• GoHome Professional
oglasi.rs luksuzan što manji uknjižen - GoHome - jednosobni dvosobni trosobni stanovi na gohome
  • oglasi.rs luksuzan što manji uknjižen - GoHome - jednosobni dvosobni trosobni stanovi na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs luksuzan što manji uknjižen

  • Za upit "oglasi.rs luksuzan što manji uknjižen" pronađeno 326 nekretnina - prosečna cena 2.956 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2
    • do 90 m2
    • 90 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 90 m2
    • 110 m2
  •  Po ceni
    • do 230000 eura
    • do 290000 eura (prosečna cena)
    • do 350000 eura
    • do 2900 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 345 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Bulevar Kralja Aleksandra, 300.000 €, 120,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 89497, V/V, dupleks, klima, terasa, uknjižen, parking, stambena zgrada. Prodajemo luksuzan duplex, na 5om spratu, u zgradi izuzetnog kvaliteta, sagradjenoj 2017 godine. Stan je dvostrano orjentisan: juzno i zapadno. Na prvom nivou se nalazi hodnik, kuhinja, trpezarija,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 620.000 €, 120,00 m2 cca 5170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Direktna prodaja stana u Beogradu na vodi – bez provizije za prodavca! ✅ Maxis Group doo – Ovlašćeni partner BELGRADE WATERFRONT-a 🔹 Broj u registru posrednika: 1850 🔹 Specijalna ponuda – snižena cena do 15. jula: 620.000 € 🔹 Stambeni kredit moguć – stan je uknjižen 🔹 AKCIJA:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banjica, 275.000 €, 120,00 m2 cca 2290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lux duplex, 120 m2 grejne površine + terasa, uknjižen na 89 m2, 31 m2 pripojeno stanu. Sa terase se pruža prelep pogled na panoramu Beograda. Stan je bez ikakvih ulaganja. U blizini osnovna škola, vrtić, pijaca, SC Voždovac, bazeni, Banjička šuma. Više linija gradskog prevoza povezanih....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 442.900 €, 122,00 m2 cca 3630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 1005580. Prodaje se prelep četvorosoban dupleks, izuzetno luksuzno opremljen na sedmom spratu zgrade sa liftom na Grbavici. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila i prostrane terase od 11 metara dužine na donjoj etaži i dve....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

LUX PENTHOUSE, 122m2 kompletno renoviran i opremljen, GRBAVICA+++ Agencijska oznaka-1063681 Na prodaju uknjižen četvorosoban KOMPLETNO RENOVIRAN I OPREMLJEN LUX penthouse na Grbavici, u neposrednoj blizini Futoške pijace. Stan je renoviran od poda do plafona, uključujući i sve instalacije,....

 
 
 
  Stan, KREMNA, 99.000 €, 122,00 m2 cca 810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.11.2022.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 27263, 6a, spratna, pr+i, struja, terasa, uknjižen, novogradnja, fasada nova, dvorište/bašta, horizontala. Kuća ima izlaz na glavnu saobraćajnicu iz sopstvenog dvorišta. Nalazise na samo 6 km od Tare i isto toliko od Mokre Gore, 15km od Zlatibora . Na idealnoj nadmorskoj....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 670.000 €, 125,00 m2 cca 5360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 121561, III/V, klima, lift, terasa, uknjižen, luks renoviran, podrum, stambena zgrada. ***ELEGANTAN 4.0 STAN OD 125m2, TERASA 11m2**Luksuzan i kompletno renoviran 4.0 stan, površine 125m2, dvostrano orijentisan, u srcu Vračara. Ovaj otmeni stan odiše posebnom energijom....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Jagodin Mala, 157.000 €, 127,00 m2 cca 1240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju luksuzan, trosobanstan stan na prvom spratu novoizgrađenog objekta, površine 127m2, 157.000e. Stan se sastoji od prostranog dnevnog boravka, trpezarije,kuhinje, velikog kupatila,dve spavaće sobe od kojih svaka ima prostor za garderober ,manjeg kupatila u spavaćem delu i....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 300.000 €, 127,00 m2 cca 2360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 91204, V/, dupleks, lift, terasa, uknjižen, nov, novogradnja. Na prodaju u novogradnji, moderan, lux opremljen stan od 127 kvadrata, 4,5 soban. Veliki dnevni boravak sa izlaskom na zatvorenu, zastakljenu terasu. Kuhinja je odvojena i ima svoju odvojenu ostavu. Stan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 444.500 €, 127,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 102716, I/, uknjižen, nov luks, novogradnja, garaza. Luksuzan stan u novogradnji potpuno renoviran po najvišim standardima. Prostrane 2 spavaće sobe, 3 moderno dizajnirana kupatila, i dnevna soba sa trpezarijom. Luksuzna oprema: PVC stolarija (GELAN/REHAU), španska....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaji u novogradnji, (Novo Naselje- Bate Brkića)moderan , lux opremljen duplex od 127 kvadrata, 4,5 soban, uknjižen. Stan ima veliki dnevni boravak sa izlaskom na zatvorenu, zastakljenu terasu. Kuhinja je zasebna i ima svoju odvojenu ostavu. Stan ima jos 3 sobe, od kojih jedna....

