• GoHome Professional
oglasi.rs luksuzan namešten - GoHome - pretražite portal za nekretnine sa gohome
  • oglasi.rs luksuzan namešten - GoHome - pretražite portal za nekretnine sa gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs luksuzan namešten

  • Za upit "oglasi.rs luksuzan namešten" pronađeno 375 nekretnina - prosečna cena 2.299 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 70 m2
    • 80 m2
  •  Po ceni
    • do 180000 eura
    • do 230000 eura (prosečna cena)
    • do 280000 eura
    • do 2300 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 350 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Blok 58, 430.000 €, 99,00 m2 cca 4340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Beograd, Blok 58 (Sakura park), Jurija Gagarina, 99m2 99m2, 3.0, 3/10, podni, 3xlift, lođa, interfon, telefon, lux Luksuzan, namešten stan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 400.000 €, 73,00 m2 cca 5480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Beograd na vodi Liberi, lux namesten Na prestižnoj lokaciji Beograda u blizini Galerije,imamo u ponudi luksuzno namešten stan. Dvostrana orijentacija, sa otvorenom panoramom nove urbane lokacije je velika prednost za ugodnost boravka u ovoj nekretnini. Dnevni boravak,kuhinja i trpezariju....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 247.200 €, 74,00 m2 cca 3340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

LUX POTKROVLJE, NAMEŠTEN,NOV STAN+++Agencijska oznak 1059330. U prodaji je lux stan u potkrovlju nove zgrade . Stan ima minimalne kosine i to samo u spavaćim sobama . 74m2 knjizeno , podne 84m2+ 19m2 terase koje nije knjizeno i ne ulazi u kvadraturu stana. Jedna terasa od 5m2 gleda....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 320.000 €, 200,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da vam ponudimo luksuzan, duplex izuzetnoj lokaciji u Krunskoj ulici na Vračaru U samom centru grada u neposrednoj blizini više ambasada, fakulteta, Tašmajdana, Pionirskog parka, Cvetnog trga, Slavije, više škola i vrtića, kao i niza prodavnica, restorana i drugih uslužnih....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Banjica, 650 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se odmah useljiv dvosoban stan površine 50 m², na 3. spratu, u luksuznoj novogradnji u mirnom okruženju u blizini Banjice i Banjičke šume. Osnovne karakteristike: stan je potpuno namešten sa svim potrebnim nameštajem i uređajima, klimatizovan, sa centralnim grejanjem, aluminijumska....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 159.900 €, 100,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U najlepšem delu Dorćola, na uglu Gospodar Jovanove i Kneginje Ljubice, nalazi se unikatan, moderan, luksuzan, prostran trosoban stan, dizajnerski namešten. Stan se sastoji od prostranog hodnika sa puno ormara i prirodnom svetlošću, kuhinje i dnevne sobe, velike svetle tepezarije....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman I, 386.000 €, 107,00 m2 cca 3610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo četvorosoban stan u Novom Sadu na odličnoj lokaciji. Usko povezan sa Bulevarom Evrope, Adamovićevim naseljem i Limanom. Zgrada visokog kvaliteta koju je pravio renomirani investitor. Stan je uknjižene površine 107m2 i prodaje se namešten a takođe je važno napomenuti da je....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 33.750 €, 45,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Nov ne useljavan stan u mirnoj ulici, luksuzno namešten sa parking mestom sredjen i opremljen novom belom tehnikom, nameštajem, video nadzor, interfon, internet, lift, cg, tv, blind vrata, izuzetno svetao i sunčan sa terasom, na odličnoj lokaciji između dve pijace i Vukovog spomenika.....

 
 
 
  Apartman, VRDNIK, 211.150 €, 55,00 m2 cca 3840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Vrdnik-Fruške Terme-Apartman komplet extra delux namešten - sa Garažom u suterenu zgrade. Opremljen je novim stvarima i lux tehnikom. Komforan, svetao sa prelepom terasom sa koje se pruža pogled na padine Fruške gore i na Banju Vrdnik. Apartman odiše stilom i elegancijom a u prirodnom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banovo Brdo, 240.000 €, 72,00 m2 cca 3330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

