• GoHome Professional
oglasi.rs luksuzan renovirano - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • oglasi.rs luksuzan renovirano - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs luksuzan renovirano

  • Za upit "oglasi.rs luksuzan renovirano" pronađeno 191 nekretnina - prosečna cena 2.694 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 80 m2
    • 90 m2
  •  Po ceni
    • do 230000 eura
    • do 290000 eura (prosečna cena)
    • do 350000 eura
    • do 2900 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 531 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 293.550 €, 57,00 m2 cca 5150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

FENOMENALNA nekretnina u samom centru Novog Sada. Stan je kompletno renoviran, lux sredjen, sve radjeno po meri, prodaje se komplet namešten. Predivan pogled na Zmaj Jovinu, idealan kako za život tako i kao investicija. Ovakav stan se retko pojavljuje u ponudi i vredan je svake pažnje.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 42.600 €, 71,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se moderan, luksuzno opremljen dvosoban stan u najtraženijem delu Novog Naselja. Stan je kompletno renoviran, kompletno namešten i opremljen – idealan za par, poslovnu osobu ili mirnog podstanara koji želi komfor i stil. Stan se nalazi u mirnoj i uređenoj ulici, ali u blizini....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 345.050 €, 98,00 m2 cca 3520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odlična lux nekretnina na top lokaciji u samom Centru Novog Sada. Trosoban komplet renoviran stan, uknjižen 1/1. Stan poseduje podrumsku prostoriju kao i parking mesto u dvorištu zgrade. Sama zgrada je vrhunskog kvaliteta, na odličnoj poziciji. Retko u ponudi. Pogodono i za kancelarije,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'oglasi.rs luksuzan renovirano'
210.000 €
150.000 €
444.500 €
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 246.170 €, 78,00 m2 cca 3160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam fantastičan porodičan stan u novogradnji na Podbari. Troiposoban stan od 78m2 modernog koncepta-dvostrano orijentisan. Komforan dnevni boravak sa ugradnom kuhinjom (po meri) i trpezarijom- izlaz na ulično orijentisan balkon, iz hodnika u tri spavaće sobe od kojih....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Filmski Grad, 265.000 €, 72,00 m2 cca 3680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 94521, I/IV, klima, lift, telefon, nov luks, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, parking, podrum, stambena zgrada. Prelep LUX trosoban stan 72 kvm - Košutnjak Stan se nalazi na prvom spratu u manjoj zgradi sa svega 12 stanova u naselju Filmski grad, u prelepom delu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 450.000 €, 96,00 m2 cca 4690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se luksuzan, moderno sređen salonski stan sa dva ulaza, sam na trećem spratu sa liftom, u predratnoj četvorospratnoj zgradi sa ukrasnim kamenorezom na fasadi, u Molerovoj ulici. Odlično pozicioniran i tih, blizina Krunske i Kalenić pijace, a sto metara od Bulevara Kralja Aleksandra.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 485.000 €, 151,00 m2 cca 3210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Retko u ponudi !!! Luksuzan 4.0 porodičan stan na prestižnoj lokaciji limana 3 . Kompletno renoviran . Prodaje se kompletno opremljen. U neposrednoj blizini limanski park,štrand,vrtić,osnovna škola... Za više informacija i gledanje prestižne nekretnine pozovite agenta prodaje. Terasa.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 250.000 €, 40,00 m2 cca 6250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Dvostran, salonac, renoviran pre 2 godine. Sastoji se od dnevne sobe, spavaće sobe sa terasom, kuhinje i kupatila. Lux ugradni plakari, sanitarije, keramika,parket, kovano gvožđe, visoka tavanica. Nalazi se pored Skadarlijske pijace i pored mesta na kojem je planirana (podzemna) stanica....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 195.700 €, 74,00 m2 cca 2650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se luksuzan trosoban stan kompletno opremljen! Zgrada je novija, stan je potpuno renoviran, poseduje led rasvetu-elasticni plafoni, prvoklasan bambus tarket, marazzi keramika, pvc stolarija, akvarijum u toaletu, demit fasada. Gleda na Temerinsku i Gundulicevu. KONTAKTIRAJTE....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 288.400 €, 186,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

