• GoHome Professional
oglasi.rs luksuzan što manji opremljen - GoHome tražilica za nekretnine - pretraga oglasnika
  • oglasi.rs luksuzan što manji opremljen - GoHome tražilica za nekretnine - pretraga oglasnika
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs luksuzan što manji opremljen

  • Za upit "oglasi.rs luksuzan što manji opremljen" pronađeno 1 141 nekretnina - prosečna cena 2.392 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 80 m2
    • 90 m2
  •  Po ceni
    • do 200000 eura
    • do 250000 eura (prosečna cena)
    • do 300000 eura
    • do 2500 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 345 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 61.600 €, 77,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Admirala Vukovica, Autokomanda, 77 m2, po strukturi 2.5 soban stan, sa otvorenom i zatvorenom tersaom, II sprat, trostrano orijentisan. Miran kraj i odlicno odrzavan ulaz.Prostorije : predsoblje,dnevna soba,kuhinja sa trpezarijom, dva kupatila (standardno i tehnicko), dve spavace....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 269.640 €, 77,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Grbavica - Luksuzan vid stanovanja na lepoj i urbanoj lokaciji. Urbana vila sa manjim brojem stanova garantuje mir i privatnost, kao i kvalitet života na visokom nivou. Stanje opremljen klima uređajem, aluminijumskom spoljašnjom i unutrašnjom stolarijom od medijapana. Podne....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 77.000 €, 77,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Admirala Vukovića, Voždovac, Autokomanda 77 m2, po strukturi 2.5 soban, sa otvorenom i zatvorenom terasom, II sprat , trostrano orijentisan, mirna ulica , sagradjen 2005-6. Dva mokra čvora. Grejanje je etazno, na struju. Ima svoj zaseban kotao u kotlarnici. Nema liift, II od IV. Prozori....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Senjak, 355.000 €, 78,00 m2 cca 4550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo potpuno nov, moderno namešten trosoban stan smešten u ekskluzivnoj rezidencijalnoj zoni naselja Senjak, u modernoj vili sa bazenom. Stan se nalazi na prvom spratu vile i pruža izuzetan osećaj privatnosti i komfora. Enterijer je pažljivo osmišljen i odlikuje se besprekornom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 159.650 €, 78,00 m2 cca 2050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Nov, luksuzno opremljen savršen porodičan stan od 78m2 ! Nalazi se na prvom spratu zgrade u ulazu sa samo 4 stambene jedinice što pruža veći komfor. Nekretnina odličnog raspored sa velikim dnevnim boravkom i tri lepe svetle spavaće sobe. Prodaje se kompletno namešten opremljen novim....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 670 €, 78,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se luksuzno opremljen dvoiposoban stan u kompleksu Planet Residece, u ulici Blagoja Parovića u modernoj zgradi sa 3 lifta, površine 78m2 sa centralnim grejanjem i multi split klima sa tri unutrašnje jedinice. Stan se sastoji iz hodnika koji vodi do svih prostorija, komforne....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 246.170 €, 78,00 m2 cca 3160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam fantastičan porodičan stan u novogradnji na Podbari. Troiposoban stan od 78m2 modernog koncepta-dvostrano orijentisan. Komforan dnevni boravak sa ugradnom kuhinjom (po meri) i trpezarijom- izlaz na ulično orijentisan balkon, iz hodnika u tri spavaće sobe od kojih....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 61, 233.000 €, 78,00 m2 cca 2990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se kompletno renoviran stan, u urednoj zgradi stare gradnje sa tri lifta. Veoma svetao i sunčan,odličnog rasporeda sa prelepom terasom sa za uživanje.Orjentisan je jugo-zapadno,sa centralnim grejanjem,klimom,najboljom šestokomornom stolarijom sa komarnicima i sigurnosnim vratima.Stan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 253.895 €, 78,00 m2 cca 3260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaja Stanova u Novoj Zgradi u Zemunu Luksuzni Stanovi u Srcu Zemuna - Vaš Novi Dom Čeka na Vas! Tražite savršen dom na prestižnoj lokaciji? Naša nova stambena zgrada u Zemunu nudi luksuzne stanove koji kombinuju modernu arhitekturu, vrhunski kvalitet gradnje i idealnu lokaciju.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 159.650 €, 78,00 m2 cca 2050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzno opremljen, idealan za porodicu i sa ukupnom površinom od 78m2, nalazi se na prvom spratu zgrade koja ima samo 4 stambene jedinice, što obezbeđuje dodatnu privatnost i komfor. Raspored stana je odličan, sa prostranim dnevnim boravkom i tri svetle spavaće sobe, što je idealno....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 1.400 €, 78,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Trosoban lux stan sa prostranom terasom na Vračaru. Nov stan na Vračaru za izdavanje na duži vremenski period. Lux opremljen. Spavaći blok orijentisan ka mirnoj delu ulice. Parking mesto u garaži zgrade. Za sve dodatne informacije kontaktirati: Telefon/Viber/Whats App +381(0) 63 82....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 253.700 €, 78,00 m2 cca 3250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 132.600 €, 78,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

