• GoHome Professional
oglasi.rs luksuzan parket što jeftiniji - GoHome - kupujem, prodajem, tražim : potraži na gohome
  • oglasi.rs luksuzan parket što jeftiniji - GoHome - kupujem, prodajem, tražim : potraži na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs luksuzan parket što jeftiniji

  • Za upit "oglasi.rs luksuzan parket što jeftiniji" pronađeno 300 nekretnina - prosečna cena 2.741 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 80 m2
    • 100 m2
  •  Po ceni
    • do 210000 eura
    • do 260000 eura (prosečna cena)
    • do 310000 eura
    • do 2600 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 506 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 247.450 €, 105,00 m2 cca 2360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo LUX četvorosoban stan od 105m2, sa tehnikom i komplet nameštajem rađenim po meri od visoko kvalitetnog materijala, sa LED rasvetom, što smanjuje potrošnju električne energije. Nalazi se na odličnoj lokaciji, kod kružnog toka blizu Limana i Grbavice. blizina doma zdravlja,....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 249.640 €, 119,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam izvanrednu izgradnju u Petrovaradinu! Izgradnja lux objekta sa dva sprata i lokalima u prizemlju. Po planu rok izgradnje je mart 2027 godine. Oprema je vrhunskog kvaliteta, italijanska keramika u kuhinji i kupatilima, premium sanitarije, PVC stolarija, parket kao....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 250.000 €, 117,00 m2 cca 2140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Četvorosoban stan u Sremskoj Kamenici, na početku Tatarskog brda, u blizini marketa, gradskog prevoza na nekoliko min. vožnje od centra grada. Ovaj lux tripleks, nalazi se u urbanoj vili i zauzima tri nivoa, dvostrano je orijentisan, ima dve terase i dva kupatila. Na prvom nivou se....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 250.000 €, 72,00 m2 cca 3470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzna novogradnja na odličnoj lokaciji blizu Bulevara kralja Aleksandra. Objekat je izgrađen od najkvalitetnijih materijala na tržištu, a dizajn zgrade zadovoljava najzahtevnije standarde moderne arhitekture. Stan je opremljen PVC stolarijom Rehau Synego velikih dimenzija sa električnim....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 250.000 €, 40,00 m2 cca 6250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Dvostran, salonac, renoviran pre 2 godine. Sastoji se od dnevne sobe, spavaće sobe sa terasom, kuhinje i kupatila. Lux ugradni plakari, sanitarije, keramika,parket, kovano gvožđe, visoka tavanica. Nalazi se pored Skadarlijske pijace i pored mesta na kojem je planirana (podzemna) stanica....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 250.000 €, 60,00 m2 cca 4170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo odličan, luksuzno opremljen stan u neposrednoj blizini Sava promenade kao i ulice Kneza Miloša. Smešten je u predratnoj ornamentalnoj zgradi koja je pod zaštitom države, poseduje svoje dvorište i ima mali broj stanara što je čini posebno atraktivnom i intimnom. Infrastruktura....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 250.000 €, 88,00 m2 cca 2840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Imamo izuzetno zadovoljstvo da vam predstavimo uknjizen lux dupleks na drugom spratu u novogradnji iz 2023. godine u blizini Olimpa i Zvezdarske sume. Uknjizen je na 54m2 a sa gornjim nivoom za koje se ovih dana ocekuje upotrebna dozvola ukupna povrsina iznosi 88m2. ( dodatnih 15....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 250.100 €, 119,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam novu izvanrednu izgradnju u Petrovaradinu! Izgradnja lux objekta sa dva sprata i lokalima u prizemlju. Po planu rok izgradnje je mart 2027 godine. Oprema je vrhunskog kvaliteta, italijanska keramika u kuhinji i kupatilima, premium sanitarije, PVC stolarija, parket....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 250.774 €, 67,00 m2 cca 3740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

2.5, 67.85m2, terasa, Podno grejanje/ fan coil, lift, PR/6, mogućnost garaže. Građevinska dozvola. 🏡 Ovaj stan ima nesvakidašnji koncept – duplex sa galerijom, koji pruža osećaj prostranosti i originalnosti. 📏 Donji nivo (41.85 m²) obuhvata: • Ulaznu zonu • Svetlu dnevnu sobu •....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 251.460 €, 76,00 m2 cca 3310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

ID 511 Luksuzna Novogradnja Pupin's Palace – Savremeni Dizajn i Premium Kvalitet BEZ agencijske provizije – direktna cena od investitora Pravni nadzor – izrada i overa kupoprodajnog ugovora obezbeđena Cena bez PDV-a – pravo na povraćaj PDV-a za kupce prvog stana Dostupan i na 2.,....

