• GoHome Professional
oglasi.rs luksuzan lift - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • oglasi.rs luksuzan lift - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs luksuzan lift

  • Za upit "oglasi.rs luksuzan lift" pronađeno 1 518 nekretnina - prosečna cena 2.666 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 70 m2
    • 90 m2
  •  Po ceni
    • do 230000 eura
    • do 290000 eura (prosečna cena)
    • do 350000 eura
    • do 2900 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 531 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NIŠ, Medijana, 278.500 €, 172,00 m2 cca 1620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju luksuzan penthouse u izgradnji kod parka Čair. Nalazi se na najtraženijoj lokaciji u gradu, pogodan za izdavanje i porodični život. Izgradnjom životnog komfornog prostora u potkrovlju ove veličanstvene zgrade, ova nekretnina pruža ekskluzivan, individualan enterijer i potpunu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 250.774 €, 67,00 m2 cca 3740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

2.5, 67.85m2, terasa, Podno grejanje/ fan coil, lift, PR/6, mogućnost garaže. Građevinska dozvola. 🏡 Ovaj stan ima nesvakidašnji koncept – duplex sa galerijom, koji pruža osećaj prostranosti i originalnosti. 📏 Donji nivo (41.85 m²) obuhvata: • Ulaznu zonu • Svetlu dnevnu sobu •....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 313.030 €, 85,00 m2 cca 3680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam luksuzan kopleks u samom centru Novog Sada. Rok izgradnje mart 2026. Pronađite idealnan stan za vas na vreme. kontaktirajte nas za više informacija. Terasa, Lift.

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'oglasi.rs luksuzan lift'
171.480 €
165.000 €
185.400 €
  Stan, NOVI SAD, Centar, 162.350 €, 43,00 m2 cca 3780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam luksuzni stambeno-poslovni objekat na najboljoj lokaciji u gradu. Povrat PDV-a. Ugrađena je najkvalitetnija ALU/PVC fasadna i drvena/MDF unutrašnja stolarija, a u kupatilu sanitarije premium kvaliteta. Aluminijumska stolarija je izabrana zbog svoje dugotrajnosti,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 225.600 €, 56,00 m2 cca 4030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

hitno hitno hitno -NAJJEFTINIJI DVOSOBAN STAN U BDOGRADU NA VODI -SA DVA GARAŽNA MESTA MAXIS GROUP DOO-Agencija za nekretnine-BROJ U REGISTRU POSREDNIKA 1850 🔥 SPECIJALNA PONUDA – SNIŽENA CENA DO KRAJA JUNA! Useljuv za dva meseca. Kako se bude približavalo useljenje i predaja ključeva....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 65, 247.500 €, 55,00 m2 cca 4500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prestižnoj lokaciji u srcu Novog Beograda, savršeno povezan sa svim bitnim infrastrukturnim sadržajem i glavnim saobraćajnicama, u izgradnji je luksuzni rezidencijalni kompleks Airport Garden. Ovaj kompleks se odlikuje modernim arhitektonskim rešenjima, elegantnim dizajnom i vrhunskom....

 
 