2.5, 78m2 (terasa 6m2), CG, 2/9, tri lifta, garažno mesto. Uknjižen na 77m2 Fantastičan, luksuzan polunamešten dvoiposoban stan u zgradi Quartet 4 (Beograd na vodi), površine 78m2, sa pogledom na grad. Zgrada je udaljena samo nekoliko minuta hoda od obale Save i Savske promenade,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 147.290 €, 78,00 m2 cca 1890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 179.400 €, 78,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju luksuzan dvoiposoban stan u novogradnji u centru grada. Površina stana je 78m2 i nalazi se na I spratu u zgradi P+8 sa liftom. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatila i terase. Grejanje u stanu je etažno i u stanu će biti....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 61, 233.000 €, 78,00 m2 cca 2990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se kompletno renoviran 2.5 stan u održavanoj zgradi sa internetom i video nadzorom. Stan je jako lepe strukture, zapadno orjentisan i vrlo svetao. Renoviran je 2023. godine i pritom je zamenjena kompletna vodovodna i elektro izolacija, tabla sa osiguračima, celokupna spoljna....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 900 €, 78,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se lux stan – Crveni krst / Vračar – Tome Maksimovića Luksuzno opremljen stan u mirnoj ulici bez saobraćajne buke. Po potrebi se može delimično isprazniti i prilagoditi zakupcu. Ispred zgrade je parking namenjen stanarima – uvek ima mesta. Lokacija: Blizina vrtića, osnovne....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Trg, 275.400 €, 79,00 m2 cca 3490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 108893, V/VI, klima, telefon, terasa, uknjižen, nov luks, ulaz prosečan, fasada prosečna, parking, ostava, deljiv, stambena zgrada. CENS JE FIKSNA I VAŽI DO KRAJA JULA!!Bez lifta .Luksuzno opremljen stan na dva nivo .STAN SE PRODAJE SA NAMEŠTAJEM SVE PODPUNO NOVO. UKNJŽEN....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 1.300 €, 79,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U neposrednoj blizini Hrama, nalazi se luksuzno opremljen stan od 79m2 od kojih je 10m2 terasa koji odiše elegancijom i pažljivo biranim detaljima. Enterijer je osmišljen s posebnom pažnjom na estetiku i funkcionalnost, uz toplinu doma koju dodatno naglašava kamin u dnevnom boravku.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 301.200 €, 79,00 m2 cca 3810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se luksuzan stan sa sopsvenim dvorištem od 3 ara u srcu Zemuna po ceni od 301200 sa uračunatim PDV(10%). Otkrijte svoj dom iz snova u šarmantnom centru Zemuna! Ovaj izvrstan luksuzni stan u izgradnji na visokom prizemlju i nudi neuporediv spoj modernog komfora i bezvremenske....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Trg, 272.700 €, 80,00 m2 cca 3410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Centar Beograd prodaja stana. Kompletno lux sredjen stan u dobroj zgradi. Za lift je obezbedjen investitor i trenutno se pribavlja dokumentacija potrebna za lift. Parking u dvorištu zgrade. Stan je na dva nivoa, (četvrti i peti sprat). Stan je izuzetno svetao. Kompletno opremljen.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Voždovac, 1.500 €, 80,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se trosoban stan u prestižnom kompleksu Kapije Voždovca, na višem spratu moderne zgrade sa liftom i obezbeđenjem 24/7. Ovaj luksuzni stan nudi savršen spoj komfora, funkcionalnosti i sigurnosti, sa odličnom povezanošću sa ostatkom grada. Struktura stana: Prostrana dnevna soba....

