• GoHome Professional
oglasi.rs luksuzan što jeftiniji - GoHome - pretražite portal za nekretnine sa gohome
  • oglasi.rs luksuzan što jeftiniji - GoHome - pretražite portal za nekretnine sa gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs luksuzan što jeftiniji

  • Za upit "oglasi.rs luksuzan što jeftiniji" pronađeno 3 168 nekretnina - prosečna cena 2.463 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 80 m2
    • 100 m2
  •  Po ceni
    • do 230000 eura
    • do 290000 eura (prosečna cena)
    • do 340000 eura
    • do 2900 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 506 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Kuća, BEOGRAD, Dedinje, 4.200 €, 350,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzna kuća na Dedinju kod Belog Dvora, garaza. Odmah useljiva kuća. Za sve dodatne informacije kontaktirati Elite tim: Telefon, Whats App, Viber , +381(0) 60 668 9686 , +381(0) 63 82 11 760 , Agencijska provizija u skladu sa uslovima poslovanja. Beli Dvor, Više spratova, Novogradnja,....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Savski Venac, 5.900 €, 293,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se luksuzno renoviran poslovni prostor na Savskom Vencu, u jednoj od najlepših zgrada u Beogradu, iz 1934. godine, nagrađenoj za arhitekturu, sa autentičnom fasadom i restauriranim detaljima. Prostor se nalazi na odličnoj lokaciji u centru Beograda, ali izdvojen od gradske....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 16.960 €, 32,00 m2 cca 530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U samom srcu Zemuna, na korak od Gospodske ulice i svega minut hoda od šetališta pored Zemunskog keja, nalazi se luksuzna garsonjera koja nudi spoj elegancije i savršene lokacije. Stan je potpuno renoviran i uređen najkvalitetnijim materijalima, pružajući osećaj sofisticiranog komfora....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 18.000 €, 30,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se prelepa luksuzna garsonjera - STUDIO na Vračaru u predivnom delu, ulica Banjska. Garsonjera je prostrana, lepo organizovana, poseduje i krevet i garnituru sa televizorom, klima uredjajem, lepom kuhinjom, hodnikom i kupatilom. U cenu je uračunato i gorišćenje sopstvenog garažnog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 18.000 €, 30,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzno opremljen stan u najatraktivnijem delu grada. Na samom početku Skadarlije. Stan je okrenut ka dvorištu, tako da nema buke sa glavnih ulica. Par minuta od samog centra. Stan poseduje sve potrebne elemente za udoban život. Koncept stana je open space. Savremena kuhinja sa svim....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 18.000 €, 36,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzan jednoiposoban stan na Bulevaru Evrope – komfor i stil na odličnoj lokaciji Izdaje se moderno i luksuzno opremljen jednoiposoban stan, smešten na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu – na Bulevaru Evrope. Stan se nalazi u kvalitetnoj novijoj zgradi, ima optimalan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 18.880 €, 32,00 m2 cca 590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo LUX stan 32 kvadrata u novogradnji na atraktivnoj lokaciji - Zvezdara - Dimitrija Tucovica. Odlicna konekcija gratskog prevoza odmah preko puta zgrade ( Autobus 77 i 79 ) (Ttolejbus 28 i 40 ) U Blizini zgrade nalaze se samoposluge Maxi, Idea, Aroma 1-2 minuta hoda,Mesara....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 20.000 €, 40,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se luksuzan i veoma prostran dvosoban stan na Grbavici u veoma poznatoj ulici. Stan se sastoji iz prostrane dnevne sobe (garnitura se razvlači u krevet), kupatila, moderne kuhinje sa trpezarijom (odvojena kuhinja), odvojene spavaće sobe i lepog hodnika. Stan je dizajnerski....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 20.000 €, 40,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se lux opremljen neuseljavan jednoiposoban stan na Bulevaru Nemanjića u novoj stambeno/poslovnoj zgradi. Stan je ukupne površine 40m2 nalazi se na VI spratu stambene zgrade sa dva lifta. Stan se sastoji od hodnika, jedne spavaće sobe, kupatila, kuhinje, trpezarije, dnevnog....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 20.000 €, 40,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 97073, VPR/, klima, terasa, nov luks, ulaz dobar, novogradnja, parking. Mokri čvor, telefon, klima, jedan ulaz, novogradnja, ulično orijentisan, dvorišno orijentisan, nova fasada, funkcionalan, mermerni ulaz. Izdaje se stan na 5 min od centra lux opremljen sa belom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 20.500 €, 41,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