 
  Apartman, ČAJETINA, 125.400 €, 46,00 m2 cca 2730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo lux apartmane na Zlatiboru u okviru naselja Obudojevica Na 15 minuta od centra, na mirnoj lokaciji na prelepim, otvorenim pogledom na padine i vrhove Zlatibora Objekat gde se nalaze apartmani je opremljen spoljašnim bazenom, restoranom, recepcijom,decijom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kalenić Pijaca, 720.000 €, 144,00 m2 cca 5000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju – luksuzan petosoban stan u srcu Vračara Bez agencijske provizije za kupca Na prodaju prostran i luksuzan stan površine 144 m², koji se nalazi na 4. spratu novogradnje u okviru ekskluzivnog stambenog kompleksa Loznička 7-9-11, u mirnoj ulici nadomak ulice Mileševske. Struktura....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 167.000 €, 95,00 m2 cca 1760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju odličan, lux stan, na Nišavskom keju, u centru grada, na veoma atraktivnoj lokaciji pogodnoj za porodično stanovanje i izdavanje. U blizini su fakultet umetnosti, OŠ, vrtić, brojni marketi, Trg Kralja Aleksandra , Trg Kralja Milana, kao i šetačka zona, udaljena svega 200m.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 153.000 €, 38,00 m2 cca 4030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 115689, II/IV, klima, lift, terasa, novogradnja. Na prodaju jednosoban stan od 37,94m2 u mirnom delu grada,na lokaciji između ulica Milisava Đurovića i Vojvode Stepe,sa pogledom prema Istočnoj kapiji.Ulaz u zgradu je moguć iz obe ulice.U pitanju je novogradnja čiji....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 670 €, 78,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se luksuzno opremljen dvoiposoban stan u kompleksu Planet Residece, u ulici Blagoja Parovića u modernoj zgradi sa 3 lifta, površine 78m2 sa centralnim grejanjem i multi split klima sa tri unutrašnje jedinice. Stan se sastoji iz hodnika koji vodi do svih prostorija, komforne....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 75.000 €, 43,00 m2 cca 1740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan se nalazi U vili Marina lux,u lepom i mirnom kraju Zlatibora,na samo 750m od kraljevog trga! U blizini pocetne stanice gondole,u samoj zgradi se nalazi gomex market a u blizini stana se takodje nalazi aroma market,restoran koliba kod Milunke,Talija ketering, na manje od 5minuta....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kalenić Pijaca, 390.000 €, 102,00 m2 cca 3820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Ikat nekretnine su u prilici da vam ponude četvorosoban, luksuzan stan od 102m2, sa dve lođe na Vračaru Stan se nalazi na 3 spratu u zgadi od 5 spratova Stan se sastoji od hodnika, kuhinje, špajza, trpezarije, dnevne sobe, dečije sobe, gostinjskog wc-a, ostave, kupatila i dve spavace....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 98.200 €, 26,00 m2 cca 3780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzna izgradnja po najvišim standardima modernog života. Lokacija ovog objekta je sam centar Novog Sada. Rok završetka izgradnje kraj 2025. godine. Za više informacija pozovite naše agente. Kontakt: 021/654-65-00 ID: 532000 Lift.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 329.600 €, 76,00 m2 cca 4340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam lux stan na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu. Stan se nalazi na lokaciji Cara Dušana, prodaje se potpuno namešten. Za više informacija o nekretnini kontaktirajte naše agente prodaje KONTAKTIRAJTE NAS PUTEM: 064-80-333-22, 064-80-333-23 021-23-000-30 EMAIL:....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 236.280 €, 127,00 m2 cca 1860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Luksuzni komleks, 2PO+ P+6, na odličnoj lokaciji na Paliluli, sa izuzetnim pogledom na grad, koji pruža ekskluzivni način života i uživanje u svakom danu.U ponudi komforan četvorosoban stan 127.2m2 u izgradnji, u jedinstvenom objektu, koji se sastoji od ulaznog hodnika, prostrane....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 313.030 €, 85,00 m2 cca 3680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam luksuzni stambeno -poslovni objekat na najboljoj lokaciji u gradu. Povrat PDV-a. Ugrađena je najkvalitetnija ALU/PVC fasadna i drvena/MDF unutrašnja stolarija, a u kupatilu sanitarije premium kvaliteta. Aluminijumska stolarija je izabrana zbog svoje dugotrajnosti,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 348.600 €, 95,00 m2 cca 3670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 450 €, 55,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se dvosoban moderan Lux stan u centru Niša, na drugom spratu u stambenoj zgradi bez lifta. Površina stana je 55 m2. Stan je kompletno sređen, sa svim novim stvarima, kako nameštajem tako i novim električnim uređajima. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka, kuhinje,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 148.700 €, 45,00 m2 cca 3300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

