• GoHome Professional
oglasi.rs luksuzan lift što manji - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • oglasi.rs luksuzan lift što manji - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs luksuzan lift što manji

  • Za upit "oglasi.rs luksuzan lift što manji" pronađeno 1 452 nekretnina - prosečna cena 2.666 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 70 m2
    • 90 m2
  •  Po ceni
    • do 230000 eura
    • do 290000 eura (prosečna cena)
    • do 350000 eura
    • do 2900 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 350 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 121.500 €, 45,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Izgradnja sa rokom useljenja januar 2026-te. Izuzetno pouzdan investitor sa dugogodišnjim iskustvom. Cena je sa pdv-om i kupac prvog stana ima mogućnost povrata pdv-a. Moguća je prodaja i putem stambenog kredita. Lokacija je mirna i na odličnoj poziciji gde je sve u neposrednoj blizini.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 167.940 €, 45,00 m2 cca 3730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Upoznajte budući dragulj Novog Sada - stan u izgradnji u srcu grada, u jednoj od najluksuznijih zgrada koje će krasiti ovaj grad. Sa svojom izuzetnom lokacijom, ova zgrada predstavlja vrhunac elegancije i udobnosti. Kvalitetno izgrađena sa prvoklasnim materijalima, zgrada se prostire....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 121.020 €, 45,00 m2 cca 2690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 125.150 €, 45,00 m2 cca 2780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju trosoban stan od 45 m², smešten na atraktivnoj lokaciji sa prelepim pogledom na grad. Ovaj moderni stan u fazi izgradnje biće useljiv za nekoliko meseci. Prostor je pažljivo projektovan, sa funkcionalnim rasporedom i luksuznom opremom, uključujući italijansku keramiku i....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 148.700 €, 45,00 m2 cca 3300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

🔹 Maxis Group doo Beograd-broj u registru posrednika 1850 🔴 SPECIJALNA PONUDA – HITNA PRODAJA! 🏢 Novi luksuzan stan – 200m od TC Stadion 📌 Lokacija: Na samo 200 metara od šoping centra Stadion, u mirnoj ulici, a opet na izuzetno povezanoj lokaciji. Blizina škola, vrtića, pijace,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 900 €, 45,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U strogom centru, u neposrednoj blizini Terazija, Trga Nikole Pašića i svih znamenitosti prestonice, nalazi se ovaj dvosoban stan. Blizina Kalemegdana, Knez Mihailove ulice i drugih najpoznatijih atraktivnih mesta, ovu lokaciju čine jednom od najtraženijih pa infrastrukturu i saobraćajnu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 22.500 €, 45,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

TELEP, 45m2, JEDNOIPOSOBAN Izdaje se LUX stan, I sprat, lift, kablovska, interfon, sigurnosna kamera. Nov nameštaj, nova bela tehnika, na duži vremenski period, ozbiljnim zakupcima. Stan ima: dnevni boravak, LCD TV, kuhinja: ugradni frizider, sudomašina. U kupatilu nova veš mašina.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 123.350 €, 45,00 m2 cca 2740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 129.780 €, 45,00 m2 cca 2880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljam vam ovu fenomenalnu izgradnju na Trandžamentu. Smart home sistem i lux apartmani, dobro poznat kvalitet gradnje i opreme je sve što vam je neophodno za vaš novi dom. Ovaj odličan komforan dvoiposoban stan na posednjem spratu ove zgrade, kao pethaus. Poseduje dve komforne....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 22.500 €, 45,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajem lux stan u novoj urbanoj vili, nalazi se na II spratu bez lifta fenomenalne vile na Telepu.Useljiv 05.05.2025.Cena je 500€.Pozovite 069788803 .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 500 €, 45,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

IZDAJE SE LUX NAMESTEN STAN NA GRBAVICI SA NOVIM NAMESTAJEM 45m2 IMA TERASA NA TRECEM SPRATU IMA LIFT MALI TROSKOVI PET FRIENDLY CENA 500eur KONTAKT 0637607888 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 33.750 €, 45,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se luksuzno opremljen jednoiposoban stan u sirem centru grada,na 5min od pesacke zone. Stan je useljiv odmah po potpisivanju ugovora. Sastoji se iz prostranog dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, spavacom sobom,kupatilom,a poseduje i galeriju od 8kvadrata u vidu radne....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 120.780 €, 45,00 m2 cca 2680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

