• GoHome Professional
oglasi.rs luksuzan parket što skuplji - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • oglasi.rs luksuzan parket što skuplji - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs luksuzan parket što skuplji

  • Za upit "oglasi.rs luksuzan parket što skuplji" pronađeno 300 nekretnina - prosečna cena 2.741 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 80 m2
    • 100 m2
  •  Po ceni
    • do 210000 eura
    • do 260000 eura (prosečna cena)
    • do 310000 eura
    • do 2600 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 506 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, MAJUR, 249.640 €, 119,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam izvanrednu izgradnju u Petrovaradinu! Izgradnja lux objekta sa dva sprata i lokalima u prizemlju. Po planu rok izgradnje je mart 2027 godine. Oprema je vrhunskog kvaliteta, italijanska keramika u kuhinji i kupatilima, premium sanitarije, PVC stolarija, parket kao....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 247.450 €, 105,00 m2 cca 2360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo LUX četvorosoban stan od 105m2, sa tehnikom i komplet nameštajem rađenim po meri od visoko kvalitetnog materijala, sa LED rasvetom, što smanjuje potrošnju električne energije. Nalazi se na odličnoj lokaciji, kod kružnog toka blizu Limana i Grbavice. blizina doma zdravlja,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 247.200 €, 105,00 m2 cca 2350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

PRODAJEM LUX ČETVOROSOBAN DUPLEX STAN OD 105m2, SA TEHNIKOM i KOMPLET NAMEŠTAJEM RAĐENIM PO MERI OD VISOKO KVALITETNOG MATERIJALA, SA LED RASVETOM, ŠTO SMANJUJE POTROŠNJU ELEKTRIČNE ENERGIJE. NALAZI SE NA ODLICNOJ LOKACIJI, BLIZU LIMANA 4 I GRBAVICE, NA UGLU BULEVARA EVROPE I PATRIJARHA....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 241.416 €, 67,00 m2 cca 3600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi su moderno projektovani stanovi u ekskluzivnom stambenom objektu, gde je svaki detalj pažljivo biran da obezbedi udobnost, sofisticiranost i dugotrajan kvalitet stanovanja. Osnovne karakteristike objekta: Moderan ulazni hol sa granitnim pločama prvoklasnog kvaliteta u kombinaciji....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 240.000 €, 105,00 m2 cca 2290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 237.500 €, 68,00 m2 cca 3490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lep, lux sredjen stan u manjoj trospratnici bez lifta. Sama zgrada je kvalitetne gradnje, sa mermernim stepenicama i novom fasadom i olucima. Preko puta sportske hale Pionir. Trosoba po strukturi, na III/III, trostrano orjentisan, sa puno dnevne svetlosti. Stan ima veliki dnevno trpezarijski....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dušanovac, 237.146 €, 91,00 m2 cca 2610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Imamo izuzetno zadovoljstvo da vam predstavimo lux novogradnju na Vozdovcu proverenog investitora sa dugogodisnjim iskustvom. Navescemo samo neke karakteristike: Blizina vrtica, skole, fakulteta, autoputa, pijace Svaki stan ima terasu Podno etazno grejanje, inverter klima U procesu....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Donja Vrežina, 237.000 €, 250,00 m2 cca 950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju lux porodična kuća u nizu, u naselju Donja Vrežina, na odličnoj lokaciji za porodično stanovanje. Nalazi se blizu autobuskog stajališta, u delu grada prepunom moderno izgrađenih objekata, izgrađenih u prethodnih dvadesetak godina. Ukoliko želite da se sklonite od gradske....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 236.280 €, 127,00 m2 cca 1860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Luksuzni komleks, 2PO+ P+6, na odličnoj lokaciji na Paliluli, sa izuzetnim pogledom na grad, koji pruža ekskluzivni način života i uživanje u svakom danu.U ponudi komforan četvorosoban stan 127.2m2 u izgradnji, u jedinstvenom objektu, koji se sastoji od ulaznog hodnika, prostrane....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 235.600 €, 76,00 m2 cca 3100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Imamo izuzetno zadovoljstvo da vam ponudimo lux 3,0 stan u novogradnji na top lokaciji na Autokomandi u blizini skola, vrtica, prevoza. Imamo stanove razlicitih kvadratura i svi stanovi su suncani, funkcionalni, prostrani i sa prirodnom ventilacijom. Navescemo neke karkteristike gradnje:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Žarkovo, 233.150 €, 88,00 m2 cca 2650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

