• GoHome Professional
oglasi.rs nenamešten klima - GoHome - jednosobni dvosobni trosobni stanovi na gohome
  • oglasi.rs nenamešten klima - GoHome - jednosobni dvosobni trosobni stanovi na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs nenamešten klima

  • Za upit "oglasi.rs nenamešten klima" pronađeno 533 nekretnina - prosečna cena 581 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 90 m2
    • do 110 m2
    • 110 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 110 m2
    • 140 m2
  •  Po ceni
    • do 803 eura
    • do 1000 eura (prosečna cena)
    • do 1200 eura
    • do 10 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 199 953 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 98.400 €, 123,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 114303, XI/XII, dupleks, klima, lift, terasa, novogradnja, pogodan za pp. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 100% od jedne zakupnine. Telefoni: 021/399-0210 • 060/399-0210. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 1.800 €, 150,00 m2 cca 12 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se kancelarijski prostor površine 150 m2 koji se nalazi u eksluzivnom poslovnom objektu lociranom u strogom centru grada, u jednoj od najprometnijih ulica u gradu. Objekat se nalazi u najneposrednijoj blizini Osnovnog i Višeg Suda u Nišu, kao i Trgovinskog Suda. Takođe se u....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, Vetermik, 2.500 €, 430,00 m2 cca 6 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se višenamenska hala u Veterniku. Površina hale je 430 m2 U okviru hale se nalaze 3 kancelarije sa podnim i zidnim grejanjem na struju i 2 toaleta Alarmni sistem, video nadzor Plac je površine 510m2 sa kliznom ulaznom kapijom Visina hale je 6m u šljemenu je 7,20m, fero beton,2....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NIŠ, 9.Maj, 132 €, 33,00 m2 cca 4 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se poslovni prostor na periferiji Niša, u Industrijskoj zoni, površine 33m2. Po svojoj strukturi i lokaciji pogodan je za različite vrste delatnosti. Potrebna je adaptacija prostora. Poseduje jednu prostriju sa toaletom. Izdaje se ozbiljnim zakupcima na duži vremenski period.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 60.200 €, 86,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se odličan stan isključivo za poslovni prostor. Stan je trosoban, prostran, svetao i nalazi se u centru Novog Sada, ulica Vasa Stajić - u blizini Narodne banke. Stan je odličan za razne vrste delatnosti: - programere - knjigovodje - advokate itd. Stan ima malu čajnu kuhinju,....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 31.200 €, 24,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se ekskluzivni lokal u blizini Vukovog spomenika Lokal je izuzetnog kvaliteta. Prostor je open space, funkcionalan i lako prilagodljiv vašim potrebama, idealan je za razne delatnosti. Lokacija je izuzetna sa visokom frekvencijom prolaznika – savršeno za biznis koji želi vidljivost....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Novi Beograd, 843.750 €, 250,00 m2 cca 3380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo odličan poslovno-kancelarijski prostor koji se nalazi na drugom spratu poslovne zgrade na Tošinom Bunaru. Charge service je 1.5 eur/m2 koji obuhvata fizičko obezbeđenje, održavanje parkinga leti i zimi, održavanje zajedničkog stepeništa i ulaza u objekat.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 47.500 €, 95,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka nekretnine je 9100475. Novi Sad, Sajam – ABC. Ulica Rumenačka. Trosoban nenamešten stan, opremljen kuhinjskim elementima sa sudoperom, dvostrano orijentisan. 95M2, komforne sobe, terasa. Prvenstveno namenjen za tihu poslovnu delatnost. Uvučen od ulice i buke. kontakt....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Pantelej, 400 €, 140,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se četvorosoban stan u prizemlju porodične kuće površine 140m2, sa zasebnim ulazom i velikom terasom. Stan se sastoji od kuhinje sa trpezarijom, dnevne sobe, dve spavaće sobe, kupatila i prostrane terase na koju se izlazi iz dnevne sobe. Stan se nalazi u lepom, mirnom i prijatnom....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Autokomanda, 43.200 €, 72,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo poslovni prostor na Autokomandi koji se sastoji od ulaznog hodnika, sa dve manje prolazne prostorije koje u slučaju potrebe mogu služiti kao čekaonica za klijente , toaleta u nastavku i velike prostorije koja može biti i pregrađena u slučaju potrebe budućeg....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, PROKUPLJE, 1.500 €, 150,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se neopremljen lokal površine 150m2 u prizemlju zgrade u blizini nove Bolnice i novog Doma zdravlja u Prokuplju.Lokal se sastoji od jedne velike prostorije koja se zavisno od potrebe zakupca može pregraditi u više manjih prostorija i dva mokra čvora. Takođe uz dogovor sa vlasnikom....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Zemun, 528.000 €, 240,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Provizija: 50% od prve mesečne zakupnine Cara Dusana, Prizemlje, Nenamešten, Internet, Telefon, Klima.

