odličan višenamenski ulični lokal u neposrednoj blizini Srpskog narodnog pozorišta, strogog centra grada i svih značajnih gradskih orijentira. Ovaj lokal ukupne površine 305 kvadrata čine suetren, prizemlje, međusprat i prvi sprat. Prizemlje lokala....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 137.000 €, 137,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra:9104592 Izdaje se nov, polunamešten petosoban poslovni prostor (137m2) na petom spratu zgrade sa liftom, na Grbavici. Stan je odmah useljiv. Potreban je depozit u visini jedne mesečne zakupnine. Visina zakupnine za stanovanje je 1000.-EUR, dok je za poslovnu delatnost....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Novi Beograd, 843.750 €, 250,00 m2 cca 3380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo odličan poslovno-kancelarijski prostor koji se nalazi na drugom spratu poslovne zgrade na Tošinom Bunaru. Charge service je 1.5 eur/m2 koji obuhvata fizičko obezbeđenje, održavanje parkinga leti i zimi, održavanje zajedničkog stepeništa i ulaza u objekat.....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Liman III, 41.600 €, 64,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 9109553.Izdaje se poslovni prostor (64m2), na drugom spratu zgrade sa liftom, na Limanu 3. Prostor je opremljen za kancelarijsko poslovanje i sve prostorije su klimatizovane. Odmah useljiv. Potreban depozit u visini jedne mesečne zakupnine.Agencijska provizija iznosi....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Petrovaradin, Na upit, 17,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odmah useljiv renoviran lokal, na glavnoj ulici u Gradiću. Agencija Kapital ns021 doo Br. Registra posrednika: 648 Beogradska, Prizemlje, Nenamešten, Potreban depozit.

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Liman III, Na upit, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se poslovni prostor, 40m2+20m2 terasa, useljiv odmah. Šekspirova, Prizemlje, Nenamešten, Potreban depozit, Klima.

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, Na upit, 15,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 9110109.Izdaje se prazan ulični lokal od 15 m2 u polusuterenu zgrade u užem centru Novog Sada, na vrlo prometnom mestu. Pogodan je za razne vrste delatnosti, osim brze hrane. Useljiv je odmah. Potreban je depozit u visini jedne mesečne zakupnine.Agencijska provizija....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, Na upit, 47,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Petrovaradin, ulica Palmotićeva. Nov, nenamešten jednoiposoban stan na lepoj lokaciji. U blizini doma zdravlja, vrtića, pijace. Ovaj stambeni prostor čine dnevni boravak sa kuhinjom, spavaća soba, ulazni hodnik, ostava, kupatilo i terasa. U ceni zakupa parking mesto koja se nalazi....