U ponudi prelep luksuzan komforan stan na izuzetnoj lokaciji u neposrednoj blizini pešačke zone. Nalazi se u jednom od natraženijih delova grada zbog blizine brojnih marketa, tržnih centara, kao i mnogih bitnih institucija. Stan je po strukturi petosoban sa izuzetnim rasporedom prostorija,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 306.000 €, 85,00 m2 cca 3600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

STARI GRAD, 85m2, TROSOBAN Na prodaju je stan u najlepšem delu grada, u blizini OŠ Djordje Natošević. Stan ima odličan raspored, 2 spavaće sobe, 2 kupatila, veliku dnevnu sobu sa kuhinjom, trpezariju i terasu, kao i prostran ulazni hol. Zgrada je iz 70tih godina i potpuno je sredjena,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 63, 190.000 €, 50,00 m2 cca 3800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi odličan stan u mirnom naselju. - Blizina prevoza - povezan sa celim gradom. - Prodavnice, kafići, supermarketi, parkovi, škole – sve na 15 minuta od stana! - Potpuno renoviran i luksuzno opremljen. - Ima saunu i đakuzi – idealan za stan na dan – odlična investicija! Prostorije:....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 442.900 €, 122,00 m2 cca 3630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

LUX PENTHOUSE, 122m2 kompletno renoviran i opremljen, GRBAVICA+++ Agencijska oznaka-1063681 Na prodaju uknjižen četvorosoban KOMPLETNO RENOVIRAN I OPREMLJEN LUX penthouse na Grbavici, u neposrednoj blizini Futoške pijace. Stan je renoviran od poda do plafona, uključujući i sve instalacije,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 110.210 €, 31,00 m2 cca 3560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju izuzetno svetao, skroz renoviran i modrerno opremljen jednoiposoban stan na Bulevaru Oslobođenja kod Železničke stanice. Stan se nalazi na osmom, od 10 spratova starije ali dobro odrzavane zgrade sa liftom, koja je drugi red do Bulevara tako da je zagarantovan mir. U neposrednoj....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 309.000 €, 75,00 m2 cca 4120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam fantastičnu, lux nekretninu, na najlepšem delu Novog Naselja. Stan je kompletno renoviran vrlo kvalitetnim materijalima i opremom. Prodaje se kompletno namešten, kao na slikama. Nalazi se u zgradi koja je odlična i uredna, na lokaciji koja ima dosta parkinga i zelenila,....

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, Centar, 120.000 €, 94,00 m2 cca 1280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.02.2023.,