MAXIS GROUP DOO-Agencija za nekretnine-BROJ U REGISTRU POSREDNIKA 1850 AKCIJA:SNIŽENA CENA 2900 sa PDV-om STAN JE ODMAH USELJIV NOVO! LUX Četvorosoban stan 88,45m² – Novogradnja na Banovom brdu, Beograd Ukupna cena: 256,505€ (sa PDV-om) AKCIJA- Provizija agencije je samo 1% od ugovorene....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 230.000 €, 113,00 m2 cca 2040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 96973, V/VII, klima, lift, telefon, terasa(2), uknjižen, nov luks, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, garaža(2), parking, ostava, deljiv. U ponudi tek useljen,lux opremljen stan u novogradnji na Panteleju. PRODAJE SE KOMPLETNO NAMEŠTEN ( Bosh tehnika). namestaj uredjen....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 230.000 €, 100,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 110833, I/II, lift, uknjižen, parking. Prodaje se LUX stan, 97m2, na TATARSKOM BRDU u Sremskoj Kamenici, sa pogledom na Frušku Goru. Jedinstven stan za uzivanje! Staklena terasa, parket i aluminijumski profili vrhunske proizvodnje. Komforan lift u zgradi koja ima II....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 227.370 €, 119,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam novu izvanrednu izgradnju u Petrovaradinu! Izgradnja lux objekta sa dva sprata i lokalima u prizemlju. Po planu rok izgradnje je mart 2027 godine. Oprema je vrhunskog kvaliteta, italijanska keramika u kuhinji i kupatilima, premium sanitarije, PVC stolarija, parket....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Spens, 227.320 €, 63,00 m2 cca 3610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

LUKSUZAN STAN U CENTRU NOVOG SADA – POLUNAMEŠTEN + OSTAVA 12 m² Na prodaju ekskluzivan stan u srcu Novog Sada – savršen spoj luksuza, lokacije i komfora! Lokacija: Strogi centar Novog Sada Površina stana: 63 m2 Dodatno: Ostava 12 m² ?️ Status: Polunamešten (ugradni plakari, kuhinja....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 226.950 €, 119,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 226.750 €, 70,00 m2 cca 3240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju ekskluzivan stan u luksuznoj novogradnji koja se gradi po najvišim standardima kvaliteta, estetike i energetske efikasnosti. Idealan izbor za kupce koji traže udoban, moderan i dugoročno vredan dom u Beogradu. Osnovne karakteristike stana: Visok kvalitet gradnje i savremena....

 
 
 
  Stan, VRDNIK, 226.660 €, 55,00 m2 cca 4120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam prelep apartman uknjizen kao stan u novoizgradjenom luksuznom kompleksu banje Vrdnik.Izuzetno funkcionalan dvosobni stan, sa pogledom na Frušku Goru, svetao, predstavljaće vašu oazu mira i beg iz svakodnevne gradske gužve.Prodaje se polunamešten, sa ugradnim elementima,....

 
 
 
  Stan, VRDNIK, 226.600 €, 55,00 m2 cca 4120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam prelep apartman uknjižen kao stan u novoizgradjenom luksuznom kompleksu banje Vrdnik.Izuzetno funkcionalan dvosobni stan, sa pogledom na Frušku Goru, svetao, predstavljaće vašu oazu mira i beg iz svakodnevne gradske gužve.Prodaje se polunamešten, sa ugradnim elementima,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 225.218 €, 61,00 m2 cca 3690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo veoma kvalitetan objekat u modernom arhitektonskom stilu koji se nalazi na ekskluzivnoj lokaciji na Dedinju. Realizovan je u urbanom skladu forme i gradskog života, sagrađen od najkvalitetnijih materijala koje market može da ponudi. Smešten je u mirnom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 225.098 €, 78,00 m2 cca 2890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo luksuzni stambeni objekat u izgradnji, koji spaja moderan dizajn, vrhunski kvalitet i savršenu lokaciju u mirnom delu Zemuna. Stanovi nude vrhunsku opremu: Rehau Sinego stolariju, Villeroy & Boch sanitarije, Tarkett parket, sigurnosna vrata i fasadu od kamena, demita....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Konjarnik, 225.000 €, 89,00 m2 cca 2530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan se nalazi u ulici Vladimira Tomanovića, po strukturi četvorosoban, 89 m2. Sastoji se od tri spavaće sobe, dva kupatila, veliki dnevni boravak, kuhinja, ostava. Sedmi sprat od sedam. vStan ima prelep pogled. Na sedmom spratu od sedam, nadgradnja. Luksuzno renoviran. Opremljen....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 225.000 €, 58,00 m2 cca 3880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan se nalazi u novoj zgradi useljena decembar 2023. Prvoklasna stolarija, parket, sanitarije, lux varijanta. Veliki dnevni boravak, ugradna kuhinja, open space varijanta, terasa, potrošnja po kalorimetrima. Mogućnost kupovine garažnog mesta u zgradi. Novogradnja sa SPA centrom,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 225.000 €, 110,00 m2 cca 2050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

