• GoHome Professional
oglasi.rs luksuzan parket što skuplji porasla cena - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • oglasi.rs luksuzan parket što skuplji porasla cena - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs luksuzan parket što skuplji porasla cena

  • Za upit "oglasi.rs luksuzan parket što skuplji porasla cena" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 200 331 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+2%

Promena cene sa 810.000 € na 830.000 € dana 25.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Vračar, 830.000 €, 193,00 m2 cca 4300 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
05.07.2024 - 838.280 €
17.03.2025 - 890.000 €
20.06.2025 - 810.000 €
25.03.2026 - 830.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.07.2024.,

www.berzanekretnina.org

Prodajemo odličan šestosoban dupleks na petom i šestom spratu veoma kvalitetne i nove zgrade modernog i luksuznog izgleda na Vračaru, u ulici Gospodara Vučića u blizini Autokomande sa odličnom povezanošću sa svim delovima grada. Stan se Ssastoji se od dva nivoa: 1. nivo ( 90,42m2....

 
 
 
 
+9%

Promena cene sa 605.715 € na 660.780 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Palilula, 660.780 €, 183,55 m2 cca 3600 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.02.2026 - 605.715 €
27.03.2026 - 660.780 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.01.2026.,

www.berzanekretnina.org

ID 1139 Kontakt: Za više informacija ili dogovor oko razgledanja, pozovite 0693322626 Bez agencijske provizije - direktna cena od investitora Pravni nadzor - izrada i overa kupoprodajnog ugovora obezbeđena Ova nekretnina smeštena je na izuzetno atraktivnoj lokaciji, u energetski efikasnoj....

 
 
 
 
+9%

Promena cene sa 605.715 € na 660.780 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, PADINSKA SKELA, 660.780 €, 184,00 m2 cca 3590 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
02.11.2025 - 605.715 €
27.03.2026 - 660.780 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.11.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
 
+9%

Promena cene sa 600.000 € na 655.000 € dana 15.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Slavija, 655.000 €, 126,00 m2 cca 5200 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.08.2025 - 600.000 €
15.03.2026 - 655.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.08.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

4,0 Vracar , blizina Kalenic pijace i SC Vracar , Loznicka , 126m2 , 6 / 6 , lift , eg / toplotne pumpe , luksuzan penthouse u ekskluzivnom stambenom objektu , Alu-drvo stolarija ,vrhunski Troslojni Hrastov parket 1. klase , Hans-Grohe , Villeroy-Boch , Geberit sanitarije , Italijanska....

 
 
 
 
+6%

Promena cene sa 434.544 € na 460.985 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Voždovac, 460.985 €, 132,00 m2 cca 3490 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
31.12.2025 - 434.544 €
01.05.2026 - 460.985 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.11.2025.,

www.indomio.rs

Predstavljamo Vam luksuzne stanove u jednom od najotmenijih i najtraženijih delova Beograda – kompleks „Jove Ilića Residence “. Kompleks „Jove Ilića Residence“ predstavlja novu oazu luksuza i elegancije u centru Beograda. Ova savremena rezidencijalna zgrada kombinuje sofisticirani....

 
 
 
 
+5%

Promena cene sa 436.000 € na 457.800 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 457.800 €, 109,00 m2 cca 4200 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 436.000 €
29.04.2026 - 457.800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U srcu prestižnog Vračara, u mirnom i atraktivnom delu sa odličnom infrastrukturom, nudi se nova luksuzna rezidencija koja predstavlja idealnu priliku za sve koji traže savršen stan u Beogradu. ** Dostupne su sledeće kvadrature: 48m2, 39m2, 109m2. ** Završetak gradnje 2027. godine.....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 371.376 € na 381.692 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Paviljoni, 381.692 €, 103,16 m2 cca 3700 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
21.09.2025 - 251.460 €
04.03.2026 - 366.218 €
03.04.2026 - 371.376 €
17.04.2026 - 381.692 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.09.2025.,

www.berzanekretnina.org

ID 511 Kontakt: Za više informacija ili dogovor oko razgledanja pozovite 0643255742. Bez agencijske provizije – direktna cena od investitora. Pravni nadzor – izrada i overa kupoprodajnog ugovora obezbeđena. Luksuzna Novogradnja Pupin's Palace – Savremeni Dizajn i Premium Kvalitet....

 
 
 
 
+6%

Promena cene sa 354.900 € na 374.900 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 374.900 €, 71,00 m2 cca 5280 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
05.12.2025 - 354.900 €
17.04.2026 - 374.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.04.2025.,

www.indomio.rs

Vračar - Hram na odličnoj lokaciji u novoj zgradi sa liftom prodaje se trosoban stan. Novoizgradjeni luksuzni stambeni objekat vrhunskog kvaliteta. Zgrada se nalazi u blizini ulica Mačvanska i Stojana Protića, u maloj mirnoj ulici. .Stan je sunčan, dvostran, svetao. Orjentacije jug....

 
 
 
 
+6%

Promena cene sa 354.900 € na 374.900 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

 

Kretanje cena nekretnine:
05.12.2025 - 354.900 €
17.04.2026 - 374.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.10.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Vračar - na odličnoj lokaciji u novoj zgradi sa liftom prodaje se trosoban stan. Novoizgradjeni luksuzni stambeni objekat vrhunskog kvaliteta. Stan je sunčan, dvostran, svetao, orjentacije jug i jugozapad. Stan je potpuno nov, nikada nije bio useljavan. Stolarija je alu-drvo odličnog....

 
 
 
 
+5%

Promena cene sa 336.000 € na 352.800 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 352.800 €, 84,00 m2 cca 4200 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 336.000 €
29.04.2026 - 352.800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

MODERAN PROJEKAT NA VRAČARU – LUKSUZNI STANOVI U SRCU GRADA. Cena u oglasu je bez PDV-a koji iznosi 10% i na koji imate pravo na povrat ukoliko ste kupac prvog stana. U ponudi su stanovi različitih kvadratura, smešteni u savremenoj zgradi izgrađenoj prema najvišim standardima kvaliteta,....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • luksuzan parket što skuplji porasla cena (77)
  • oglasi.rs luksuzan parket što skuplji (377)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>