www.oglasi.rs

Stan u centru Subotice, luksuzan, renoviran, pvc stolarija, 1. sprat, 70m od gradske kuće.Sve nekretnine zaprimljene od strane naše agencije se nalaze na www.sunekretninebonus.rs Parking, garaža, Podrum, ostava, Internet, Telefon.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 70, 257.000 €, 72,00 m2 cca 3570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 98661, IV/IV, klima, terasa, uknjižen, luks renoviran, stara gradnja. Lux renoviran stan kod Piramide, pogled na Savu. Dvostrano orjentisan u parku ,Prodaje se sa ugradnim namestajem i kompletnom kuhinjom. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 193.000 €, 100,00 m2 cca 1930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Opis stana na prodaju – Grbavica, Novi Sad Na prodaju luksuzan stan površine 100 m² u ulici Miše Dimitrijevića 70, u mirnom i traženom delu Grbavice. Stan se nalazi u zgradi izgrađenoj oko 2002. godine, a kompletno je renoviran 2024. godine. Karakteristike stana: Struktura: Dnevni....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 119.000 €, 66,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se potpuno renoviran,lux stan bez bilo kakvog ulaganja u njega. https://www.grujicnekretnine.rs/nekretnine/prodaje-se-stanmirijevo/ Posrednička naknada 2% Terasa, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 314.500 €, 74,00 m2 cca 4250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Vračar - lux- salonski stan. U jednoj od najlepših ulica na Vračaru, prodaje se potpuno lux renoviran stan. Nalazi se u Molerovoj ulici, u neposrednoj blizini Krunske i Njegoševe ulice, u srcu Vračara. Pre dve godine stan je kompletnom renoviran. Granitna keramika, nov hrastov parket,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 309.000 €, 79,00 m2 cca 3910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju prelep, luksuzan stan koji kombinuje vrhunski kvalitet, funkcionalnost i eleganciju. Nalazi se na izuzetnoj lokaciji i predstavlja idealan dom za one koji traže komfor i stil na dohvat ruke. Stan je u potpunosti renoviran pre četiri godine – zamenjene su sve instalacije....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 178.000 €, 42,00 m2 cca 4240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Lux sređen jednoiposoban stan. Prelepa terasa, izuzetno svetao, lepog rasporeda, dvostran. Postoji mogućnost centralnog grejana. Stan je renoviran najkvalitenijim materijalima. Nalazi se u strogom centru grada. Retko u ponudi5012 Oznaka na mapi pokazuje deo grada, ne i tačan....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 31.350 €, 57,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se luksuzan stan na najtraženijoj lokaciji u gradu, na Bulevaru Nemanjića. Površine je 57m2, nalazi se na drugom spratu stambene zgrade sa dva lifta. Stan čine: ulazni hodnik, dnevna soba sa kuhinjom, spavaća soba, kupatilo i terasa. Stan je veoma komforan, kompletno renoviran....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 348.000 €, 60,00 m2 cca 5800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ekskluzivno - renovirani salonac u zgradi UK "Parobrod" Prodajemo potpuno renoviran i jedinstven dvosoban stan u samom srcu Beograda, u Gospodar Jevremovoj ulici, čuvena zgrada Parobrod koja je proglašena za spomenik kulture 2019 godine. Dvostrano orijentisan, izuzetna prirodna svetlost....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 36.000 €, 40,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se lux renoviran i kompletno opremljen 1.5-soban stan na jednoj od najatraktivnijih lokacija u centru Beograda, na uglu Kneza Miloša i Kraljice Natalije. Stan je izuzetno svetao, funkcionalan, opremljen moderno dizajniranim nameštajem i svim neophodnim tehničkim uređajima za....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Centar, 600 €, 46,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajem Lux Pet Freindly stan u Strogom Centru grada !!! 600EUR 46m2 3-sprat grejanje-gradsko stan je kompletno renoviran i luksuzno namešten spreman je za vaše useljenje od 01.10 mogu manji kućni ljubimci stranci su dobrodošli za sve informacije pozovite ili pišite 069 5888 200 !!!....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 206.000 €, 50,00 m2 cca 4120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

LUX, potpuno renoviran dvosoban stan, 50m2 GRBAVICA+++ Agencijska oznaka-1063760 Na prodaju uknjižen KOMPLETNO RENOVIRAN I LUX OPREMLJEN dvosoban stan na Grbavici, u neposrednoj blizini Limanske pijace i Bulevara Oslobodjenja. Stan se sastoji iz prostranog dnevnog boravka sa trpezarijom,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Centar, 900 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

IZDAJE SE SAVRSEN STAN U SAMOM SRCU GRADA NEDANO RENOVIRAN ,LUKSUZAN STAN SA PREDIVNIM POGLEDOM DVOSOBAN OD 50m2 SAVRSEN SPOJ LUKSUZA I UDOBNOSTI VREDI POGLEDATI CENA 900eur KONTAKT 069 2888 507 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman I, 195.700 €, 56,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

LUX nekretnina, na najtraženijoj lokaciji u gradu - Limanu 1. Stan je kompletno renoviran i opremljen najkvalitetnijom opremom i tehnikom. Vrhunski, dizajnerski osmišljen i uradjen. Veoma svetao. Svaki detalj u stanu pažljivo odabran, po najvišim standardima. Fasada, ulaz zgrade -....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 199.000 €, 57,00 m2 cca 3490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi imamo odličnu investicuju! Na samo par koraka od Trga Republike, u Dositejevoj ulici nalazi se 2.0 stan u lepo održavanoj zgradi sa liftom. Nalazi se na prizemlju / 6 spratova. Stan je potpuno renoviran i luksuzno opremljen, sav nameštaj i oprema ulaze u cenu stana, spreman....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Pantelej, 500 €, 77,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se luksuzan, četvorosoban stan na Matejevačkom putu. Nalazi se na prvom spratu u stambenoj zgradi novije gradnje, bez lifta. Stan je kompletno renoviran, sa svim novim stvarima, kako nameštajem tako i novim električnim uređajima i do sada nije useljavan. Površina stana je 77....