 
 
 
  Stan, TEMERIN, 253.095 €, 169,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Fantastičan luksuzan stan od 169,73m2, u izgradnji u centru Temerina, stan će se nalaziti na drugom spratu zgrade koja će biti nešto sasvim novo u Temerinu. Stanovi će biti opremljeni sa prvoklasnim ugradnim elementima, kao što su prvoklasni parket i keramika, spoljna ALU stolarija....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 255.000 €, 71,00 m2 cca 3590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju luksuzan troiposoban stan u najlepšem delu Lekinog brda, smešten u mirnoj i lepoj ulici, u neposrednoj blizini parka Šumice, sportskog centra i crkve. Idealna lokacija za porodičan život u urbanom, a mirnom okruženju. Struktura stana: Prostrana dnevna soba sa trpezarijom....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 257.500 €, 117,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 258.000 €, 116,00 m2 cca 2220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju luksuzno opremljen stan u samom centru grada, u novijoj zgradi sa liftom, kvalitetne gradnje na drugom spratu. Sastoji se od hodnika, tri spavaće sobe, prostrane dnevne sobe, trpezarije, kuhinje, wc-a i toaleta. Stan poseduje dve terase koje povezuju dve spavaće i dnevnu....

 
 
 
  Kuća, LAZAREVAC, 260.000 €, 360,00 m2 cca 720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na podaju lux porodična kuća, izuzetne, kvalitetne gradnje, u centru grada. Ova nekretnina je idealna za miran porodični život, ali i za one koji traže prostor za poslovanje u prestižnom delu grada. Kuća je u osnovi 126m2, korisne površine 360m2, strukture Pr+I+II (prizemlje i dva....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 260.000 €, 72,00 m2 cca 3610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo neuseljavan trosoban stan u okviru novoizdgrađenog kompleksa BIG Residences. Stan je orijentisan prema mirnom delu, iz kojeg se pruža prelep pogled na reku. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevne sobe, kuhinjsko-trpezarijskog prostora, dve spavaće sobe od kojih je jedna....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 263.424 €, 65,00 m2 cca 4050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo veoma kvalitetan objekat u modernom arhitektonskom stilu koji se nalazi na ekskluzivnoj lokaciji na Dedinju. Realizovan je u urbanom skladu forme i gradskog života, sagrađen od najkvalitetnijih materijala koje market može da ponudi. Smešten je u mirnom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 263.500 €, 75,00 m2 cca 3510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 267.685 €, 78,00 m2 cca 3430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

BROJ U REGISTRU POSREDNIKA 1850 novo LUX, troiposoban stan 78.49m2, u novogradnii, na I spratu, u zgradi koja ce biti useljiva za 3 meseca-do kraja Septembra 2025 godine. LOKACIJA-KRFSKA 1, na raskrsnici sa ulicom Dimitrija Tucovića (u visini broja 101). Stan se sastoji od hodnika,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Cvetkova Pijaca, 268.000 €, 89,00 m2 cca 3010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se troiposoban lux penthouse na top lokaciji kod Cvetkove pijace u blizini Bulevara kralja Aleksandra, prevoza, škole, marketa i svih ostalih sadržaja koji omogućavaju kvalitetan način zivota. Navešćemo neke karakteristike: Prozorska stakla punjena argonom - emisija toplote....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 269.000 €, 117,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