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NIŠ, Apelovac, 4.800 €, 800,00 m2 cca 6 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se poslovni prostor, magacin, 800m2, visine 5m. Sastoji se iz jedne celine, koja je podeljena zidom i objekat je u sivoj gradnji. U zavisnosti od potrebe zakupaca, može da se sredi, da se ugradi i teretni lift. Objekat ima jedan pristup stepenicama i dva ulaza. Sa zadnje strane....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Bulevar, 44.500 €, 89,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan kancelarijski prostor u neposrednoj blizini Futoškog puta. Nekretnina se nalazi u poslovno stambenoj zgradi na prvom spratu. Izdaje se prazna, u prostoru je ugrađena funkcionalna kuhinja. Struktura kancelarije je po principu open space koncepta. Idealna za firme,agencije.....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Nova Detelinara, 26.000 €, 52,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

- Poslovni prostor od 52m2 u novoj zgradi - Nova Detelinara - prometna lokacija - 52m2 , 2.5 stan - u stanu će biti ugrađena kuhinja - parking mesto uz stan - useljivo odmah Za sve dodatne informacije, obratiti se na broj telefona 066 82 92 200 Igor Ćućuz ili 066 82 92 300 , Novi....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Vetermik, 88.000 €, 110,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Veternik, Somborska rampa. Izdvajamo iz ponude odličan poslovni prostor - prizemlje kuće sa posebnim, sopstvenim ulazom. Ovaj prostor čine jedna velika open space prostorija, kuhinja, dva toaleta i ostava. Podno grejanje na gas. SPC podne obloge idealne za komercijalnu upotrebu. Obezbeđen....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 53.940 €, 60,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

BROJ U REGISTRU POSREDNIKA 1850 IZDAVANJE – DVOSOBAN NAMEŠTEN STAN-sa novim tehnučkim uređajima-sve novo u garanciji U BW QUARTET 3. MOŽE I ZA STAN NA DAN CENA: 900 € (prostor + garažno mesto) 📍 Beograd na vodi – Pogled na Palatu pravde 🏷️ Samo prostor: 900 € 🏷️ Garaža: 100 € ✨....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NIŠ, Pantelej, 7.900 €, 2623,00 m2 cca 3 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se poslovni prostor na periferiji Niša, u Industrijskoj zoni, površine 2623m2. Po svojoj strukturi i lokaciji pogodan je za različite vrste delatnosti. Sastoji se iz više zasebnih kancelarija i mokrih čvorova. Potrebna je adaptacija prostora. Izdaje se ozbiljnim zakupcima na....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NIŠ, Pantelej, 3.100 €, 1560,00 m2 cca 2 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se poslovni prostor na periferiji Niša, u Industrijskoj zoni, površine 1560m2. Po svojoj strukturi i lokaciji pogodan je za različite vrste delatnosti. Sastoji se iz jedne prostorije otvorenog kocepta. Moguće koristiti kao halu za proizvodnju ili magacin. Potrebna je adaptacija....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Gornji Grad, 49.000 €, 70,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da vam ponudimo poslovni prostor u Zemunu. Poslovni prostor se sastoji od 70m2 i to tri kancelarije, toaleta, dve ostave. Nalazi se na dva nivoa, izdaje se prazan. Sadrži tri klima uređaja, takođe je sprovedeno i centralno grejanje. Poseduje alarm, izlog. U neposrednoj....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NIŠ, 9.Maj, 234 €, 78,00 m2 cca 3 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se poslovni prostor na periferiji Niša, u Industrijskoj zoni, površine 78m2. Po svojoj strukturi i lokaciji pogodan je za različite vrste delatnosti. Potrebna je adaptacija prostora. Poseduje tri prostrije sa toaletom. Izdaje se ozbiljnim zakupcima na duži vremenski period.....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Stari Grad, 287.100 €, 87,00 m2 cca 3300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