🔹 Maxis Group doo Beograd-broj u registru posrednika 1850 🔴 SPECIJALNA PONUDA – HITNA PRODAJA! 🏢 Novi luksuzan stan – 200m od TC Stadion 📌 Lokacija: Na samo 200 metara od šoping centra Stadion, u mirnoj ulici, a opet na izuzetno povezanoj lokaciji. Blizina škola, vrtića, pijace,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 360 €, 54,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se odličan, lux stan, na atraktivnoj lokaciji, kod Medicinskog fakulteta. Nalazi se na osmom spratu od ukupno jedanaest spratova u stambenoj zgradi, sa dva lifta. Stan je kompletno sređen, sa svim novim stvarima, kako nameštajem tako i novim električnim uređajima. Površina....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 388.150 €, 105,00 m2 cca 3700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 345.050 €, 98,00 m2 cca 3520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odlična lux nekretnina na top lokaciji u samom Centru Novog Sada. Trosoban komplet renoviran stan, uknjižen 1/1. Stan poseduje podrumsku prostoriju kao i parking mesto u dvorištu zgrade. Sama zgrada je vrhunskog kvaliteta, na odličnoj poziciji. Retko u ponudi. Pogodono i za kancelarije,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 431.270 €, 117,00 m2 cca 3690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 382.970 €, 113,00 m2 cca 3390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzna izgradnja po najvišim standardima modernog života. Lokacija ovog objekta je sam centar Novog Sada. Rok završetka izgradnje kraj 2025. godine. Za više informacija pozovite naše agente. Terasa, Lift.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 172.690 €, 47,00 m2 cca 3670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Luksuzna izgradnja po najvišim standardima modernog života. Lokacija ovog objekta je sam centar Novog Sada. Rok završetka izgradnje kraj 2025. godine. Za više informacija pozovite naše agente. Tel: 021/662-0001 Terasa, Lift.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 246.170 €, 78,00 m2 cca 3160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam fantastičan porodičan stan u novogradnji na Podbari. Troiposoban stan od 78m2 modernog koncepta-dvostrano orijentisan. Komforan dnevni boravak sa ugradnom kuhinjom (po meri) i trpezarijom- izlaz na ulično orijentisan balkon, iz hodnika u tri spavaće sobe od kojih....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Blok 12, 1.000 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Dvosoban luksuzno namesten stan, kompletno opremljen. Prostran i svetao dnevni boravak u sklopu trpezarije i kuhinje, spavaca soba, kupatilo, terasa. Garazno mesto u sklopu zgrade . Stan je odmah useljiv i izdaje se na duzi vremenski period. Pozovite Elite tim za sve dodatne informacije....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 305.000 €, 101,00 m2 cca 3020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju: Svetao i moderan dvoiposoban stan na Vračaru Ovaj izuzetan dvoiposoban stan, smešten na 3. spratu novogradnje, nudi savršen spoj komfora, funkcionalnosti i stila. Stan sadrži otvoreni dnevni boravak sa modernom, kompaktnom kuhinjom i trpezarijskim delom, sa direktnim izlazom....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 192.060 €, 89,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju LUX trosoban stan, u izgradnji, na drugom spratu stambenog objekta PO+P+V, na jednoj od najtraženijih lokacija. Sastoji se od dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, hodnika, 2 spavaće sobe, sobe za garderobu koja može imati funkciju spavaće sobe, kupatila, wc-a i terase.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 285.830 €, 111,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju lux duplex stan na Novoj Detelinari, u jednoj od najlepših ulica. Ovaj komforan četvorosoban duplex od 111m2 u zgradi novije gradnje je fantastična rezidencija za vas i vašu porodicu. Stan je uknjižen 1/1 bez tereta i zabeležbi tako da je moguća kupovina putem stambenog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Bulevar Kralja Aleksandra, 25.370 €, 43,00 m2 cca 590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 99807, IV/VII. Na Bulevaru kralja Aleksanda, LUX, nov, moderan, namešten, 43m2, dvosoban stan. Struktura stana: dnevna soba, spavaća soba, kuhinja, kupatilo, predsoblje i terasa. Nov nameštaj i kompletna bela tehnika. Pet friendly! Kvalitet gradnje po najvišim standardima,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 269.640 €, 77,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Grbavica - Luksuzan vid stanovanja na lepoj i urbanoj lokaciji. Urbana vila sa manjim brojem stanova garantuje mir i privatnost, kao i kvalitet života na visokom nivou. Stanje opremljen klima uređajem, aluminijumskom spoljašnjom i unutrašnjom stolarijom od medijapana. Podne....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Blok 65, 1.100 €, 66,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzan dvosoban stan u Westu 65 sa garaznim mestom. Moderno namesten stan za izdavanje u novoizgrađenom Naselju West 65 na Novom Beogradu. Stan se sastoji od jedne odvojene spavace sobe, kupatila sa kadom, dnevnog boravka sa trepezarijskim delom i opremljene kuhinje. Uz stan ide....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 266.000 €, 42,00 m2 cca 6330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi imamo fantastičan stan u prestižnom delu Vračara, ulica Koče Kapetana, ugao sa Kičevskom. Nalazi se na 3.spratu/5, u lepo održavanoj zgradi sa liftom. Odličan raspored prostorija, maksimalna funkcionalnost i iskorišćenost prostora, svetao, luksuzno opremljen. Dobra infrastruktura,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 210.000 €, 94,00 m2 cca 2230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju luksuzno renoviran i opremljen stan na početku Bulevara Nemanjića. Stan ima 94m2 (87m2 korisne površine), po strukturi je komforan trosoban. Nalazi se na 15.-om od 17 spratova, istočno orijentisan. Renoviran po visokim standardima: spoljna PVC stolarija (antracit i bele....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Blok 65, 1.300 €, 65,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Nov trosoban luksuzno namesten stan u bloku 65 zgrada Zepterra sa dva kupatila. 24 casa fizicko obezbeđenje . Pametna zgrada. Garazno mesto uz doplatu. Za dodatne informacije kontaktirati Elite tim: Telefon, Whats App, Viber +381(0) 60 668 9686 , +381(0) 63 82 11 760 , Agencijska....

