• GoHome Professional
oglasi.rs luksuzan opremljen što skuplji do 80 m2 - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • oglasi.rs luksuzan opremljen što skuplji do 80 m2 - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs luksuzan opremljen što skuplji do 80 m2

  • Za upit "oglasi.rs luksuzan opremljen što skuplji do 80 m2" pronađeno 597 nekretnina - prosečna cena 2.478 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 210000 eura
    • do 260000 eura (prosečna cena)
    • do 320000 eura
    • do 2600 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, 250.000 €, 69,00 m2 cca 3620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 118910, II/, lift, terasa, uknjižen. Prodaje se luksuzno namešten i opremljen dvosoban stan 69m2 u novoj zgradi. Stan je opremljen modernim smart home sistemom, ugradjenom kuhinjom sa radnim pločama od kvarca, plakarima, spuštenim plafonima sa modularnim trakastim led....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, Centar, 250.000 €, 82,00 m2 cca 3050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzno opremljen penthaus na izuzetnoj lokaciji, u mirnom okruženju nadomak pozorišta. Prostran dnevni boravak sa izlazom na veliku terasu pruža mnogo prirodnog svetla i udobnosti za svakodnevni boravak i uživanje. Stan poseduje tri spavaće sobe i odvojenu, funkcionalnu kuhinju,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 250.000 €, 60,00 m2 cca 4170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo odličan, luksuzno opremljen stan u neposrednoj blizini Sava promenade kao i ulice Kneza Miloša. Smešten je u predratnoj ornamentalnoj zgradi koja je pod zaštitom države, poseduje svoje dvorište i ima mali broj stanara što je čini posebno atraktivnom i intimnom. Infrastruktura....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Centar, 250.000 €, 60,00 m2 cca 4170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kuća u centru kompletno renovirana. Vlasnik 1/1. Prvi sprat 30 kvadrata dnevna soba, kuhinja trpezarija kupatilo. Gornji sprat spavaća soba i ostava 30 kvadrata. Luksuzno opremljen. Parking mesto u dvorištu. U dvorištu još jedna ostava i podrumski prostor. Strogi centar. Pešačka zona....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 249.999 €, 59,00 m2 cca 4240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

BROJ U REGISTRU POSREDNIKA 1850 DIREKTNA PRODAJA STANOVA U BEOGRADU NA VODI-Bez provizije za kupca (dinamika plaćanja u 7 rata) NAPOMENA: Maxis group doo Beograd je partner BELGRADE WATERFRONTA-a od 2024. godine vršimo direktnu prodaju stanova BW na rate bez provizije sa dinamikom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 247.200 €, 74,00 m2 cca 3340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaja potpuno luksuzno opremljenog dvoiposobnog stana od 74 m2 u novoj zgradi .Stan se vodi kao duplex međutim samo je ulaz u stan u donjoj etaži , a sve prostorije su na gornjoj etaži. Stan ima prostranu dnevnu sobu ,sa trpezarijom i kuhinjom i izlaz na lepu terasu.Iz hodnika se....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 246.888 €, 53,00 m2 cca 4660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Direktna prodaja bez provizije – dinamičan plan otplate do završetka gradnje 🔑 MAXIS GROUP DOO BEOGRAD – Ovlašćeni partner Belgrade Waterfront-a 🔹 Broj u registru posrednika: 1850 🔥 SPECIJALNA PONUDA – SLOBODNI STANOVI:sa jednom, dve i tri spavaće sobe. 💰 CENA I USLOVI -NA PRVOM....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 246.170 €, 78,00 m2 cca 3160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam fantastičan porodičan stan u novogradnji na Podbari. Troiposoban stan od 78m2 modernog koncepta-dvostrano orijentisan. Komforan dnevni boravak sa ugradnom kuhinjom (po meri) i trpezarijom- izlaz na ulično orijentisan balkon, iz hodnika u tri spavaće sobe od kojih....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 245.000 €, 65,00 m2 cca 3770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Zelena avenija - novoizgrađeni kompleks. prodaje se luksuzan stan kompletno namešten i opremljen belom tehnikom. Veliki open space i dve spavaće sobe sa garderoberom, 2 sanitarna čvora. U cenu stana ulazi i parking mesto. Stan je za svaku preporuku. Prikaz na mapi je informativnog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 241.999 €, 56,00 m2 cca 4320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