 
 
 
  Stan, VRŠAC, Centar, 228.000 €, 129,00 m2 cca 1770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 114174, 10a, struja, klima, telefon, terasa, uknjižen, nov luks, parking, dvorište/bašta, cela. Prelepa i luksuzna kuća na samo 86km od Beograda. Smeštena na mirnoj lokaciji sa prelepim pogledom na okolne vinograde i blagi brežuljci koji okružuju grad. Kuća je moderna,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 318.800 €, 129,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.04.2022.,

www.oglasi.rs

Kupovina direktno od investitora. Novi Sad, Novo naselje. Predstavljamo ekskluzivan projekat koji čine tri luksuzne vile sa po tri stambene jedinice. Pažljivo odabrana, mirna lokacija za stanovanje, izolovana od gradske buke. Vile su spratnosti suteren, prizemlje, sprat i potkrovlje.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 566.000 €, 130,00 m2 cca 4350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 95451, II/III, klima, lift, terasa, uknjižen, u izgradnji, fasada nova, garaza. U prilici smo da vam ponudimo lux stanove u srcu Dedinja u mirnoj ulici. Blizina Maksija vrtića internacionalnih skola. Zgrada vrhunskog kvaliteta Stolarija troslojni staklopaket, sigurnosna....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 357.500 €, 130,00 m2 cca 2750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lekino brdo, u najlepšem delu ulice Lazara Tasića, luksuzan, četvorosoban dupleks uknjižen na 130m2 sa tri terase ukupno 163m2. Na trećem je spratu od četiri, zgrade novije gradnje sa liftom, i dva mokra čvora. "Smart home" sistemom se kontroliše podno grejanje, svetlo I roletne.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 390.000 €, 130,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 122667, 1.3a, prizemna, struja, klima, terasa, uknjižen, parking, dvorište/bašta. Na prodaju je potpuno renovirana i moderno opremljena kuća na Salajci, na samo 300 metara od centra Novog Sada. Kuća ima površinu od 130 m² i pruža sve pogodnosti za udoban porodični život.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 412.000 €, 132,00 m2 cca 3120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Telep, ulica Heroja Pinkija. Nov, uknjižen luksuzno opremljen petosoban stan na lepoj i mirnoj lokaciji za stanovanje. Ovaj veoma svetao stambeni prostor nalazi se na III spratu nove stambene zgrade sa liftom. Čine ga prostran dnevni boravak, trpezarija, kuhinja, četiri....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 300.000 €, 133,00 m2 cca 2260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