2.5 Banovo brdo, Dragana Nikitovića, (Osiječka) Uknjižen, lux stan 72m2, vpr, gas, ktv, interfon, podrum, parking. Lepa lokacija, mirna ulica u blizini Požeške ulice i okretnice tramvaja. U neposrednoj blizini su škola, vrtić, više tržnih centara, park za decu i ostalih sadržaja za....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Đeram Pijaca, 900 €, 55,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Dvosoban luksuzno namešten stan + terasa od 30m2, apartmanski opremljen. Dnevni boravak u sklopu trpezarije i kuhinje, spavaća soba, kupatilo, ostava. Stan je odmah useljiv, zakup na duži vremenski period. U mesečnu cenu zakupa su uključeni svi troškovi osim interneta i kablovske....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 1.500 €, 110,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kompletno renoviran, LUX namešten stan, opremljen novim modernim nameštajem i belom tehnikom. Prostrana i svetla dnevna soba, 2 spavaće sobe, trpezarija, kuhinja, 2 kupatila, terasa. Klime, KTV, internet, interfon, video nadzor. Stan se izdaje ozbiljnim zakupcima na duži period zakupa.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 132.600 €, 102,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzan stan, sa uraćunatim svim troškovima (informatika, struja, gas, kablovska, internet), i garažno mesto u suterenu zgrade. Troiposoban, namešten stan, 102m2, na 7.spratu u zgradi sa liftom na početku Bulevaru Patrijarha Pavla.kod kružnog toka prema Limanu 4. Stan poseduje dnevni....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Đeram Pijaca, 42.570 €, 43,00 m2 cca 990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se nov lux stan u mirnom kraju, punom zelenila, sa pogledom na park. Okružen je drvećem i zelenilom. Stan je dosta sunčan i svetao. Kompletno je namešten i opremljen. Sastoji se od predsoblja, dnevno-trpezarijskog dela i kuhinje, spavaće sobe, kupatila i terase. Kompletno je....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 72.000 €, 90,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

* VENIS Nekretnine * - IZDAJEMO 90 m2 BULEVAR OSALOBOĐENJA, LUX - NOV - TROSOBAN stan, ul.Bulevar Oslobođenja, 8 sprat od 10, namešten, 2 lifta, terase, cg, ktv, klima, tv, mašina za pranje suđa, vm. CENA 800 Evra + 800 Evra depozit 064-829-5008, 064-829-5005, 021-6337-037 BULEVAR....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 1.300 €, 120,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Trosoban duplex penthouse , garaza, novogradnja Lux stan u centru na Bulevaru Kralja Aleksandra kod Đeram pijace. Potpuno namešten, opremljen stvarima i opremom visokog kvaliteta. Dupleks sa dodatkom terase kao treći nivo. Fantastičan pogled na crkvu Sv. Marka. Uz stan ide i parking....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Đeram Pijaca, 900 €, 51,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Dvosoban luksuzno namesten stan u novogradnji u neposrednoj blizini Bulevara kralja Aleksandra i Djeram pijace. Garaza ukljucena u cenu zakupa. Stan se izdaje na duzi vremenski period. Kucni ljubimci nisu dozvoljeni. Idealan stan za par . Za više informacija i zakazivanje razgledanja,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Blok 65, 1.300 €, 65,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Nov trosoban luksuzno namesten stan u bloku 65 zgrada Zepterra sa dva kupatila. 24 casa fizicko obezbeđenje . Pametna zgrada. Garazno mesto uz doplatu. Za dodatne informacije kontaktirati Elite tim: Telefon, Whats App, Viber +381(0) 60 668 9686 , +381(0) 63 82 11 760 , Agencijska....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Đeram Pijaca, 900 €, 45,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lux stan od 45m2 u novogradnji, garaža. Luksuzno namešten jednoiposoban stan u novogradnji. Apartmanski opremljen, klimatizovan, internet konekcija, katv, cg po utrošku. Odmah useljiv stan. Obezbeđena garaza. Stan se izdaje na duži vremenski period. Za sve dodatne informacije kontaktirati:....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 122.000 €, 61,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan u novoj lux zgradi, na fenomenalnoj lokaciji u ekološkom naselju Jelena Anžujska sa prelepim pogledom. Stan je uknjižen na 56m2, ali mereno ima 61m2. U pitanju je dupleks na drugom spratu, južno orjentisan, sa pogledom ka centralnom delu Zlatibora. Stan je sređen i prodaje se....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 299.000 €, 75,00 m2 cca 3990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Izuzetan stan u ponudi na Voždovcu, na par koraka od Banjičke šume i FON-a. Stan je površine 75m2 i nalazi se na drugom spratu stambene zgrade od tri sprata. Zgrada je izuzetno kvalitetno građena i sa liftom. Luksuzno opremljen stan, kompletno namešten. Po strukturi se sastoji od....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 400.000 €, 200,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

