• GoHome Professional
oglasi.rs nenamešten što skuplji - GoHome - pretražite portal za nekretnine sa gohome
  • oglasi.rs nenamešten što skuplji - GoHome - pretražite portal za nekretnine sa gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs nenamešten što skuplji

  • Za upit "oglasi.rs nenamešten što skuplji" pronađeno 1 162 nekretnina - prosečna cena 806 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 90 m2
    • do 110 m2
    • 110 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 110 m2
    • 140 m2
  •  Po ceni
    • do 1200 eura
    • do 1600 eura (prosečna cena)
    • do 1900 eura
    • do 16 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • podrum
    • 1.sprat
    • luksuzan
    • parking
    • uknjižen
  • Slike

Pretraženo 200 531 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, MLADENOVAC, 130.000 €, 133,00 m2 cca 980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dupleks stan koji se prostire na delu 4 sprata i potkrovlja.Neto povrsina stana je 132,66 m2.Prvi nivo-72,13 m2.Potkrovlje-60,53 m2.Od prostorija poseduje:5 spavacih soba,2 kupatila,kuhinju,dnevnu sobu i terasu.Prostorije prvog nivoa:2 hodnika,dnevna soba,kupatilo,terasa,2....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 129.000 €, 129,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Centar. Predstavljamo odličan višenamenski ulični lokal u neposrednoj blizini Srpskog narodnog pozorišta, strogog cetra grada i svih značajnih gradskih orijentira. Ovaj lokal ukupne površine 129m2 čine “open space” prostor, dve kancelarije i dva toaleta. Klimatizovan. Useljiv....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 128.400 €, 107,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Salonski stan - poslovni prostor - Novi Sad -Centar Daje se u zakup, prelep salonski stan u samom centru grada, idealan za poslovnu delatnost. Može za firme ili za *** coworking prostor*** - top lokacija!!!! Stan poseduje četiri odvojene sobe, dve veće i dve manje. Odvojenu kuhinju,....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, 126.000 €, 90,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lokal u jednom nivou na odličnoj loikaciji sa velikim portalom, veoma prometna ulica. Odličan za kancelarijski ili izložbeni prostor. mesečni troškovi oko 200 eura u zimskom periodu. više na:www.status-nekretnine.com 15474 ili na tel: 065/3858-888 Danca ili 065/3858-881 Irena. Sprat,....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Klisa, 126.000 €, 180,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 9109585.Izdaje se odličan poslovni prostor u kući na sprat od 180 m2 sa parkinfom za 6 automobila i kamionskim prilazom na Klisi. Prizemlje kuće se sastoji od dve garaže (magacina) i kancelarije. Sprat kuće se sastoji od dve velike kancelarije i čajne kuhinje. Ima....

 
 
 
  Poslovni prostor, BAČKI PETROVAC, 125.000 €, 250,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se poslovni prostor sa magacinom (oko 250 m2) i dvoristem u Backom Petrovcu. Nalazi se na glavom putu za Novi Sad. Za vise informacija pozvati na broj: 065/498 9168 Novosadska 22, Dvorišni, Nenamešten, Potreban depozit.

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Crveni Krst, 125.000 €, 250,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se poslovna zgrada u Komrenu ukupne površine 250m2, nalazi se na 3ari placa. Sastoji se iz podruma, prizemlja i sprata. Prizemlje je oko 70m2, sprat 80m2, pomoćni objekat 70m2 i podrumski deo. Grejanje je etažno. Prostor ima parking mesta, kao i prilaz za kamione i šlepere.....

 
 
 
  Poslovni prostor, KRUŠEVAC, 121.000 €, 110,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se kompletno nov poslovni prostor u Kruševcu na Jasičkom putu. Površine je prostor je 110m2, nalazi se u prizemlju. Pogodan je za različite delatnosti: prodavnice, kancelarije, magacin Ispred je ogroman parking, nalazi se na samoj glavnoj ulici. Agencijska usluga za iznajmljivanje....