87,21 m2, uz korišćenje I pripadajuće galerije od 4 m2 u prizemlju Dositejeva ulica, gornji deo, preko puta Narodnog pozorista. Izlog, klima, sanitarni cvor. Pogodan za razne namene a posebno interesantan za ugostiteljske usluge posto je orijentisan prema ulici. Cena 3300E Agencijska....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 140.370 €, 59,00 m2 cca 2380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

📢 Prodaja dvoiposobnog stana – Telep – 59m² – 2. sprat – Nov i neuseljavan 🏡✨ Na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu – Telep , u ponudi je nov, neuseljavan dvoiposoban stan površine 59m² , koji se nalazi na 2. spratu stambene zgrade novije gradnje. 🏗️ Stan je potpuno....

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, NIŠ, Medijana, 2.500 €, 380,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se poslovni prostor u kući kod Doma zdravlja. Površina prostora je 380m2. Prostor je u više nivoa. Grejanje je etažno sa kotlom na pelet ili struju. Dvorišni deo zgrade je uredjen i čini prijatno okruženje poslovne zgrade. Nalazi se na idealnoj lokaciji, pa je pogodan za raznorazne....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Vračar, 17.500 €, 35,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na Neimaru se iznajmljuje poslovni prostor od 35 m², koji je idealan za razne vrste delatnosti. Ovaj lokal nije direktno na ulici, što ga čini savršenim za delatnosti koje ne zavise od izloga i prolazne publike. U prostoru se nalazi potpuno opremljena kuhinja i kupatilo, što omogućava....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NIŠ, Pantelej, 7.200 €, 1911,00 m2 cca 4 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se poslovni prostor/hala u blizini Aerodroma, površine 1911m2. Prostor čini jedna velika prostorija. Ima veliki parking ispred objekta i mogućnost pristupa kamionima. Grejanje je na struju. Na odličnoj je lokaciji pa je pogodan za raznorazne delatnosti. Nalazi se u neposrednoj....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 66.600 €, 74,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Centar, ulica Šafarikova. Izdavanje u svrhe poslovnog prostora. Nov, nenamešten kancelarijski prostor preko puta Srpskog narodnog pozorišta. Ovaj nov i dodatno uređen prostor čine ukupno 4 kancelarije (jedna velika kancelarija koja je sjedinjena sa kompletno opremljenom....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Grbavica, 529.000 €, 230,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se ulični lokal površine 230m2 na Grbavici . Iz tri nivoa : -prizemlje sa velikim portalima -galerija (kancelarija, čajna kuhinja, dva toaleta) -suterenski deo Klimatizeri. Izlaz na dve strane. Useljivo od 01.07. Potreban depozit i agencijska provizija u iznosu od 100%. Za....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, DUVANIŠTE, 800 €, 100,00 m2 cca 8 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se svetao i funkcionalan poslovni prostor na odličnoj i prometnoj lokaciji u Duvaništu, nedaleko od TC Roda. Nalazi se na prvom spratu stambeno poslovne zgrade, stare svega desetak godina, a prostor do sada nije useljavan. Površine je 100m2 i sastoji se od ulazne (prijemne)....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 2.250.000 €, 500,00 m2 cca 4500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se odličan poslovni prostor na Crvenom Pevcu. Prostor je ukupne površine 500m2, na pet nivoa, na svakom nivou nalaze se po dva stana. U svakom stanu je instalirano podno grejanje, na električne kotlove, kao i inverter klima. U dvorištu se nalazi parking za 12 vozila. Prostor....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Centar, ulica Šafarikova. Odličan poslovni prostor preko puta Srpskog narodnog pozorišta. Ovaj veoma svetao poslovni prostor funkcionalnog rasporeda (u sve kancelarije se ulazi iz dugačkog hodnika) čine ukupno 4 kancelarije - jedna velika sjedinjena sa kompletno opremljenom....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 1.500 €, 255,00 m2 cca 6 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se prostor površine 250m2 u prizemlju stambeno-poslovne zgrade u blizini Doma Zdravlja. Objekat se sastoji iz dve etaže. Prizemlje je 90m2 sa ulaznim lobijem. Prvi sprat je 140m2, ima tri odvojene prostorije, toalet i čajnu kuhinju. Prostor je dobro osvetljen i prostran. Pogodan....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Vračar, 36.400 €, 56,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan poslovni prostor opremljen kao kancelarijski na dobroj lokaciji. Ugradjen alarmni sistem, hodnik, prijemna kancelarija, kuhinja, kupatilo + 2 (opciono) 3 kancelarije. agencijska provizija 50% Gospodara Vučića, Prizemlje, Nenamešten, Klima.