BROJ U REGISTRU POSREDNIKA 1850 🔥 SPECIJALNA PONUDA – SNIŽENA CENA DO KRAJA JUNA! Useljuv za dva meseca. Kako se bude približavalo useljenje i predaja ključeva cena stana biće veća. 📌 Cena: 4.300 €/m² ✨ EKSKLUZIVAN STAN U BW ECHO – USKORO USELJIV ✨ 🏙️ Dvosobni stan sa prelepim....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banovo Brdo, 240.000 €, 72,00 m2 cca 3330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

2.5 Banovo brdo, Dragana Nikitovića, (Osiječka) Uknjižen, lux stan 72m2, vpr, gas, ktv, interfon, podrum, parking. Lepa lokacija, mirna ulica u blizini Požeške ulice i okretnice tramvaja. U neposrednoj blizini su škola, vrtić, više tržnih centara, park za decu i ostalih sadržaja za....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 28, 240.000 €, 60,00 m2 cca 4000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju: Dvosoban stan 60 m² – Blok 28 (kod “Televizorke”) – 5. sprat Lokacija: Blok 28, Novi Beograd – u neposrednoj blizini čuvene “Televizorke” (Bulevar Arsenija Čarnojevića), odlična povezanost i kompletna urban infrastruktura - Osnovne karakteristike: Površina: 60 m² – standardna....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 237.650 €, 64,00 m2 cca 3710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam luksuzni stambeno -poslovni objekat na najboljoj lokaciji u gradu. Povrat PDV-a. Ugrađena je najkvalitetnija ALU/PVC fasadna i drvena/MDF unutrašnja stolarija, a u kupatilu sanitarije premium kvaliteta. Aluminijumska stolarija je izabrana zbog svoje dugotrajnosti,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 235.870 €, 85,00 m2 cca 2780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem LUX opremljen cetvorosoban stan na najatraktivnijoj lokaciji Grbavice!!! Javno parking mesto u dvoristu stan je orijentisan dvostrano mogucnost dogovora za prave klijente pozovite 0637607888!!! .

 
 
 
  Apartman, RAŠKA, 235.000 €, 36,00 m2 cca 6530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kompleks Woodside Kopaonik Residences, predstavlja visoke standarde i harmoniju sa prirodom. Pored kvalitetnog života, punog komfora i sa svim neophodnim sadržajima, ovaj kompleks Vam nudi poseban vid uživanja kroz savremenu arhitekturu sa kombinacijom kamena, drveta i staklenim površinama.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 61, 233.000 €, 78,00 m2 cca 2990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se kompletno renoviran stan, u urednoj zgradi stare gradnje sa tri lifta. Veoma svetao i sunčan,odličnog rasporeda sa prelepom terasom sa za uživanje.Orjentisan je jugo-zapadno,sa centralnim grejanjem,klimom,najboljom šestokomornom stolarijom sa komarnicima i sigurnosnim vratima.Stan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 61, 233.000 €, 78,00 m2 cca 2990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se kompletno renoviran 2.5 stan u održavanoj zgradi sa internetom i video nadzorom. Stan je jako lepe strukture, zapadno orjentisan i vrlo svetao. Renoviran je 2023. godine i pritom je zamenjena kompletna vodovodna i elektro izolacija, tabla sa osiguračima, celokupna spoljna....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 232.265 €, 72,00 m2 cca 3230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se četvorosoban stan na Telepu. Mirno okruženje, dobra povezanost gradskim saobraćajnicama sa centrom grada. U blizini se nalaze vrtići, škola, pijaca, domovi zdravlja, marketi, restorani. Stan se nalazi na visokom prizemlju urbane vile sa tri stana. Stan sadrži: prostranu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 231.370 €, 62,00 m2 cca 3730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 230.950 €, 63,00 m2 cca 3670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam luksuzni stambeno-poslovni objekat na najboljoj lokaciji u gradu. Povrat PDV-a. Ugrađena je najkvalitetnija ALU/PVC fasadna i drvena/MDF unutrašnja stolarija, a u kupatilu sanitarije premium kvaliteta. Aluminijumska stolarija je izabrana zbog svoje dugotrajnosti,....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 230.950 €, 63,00 m2 cca 3670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 61, 230.000 €, 75,00 m2 cca 3070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Telefon,KATV,internet, interfon Odmah useljiv Stan je kompletno i kvalitetno renoviran 2023 godine, uradjena je zvucna i termoizolacija, jugozapadno orijentisan, svetao, komforan, luksuzno dizajniran, americki plakari.. Sastoji se od ulaznog hodnika, prostranog dnevnog boravka, trpezarije,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 230.000 €, 67,00 m2 cca 3430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

