• GoHome Professional
oglasi.rs luksuzan parket što veći - GoHome - kupujem, prodajem, tražim : potraži na gohome
  • oglasi.rs luksuzan parket što veći - GoHome - kupujem, prodajem, tražim : potraži na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs luksuzan parket što veći

  • Za upit "oglasi.rs luksuzan parket što veći" pronađeno 300 nekretnina - prosečna cena 2.741 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 80 m2
    • 100 m2
  •  Po ceni
    • do 210000 eura
    • do 260000 eura (prosečna cena)
    • do 310000 eura
    • do 2600 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 506 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 255.000 €, 71,00 m2 cca 3590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju luksuzan troiposoban stan u najlepšem delu Lekinog brda, smešten u mirnoj i lepoj ulici, u neposrednoj blizini parka Šumice, sportskog centra i crkve. Idealna lokacija za porodičan život u urbanom, a mirnom okruženju. Struktura stana: Prostrana dnevna soba sa trpezarijom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 168.000 €, 71,00 m2 cca 2370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo NOV Trosoban LUX opremljen stan na početku Telepa,blizina Limana, Ribarskog ostrva,škole,obdaništa,više marketa,gradskog prevoza . . . stan ima kuhinju sa velikim dnevnim boravkom,dve spavaće sobe,dva kupatila opremljena kvalitetnim sanitarijama,španskom keramikom,Aristonov....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 177.980 €, 71,00 m2 cca 2510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka stana 1090694, Liman V Na vrlo lepoj lokaciji, izvanredan trosoban lux, stan površine 72m2, sa veoma bogatom i kvalitetnom opremom. Dva mokra čvora, španska keramika, aristonov bojler 120 l sa daljinskim upravljanjem, unutrašnje i vanjske roletne sa daljinskim upravljanjem,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Učiteljsko Naselje, 195.250 €, 71,00 m2 cca 2750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Lux novogradnja na Učiteljskom naselju. Trosoban stan na trećem spratu u zgradi sa liftom. U blizini Cvetkove pijace, Doma zdravlja Zvezdara, Aviv parka i Bulevara Kralja Aleksandra. U gradnji su korišćeni savremeni materijali, uvozna keramika, parket, Alumil stolarija,grejanje na....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Šumice, 194.600 €, 70,00 m2 cca 2780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Extra lux stanovi u Šumicama , u blizini parka, škole, obdaništa, prevoza, marketa , sportskog centra, dva dečija bazena, Sc Šumice i zelena oaza Šumice. Visok nivo gradnje : Drvo-aluminijum stolarija sa aluminijumskim roletnama na elektro pogon , široki parket , etažno grejanje-podno,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 309.200 €, 70,00 m2 cca 4420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lux novogradnja, na prestižnoj lokaciji, na 50m od Bulevara kralja Aleksandra. U blizini Đeram pijace, Vukovog spomenika, opštine Zvezdara, pozorišta, škole. Na 200m od novoizgrađenog Sportskog kompleksa Radnički. Rok završetka kraj 2026. Za izgradnju stanova koriste se visokokvalitetni....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 226.750 €, 70,00 m2 cca 3240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju ekskluzivan stan u luksuznoj novogradnji koja se gradi po najvišim standardima kvaliteta, estetike i energetske efikasnosti. Idealan izbor za kupce koji traže udoban, moderan i dugoročno vredan dom u Beogradu. Osnovne karakteristike stana: Visok kvalitet gradnje i savremena....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 198.531 €, 70,00 m2 cca 2840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo luksuzni stambeni objekat u izgradnji, koji spaja moderan dizajn, vrhunski kvalitet i savršenu lokaciju u mirnom delu Zemuna. Stanovi nude vrhunsku opremu: Rehau Sinego stolariju, Villeroy & Boch sanitarije, Tarkett parket, sigurnosna vrata i fasadu od kamena, demita....

 
 
 
  Stan, SURČIN, 126.882 €, 70,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

ID 475 BEZ agencijske provizije – direktna kupovina od investitora Dostupan i na 1. spratu. Pravni nadzor – izrada i overa kupoprodajnog ugovora obezbeđena Cena bez PDV-a – pravo na povraćaj PDV-a za kupce prvog stana Rok završetka izgradnje Maj 2025. Ovaj ekskluzivni projekat Airport....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 184.730 €, 69,00 m2 cca 2680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izgradnja sa rokom useljenja januar 2026-te. Izuzetno pouzdan investitor sa dugogodišnjim iskustvom. Cena je sa pdv-om i kupac prvog stana ima mogućnost povrata pdv-a. Moguća je prodaja i putem stambenog kredita. Lokacija je mirna i na odličnoj poziciji gde je sve u neposrednoj blizini.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 181.115 €, 69,00 m2 cca 2630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 155.250 €, 68,00 m2 cca 2280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predivana nekretnina koji se nalazi u stambeno-poslovnom objektu koji je dugo i temeljno pripreman projekat, kojim je predviđena izgradnja LUX objekta u skladu sa savremenim standardima i tehnologijama, uz upotrebu najkvalitetnijih materijala trenutno dostupnih na tržištu. Fasada....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 151.470 €, 68,00 m2 cca 2230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 148.700 €, 68,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