BROJ U REGISTRU POSREDNIKA 1850 SPECIJALNA PONUDA ZA KEŠ KUPCE POSTOJI MOGUĆNOST KOREKCIJE CENE. TAKOĐE PORED OVOG STANA IMAMO JOŠ DVA PENTHAUSA NA BULBULDERU OD 109m2 i 125m2 po ceni 2900evra plus PDV, koji će za dva meseca biti useljivi novo LUX, PENTHAUS cetvorosoban stan 133,02m2,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Jagodin Mala, 216.500 €, 134,00 m2 cca 1620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju luksuzno opremljen stan na drugom spratu novoizgrađenog objekta, površine 134m2. Sastoji se od velikog dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, na podovima je polirani granit,a na zidovima komplet Sahara,2 spavaće sobe sa radnom sobom,veliko kupatilo sa Italijanskom sanitarijom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 415.000 €, 135,00 m2 cca 3070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju prostran i luksuzno opremljen stan od 135m² sa tri spavaće sobe i dva kupatila, kompletno namešten i opremljen. Moderan nameštaje i tehnika. Stan odlikuju kvalitetni materijali, moderan enterijer i fantastičan panoramski pogled. Dodatne pogodnosti: • Privatna krovna terasa....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 350.200 €, 136,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ovaj stan predstavlja spoj vrhunskog komfora, savremenog dizajna i najviših standarda gradnje, a ono što ga dodatno izdvaja jeste terasa površine 90 m², koja ne ulazi u uknjiženu kvadraturu i pruža izuzetan prostor za opuštanje i uživanje na otvorenom. Stan je odmah useljiv, uknjižen....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 375.950 €, 136,00 m2 cca 2760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Grbavica, ulica Danila Kiša. Luksuzan, uknjižen, kompletno namešten četvorosoban stan na jednoj od najtraženijih lokacija za stanovanje. Neposredna blizina Bulevara oslobođenja, škole, vrtića, Futoške pijace, centra grada Ovaj veoma lep i svetao stambeni prostor čine....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Rakovica, 580.000 €, 138,00 m2 cca 4200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Lux stan na III nivoa, petosoban po strukturi, na II/II, pored centralnog grejanja ima i podno grejanje, pomoću pametne tehnologije upravlja se svim električnim uređajima. Prostorije: hodnik, dnevni boravak, trpezarija, kuhinja, tri spavaće sobe, dva kupatila. Stan ima predivnu terasu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 280.000 €, 143,00 m2 cca 1960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Zemun, Centar, Glavna, 142,54m2 . 142.54m2, 4.0, 2/2, EG, interfon, lux. Dokumentacija: uknjižen. Stanje: lux. Komforan četvorosoban stan na drugom spratu zgrade u centru Zemuna. Zgrada je pod zaštitom države....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 280.000 €, 143,00 m2 cca 1960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 7025, II/II, dupleks, klima, salonski, telefon, uknjižen, renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, stambena zgrada. Odličan namešten stan, koji se bez sumnje može nazvati idealnim mestom za život bez stresa. Četvorosoban opremljen lux stan u najstrožijem....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 570.000 €, 146,00 m2 cca 3900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Luksuzno i moderno opremljen četvorosoban stan na izuzetnoj lokaciji na Dedinju, na I/II. Dosta svetao sa dobrim rasporedom prostorija. Sastoji se od: hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom, kuhinje, tri spavaće sobe, dva kupatila, toaleta i 3 balkona. Zgrada održavana sa svega 6 stanova.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 489.000 €, 149,00 m2 cca 3280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzna kompletno opremljena nekretnina u mini vili modernog stanovanja, sa sopstvenom garažom i dva dodatna parking mesta. Ulica mirna na fantastičnoj lokaciji+++Agencijska oznaka stana 1057597, Novi Sad, Sajam, 149 m2, petosoban, prvi sprat. Opremljena luksuznim nameštajem petosobna....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 522.200 €, 150,00 m2 cca 3480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Penthouse u srcu grada, smešten na poslednjem spratu moderne zgrade sa liftom koji vodi direktno u stan, predstavlja spoj vrhunskog komfora, savremenog dizajna i osećaja potpune slobode. Prostranih 150 kvadrata unutrašnjeg prostora, sa dodatnih 15 m² terase, osmišljen je kao životni....

 
 