MENJAM za - manji stan uz Vašu doplatu - sličan stan, kome je potrebna adaptacija uz Vašu doplatu ili PRODAJEM LUX , moderan dizajnerski sređen četvorosoban stan od 110m2 u NOVOJ zgradi sa liftom. Stan na izuzetnoj lokaciji (ugao Bulevara oslobođenja i Futoške ulice - početak Futoške....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 222.000 €, 111,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Ukoliko ste u potrazi za lepim, komfornim, porodičnim stanom u centru grada, onda je ova nekretnina prava ponuda za Vas. Stan koji Vam predstavljamo je troiposobne strukture, površine 111m2 i nalazi se na IV spratu stambene zgrade sa liftom. Lepo organizovan i dobro iskorišćen prostor....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 221.400 €, 50,00 m2 cca 4430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lux novogradnja na prestižnoj lokaciji, na 50m od Bulevara kralja Aleksandra. U blizini Đeram pijace, Vukovog spomenika, opštine Zvezdara, pozorišta, škole. Na 200m od novoizgrađenog Sportskog kompleksa Radnički. Rok završetka kraj 2026. Za izgradnju stanova koriste se visokokvalitetni....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 220.000 €, 73,00 m2 cca 3010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Imamo izuzetno zadovoljstvo da vam predstavimo uknjizen lux dupleks na drugom spratu u novogradnji iz 2023. godine u blizini Olimpa i Zvezdarske sume. Uknjizen je na 39 m2 a sa gornjim nivoom za koje se ovih dana ocekuje upotrebna dozvola ukupna povrsina iznosi 73 m2. Karakteristike:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 220.000 €, 53,00 m2 cca 4150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam ekskluzivan stan u jednoj od najpoželjnijih ulica Voždovca – Jove Ilića 2.0, IV sprat, idealan za one koji ne pristaju na kompromise kada je kvalitet života u pitanju. U pitanju je savremen, luksuzno opremljen stan, savršen spoj elegancije, funkcionalnosti i prestiža.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 219.000 €, 56,00 m2 cca 3910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Vrhunska investicija , odlican za izdavanje / zivot , retko u ponudi ! 2,0 Vracar , Juzni Bulevar , 52m2 + 2 terase ( 4m2 ) , uknjizena kvadratura 44m2 , 1 / 4 , eg / mermerni radijatori , izuzetno kvalitetno , luksuzno , kompletno renoviran stan , izrazito suncan i svetao , dvostrano....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 216.999 €, 57,00 m2 cca 3810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dvosoban stan (2.0) u luksuznoj novogradnji, izgrađenoj prema najvišim standardima kvaliteta. Stan je površine 57 m² i nalazi se na drugom spratu zgrade. Sastoji se od dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjskim delom, koja izlazi na prostranu terasu, spavaće sobe i kupatila.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 216.360 €, 72,00 m2 cca 3010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na atraktivnoj lokaciji na opštini Vračar, nedaleko od raskrsnice ulica Južni Bulevar i Grčića Milenka, gradi se moderan luksuzni stambeni objekat projektovan tako da svojom orijentacijom, funkcionalnom organizacijom i estetikom zadovolji potrebe savremenog korisnika U blizini se....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 214.400 €, 89,00 m2 cca 2410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju LUX trosoban stan, u izgradnji, u stambenom objektu PO+P+V, na jednoj od najtraženijih lokacija. Stambeni objekat je zamišljen i dizajniran kao eksluzivan i potpuno savremen stambeni prostor za one koji žele nešto više od svog budućeg doma. Počevši od lokacije, kvaliteta....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 214.000 €, 107,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2023.,