 
 
 
  Poslovni prostor, DUVANIŠTE, 121.000 €, 110,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se odličan poslovni prostor na Vizantijskom bulevaru. Površine je 110m2 i sastoji od ulaznog dela, jedne kancelarije i jednog većeg prostora od 70m2. Prostor poseduje tri inverter klime za grejanje i hlađenje, zaseban električni kotao za grejanje. Nalazi se na atraktivnoj i....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Vetermik, 120.000 €, 150,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se višenamenski lokal u prizemlju kuće, u Veterniku. Na samo par minuta od Novosadskog puta. Nekretnina se sastoji od velikog open space prostora koji je ulično orijentisan, male kancelarije,kuhinje, dva toaleta, i magacinskog prostora od 40m2. Ispred se nalazi 8 parking mesta....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Mirijevo 1, 120.000 €, 150,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na Mirijevu, u ilci Mihaila Bulgakova, u prilici smo da vam ponudimo dupleks površine 150m2. Stan se nalazi u kući ali poseduje potpuno zaseban ulaz i potpuno je odvojen od ostatka objekta. Može se koristi bilo kao stambeni bilo kao poslovni prostor. Na prvom nivou se nalazi prostrana....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 120.000 €, 100,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se odličan poslovni prostor u centru kod Čaira. Površine je 100m2 i nalazi se u prizemlju. Grejanje i hlađenje je preko toplotnih pumpi i plaća se po utrošku (očitavanje preko kalorimetra). Prostor je pogodan za sve vrste namene (ordinacije, klinike, kancelarije, robne kuće,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 117.830 €, 52,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka 1100253. Prodaje se dvosoban stan, 52m2, na novoj Detelinari. Nenamešten i odmah useljiv, bez potrebe za daljim ulaganjima. Odlikuje ga odlična lokacija, blizina prodavnica, supermarketa, javnog prevoza. Dvorišno orijentisan tako da je zaštićen od buke sa glavne....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Salajka, 116.400 €, 97,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se potpuno nov poslovni prostor u novoj zgradi na dobroj i mirnoj lokaciji. Poslovni prostor kao i sama zgrada je izgradjen od najsavremenijih i najkvalitetnijih materijala, grejanje je na gas i racuni su izuzetno ekonomicni i niski. Odmah useljivo. Kontakt tel. 0646586099....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Podbara, 116.000 €, 116,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Podbara. Višenamenski ulični lokal u neposrednoj blizini Bulevara Kralja Petra I. Ovaj lokal je kompletno renoviran i čine ga dve etaže - prizemlje veličine 58m2 i suteren veličine 58m2. Prizemlje predstavlja radni prostor i toalet, visoki plafon 3m i izlog. Suteren čini....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Spens, 115.500 €, 105,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 9109812.Izdaje se potpuno renoviran prazan četvorosoban stan u svrhu poslovnog prostora na prvom spratu zgrade sa liftom u blizini Spensa. Svaka prostorija izlazi na balkon, stan je idealan za kancelarijski prostor, ordinacije, salone. Useljiv je odmah. Potreban....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 115.500 €, 105,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Centar, ulica Železnička. Odličan, kompletno renoviran, nenamešten poslovni prostor na prvom spratu stambene zgrade sa liftom. Ovaj poslovni prostor nalazi se na najatraktivnijoj lokaciji za stanovanje, u blizini pešačke zone, Osnovnog suda, Izvršnog veća, TC Promenada,....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Spens, 115.500 €, 105,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se poslovni prostor od 105 m2. Prvi sprat, zgrada sa novim liftom. Tri sobe i velika trpezarija/dnevna soba koja takođe može da se koristi kao kancelarija; jedno kupatilo i jedan toalet, zatvorena terasa i tri balkona. Stan je komplet renoviran, parket, zidovi, nove instalacije,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 114.400 €, 88,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

3,0 Centar , Stari grad , blizina Trga kod Crvenog petla , Knez Mihajlove , Kalemegdana , 88 m2 , 6 / 7 sprat , lift , ,cg , odlican , upravo renoviran stan , dvostrano orijentisan ( istok - jug ) , svetao , PVC stolarija , Hrastov parket , uvozna keramika i sanitarije , visina plafona....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Pantelej, 114.000 €, 114,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se poslovni prostor u Durlanu. Površine je 114m2 i nalazi se u prizemlju. Grejanje je putem inverter klime. Iznad je stambeni prostor. Nalazi se na veoma prometnoj lokaciji, na glavnom putu, pa je pogodan za različite delatnosti: kladionice, prodavnice, apoteke, itd. Agencijska....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Betanija, 113.000 €, 113,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ексклузивно представљамо нов, ненамештен пословни простор, високог квалитета градње.Налази се на одличној локацији у граду за пословање у непосредној близини центра града, између Булевара ослобођења, Сајма, Клиничког центра Војводине. и Бетанија. Улица, у приземљу. Састоји се од пет....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 112.270 €, 41,00 m2 cca 2740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