CENTAR, 67m2, TROSOBAN Predstavljamo vam izuzetan trosoban stan od 67m2 na jednoj od najlepših lokacija u samom centru grada. Izaberite svoj dom u prepoznatljivom kvalitetu, otkrijte radost življenja u objektu koji nudi kvalitet prve klase, uživanje u lepoti novih materijala i modernog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 228.888 €, 56,00 m2 cca 4090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

MAXIS GROUP DOO BEOGRAD – Agencija za nekretnine BROJ U REGISTRU POSREDNIKA: 1850 🔥 SPECIJALNA PONUDA – SNIŽENA CENA DO 15. JULA! Useljiv za dva meseca! Kako se bude približavalo useljenje i primopredaja ključeva, cena stana će rasti. 💰 CENA I USLOVI Akcija traje do 15. jula 2025.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 227.790 €, 62,00 m2 cca 3670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 227.790 €, 62,00 m2 cca 3670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 227.700 €, 61,00 m2 cca 3730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 227.700 €, 61,00 m2 cca 3730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Spens, 227.320 €, 63,00 m2 cca 3610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

LUKSUZAN STAN U CENTRU NOVOG SADA – POLUNAMEŠTEN + OSTAVA 12 m² Na prodaju ekskluzivan stan u srcu Novog Sada – savršen spoj luksuza, lokacije i komfora! Lokacija: Strogi centar Novog Sada Površina stana: 63 m2 Dodatno: Ostava 12 m² ?️ Status: Polunamešten (ugradni plakari, kuhinja....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 226.500 €, 67,00 m2 cca 3380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prestavljamo vam izuzetan trosoban stan od 67m2 na jednoj od najlepših lokacija u samom centru grada. Izaberite svoj dom u prepoznatljivom kvalitetu otkrijte radost življenja u objektu koji nudi kvalitet prve klase, uživanje u lepoti novih materijala i modernog stila. Ovaj svetao....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 225.600 €, 56,00 m2 cca 4030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