LUX novogradnja na Bulevaru Nemanjica u neposrednoj blizini Delta city i paka Sv. Save kao i reke Nisave Stan cetvorosobne strukture na 6. spratu povrsine 117m2, sastoji se od velikog dnevnog boravavka sa terasom, kuhinjom i trpezarijom i tri spavace sobe sa dva kupatila, odvojen....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 269.000 €, 60,00 m2 cca 4480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2023.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 85439, III/V, klima, lift, telefon, terasa, uknjižen, luks renoviran, novogradnja, garaza, stambena zgrada. Izuzetan luksuzno namešten 2.0 stan, posebne energije i šarma, tih i prijatan, na par minuta hoda od Hrama Svetog Save. Smešten je u ekskluzivnom stambenom objektu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 270.000 €, 108,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 114649, I/IX, klima, lift, telefon, terasa, uknjižen, parking. Prodaje se LUX stan, 108m2, u blizini centra, ugao Bulevara oslobodjenja i Novosadskog sajma. Stan je cetvorosoban, na I spratu sa 2 terase. Visina plafona 3.20 m. Osuncan i osvetljen stan. Terase okrenute....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 275.000 €, 62,00 m2 cca 4440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 118413, II/V, klima, lift, novogradnja, garaza, stambena zgrada. Izuzetan kompletno namešten 3.0 stan, modernog enterijera u luksuznom novoizgrađenom objektu. Prostorije: velika dnevna soba (open space) sa lux opremljenom novom kuhinjom i vizuelno odvojenom trpezarijom,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 276.000 €, 92,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

GRBAVICA, 92m2, ČETVOROSOBAN Predstavljamo Vam luksuzan stan. Stan ima fenomenalnu terasu sa pogledom koji gleda i na Frušku Goru, kao i na grad. Zgrada i svi stanovi su radjeni najkvalitetnijom opremom, poput keramike prve italijanske klase, granitne pločice visokog kvaliteta u kuhinji,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 278.500 €, 172,00 m2 cca 1620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju luksuzan penthouse u izgradnji kod parka Čair. Nalazi se na najtraženijoj lokaciji u gradu, pogodan za izdavanje i porodični život. Izgradnjom životnog komfornog prostora u potkrovlju ove veličanstvene zgrade, ova nekretnina pruža ekskluzivan, individualan enterijer i potpunu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 279.561 €, 76,00 m2 cca 3680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

3.0, 76.55m2, terasa, Podno grejanje/ fan coil, lift, 1/6, mogućnost garaže. Građevinska dozvola. 🏗 U toku izgradnja modernih stanova idealnih za savremeni stil života – bez kompromisa po pitanju kvaliteta! ✨ Izdvajamo najvažnije karakteristike: 🔳 Aluminijumska stolarija od poda....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 283.140 €, 78,00 m2 cca 3630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Imamo izuzetno zadovoljstvo da vam ponudimo lux 3,0 stan u novogradnji na top lokaciji na Autokomandi u blizini skola, vrtica, prevoza. Imamo stanove razlicitih kvadratura i svi stanovi su suncani, funkcionalni, prostrani i sa prirodnom ventilacijom. Navescemo neke karkteristike gradnje:....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 288.400 €, 186,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

U ponudi prelep luksuzan komforan stan na izuzetnoj lokaciji u neposrednoj blizini pešačke zone. Nalazi se u jednom od natraženijih delova grada zbog blizine brojnih marketa, tržnih centara, kao i mnogih bitnih institucija. Stan je po strukturi petosoban sa izuzetnim rasporedom prostorija,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 289.999 €, 54,00 m2 cca 5370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

BROJ U REGISTRU POSREDNIKA 1850 SPECIJALNA PONUDA. STAN JE IZDAT NA GODINU DANA od 01.06.2025. godine za 1300 evra. Postoji mogućnost kupovine stana sa zadržvanjem zakupca. Luksuzan stan u BW King’s Park Residences – Savršen spoj prirode i urbanog života Predstavljamo vam izvanredan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 291.350 €, 73,00 m2 cca 3990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je 16 ekskluzivnih stanova, 1 poslovni lokal i 20 parking mesta u savremeno projektovanom stambeno-poslovnom kompleksu, koji spaja vrhunski kvalitet gradnje, luksuzan dizajn i maksimalnu funkcionalnost. Glavne karakteristike objekta: Video nadzor kompletnog kompleksa Visina....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 292.090 €, 90,00 m2 cca 3250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Zadovoljstvo nam je da vam predstavimo izvanrednu priliku za kupovinu stana u savremenoj novogradnji. Ovaj stan smešten je u naselju Slavujev venac, na teritoriji opštine Palilula. Prostire se na prostranih 90,5m2 i zauzima najviši, četvrti sprat stambene zgrade sa ukupno četiri sprata.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 295.000 €, 82,00 m2 cca 3600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan na prodaju-Sajam kompleks, Novi Sad Agencija Gold nekretnine, predstavlja lux trosoban stan na prodaju kod Sajma-Branka Bajića ulica, Novi Sad. Uknjižen trosoban stan na 82m2. Papiri su uredni. Mogućnost kupovine putem stambenog kredita. Stan je luksuzno opremljen. Sav nameštaj....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 297.413 €, 99,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaja 3.0 stana u izgradnji na lokaciji Crveni krst. Stan se nalazi na IV spratu i ima 78.01m2 grejne površine i 21.55m2 krovne terase. Lux gradnja! Balkonski prozori, alu stolarija sa troslojnim staklom, spoljne roletne sa elektro podizačima. Lux sigurnosnim vratima “Bosal”, parket....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Žarkovo, 298.100 €, 113,00 m2 cca 2640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