- 1.5 stan od 41m2 - dnevna soba, 1 spavaća soba, kuhinja, kupatilo, terasa - prodaje se nenamešten Za sve dodatne informacije, obratiti se na broj telefona 066 82 92 500 i 065 27 27 090 Nikola Ljuboja, Agencija N Nekretnine - reg. posrednika 1405. Terasa, Lift.

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Petrovaradin, 110.000 €, 110,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se prostran lokal u centru Petrovoradina, idealan za razne poslovne delatnosti. Lokal se nalazi u prometnoj ulici i ima odličnu vidljivost. Pogodan je za prodavnicu, kancelariju, frizerski ili kozmetički salon Površina lokala je 110 m2, prostran i funkcionalan prostor. Lokal....

 
 
 
  Poslovni prostor, SURČIN, 108.375 €, 85,00 m2 cca 1280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

LOKAL ZA IZDAVANJE U SURČINU Površina: 85 m² + terasa 32 m² KLJUČNE KARAKTERISTIKE Unutrašnji prostor: 85 m² – idealan za kancelarije, salone, maloprodaju ili ugostiteljstvo. Prostrana terasa: 32 m² – savršena za dodatne aktivnosti, letnje bašte ili izlaganje proizvoda. Atraktivna....

 
 
 
  Stan, VELIKI MOKRI LUG, 108.000 €, 180,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 98637, terasa. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 50% od jedne zakupnine. Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720 • 011/328-3901. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs Strazarska kosa, Nenamešten.

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 108.000 €, 180,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se hala u Kičevu. Površine je 180m2, pogodna je za različite namene i poseduje parking mesto za 8 vozila. Agencijska usluga za iznajmljivanje nekretnine je polovina jedne mesečne kirije, koja se naplaćuje jednokratno. Hvala Vam što ste pogledali oglas. Za više informacija o....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Altina, 105.000 €, 105,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prizemlju novoizgrađene zgrade na Atini, izdaje se prostran,veoma osvetljen lokal. Poseduje dva ulaza i dva mokra čvora, tako da može biti deljiv na dve poslovne jedinice od po 52,5m2 ili se može koristiti kao jedna celina od 105m2 (zid na sredini se može ukloniti). U cenu ulazi....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 105.000 €, 105,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Centar, ulica Železnička. Odličan, kompletno renoviran, nenamešten poslovni prostor na atraktivnoj lokaciji za poslovanje. Neposredna blizina Pupinove palate, Osnovnog suda, Spensa, TC Promenada Ovaj poslovni prostor čine ukupno četiri kancelarije, zatvorena terasa, tri....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 104.650 €, 91,00 m2 cca 1150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se poslovni prostor u centru grada, ukupne površine 91m2. Nalazi se na III spratu manje poslovne zgrade na prometnoj lokaciji. Prostor poseduje prostrane, osvetljene i komforne prostorije, kuhinju i wc. Odlično je održavan i lako se može adaptirati prema potrebi. Idealan je....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 104.000 €, 160,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se odličan magacinski prostor u okviru Mašinske industrije površine 160m2 i nalazi se u prizemlju. Prostor poseduje mokri čvor, prilaz za kamione i šlepere i pogodan je za različite delatnosti. Agencijska usluga za iznajmljivanje nekretnine je polovina jedne mesečne kirije,....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 104.000 €, 130,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U potrazi ste za poslovnim prostorom pri čemu Vam je presudna lokacija na kojoj se nalazi? U ponudi je odličan prostor koji se nalazi na najboljoj lokaciji u strogom centru grada. Površine je 130m2, nalazi se na I spratu, sastoji se iz jedne velike prostorije open space tipa i 2 mokra....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 104.000 €, 80,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je neuseljavan trosoban stan u Beogradu na vodi, smešten u prestižnoj zgradi BW Sensa. Stan se izdaje nenamešten, što ga čini idealnim kako za stambeni prostor, tako i za poslovne potrebe. Ono što ga posebno izdvaja jeste njegova pozicija – nalazi se u prizemlju i poseduje....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 102.400 €, 160,00 m2 cca 640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se odličan poslovni prostor u okviru Mašinske industrije. Površina prostora je 160m2 i nalazi se na I spratu. Pogodan je za kancelarijski prostor, učionice i razne druge delatnosti jer se nalazi na kilometar od centra grada. U okviru poslovnog prostora postoje i parking mesta.....