LUX novogradnja u neposrednoj blizini reke Nišave, gimnazije 9. Maj, Gradske kuće i parka, Tvrđave Konkretan stan na 1. spratu povrsine 67,59m2, po strukturi stan je trosoban. Sastoji se od ulaznog hodnika, veliki dnevni boravak sa terasom, kuhinjom i trpezarijom dve prostrane....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 184.730 €, 68,00 m2 cca 2720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 237.500 €, 68,00 m2 cca 3490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lep, lux sredjen stan u manjoj trospratnici bez lifta. Sama zgrada je kvalitetne gradnje, sa mermernim stepenicama i novom fasadom i olucima. Preko puta sportske hale Pionir. Trosoba po strukturi, na III/III, trostrano orjentisan, sa puno dnevne svetlosti. Stan ima veliki dnevno trpezarijski....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 174.070 €, 68,00 m2 cca 2560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 162.300 €, 67,00 m2 cca 2420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju LUX dvoiposoban stan, u izgradnji, u stambenom objektu PO+P+V, na jednoj od najtraženijih lokacija.Stambeni objekat je zamišljen i dizajniran kao eksluzivan i potpuno savremen stambeni prostor za one koji žele nešto više od svog budućeg doma. Počevši od lokacije, kvaliteta....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 241.416 €, 67,00 m2 cca 3600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi su moderno projektovani stanovi u ekskluzivnom stambenom objektu, gde je svaki detalj pažljivo biran da obezbedi udobnost, sofisticiranost i dugotrajan kvalitet stanovanja. Osnovne karakteristike objekta: Moderan ulazni hol sa granitnim pločama prvoklasnog kvaliteta u kombinaciji....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 250.774 €, 67,00 m2 cca 3740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

2.5, 67.85m2, terasa, Podno grejanje/ fan coil, lift, PR/6, mogućnost garaže. Građevinska dozvola. 🏡 Ovaj stan ima nesvakidašnji koncept – duplex sa galerijom, koji pruža osećaj prostranosti i originalnosti. 📏 Donji nivo (41.85 m²) obuhvata: • Ulaznu zonu • Svetlu dnevnu sobu •....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 149.900 €, 67,00 m2 cca 2240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju LUX trosoban stan, u izgradnji, na prvom spratu, u stambenom objektu PO+P+V, na jednoj od najtraženijih lokacija. Sastoji se od dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, hodnika, 2 spavaće sobe, kupatila, wc-a i terase. Stambeni objekat je zamišljen i dizajniran kao eksluzivan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banovo Brdo, 182.000 €, 66,00 m2 cca 2760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lux stan odmah useljiv. Stan je kompletno renoviran,naj savremeninim materijalima.U stanu je ugrađena zvučna izolacija,granitna keramika ,medijapan sobna vrata,pvc stolarija sa aluminijumskim roletnama,target hrastov parket. Zgrada poseduje lift. Stan useljiv odmah i uknjižen. Molimo....

 
 
 
  Stan, BANJA, 208.000 €, 65,00 m2 cca 3200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju je jedinstven luksuzan trosoban stan u naselju Sunnyville – premium deo Višnjičke banje, poznat po modernoj arhitekturi i prijatnom okruženju. Nalazi se na prvom spratu i već na prvi pogled odiše toplinom, funkcionalnošću i luksuzom. Prostran hodnik vodi ka dve komforne....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 263.424 €, 65,00 m2 cca 4050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo veoma kvalitetan objekat u modernom arhitektonskom stilu koji se nalazi na ekskluzivnoj lokaciji na Dedinju. Realizovan je u urbanom skladu forme i gradskog života, sagrađen od najkvalitetnijih materijala koje market može da ponudi. Smešten je u mirnom....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Palilula, 116.500 €, 65,00 m2 cca 1790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Uživajte u savršeno dizajniranom prostoru koji pruža osećaj topline, harmonije i maksimalnog komfora. Svaki detalj stana pažljivo je odabran kako bi obezbedio luksuzan ambijent za život i porodično uživanje. Prednosti stana: Mali broj stanara – miran i ekskluzivan ambijent Izuzetno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 157.678 €, 65,00 m2 cca 2430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