 
 
 
  Stan, STARA PAZOVA, 113.000 €, 80,00 m2 cca 1410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Dobro došli u novogradnju, savršeno usklađenu sa savremenim standardima i potrebama savremenih stanara! Ovi predivni stanovi nude ne samo funkcionalnost, već i izuzetnu udobnost i stil, pružajući idealno okruženje za vaš novi dom. Naša novogradnja se nalazi u Novoj Pazovi, predivnom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 350.000 €, 80,00 m2 cca 4380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je svetao, dvostrano orijentisan i funkcionalan trosoban stan tik do Beogradskog dramskog pozorišta i korak od Bulevara kralja Aleksandra. Nalazi se u novijoj, urednoj zgradi iz 2010. godine. Prostorije u stanu: ulazni hodnik, savršeno organizovana kuhinja, dnevni boravak....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U neposrednoj blizini Beogradskog dramskog pozorišta kao i popularne ulice Bulevar kralja Aleksandra, nalazi se ovaj trosoban stan. Smešten je u novijoj zgradi iz 2010. godine, uredne i održavane. Infrastruktura je kompletna, u neposrednoj blizini su svi sadržaji kako za mlađe, tako....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 950 €, 80,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se Lux opremljen stan površine 80m2 na drugom spratu u novogradnji, u širem centru grada, u blizini Doma zdravlja i Delta planeta. Sastoji se od ulaznog hodnika, prostrane dnevne sobe, kuhinje, trpezarije, dve spavaće sobe, kupatila, toaleta i dve prostrane terase. Grejanje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 132.000 €, 80,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 92201, III/V, lift, terasa, nov luks, novogradnja, garaza. U ponudi za izdavanje je moderan i luksuzan stan u novogradnji, potpuno opremljen i namešten. U neposrednoj blizini zgrade su marketi, apoteke, restorani, kafići i ostali komercijalni sadržaji koji život u gradu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Cerak, 171.800 €, 80,00 m2 cca 2150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

KOMFORAN TROSOBAN STAN SA DVE TERASE! Cena: 171800€ Kontakt: +381668091211 Lokacija: Čukarica, Cerak Površina: 80.48m2 Struktura: trosoban stan u čiju strukturu ulazi: - predsoblje - kuhinja - dnevni boravak+ trpezarija - kupatilo - dve spavaće sobe - dve terase Ovaj prelep trosoban....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 355.000 €, 80,00 m2 cca 4440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 115840, V/V, klima, lift, terasa(2), uknjižen, garaza, stambena zgrada. Raskošan, dvostrano orijentisan 3.0 stan, modernog enterijera, sa predivnom terasom (9m2) i panoramom na grad, prodaje se kompletno namešten. Smešten je na 5. spratu novijeg stambenog objekta visokog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 128.000 €, 80,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencija za nekretnine MAXIS GROUP DOO Beograd BROJ U REGISTRU POSREDNIKA 1850 Luksuzan stan za izdavanje , Belgrade Waterfront U prilici smo da vam predstavimo prostran i luksuzno opremljen stan u jednoj od najprestižnijih zgrada Belgrade Waterfront-a . 🏡 Osnovne informacije: •....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kalenić Pijaca, 80.000 €, 80,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

🌟 Izdaje se luksuzno renoviran i kompletno opremljen stan – Vračar, Mileševska ulica (kod Kalenić pijace) Na jednoj od najpoželjnijih lokacija u Beogradu, u neposrednoj blizini Kalenić pijace, izdaje se prostran i svetao stan u Mileševskoj ulici. Stan je potpuno renoviran, moderno....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 1.200 €, 80,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