062518545 Izdajemo Jednoiposoban lux novo namešten stan u novogradnji na Salajci,blizina Centra, Ž.Stanice,odmah useljiv,kućni ljubimci nisu dozvoljeni. Stan se izdaje na duzi period, za više info pozovite agenta. Bombyx Reg 217 Potreban depozit, Terasa, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 21.000 €, 42,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se luksuzan i veoma prostran dvosoban stan na Grbavici u veoma poznatoj ulici. Stan se sastoji iz prostrane dnevne sobe (garnitura se razvlači u krevet), kupatila, moderne kuhinje sa trpezarijom, odvojene spavaće sobe i lepog hodnika. Stan je dizajnerski namešten, opremljen....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 21.000 €, 35,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 122695, I/IV, klima, lift, terasa, nov luks, novogradnja, fasada nova. Prvo izdavanje! U ponudi je potpuno nov, luksuzno opremljen jednosoban stan modernog enterijera u mirnom delu Vračara. Stan poseduje kuhinju sa ostrvom, ugradne elemente, veliki plakar do plafona,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Đeram Pijaca, 21.000 €, 35,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Šabačka, malo iznad Đeram pijace, lux namesten stan od 35,5m2, sastoji se od dnevne sobe sa trpezarijom, odvojena spavaca soba i kupatilo, zgrada je useljena pre godinu dana, sve u stanu je novo, ugaona, francuski lezaj, bela tehnika,plakari, masina za pranje i susenje, inverter klima....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 21.450 €, 39,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 9105621. Izdaje se luksuzno opremljena garsonjera na trećem spratu zgrade sa liftom nadomak Futoške pijace. U cenu zakupnine su uključeni internet i kablovska. Stan je useljiv odmah. Potreban depozit u visini mesečne zakupnine.Agencijska provizija iznosi 50% od vrednosti....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 21.600 €, 36,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Niska ul, 1 soban, 36m2, CG, lift, 1/5, parking, interfon, klima, video nadzor, garaza po dogovoru. Izuzetan stan, lux u srcu Vračara u Niskoj ulici, kompletno/moderno renoviran, opremljen novim namestajem i tehnikom. Nalazi se u mirnoj ulici za stanovanje, orijentisan ka ulici, svetao....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 22.000 €, 40,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajem lux namešten stan, potpuno opremljen sa parking mestom u dvorištu zgrade. Stan je mirno orijentisan, na drugom spratu. Dostupan je od 01.08. Potreban depozit, Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 22.000 €, 40,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

📢 Izdaje se luksuzno opremljen stan-Grbavica, Lasla Gala ✨ Karakteristike stana: 🛋️ 40m2, jednoiposoban, potpuno namešten i opremljen za udoban boravak 🅿️ Obeleženo parking mesto u dvorištu zgrade 🏞️ Mirna orijentacija, idealna za opuštanje 🏢 Nalazi se na drugom spratu Pet friendly....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 22.000 €, 40,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se lux opremljen stan na Grbavici,jednoiposoban 40m2.Pet-friendly.STAN POSEDUJE SVOJE PARKING MESTO u dvoristu zgrade.Cena 550e+depozit+agencijska provizija. Tel:0646685341 Snežana Reg.br.posr.1856 SNEŽANA TRIO NEKRETNINE Potreban depozit, Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 22.500 €, 45,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