🔥 POSEBNA AKCIJA! 🔥 🏢 Sprat: IV, stan br. 27 🎁 GRATIS OSTAVA od 15m² – ekvivalent vrednosti 20.000€ potpuno besplatno! 📩 Rezervišite odmah! 🏃‍♂️💨 Gradnja Investitora je osmišljena sa ciljem da vam pruži maksimalan kvalitet, komfor i dugotrajnost. Evo ključnih razlika koje nas....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Palilula, 1.200 €, 65,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

IZDAJE SE NAMEŠTEN LUX TROSOBAN STAN SA GARAŽNIM MESTOM U KOMPLEKSU “PALATA CVIJIĆEVA”! 👉 Kontakt: +381668091211 👉 Cena: 1.200€ 👉 Lokacija: Beograd, ul. Cvijiceva-Dorćol, sprat 1/8 👉 Površina: 65m2 👉 Struktura: Trosoban stan koji se sastoji od: - open space dnevnog boravka sa....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 165.800 €, 63,00 m2 cca 2630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

ID 412 Direktno od investitora, BEZ agencijske provizije. Ekskluzivna prilika za sve one koji traže vrhunsku investiciju na najpotentnijoj razvojnoj lokaciji u Evropi! Ovaj luksuzan objekat, opremljen najsavremenijim rešenjima, pruža jedinstvenu kombinaciju prestiža, udobnosti i visokog....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 140.800 €, 63,00 m2 cca 2240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Spens, 227.320 €, 63,00 m2 cca 3610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

LUKSUZAN STAN U CENTRU NOVOG SADA – POLUNAMEŠTEN + OSTAVA 12 m² Na prodaju ekskluzivan stan u srcu Novog Sada – savršen spoj luksuza, lokacije i komfora! Lokacija: Strogi centar Novog Sada Površina stana: 63 m2 Dodatno: Ostava 12 m² ?️ Status: Polunamešten (ugradni plakari, kuhinja....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 163.920 €, 62,00 m2 cca 2640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 158.830 €, 62,00 m2 cca 2560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 165.180 €, 62,00 m2 cca 2660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 275.000 €, 62,00 m2 cca 4440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 118413, II/V, klima, lift, novogradnja, garaza, stambena zgrada. Izuzetan kompletno namešten 3.0 stan, modernog enterijera u luksuznom novoizgrađenom objektu. Prostorije: velika dnevna soba (open space) sa lux opremljenom novom kuhinjom i vizuelno odvojenom trpezarijom,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 206.415 €, 62,00 m2 cca 3330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo lux novogradnju. Objekat ima jednu podzemnu garazu ( podrum -1 ), prizemlje, dva sprata i potkrovlje. U prizemlju se nalazi jedan stan, zajednicke prostorije i komunikacije ( ulazni trem, vetrobran i stepenisni prostor sa liftom ). Na prvom i drugom spratu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 175.540 €, 61,00 m2 cca 2880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Oglašavamo prodaju trosobnog stana u mirnom delu Detelinare sa puno zelenila. Ovaj deo grada je pravi raj za one koji žele da uživaju u mirnom okruženju, dok istovremeno imaju sve pogodnosti modernog života na dohvat ruke. Projekat je osmišljena sa ciljem da vam pruži maksimalan kvalitet,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dušanovac, 198.080 €, 61,00 m2 cca 3250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju su stanovi u modernoj urbanoj zgradi koja kombinuje funkcionalnost, estetiku i komfor, smeštena u mirnom i zelenom okruženju. Projekat je koncipiran tako da obezbedi visok nivo privatnosti i udobnosti, sa svega 16 stanova i kompletnim sadržajem za savremeno stanovanje.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 165.180 €, 61,00 m2 cca 2710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 225.218 €, 61,00 m2 cca 3690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 163.920 €, 61,00 m2 cca 2690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 132.000 €, 60,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na izuzetno atraktivnoj lokaciji na Telepu, gradi se vrhunski stambeni kompleks , gde se spajaju elegancija i savremeni dizajn u savršenom harmoniji. Ovaj premium objekat nudi smart home funkcionalnosti i visokokvalitetne materijale, stvarajući dom koji impresionira estetikom i udobnošću.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 348.000 €, 60,00 m2 cca 5800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ekskluzivno - renovirani salonac u zgradi UK "Parobrod" Prodajemo potpuno renoviran i jedinstven dvosoban stan u samom srcu Beograda, u Gospodar Jevremovoj ulici, čuvena zgrada Parobrod koja je proglašena za spomenik kulture 2019 godine. Dvostrano orijentisan, izuzetna prirodna svetlost....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 169-210 (od ukupno 300)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8> >>