538312-Izgradnja sa rokom useljenja januar 2026-te. Izuzetno pouzdan investitor sa dugogodišnjim iskustvom. Cena je sa pdv-om i kupac prvog stana ima mogućnost povrata pdv-a. Moguća je prodaja i putem stambenog kredita. Lokacija je mirna i na odličnoj poziciji gde je sve u neposrednoj....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 139.050 €, 45,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Lux potpuno opremljen dvosoban stan na Novoj Detelinari sa parking mestom u dvoristu zgrade. Stan se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom, sobom kupatilom i terasom. Nalazi se u mirnoj ulici (manje prometna) a u blizini svih prodavnica apoteka igralista.Uknjižen 1/1.Za više informacija....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 33.750 €, 45,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Nov ne useljavan stan u mirnoj ulici, luksuzno namešten sa parking mestom sredjen i opremljen novom belom tehnikom, nameštajem, video nadzor, interfon, internet, lift, cg, tv, blind vrata, izuzetno svetao i sunčan sa terasom, na odličnoj lokaciji između dve pijace i Vukovog spomenika.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Đeram Pijaca, 900 €, 45,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lux stan od 45m2 u novogradnji, garaža. Luksuzno namešten jednoiposoban stan u novogradnji. Apartmanski opremljen, klimatizovan, internet konekcija, katv, cg po utrošku. Odmah useljiv stan. Obezbeđena garaza. Stan se izdaje na duži vremenski period. Za sve dodatne informacije kontaktirati:....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 24.750 €, 45,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 116518, III/, klima, lift, terasa, parking. Izdaje se luksuzno namešten jednoiposoban stan u Kisačkoj ulici, 5 minuta od centra grada. Odmah je useljiv, nije pet friendly. Postoji mogućnost parkiranja u dvorištu zgrade kao i mogućnost iznajmljivanja privatnog parking....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 170.120 €, 46,00 m2 cca 3700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam luksuzni stambeno-poslovni objekat na najboljoj lokaciji u gradu. Povrat PDV-a. Ugrađena je najkvalitetnija ALU/PVC fasadna i drvena/MDF unutrašnja stolarija, a u kupatilu sanitarije premium kvaliteta. Aluminijumska stolarija je izabrana zbog svoje dugotrajnosti,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 169.460 €, 46,00 m2 cca 3680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzna izgradnja po najvišim standardima modernog života. Lokacija ovog objekta je sam centar Novog Sada. Rok završetka izgradnje kraj 2025. godine. Za više informacija pozovite naše agente. Tel: 021/662-0001 Terasa, Lift.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 88.639 €, 46,00 m2 cca 1930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lux stanovi u izgradnji u novom modernom kompleksu u Mirijevu! Najkvalitetniji materijali korišćeni u gradnji. Stanovi različitih struktura. Useljenje planirano po fazama ( IV faze ). I faza krajem ove godine, IV faza početak 2027. Mogućnost kupovine garažnog i parking mesta. Kompleks....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Centar, 500 €, 46,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajem LUX dvosoban stan u Strogom Centru,Pešačka Zona !!! 500e ulica-Trg Republike 46m2 2-sprat stan je spreman odmah za vaše useljenje zgrada ima lift novogradnja za sve informacije pozovite ili pišite 069 5888 200 !!! .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 170.020 €, 46,00 m2 cca 3700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzna izgradnja po najvišim standardima modernog života. Lokacija ovog objekta je sam centar Novog Sada. Rok završetka izgradnje kraj 2025. godine. Za više informacija pozovite naše agente. Terasa, Lift.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 172.600 €, 46,00 m2 cca 3750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Luksuzna izgradnja po najvišim standardima modernog života. Lokacija ovog objekta je sam centar Novog Sada. Rok završetka izgradnje kraj 2025. godine. Terasa, Lift.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 169.870 €, 46,00 m2 cca 3690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzna izgradnja po najvišim standardima modernog života. Lokacija ovog objekta je sam centar Novog Sada. Rok završetka izgradnje kraj 2025. godine. Za više informacija pozovite naše agente. Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, BANJA, 29.900 €, 46,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se luksuzan, neuseljivan stan u naselju Sunnyville – Pogled na Dunav U ponudi je potpuno nov, neuseljivan stan na četvrtom spratu moderne zgrade sa centralnim grejanjem, u mirnom i atraktivnom delu naselja Sunnyville. Stan se prostire na optimalno iskorišćenoj kvadraturi i....