www.oglasi.rs

Prodaje se lux stan u novogradnji u blizini Pravnog i Ekonomskog fakulteta, površine 107m2. Nalazi se na visokom prizemlju u manjoj novijoj zgradi koja ima lift. Stan je troiposobne strukture: ulazni hodnik, dnevni boravak sa trpezarijom, kuhinja, tri spavaće sobe, kupatilo i velika....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 213.200 €, 104,00 m2 cca 2050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na izuzetno atraktivnoj lokaciji na Telepu, gradi se vrhunski stambeni kompleks , gde se spajaju elegancija i savremeni dizajn u savršenom harmoniji. Ovaj premium objekat nudi smart home funkcionalnosti i visokokvalitetne materijale, stvarajući dom koji impresionira estetikom i udobnošću.....

 
 
 
  Stan, BANJA, 208.000 €, 65,00 m2 cca 3200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju je jedinstven luksuzan trosoban stan u naselju Sunnyville – premium deo Višnjičke banje, poznat po modernoj arhitekturi i prijatnom okruženju. Nalazi se na prvom spratu i već na prvi pogled odiše toplinom, funkcionalnošću i luksuzom. Prostran hodnik vodi ka dve komforne....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 206.700 €, 52,00 m2 cca 3980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je 16 ekskluzivnih stanova, 1 poslovni lokal i 20 parking mesta u savremeno projektovanom stambeno-poslovnom kompleksu, koji spaja vrhunski kvalitet gradnje, luksuzan dizajn i maksimalnu funkcionalnost. Glavne karakteristike objekta: Video nadzor kompletnog kompleksa Visina....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 206.415 €, 62,00 m2 cca 3330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo lux novogradnju. Objekat ima jednu podzemnu garazu ( podrum -1 ), prizemlje, dva sprata i potkrovlje. U prizemlju se nalazi jedan stan, zajednicke prostorije i komunikacije ( ulazni trem, vetrobran i stepenisni prostor sa liftom ). Na prvom i drugom spratu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 205.000 €, 100,00 m2 cca 2050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

LUX RENOVIRAN 2025 god Duplex 64,49m2 u donjem nivou i potkrovlje 35,29m2 Rasveta ulayi u cenu nekrtnine PRODAJE SE RENOVIRAN STAN NA GRBAVICI 100m2 U CENU ULAZI I NOVA KUHINJA SA NOVIM UREDJAJIMA TV KAMIN NA STRUJU VES MASINA NOVE ROLETNE,SOBNA I ULAZNA VRATA , PARKET I KERAMIKA....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 205.000 €, 54,00 m2 cca 3800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo odličan dvoiposoban stan u izgradnji na Vračaru, u ulici Generala Horvatovića, u blizini Južnog bulevara. Nalazi se na prvom spratu zgrade koja će biti luksuznog izgleda sa mermernim ulazom i modernim bešumnim liftom. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevno-trpezarijskog dela....

 
 
 
  Stan, TEMERIN, 204.445 €, 132,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Fantastičan luksuzan stan od 131,90m2, u izgradnji u centru Temerina, stan se nalazi na trećem spratu zgrade koja će biti nešto sasvim novo u Temerinu. Stanovi će biti opremljeni sa prvoklasnim ugradnim elementima, kao što su prvoklasni parket i keramika, spoljna ALU stolarija sa....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 200.000 €, 50,00 m2 cca 4000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 199.500 €, 46,00 m2 cca 4340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je izuzetan luksuzno opremljen dvosoban stan u novoizgradjenom kompleksu Zelena avenija. Zgrada je useljena 2024 godine i stan je jos uvek u garanciji.U izgradnji su koriscene najsavremenije tehnologije i visoko kvalitetni materijali. Stan poseduje Smart Home sistem U(protivpozarni-protivprovalni....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 127-168 (od ukupno 300)