• GoHome Professional
oglasi.rs nenamešten Zadnjih 7 dana - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • oglasi.rs nenamešten Zadnjih 7 dana - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs nenamešten Zadnjih 7 dana

  • Za upit "oglasi.rs nenamešten zadnjih 7 dana" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 200 497 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 3.500 €, 165,00 m2 cca 21 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se poslovni prostor, u prizemlju nove zgrade u strogom centru, na atraktivnoj lokaciji - budućoj šetačkoj zoni, pogodan za ugostiteljstvo, trgovačko-uslužnu delatnost, zdravstvo i sl. Sastoji se od prostora u dva nivoa, povezano unutrašnjim stepenicama, sa ukupno četiri toaleta,....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 1.280.000 €, 640,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se hala u blizini Mašinske industrije. Površine je 640m2, poseduje tri ulaza, dva morka čvora. Pogodna je za različite namene. Agencijska usluga za iznajmljivanje nekretnine je polovina jedne mesečne kirije, koja se naplaćuje jednokratno. Hvala Vam što ste pogledali oglas.....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Savski Venac, 709.500 €, 215,00 m2 cca 3300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Poslovni prostor u centru grada, u blizini Brankovog mosta, Zelenog venca, Ekonomskog fakulteta, Beograda na vodi. Prosor je na tri nivoa, sa velikim, dvostrano orijentisanim, ugaonim izlogom okrenutim prema dve ulice (dobra mogućnost brendiranja izloga, odlična mogućnost kao besplatna....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NIŠ, Palilula, 400 €, 64,00 m2 cca 6 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se neopremljen poslovni prostor površine 64m2 u neposrednoj blizini Železničke stanice. Sastoji se od jedne veće prostorije površine oko 30m2, jedne kancelarije, dva magacina /jedan spoljašnji jedan unutrašnji magacin/ i sanitarnog čvora. Grejanje je na struju. Zbog okruženja....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 350 €, 47,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se dvosoban nenamešten stan na Grbavici u ul.Puškinovoj. Površina stana je 47m2,nalazi se na 1 spratu u zgradi sa liftom. Stan se sastoji od:Dnevne sobe,spavaće sobe,kuhinje,kupatila,hodnika i terase. Centralno grejanje Useljiv Kontakt 0658888080 Potreban depozit, Terasa, Lift.

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Grbavica, 989.450 €, 257,00 m2 cca 3850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

NOVI SAD - GRBAVICA - FANTASTIČAN LOKAL/POSLOVNI PROSTOR OD 257m2, SA PARKINGOM!!! Lokal se nalazi na odličnoj lokaciji, blizu Bulevara oslobođenja, pogodan za razne namene, IT firme, ordinacije itd.. Uz lokal ide i 7 parking mesta u dvorištu. Nalazi se u novoj zgradi, lokal se može....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, KAMENICA, 1.700 €, 151,00 m2 cca 11 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra 9107614. Poslovni prostor se nalazi na prvom spratu objekta, na odličnoj lokaciji na samo par minuta od Merkatora i Spensa. Pogodan je za razne namene, a idealan kao dečija igraonica zbog svog položaja, blizine grada, parkinga, visine- visina plafona je od 2.5m do....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Bulevar, 1.259.610 €, 347,00 m2 cca 3630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam jedinstvenu priliku za iznajmljivanje poslovnog prostora u novoj stambeno-poslovnoj zgradi u Novom Sadu, smeštenoj na atraktivnoj lokaciji. Prostor se sastoji od prizemnog lokala od 78m2 plus prostora na galeriji od 269m2. - Izdaje se u sivoj fazi - Predviđeni rok....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, Futog, 500 €, 128,00 m2 cca 4 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

*HALA ZA MAGACIN NA GLAVNOM PUTU*Izdajemo u Futogu Novu Halu od 128 m2 na ODLIČNOJ LOKACIJI Hala je urađena od Panela sa izolacijom,dimenzije su 16 x 8 metara dok unutrašnja visina Hale iznosi 5 metara ima ulaz od 3,5 metara visinePOGODNO JE ZA MAGACINZakupnina iznosi....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Betanija, 158.200 €, 113,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

🏢 Prostran Lokal u Blizini Betanije - Idealno za Vaš Poslovni Prostor! 🌐 Predstavljamo vam jedinstvenu priliku za zakup poslovnog prostora u neposrednoj blizini Betanije - lokal sa ukupnom površinom od 113m2. Ovaj prostrani prostor nudi raznovrsne mogućnosti za poslovanje, prilagođavajući....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • oglasi.rs nenamešten (1293)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>