 
 
 
  Stan, RAŠKA, 145.000 €, 46,00 m2 cca 3150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na sjajnoj lokaciji na Kopaoniku, na par kilometara udaljenosti od centra, u Vikend naselju, nalazi se ovaj nov, luksuzan dvosoban stan. Vikend naselje je drugi „centar“ Kopaonika. U naselju se nalazi veliki broj izgradjenih objekata, restorana, kafića-a, prodavnica, kao i stanica....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 148.140 €, 46,00 m2 cca 3220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzni stanovi za prodaju – Spoj elegancije i udobnosti Uživajte u prefinjenom dizajnu i vrhunskom kvalitetu stanova, koji pružaju savršen balans stila i funkcionalnosti. Bezbednost je zagarantovana uz 24/7 video nadzor, kontrolisan pristup i privatni parking, dok dva nivoa podzemnih....

 
 
 
  Apartman, ČAJETINA, 101.200 €, 46,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo lux apartmane na Zlatiboru u okviru naselja Obudojevica Na 15 minuta od centra, na mirnoj lokaciji na prelepim, otvorenim pogledom na padine i vrhove Zlatibora Objekat gde se nalaze apartmani je opremljen spoljašnim bazenom, restoranom, recepcijom,decijom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 153.120 €, 46,00 m2 cca 3330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Stepina Magnolija je objekat savremenog izgleda sa visokim standardima gradnje,na lepoj lokaciji na Voždovcu, koji zbog komercijalnih i rekreativnih sadržaja omogućava životni stil na zavidnom nivou. Cena je 3190 eur/m2+PDV(10%)--153120 eur +PDV (10%). Prostrane terase, najkvalitetniji....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 148.320 €, 46,00 m2 cca 3220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 167.850 €, 46,00 m2 cca 3650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam luksuzni stambeno -poslovni objekat na najboljoj lokaciji u gradu. Povrat PDV-a. Ugrađena je najkvalitetnija ALU/PVC fasadna i drvena/MDF unutrašnja stolarija, a u kupatilu sanitarije premium kvaliteta. Aluminijumska stolarija je izabrana zbog svoje dugotrajnosti,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 172.640 €, 46,00 m2 cca 3750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Apartman, ČAJETINA, 125.400 €, 46,00 m2 cca 2730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Podbara, 650 €, 46,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se luksuzno opremljen dvosoban stan na Podbari u Gundulicevoj ulici. Nalazi se u novoj zgradi useljenoj pre godinu dana. Sve u stanu je novo i nekorisceno.Stan je useljiv odmah nakon potpisivanja ugovora. Za vise informacija pozovite! Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Palilula, 79.600 €, 46,00 m2 cca 1730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo stanove u izgradnji koji kombinuju savremen dizajn, vrhunski kvalitet materijala i funkcionalnost, idealne za porodični život ili investiciju. Zgrada se gradi prema najvišim standardima, koristeći samo najkvalitetnije materijale i moderne tehnike gradnje, kako bi svaki....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 23.000 €, 46,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzno opremljen stan sa pogledom na tvrdjavu u samom centru Novog Sada. Opremljen je sa svom belom tehnikom, hidromasazna kada, aparat za kafu, usisivac, mikrotalasna, masina za pranje i susenje vesa, masina za pranje sudova, frizider sa zamrzivacem, unutrasnje i spoljasnje roletne,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 195.500 €, 47,00 m2 cca 4160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 172.690 €, 47,00 m2 cca 3670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 171.480 €, 47,00 m2 cca 3650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 600 €, 47,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je potpuno opremljen lux dvosoban stan u novoj zgradi sa mermernim hodnicima, u najlepšem i najtišem delu Voždovca, na samo nekoliko minuta od centra grada. Stan je dvorišno orijentisan i sastoji se od: • dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom • spavaće sobe • kupatila • hodnika....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 31.020 €, 47,00 m2 cca 660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo nov, lux, stan, kompletno opremljen novim nameštajem i belom tehnikom, u novoj zgradi sa liftom. Zgrada poseduje recepciju, obezbeđenje, slobodan parking ispred i iza zgrade. Prostorije: predsoblje, dnevno-trpezarijsko-kuhinjski deo, spavaća soba, kupatilo, terasa. Stan je....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 174.120 €, 47,00 m2 cca 3710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 211-252 (od ukupno 614)

<< <2 3 4 5 6 7 8 9 10 11> >>