 
  Stan, BRESTOVIK, 230.000 €, 150,00 m2 cca 1530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.11.2022.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 31316, 12a, prizemna, struja, bazen, kanalizacija, klima, telefon, terasa, uknjižen, garaza, cela. Plac je u privatnom vlasnistvu uknjizen 1/1, placeno gradsko gradjevinsko. Sprovedena gradska voda i sat, struja i strujno merilo. Lux objekat gradjen po dozvoli do 150m2.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram, 650.000 €, 152,00 m2 cca 4280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo luksuzni penthaus stan, koji se nalazi na jednoj od najtraženijih lokacija u Beogradu. Stan nudi savršen spoj moderne arhitekture, vrhunskog kvaliteta i udobnosti. Stan se nalazi na 5.spratu zgrade novije gradnje i sastoji se od prostrane dnevne sobe sa velikim staklenim....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Senjak, 693.000 €, 154,00 m2 cca 4500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 121474, IV/IV, klima, lift, terasa, uknjižen, parking, stambena zgrada. Prodajemo stan u Lux zgradi, na odličnoj i mirnoj lokaciji . Stan se nalazi u potkrovlju zgrade. Sastoji se od master spavaće sobe, još dve spavaće sobe, velikog dnevnog boravka i kuhinje. Dva kupatila....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lion, 399.000 €, 154,00 m2 cca 2590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi top,lux,uknjizen stan na atraktivnoj gradskoj lokaciji,retko u ponudi. Petosoban stan funkcionalan i uredjen od kvalitetnih materijala. Organizacija prostora pruza odlicne uslove stanovanja a moze se koristiti za razne namene poslovnog prostora. Visina plafona 2.80m. Mogucnost....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Đeram Pijaca, 365.000 €, 157,00 m2 cca 2330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Zvezdara, Đeram, Đevđelijska, 157m2 -------------------------------------------------- 157m2, 5.0, 5/6, CG, lift, terasa, lođa, interfon, telefon, nov, uknjižen. Luksuzan penthouse u mirnoj ulici, blizina Bulevara kralja Aleksandra. Nov, nekorišćen stan u kvalitetnoj zgradi, dva nivoa.....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Voždovac, 399.000 €, 160,00 m2 cca 2490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se savremeno opremljen i moderno namešten poslovni prostor na Voždovcu, u blizini Darvinove pošte. Prostor je dvoetažni, ukupno merene kvadrature od 176 m2 (uknjižen na 160 m2). Luksuzno i moderno opremljen: optički internet, video nadzor, u svim kancelarijama postavljene....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 320.000 €, 160,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 58196, I/II, dupleks, klima, telefon, terasa, uknjižen. Lux stan 140+20, svetao , prostran sa kaminom, kuhinja sa ugradnim elementima. Velika kuhinja sa trpezarijom gde I'ma izlaz na veliku teradu, veliki kupatilo sa tus I kadom I tri spavace sobe. EG, uknjizeno 1/1,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 350.000 €, 160,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 115673, II/, telefon, terasa, uknjižen, parking. Prodaje se LUX PENTHAUS, 160m2, na TELEPU u urbanoj vili. 2 kupatila, 2 terase. Stan se nalazi na drugom spratu, na dva nivoa je I nema kosine. Idealan za velike porodice ili za firmu kao kancelarijski prostor. Stan se....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 700.000 €, 160,00 m2 cca 4380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ovaj prelep stan nalazi se na Vračaru.Prostire se od Krunske ulice do Bulevara kralja Aleksandra u neposrednoj blizini hotela Metropol. Odličnog rasporeda sa odvojenim spavaćim blokom.Čine ga hodnik,toalet,kuhinja iz koje se izlazi na terasu koja gleda na baštu,trpezarija izuzetno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Resnik, 179.000 €, 161,00 m2 cca 1110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Uknjižen, petosoban stan na 2/3 spratu porodične stambene zgrade, u mirnom delu Resnika, u neposrednoj blizini okretnice autobuske linije 47 i glavne železničke stanice Resnik. Ukupna površina stana je 161 m2, vrlo funkcionalno je koncipiran, sa odličnim rasporedom prostorija, sastoji....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 400.000 €, 166,00 m2 cca 2410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

U mirnom delu Voždovca, u jednoj od najlepših ulica, prodajemo luksuzni, dizajnerski uređen penthouse sa fantastičnim pogledom na grad. Stan se nalazi na 3 spratu, novije zgrade sa malim brojem stanova. Ukoliko sta ljubitelj autentičnog stana čije je uređenje potpisao renomirani arhitekta,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 70a, 470.000 €, 167,00 m2 cca 2810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju lux četvorosoban stan na najvišem spratu uredne i lepo održavane zgrade sa dva lifta (penthaus). Stan je uknjižen na 115m², a ostatak kvadrature (do 167m²) čini terasa koja se zajednički koristi. Sastoji se od velike dnevne sobe i tri spavaće sobe, dva mokra čvora, kuhinje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Rakovica, 580.000 €, 168,00 m2 cca 3450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Optimist nekretnine Vam nude luksuzan, blistav penthouse na tri nivoa .Stan ima 138m2+100m2 terasa. Smešten u srcu šume u Košutnjaku, renoviran u januaru 2024. godine, u perfektnoj zgradi u nizu, sa tri ulaza. Ukupna površina koja pripada stanu je 270m² od čega je uknjiženih 138 m²,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 549.000 €, 172,00 m2 cca 3190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se dupleks stan od 172 m2, smešten na četvrtom spratu moderne zgrade sa liftom, u jednoj od najtraženijih lokacija u Beogradu. Stan se nalazi se u mirnom, ali odlično povezanom delu grada, sa brzom dostupnošću škola, vrtića, prodavnica i javnog prevoza što ga čini savršenim....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 253-294 (od ukupno 326)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8> >>