🏡 DeLux četvorosoban stan za izdavanje – Centar grada ✨ U ponudi je luksuzan i prostran četvorosoban stan površine 200m² , smešten na 1. spratu stambene zgrade u samom centru grada. Stan je kompletno namešten i odmah useljiv ✅, pružajući jedinstven spoj elegancije, udobnosti i funkcionalnosti.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 99.900 €, 27,00 m2 cca 3700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju luksuzno sređena garsonjera površine 27m², u mirnom delu Nove Detelinare, idealna za one koji traže udoban život u mirnom okruženju, a ujedno žele blizinu svih sadržaja koje grad nudi. U neposrednoj blizini nalaze se dve prometne ulice bogate kafićima, restoranima, prodavnicama....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 177.500 €, 36,00 m2 cca 4930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 122918, I/V, klima, lift, terasa, nov luks, novogradnja, fasada nova, stambena zgrada. Na prodaju potpuno nov, luksuzno opremljen jednosoban stan od 35 m² u srcu Vračara, u Šumatovačkoj ulici. Ovo je prva prodaja, sve u stanu je potpuno novo i neuseljavano! Stan se....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 37.800 €, 54,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se lux stan u novijoj zgradi sa parking mestom obezbedjenim kamerom i rampom. Stan je mirne orijentacije, pogled na dvorište, lux i kompletno namešten, dizajniran od strane arhitekte. Dostupan je odmah. ************ Ukoliko je ova nekretnina na nekom portalu oglašena sa nižom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 309.000 €, 98,00 m2 cca 3150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

MAXIS GROUP DOO-Agencija za nekretnine-BROJ U REGISTRU POSREDNIKA 1850 🏡 LUKSUZAN DUPLEKS NA SLAVUJEVOM VENCU – ODMAH USELJIV, SA DVA PARKING MESTA! 📍 Mirna lokacija, svega 5 minuta od Vukovog spomenika Na prodaju luksuzan četvorosoban dupleks stan u novijoj zgradi, kompletno opremljen....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 309.000 €, 127,00 m2 cca 2430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

LUX stan na Novom Naselju, namesten, Agencijska oznaka 1057662. U prodaji je izuzetno lepa nekretnina u dva nivoa . Stan je četvorosoban . U gornjem nivou nema puno kosina . Poseduje dva kupatila i dve terase. Zgrada je stara osam godina , uknjizena i stan je brzo useljiv. U ceni....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 1.500 €, 80,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Trosoban luksuzno namešten stan . Prostran i svetao dnevni boravak u sklopu trpezarije, nova ugradna kuhinja, 2 spavaće sobe, 2 kupatila, terasa. Garazno mesto u sklopu zgrade. Odmah useljiv stan , izdaje se iskljucivo na duze ozbiljnom zakupcu. Nisu dozvoljeni kucni ljubimci. Za....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Altina, 102.000 €, 40,00 m2 cca 2550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzan jednoiposoban stan na prodaju – Zemun, 40 m², kompletno namešten, novogradnja Na prodaju luksuzno opremljen jednoiposoban stan površine 40 m² u Zemunu – idealan spoj komfora, stila i topline doma. Lokacija: Mirna i atraktivna ulica u Zemunu, u neposrednoj blizini, škola,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 58.500 €, 65,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo Luksuzno namešten stan u potpuno novoj zgradi. Stan se sastoji iz dnevne sobe sa kompletnom kuhinjom,kupatila,terase dve spavaće sobe sa francuskim ležajem. Dormeo dušek prve klase, izuzetno udoban. Takodje, Bosch rerna i indukciona ploča,mašina za sudove,mašina za pranje....