 
 
 
  Stan, BANJA, 200.000 €, 51,00 m2 cca 3920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Palilula, Višnjička banja, Mirka Milojkovića, 51m2 51m2, 2.0, 1/5, CG, lift, terasa, interfon, telefon. Dokumentacija: uknjižen. Stanje: nov, lux. Potpuno namešten i....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 44.200 €, 52,00 m2 cca 850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

IZDAVANJE – LUX JEDNOIPOSOBAN STAN, 52 m² – PUPINOVA PALATA / TRG GALERIJE, NOVI SAD Izdaje se ekskluzivan, dizajnerski stan površine 52 m² , na 7. spratu reprezentativne zgrade u najelitnijem delu Novog Sada – Pupinova palata / Trg Galerije . Ova lokacija se ubraja među najprestižnije....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 214.000 €, 107,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2023.,

www.oglasi.rs

Prodaje se lux stan u novogradnji u blizini Pravnog i Ekonomskog fakulteta, površine 107m2. Nalazi se na visokom prizemlju u manjoj novijoj zgradi koja ima lift. Stan je troiposobne strukture: ulazni hodnik, dnevni boravak sa trpezarijom, kuhinja, tri spavaće sobe, kupatilo i velika....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 329.600 €, 103,00 m2 cca 3200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Prodaje se luksuzan stan u novoj zgradi! Stan je komforan i nalazi se u lameli koja ima lift direktno do stana. Stan je dodatno sređen počevši od kupatila, tarketa na podovima do zvučne i toplotne izolacije. Terasa se prostire čitavom dužinom stana i svaka soba ima izlaz na nju. Za....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 245.000 €, 70,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

- Stan je svetao, odličnog rasporeda prostorija, sa dve spavaće sobe, na idealnom drugom spratu, u zgradi bez lifta. - Uknjižen je na 69.5m2, (63.5m2 + terasa 6m2). - Zgrada je kvalitetne stare gradnje, sa atomskim, betonskim skloništem, što daje dodatnu stabilnost i sigurnost. -....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 680)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>