 
 
 
  Stan, UŽICE, Centar, 152.600 €, 76,00 m2 cca 2010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju trosoban stan od 76 m² , potpuno renoviran i luksuzno opremljen, smešten na 9. spratu stambene zgrade u samom srcu Užica . - Savremeno uređen enterijer sa pažljivo biranim materijalima - Prostrane i funkcionalne prostorije - Spektakularan pogled na Đetinu i centar grada....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Save Kovačevića, 125.000 €, 63,00 m2 cca 1980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 109306, terasa, uknjižen, renoviran, parking. Predivna mala kuća sazidana 2018. Uknjižena , čisti papiri. Kompletno luksuzno sređena sa mnogo lepih detalja. Uknjižena na 65m2. Poseduje terasu od 10m2 koja nije ušla u kvadraturu. Kupatilo veliko, komotno sa tuš kabinom....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Centar, 2.500 €, 257,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi luksuzni, troetažni, komplet renoviran poslovni prostor na izuzetnoj lokaciji, ugao Bežanijske i Glavne ulice u Zemunu. Ukupne površine je 257m2. Sastoji se od prizemlja, površine 32,78m2, koji čini vrlo komforan ulazni hodnik, sa prijemnim deskom sa jedne, i prostorije za....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 155.000 €, 83,00 m2 cca 1870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju luksuzan stan u centru. U neposrednoj blizini se nalaze vrtić, škola, nišavski kej, pešačka zona… Stan ima 83m2, 74m2 uknjižene površine, nalazi se na trećem spratu u zgradi sa liftom. Po strukturi je komforan trosoban, sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe, trpezarije....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 84.000 €, 84,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzan stan u samom centru grada u pešačkoj zoni. Stan ima prostran dnevni boravak sa odvojenom kuhinjom i trpezarijom. Kuhinja je kompletno opremljena malim kućnim aparatima i posuđem(kafe aparat, blender, mikser, mašina za sudove i veš). Dnevni boravak ima izlaz na prelepu terasu....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Medijana, 290.000 €, 265,00 m2 cca 1090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.09.2023.,

www.oglasi.rs

Na prodaju odlična kuća bez ulaganja, strukture P+II, koja se nalazi na jednoj od trenutno najtraženijih lokacija u neposrednoj blizini parka Čair, Hitne pomoći, Kliničkog centra i ostalih vitalnih objekata koji olakšavaju svakodnevni život. Kuća se nalazi na placu površine 3 ara.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 399.000 €, 84,00 m2 cca 4750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 105194, I/I, terasa, uknjižen, luks renoviran, dvorište/bašta, pogodan za pp, mogućnost proširenja, stambena zgrada. **LUX 4.0 STAN + DVORIŠTE**Porodičan, komletno adaptiran i luksuzno opremljen 4.0 stan sa dvorištem, daje osećaj života u kući. Uknjižen je na 84m2 i....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 750 €, 61,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se lux, dvoiposoban stan na atraktivnoj lokaciji, u centru Niša. Nalazi se na petom spratu, u stambenoj zgradi, sa liftom. Stan je kompletno renoviran, sređen i opremljen svim novim nameštajem i novim električnim uređajima. Površina stana je 61 m2. Sastoji se od ulaznog hodnika,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 280.000 €, 143,00 m2 cca 1960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 7025, II/II, dupleks, klima, salonski, telefon, uknjižen, renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, stambena zgrada. Odličan namešten stan, koji se bez sumnje može nazvati idealnim mestom za život bez stresa. Četvorosoban opremljen lux stan u najstrožijem....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 250.000 €, 60,00 m2 cca 4170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo odličan, luksuzno opremljen stan u neposrednoj blizini Sava promenade kao i ulice Kneza Miloša. Smešten je u predratnoj ornamentalnoj zgradi koja je pod zaštitom države, poseduje svoje dvorište i ima mali broj stanara što je čini posebno atraktivnom i intimnom. Infrastruktura....