 
 
 
  Poslovni prostor, TEMERIN, 102.000 €, 170,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

-Izdaje se magacin sa kancelarijom u Temerinu na 10km od auto-puta i ulaza u Novi Sad. -Ukupna kvadratura je 170m2. -Od dodatnih prostorija poseduje kupatilo i 2 ostave. -Uz magacin se može koristiti prilaz i dvorište za parking. -Objekat je osiguran. -Pogodan za razne vrste delatnosti.....

 
 
 
  Poslovni prostor, TEMERIN, 101.000 €, 202,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se poslovni prostor površine 202m2 u Temerinu na odličnoj lokaciji. Pogodan ta razne vrste delatnosti. Useljiv. Na raskrsnici glavnog puta i puta prema industrijskoj zoni gde se nalazi puno firmi U blizini lokala je metalna galanterija radnja namestaja , Glorija benzinska pumpa,....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Palata Pravde, 100.800 €, 96,00 m2 cca 1050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Velika ulazna prostorija iz koje se ulazi u tri kancelarije. Dva mokra čvora i kuhinja. Etažno grejanje na gas. Prostor se izdaje nenamešten. Prostor će biti slobodan od 01.06. . Višegradska, Sprat, Nenamešten.

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Novo Naselje, 100.000 €, 100,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lokal za izdavanje 100m2 u gusto naseljenom kvartu Sastoji se iz 5 prostorija, dvostrano orijentisan, ulični i dvorišni ulaz. Idealan za kancelarije, ordinacije, školice Isred i iza lokala ima dosta parking mesta Todora Toze Jovanovića 11, Prizemlje, Nenamešten, Potreban depozit,....

 
 
 
  Poslovni prostor, OSTRUŽNICA, 100.000 €, 100,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo izuzetan ugostiteljski objekat u Ostružnici, opština Čukarica. Površine 100m2 sa baštom od 80m2. Kompletno opremljen i spreman za posao. Kapacitet prostora je trenutno za 64 osobe u restoranu i dodatnih 40 mesta u bašti. Za optimalnu udobnost tokom čitave....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Savski Trg, 99.000 €, 60,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Savski venac, ulica Milovana Milovanovića, u blizini Savskog trga, lokal sa izlogom, 60 m2, odmah useljiv, idealno za poslastičarnicu,salon. Agencijska provizija iznosi 50% od dogovorene mesečne zakupnine. Savski venac, Milovan Milovanovića Street, near Savski Square, shop with....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Blok 63, 98.568 €, 74,00 m2 cca 1330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U lux poslovnoj zgradi koja se nalazi na jednoj od najprometnijh lokacija Novog Beograda, izdaje se funkcionalan poslovni prostor. Zgrada ima sopstveno obezbeđenje, moderne liftove, elektronski pristup, optički kabl više operatera, razvedenu računarsku mrežu, moderan sistem grejanja....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 98.400 €, 123,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 114303, XI/XII, dupleks, klima, lift, terasa, novogradnja, pogodan za pp. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 100% od jedne zakupnine. Telefoni: 021/399-0210 • 060/399-0210. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs....

 
 
 
  Poslovni prostor, SREMČICA, 98.000 €, 140,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prazan lokal u prizemlju kuće, u samom centru Sremčice, na dva nivoa, sa izlogom. Ima tri prostorije koje nisu fizički odvojene, dva mokra čvora, više parking mesta. Pogodan za sve vrste delatnosti. Obavezan depozit. Agencijska provizija za zakupca 50%. Broj agencije u Registru posrednika....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 295-336 (od ukupno 709)

<< <4 5 6 7 8 9 10 11 12 13> >>