 
 
 
  Poslovni prostor, BATAJNICA, 30.800 €, 56,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo na izdavanje lokal u centru Batajnice Lokal se nalazi na 10 minuta šetnje od centra u blizini male pijace, parka, crkve Površina lokala je 56m2 Po pitanju strukture pored glavnog prostora sa izlogom lokal ima i izdvojenu prostoriju koja se može koristiti....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 199.900 €, 83,00 m2 cca 2410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izuzetno u ponudi, potpuno renovirani poslovni prostor nadomak Hrama Svetog Vasilija Ostroškog. Prostire se na 83m2 i nalazi se na prvom spratu poslovne zgrade. Sama lokacija izuzetno prometna, odlična poslovna okolina i parking. Lokal je okružen nizom lokala od prodavnice do pošte.....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Blok 22, 279.000 €, 155,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se odličan poslovni prostor površine 155 m², u Napredovoj zgradi iznad restorana "Novak". Prostor je svetao i veoma funkcionalan. Sastoji se od sedam kancelarija, kuhinje, kupatila i tri terase. Nalazi se u blizini Arene i autobuske stanice, što ga čini lako dostupnim. Idealan....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Stari Grad, 1.000 €, 40,00 m2 cca 25 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se kompletno opremljen lokal u blizini Bajlonijeve pijace i Skadarlije – jedne od najpopularnijih lokacija u Beogradu. Ulični lokal sa izlogom, idealan za razne uslužne delatnosti poput agencija, maloprodaje, kancelarija ili salona. Osnovne karakteristike lokala: Površina:....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Petrovaradin, 63.000 €, 84,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se nov, prostoran lokal u neposrednoj blizini glavne ulice u Petrovaradinu. Izuzetno prometna lokacija. Površina lokala iznosi 84m2. Poseduje 2 kupatila i 2 ulaza. Lokal je u finalnoj fazi gradnje. Mogućnost posedovanja magacina i parkinga. Obavezan depozit u iznosu jedne mesečne....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 630 €, 80,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se stan kao poslovni prostor kod Margera. Stan se nalazi na prvom spratu porodične kuće sa posebnim ulazom. Površina prostora je 80m2. Prostor čini hodnik, tri prostorije, kupatilo i toalet. Dvorišni deo zgrade je uredjen i čini prijatno okruženje poslovne zgrade. Izdaje se....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Vetermik, 750.000 €, 250,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se nov, neuseljavan poslovni prostor u Veterniku, uz najprometniju saobraćajnicu, Novosadski put. Prostor je formiran po principu open space, površine 250m2, veoma svetao i prostran. Poseduje odvojen deo za toalete (muški i ženski), kao i kuhinju koja će biti opremljena. Poseduje....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BACKI JARAK, 1.000 €, 250,00 m2 cca 4 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se višenamenska panelna hala kod Bačkog Jarka. Površina hale je 250m2 sa jednom kancelarijom i toaletom. Plac je površine 12000m2 Dimenzije hale su:32x7.5 Visina hale je 4.5m Visina rolo vrata je 4m Hala je pogodna za proizvodnju ili skladišni prostor Kontakt 0658888080 Prizemlje,....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NIŠ, Pantelej, 2.500 €, 837,00 m2 cca 3 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se poslovni prostor na periferiji Niša, u Industrijskoj zoni, površine 837m2. Po svojoj strukturi i lokaciji pogodan je za različite vrste delatnosti. Sastoji se iz više zasebnih kancelarija i mokrih čvorova. Potrebna je adaptacija prostora. Izdaje se ozbiljnim zakupcima na....