zdaje se komforan i moderno namešten trosoban stan u prestižnom naselju Belvil – jednom od najtraženijih delova Novog Beograda. Stan se nalazi u savremenoj zgradi, a sve u stanu je potpuno novo i pažljivo birano kako bi pružilo maksimalan komfor, funkcionalnost i estetiku. Raspored....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo dvostrano orijentisan 3.0 stan. U neposrednoj blizini Beogradskog dramskog pozorišta. Zgrada je iz 2010. godine, uredna i održavana. Infrastruktura je kompletna, u neposrednoj blizini su svi sadržaji kako za mlađe, tako i za starije sugrađane. Stan je....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 175.100 €, 81,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Stan na Novom Naselju površine 81m², potpuno renoviran i dobro uređen, savršen je izbor za one koji žele luksuz i udobnost. Prostor se sastoji od prostranog dnevnog boravka sa modernim nameštajem, kuhinje opremljene najnovijim uređajima, te dve spavaće sobe koje pružaju privatnost....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se potpuno renoviran , i luksuzno delimično opremljen, trosoban stan od 81m2.Poseduje dnevnu sobu sa kuhinjom ,dve spavaće sobe, dva kupatila, hodnik i veliku terasu.Stan se nalazi na odličnoj lokaciji punoj zelenila i u blizini svih neophodnih sadržaja za život.Kontakt 0601313137....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 165.500 €, 81,00 m2 cca 2040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

LUX novogradnja na Bulevaru Nemanjica u neposrednoj blizini Delta city i paka Sv. Save kao i reke Nisave Stan dupleks, trosobne strukture na 6. spratu povrsine 65m2 sa terasom u prvoj etazi iz dnevnog boravka i balkonom na drugoj etazi od 16m2 tipa penthaus koji se racuna sa umanjenom....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Vračar, 1.400 €, 81,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzan stan za izdavanje na Vračaru – Hram Svetog Save Izdaje se moderno opremljen, luksuzan stan u neposrednoj blizini Hrama Svetog Save. Stan je dvostrano orijentisan, sa dva balkona, dve spavaće sobe, prostranim dnevnim boravkom i trpezarijom, uz kuhinju odvojenu pultom. Kupatilo....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 450.000 €, 81,00 m2 cca 5560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

SPEKTAKULARAN STAN - BW SKALA! Cena: 450000€ Kontakt: +381668091211 Lokacija: Savski Venac, BW Površina: 81,22m2 Struktura: Trosoban stan u čiju strukturu ulaze: - hodnik - dnevni boravak - trpezarija - kuhinja - dve spavaće sobe - dva kupatila - vešernica - ostava - terasa OPIS:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 68, 379.000 €, 82,00 m2 cca 4620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

🏢 Maxis Group doo Beograd – Reg. broj 1850 📑 AKCIJA: Agencijska provizija: 1,5% od ugovorene kupoprodajne cene. NA PRODAJU – Nov, luksuzno namešten stan, Blok 68 – Novi Beograd 🔑 Ekskluzivna ponuda – luksuz, udobnost i savršena lokacija u jednoj nekretnini! 📍 Lokacija: Novi Beograd,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 147.600 €, 82,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo prelep, luksuzno opremljen stan u neposrednoj blizini obale Save, parkova, restorana, najvećeg TC Galerija, šetališta Stan je opremljen posebnom pažnjom uz pomoć arhitekte gde se vodilo računa o odabiru nameštaja i materijala. Izuzetno prijatan,svetao i miran. Čine ga....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 68, 106.600 €, 82,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

💸 Na izdavanje: 1.300 € mesečno + depozit 📑 Ugovor minimum 12 meseci 💼 Na prodaju: 379.000 € 📑 AKCIJA: Agencijska provizija: 1,5% od ugovorene kupoprodajne cene. 🏢 Maxis Group doo Beograd – Reg. broj 1850 🟨 Stan idealan i za porodice i za diplomate, kao i za investitore koji....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 379.000 €, 82,00 m2 cca 4620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lux stan u prestižnom kompleksu Lastavica nudi jedinstvenu kombinaciju luksuza, sigurnosti i prirodne lepote. Smešten u blizini reke, ovaj stan pruža miran i opuštajući ambijent, idealan za sve koji žele uživati u prirodi, a opet biti u neposrednoj blizini urbanog života. Zgrada je....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 505-546 (od ukupno 585)

<< <5 6 7 8 9 10 11 12 13 14> >>