BROJ U REGISTRU POSREDNIKA 1850 SPECIJALNA PONUDA SNIŽENA CENA 2650 + PDV AKCIJA novo LUX, četvorosoban stan 112,5m2, u Novogradnii, na I spratu,Stan je odmah useljivi. Stan se sastoji od hodnika, tri spavace sobe (od kojih je jedna master soba sa svojim kupatilom), dnevnog boravka,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 298.990 €, 104,00 m2 cca 2880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na odličnoj lokaciji na Lekinom brdu u Garibaldijevoj ulici prodajemo luksuzno opremljen troiposoban stan površine 104m2. Stan se nalazi na 1. spratu od ukupno 3 sprata manje novije zgrade iz 2014.godine. Sastoji se iz velikog hodnika iz kog se ulazi u prostrani dnevni boravak koji....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kalvarija, 299.990 €, 54,00 m2 cca 5560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Pretsavljamo Vam impresivni dupleks u Zelenoj aveniji! Sa ukupno 4 spavaće sobe, 2 kupatila i 3 toaleta, pruža prostran i udoban životni prostor na ukupnoj površini od 120m2. Prvi nivo stana obuhvata 54.53m2, dok se dodatnih 65,67m2 prostire na drugom nivou u potkrovlju. S dodatnih....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 300.000 €, 120,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se luksuzan četvorosoban stan u Beogradu, kod Hrama Sv. Save, sa velikom terasom od 80m², idealan za sve koji traže komfor i privatnost u centru grada. Struktura stana: Tri spavaće sobe Dnevni boravak Trpezarija Kuhinja Dva kupatila (renovirana sa mermerom) Terasa od 80m²,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 300.000 €, 133,00 m2 cca 2260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

BROJ U REGISTRU POSREDNIKA 1850 SPECIJALNA PONUDA ZA KEŠ KUPCE POSTOJI MOGUĆNOST KOREKCIJE CENE. TAKOĐE PORED OVOG STANA IMAMO JOŠ DVA PENTHAUSA NA BULBULDERU OD 109m2 i 125m2 po ceni 2900evra plus PDV, koji će za dva meseca biti useljivi novo LUX, PENTHAUS cetvorosoban stan 133,02m2,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 305.140 €, 172,00 m2 cca 1770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Luksuzni komleks,2PO+P+6, na odličnoj lokaciji na Paliluli, sa izuzetnim pogledom na grad, koji pruža ekskluzivni način života i uživanje u svakom danu. U ponudi komforan četvorosoban stan 172.6m2 u izgradnji, u jedinstvenom objektu, koji se sastoji od ulaznog hodnika, prostrane dnevne....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 306.000 €, 85,00 m2 cca 3600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

STARI GRAD, 85m2, TROSOBAN Na prodaju je stan u najlepšem delu grada, u blizini OŠ Djordje Natošević. Stan ima odličan raspored, 2 spavaće sobe, 2 kupatila, veliku dnevnu sobu sa kuhinjom, trpezariju i terasu, kao i prostran ulazni hol. Zgrada je iz 70tih godina i potpuno je sredjena,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 308.000 €, 91,00 m2 cca 3390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Rezidencija luksuza. Vaš dom. Central Palace stvoren je za one sa istančanim ukusom i posebnim pogledom na svet. One koji primećuju i najsitnije detalje i spremni su za velike poduhvate. Vaš novi dom ima jedinstvenu poziciju: u centru grada, ali van vreve metropole; blizu svega što....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 169-210 (od ukupno 300)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8> >>