hitno hitno hitno -NAJJEFTINIJI DVOSOBAN STAN U BDOGRADU NA VODI -SA DVA GARAŽNA MESTA MAXIS GROUP DOO-Agencija za nekretnine-BROJ U REGISTRU POSREDNIKA 1850 🔥 SPECIJALNA PONUDA – SNIŽENA CENA DO KRAJA JUNA! Useljuv za dva meseca. Kako se bude približavalo useljenje i predaja ključeva....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 225.000 €, 58,00 m2 cca 3880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan se nalazi u novoj zgradi useljena decembar 2023. Prvoklasna stolarija, parket, sanitarije, lux varijanta. Veliki dnevni boravak, ugradna kuhinja, open space varijanta, terasa, potrošnja po kalorimetrima. Mogućnost kupovine garažnog mesta u zgradi. Novogradnja sa SPA centrom,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 225.000 €, 39,00 m2 cca 5770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Stan za prodaju u centru Vračara, Beograd, nalazi se na svega 150 metara od Hrama Svetog Save, u novogradnji luksuznog standarda. ▶ Ovaj moderni i sofisticirani stan sastoji se od spavaće sobe, prostrane dnevne sobe povezane sa kuhinjom, trpezarijom i terasom. ▶ Ceo stan je opremljen....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 222.100 €, 60,00 m2 cca 3700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 220.000 €, 53,00 m2 cca 4150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam ekskluzivan stan u jednoj od najpoželjnijih ulica Voždovca – Jove Ilića 2.0, IV sprat, idealan za one koji ne pristaju na kompromise kada je kvalitet života u pitanju. U pitanju je savremen, luksuzno opremljen stan, savršen spoj elegancije, funkcionalnosti i prestiža.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 219.999 €, 56,00 m2 cca 3930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

📍 MAXIS GROUP DOO BEOGRAD 📌 Broj u registru posrednika: 1850 🔑 Ne čekajte da cena poraste – ovo je Vaša šansa da ugrabite najtraženiji stan u Beogradu na vodi po sniženoj ceni! -POČEA JE PRIMOPREDAJA STANOVA OD STRANE BEOGRADA N VODI. 🔥 HITNA PRODAJA – SNIŽENA CENA DO 15. AVGUSTA!....

 
 
 
  Apartman, VRDNIK, 211.150 €, 55,00 m2 cca 3840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Vrdnik-Fruške Terme-Apartman komplet extra delux namešten - sa Garažom u suterenu zgrade. Opremljen je novim stvarima i lux tehnikom. Komforan, svetao sa prelepom terasom sa koje se pruža pogled na padine Fruške gore i na Banju Vrdnik. Apartman odiše stilom i elegancijom a u prirodnom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 206.000 €, 50,00 m2 cca 4120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka-1100608 Na prodaju uknjižen KOMPLETNO RENOVIRAN I LUX OPREMLJEN dvosoban stan na Grbavici, u neposrednoj blizini Limanske pijace i Bulevara Oslobodjenja. Stan se sastoji iz prostranog dnevnog boravka sa trpezarijom, izdvojenom kuhinjom, odvojene prostrane spavaće....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 205.000 €, 54,00 m2 cca 3800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo odličan dvoiposoban stan u izgradnji na Vračaru, u ulici Generala Horvatovića, u blizini Južnog bulevara. Nalazi se na prvom spratu zgrade koja će biti luksuznog izgleda sa mermernim ulazom i modernim bešumnim liftom. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevno-trpezarijskog dela....

 
 
 
  Stan, BANJA, 200.000 €, 51,00 m2 cca 3920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Palilula, Višnjička banja, Mirka Milojkovića, 51m2 51m2, 2.0, 1/5, CG, lift, terasa, interfon, telefon. Dokumentacija: uknjižen. Stanje: nov, lux. Potpuno namešten i....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 199.900 €, 68,00 m2 cca 2940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

LIMAN 3, 68m2, TROSOBAN Predstavljamo vam stan koji se retko pojavljuje na tržištu. U pitanju je kompletno renoviran i luksuzno opremljen stan na Limanu 3. Promenjene su sve vodovodne i elektro instalacije i rasveta, menjani prozori i postavljene veoma luksuzne Porcelanosa pločice....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 199.500 €, 46,00 m2 cca 4340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je izuzetan luksuzno opremljen dvosoban stan u novoizgradjenom kompleksu Zelena avenija. Zgrada je useljena 2024 godine i stan je jos uvek u garanciji.U izgradnji su koriscene najsavremenije tehnologije i visoko kvalitetni materijali. Stan poseduje Smart Home sistem U(protivpozarni-protivprovalni....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 85-126 (od ukupno 578)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>