 
 
 
  Apartman, ČAJETINA, 48.500 €, 25,00 m2 cca 1940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Studio apartman se nalazi unutar kompleksa Zlatiborski konaci. Stolarija: Al-drvo. Studio je kategorisan. Opremljen i namesten za 2 odrasle osobe i 2 dece. Sprat: I sprat (pogled I sprat), a ulaz iz prizemlja. Studio apartman ima svoje stalne goste koji se uvek rado vracaju. Gostima....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 180.250 €, 65,00 m2 cca 2770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lux stan u Narodnog fronta, sve rađeno po meri , prodaje se komplet namešten , mogućnost kupovine garaže .Cena 180250.Pozovite 0637607888 .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Bulevar, 550 €, 52,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se kompletno namešten, luksuzno opremljen dvosoban stan površine 52m², na drugom spratu stambene zgrade sa ukupno četiri sprata. Stan se nalazi na mirnoj lokaciji i gleda ka dvorišnoj strani, što obezbeđuje tišinu i prijatnu atmosferu. Struktura stana: Dnevna soba sa radnim....

 
 
 
  Apartman, DIVČIBARE, 76.000 €, 41,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U centru Divčibara, u Valjevskoj ulici, prodaje se luksuzno opremljen dvosoban apartman površine 41 kvadratni metar. Stan se nalazi na drugom spratu nove zgrade izgrađene 2021. godine sa dvorištem i video nadzorom. Prostor je u luksuznom stanju i potpuno namešten sa kuhinjskim elementima,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 2.000 €, 108,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lux 3. 0 stan sa garazom u novogradnji Odličan stan, smešten u novoj zgradi u blizini Hrama svetog Save. Mirna ulica sa dosta novih zgrada i izuzetnim sadržajem u neposrednoj blizini - brojne prodavnice, restorani, kafići i Kalenić pijaca. Do uključenja na autoput je potrebno svega....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 24.750 €, 45,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 116518, III/, klima, lift, terasa, parking. Izdaje se luksuzno namešten jednoiposoban stan u Kisačkoj ulici, 5 minuta od centra grada. Odmah je useljiv, nije pet friendly. Postoji mogućnost parkiranja u dvorištu zgrade kao i mogućnost iznajmljivanja privatnog parking....

 
 
 
  Stan, BANJA, 388.000 €, 123,00 m2 cca 3150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 121642, V/V, klima, lift, terasa. Zgrada je luksuzna gradjena 2022 godine Sunnyville premium naselje. Stan ima 95m² grejne površine i terasu od 25 kvadrata sa pogledom na Dunav.Iz svih prostorija se izlazi na terasu. Spavaći blok :3 spavaće sobe 2 kupatila sa podnim....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Liman III, 1.200 €, 120,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajem PET FRIENDLY LUX četvorosoban stan na Lmanu III !!! stan je potpuno renoviran i namešten sa stilom stan je spreman odmah za vaše useljenje kućni lubimci su dobrodošli stranci mogu za sve informacije pozovite ili pišite 069 5888 200 !!! .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 285.800 €, 111,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzano namešten četvorosoban stan u blizini Master centra sa mogućnošću kupovine garaže +++ Agencijska oznaka stana 1062626, Novi Sad, Nova Detelinara. Ova luksuzna nekretnina ima 111m2. Opremljena je vrhunskom tehnikom, izuzetno kvalitetnim nameštajem , a uređena tako , da zadovoljava....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 45.000 €, 50,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

📢 Izdaje se luksuzan dvosoban stan – Strogi centar, Novi Sad 🏙️ U ponudi je ekskluzivno opremljen dvosoban stan površine 50m², koji se nalazi na 1. spratu kvalitetne zgrade u samom srcu Novog Sada – na svega nekoliko koraka od Katedrale i pešačke zone. 🏛️🚶‍♀️ 🛋️ Stan je kompletno....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Sajam, 1.200 €, 85,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajem LUX trosoban stan na Sajmu !! Ulica Mikole Kocisa, 85m2, 1200e niski troskovi sta je nov i luksuzno namesten odmah useljiv stranci su dobrodosli za sve informacije pozovite 069 5888 200 !!! .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 432.000 €, 88,00 m2 cca 4910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo kompletno namešten luksuzan stan u zgradi PARKVIEW. Nalazi se na 21. spratu, sa fenomenalnim pogledom na Kulu i Savu. Fantastična spratnost i dvostrana orjentacija jugo-zapad. Osvetljen tokom celog dana. Sastoji se od: Ulaznog hodnika, dnevnog boravka povezanim sa kuhinjom....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 295-336 (od ukupno 375)