TELEP, 45m2, JEDNOIPOSOBAN Izdaje se LUX stan, I sprat, lift, kablovska, interfon, sigurnosna kamera. Nov nameštaj, nova bela tehnika, na duži vremenski period, ozbiljnim zakupcima. Stan ima: dnevni boravak, LCD TV, kuhinja: ugradni frizider, sudomašina. U kupatilu nova veš mašina.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 22.500 €, 45,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajem lux stan u novoj urbanoj vili, nalazi se na II spratu bez lifta fenomenalne vile na Telepu.Useljiv 05.05.2025.Cena je 500€.Pozovite 069788803 .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Trošarina, 22.750 €, 35,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo izuzetan stan nadomak Trošarine, opština Voždovac. Stan je novije gradnje sa liftom i površine 35m2. Nalazi se u prizemlju stambene zgrade novije gradnje sa liftom. Po strukturi je jednoiposoban. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 23.000 €, 46,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzno opremljen stan sa pogledom na tvrdjavu u samom centru Novog Sada. Opremljen je sa svom belom tehnikom, hidromasazna kada, aparat za kafu, usisivac, mikrotalasna, masina za pranje i susenje vesa, masina za pranje sudova, frizider sa zamrzivacem, unutrasnje i spoljasnje roletne,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 24.000 €, 30,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prelep stan od 30m2 sa malom odvojenom sobom, savršen je za sve koji traže komfor u urbanom delu grada. Smešten je na odličnoj lokaciji u ulici Cara Dušana, što omogućava brz pristup svim ključnim sadržajima i prevoznoj infrastrukturi. Stan je luksuzno opremljen, rađena je izolacija,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 24.000 €, 40,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Fantastična prilika. Izdaje se luksuzan jednoiposoban stan na Salajci. Veoma dobra lokacija. Blizu svih bitnih sadržaja. Povezanost sa drugim delovima grada je izuzetna. Zgradu je gradio jedan od najkvalitetnijih investitora u gradu, tako da su vam komfor i luksuz zagarantovani. Orijentacija....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 24.000 €, 40,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lux namešten i renoviran dvosoban stan, tiha oaza i osećaj udobnosti u centru Zemuna. Ulazni deo, dnevna soba, veliko kupatilo i spavaća soba. Grejanje je na inverter klimu i norveške radijatore. Neposredna blizina svih sadržaja potrebnih za život. Izuzetna lokacija i odlična povezanost....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 24.600 €, 41,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 119618, IV/V, klima, lift, terasa, nov luks, novogradnja, stambena zgrada. Izdaje se luksuzan jednoiposoban stan – u blizini centra grada, Valentina Vodnika Izuzetna lokacija između Bulevara oslobođenja i Socijalnog O lokaciji i zgradi: Novoizgrađena zgrada, lift, interfon,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 24.640 €, 44,00 m2 cca 560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se luksuzno opremljen stan - 44 m² + garažno mesto ◦ Lokacija: Radoja Domanovića 42,Salajka,Novi Sad Sprat: 1 Opis stana: • Nov, moderan stan sa luksuznom opremom. • Površina: 44 m² • Garažno mesto: 13 m² u sigurnoj garaži zgrade • Kuhinja: kompletno opremljena od medijapana,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 24.750 €, 33,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se lux studio-apartman sa terasom sa koje se pruža predivan pogled. Stan se nalazi u Beogradu na vodi, u zgradi Metropolitan, na samom početku glavnog bulevara. Stan poseduje dnevnu sobu sa kuhinjom i trpezarijom, kupatilo i terasu. U potpunosti je moderno opremljen, od korisnih....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 24.750 €, 45,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 116518, III/, klima, lift, terasa, parking. Izdaje se luksuzno namešten jednoiposoban stan u Kisačkoj ulici, 5 minuta od centra grada. Odmah je useljiv, nije pet friendly. Postoji mogućnost parkiranja u dvorištu zgrade kao i mogućnost iznajmljivanja privatnog parking....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 25.000 €, 50,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se duplex stan kompletno namešten, renoviran u kvalitetnoj zgradi sa parking mestom u dvorištu zgrade. LUX namešten stan za kvalitetan život na idealnoj lokaciji u blizini prodavnica, restorana, kafića, linija gradskog prevoza. Stan se izdaje za poslovne ljude, zaposlene, par,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 25.200 €, 42,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 9106927.Luksuzno opremljen jednoiposoban stan (42m) na prvom spratu zgrade sa liftom, na korak od pešačke zone, katedrale u strogom centru grada. Useljivo od 01.10.2024.godine. Potreban depozit u visini jedne mesečne zakupnine. Agencijska provizija iznosi 50%....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 25.200 €, 42,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se fantastičan dvosoban stan u novogradnji na odličnoj lokaciji.Bulevar Evrope, blizina svih bitnih gradskih sadržaja. Stan je dovosban, luksuzno opremljen kao što se na slikama može videti, nalazi se u veoma kvalitetnoj zgradi završenoj pre nekoliko godina. Grejanje je na....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Bulevar Kralja Aleksandra, 25.370 €, 43,00 m2 cca 590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 99807, IV/VII. Na Bulevaru kralja Aleksanda, LUX, nov, moderan, namešten, 43m2, dvosoban stan. Struktura stana: dnevna soba, spavaća soba, kuhinja, kupatilo, predsoblje i terasa. Nov nameštaj i kompletna bela tehnika. Pet friendly! Kvalitet gradnje po najvišim standardima,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 25.600 €, 32,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

BW Aurora sa pogledom na park. Luksuzno opremljen studio koji se nalazi na 7.spratu, u sklopu kojeg je I garazno mesto.Velika terasa sa pogledom na park. Studio sadrzi kuhinju radjenu po meri visokog kvaliteta, belu tehniku, ugradni ormar. Zgrada poseduje recepciju i video nadzor.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 25.800 €, 43,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo nov, lux, stan, kompletno opremljen novim nameštajem i belom tehnikom, u novoj zgradi sa liftom. Zgrada poseduje recepciju, obezbeđenje, slobodan parking ispred i iza zgrade. Prostorije: predsoblje, dnevno-trpezarijsko-kuhinjski deo, spavaća soba, kupatilo, terasa. Stan je....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 25.900 €, 37,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se namešten lux stan u novogradnji na drugom spratu zgrade sa liftom u ulici Braće Radovanović, Kapije Vračara. Stan je okrenut ka dvorištu i ima odličan pogled, sastoji se od dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila. Stan se izdaje namešten, ali po dogovoru....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 26.000 €, 52,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se lux potpuno renoviran , dvosoban stan od 52m2, na samom početku Grbavice, ulica Miše Dimitrijevića, na 1.spratu.Stan je dvorišno pozicioniran(znači tiho i bez saobraćajne gužve), ogružen zelenilom. Sastoji se od dve prostrane svetle sobe, opremljene novim nameštajem, roletne....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 26.600 €, 38,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam luksuzan stan na odličnoj lokaciji u mirnom okruženju, a opet nadomak svih infrastrukturnih objekata potrebnih za život. U stanu je moguć odabir nameeštaja po želji u dnevnoj sobi. Stan je opremljen modernom tehnologijom. Odmah useljiv. PROSTORIJE: kuhinja, dnevni....

 
 
 
  Plac, Novi Slankamen, 26.680 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

PLAC U NOVOM SLANKAMENU – 13 ARI, DOZVOLJENA GRADNJA Na prodaju plac površine 13 arI u Novom Slankamenu, udaljen samo 100 metara od glavnog puta. Nalazi se u zoni kuća za odmor, a dozvoljena je gradnja do 10% površine placa, što omogućava različite privatne i poslovne projekte. Mogućnosti....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 27.000 €, 45,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 27.500 €, 50,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na idealnoj lokaciji porodičan stan, lux, kompletno namešten. Mirno okruženje, blizina svih sadražaja neophodnih za svakodnevne aktivnosti. Sastoji se od dnevog boravka, kuhinje sa tpezarijom, dve spavaće sobe, kupatila i terase. Parking je obezbeđen. Agencijska provizija iznosi 50%....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 295-336 (od ukupno 711)

<< <4 5 6 7 8 9 10 11 12 13> >>