• GoHome Professional
oglasi.rs luksuzan lift što manji 70 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • oglasi.rs luksuzan lift što manji 70 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs luksuzan lift što manji 70 m2

  • Za upit "oglasi.rs luksuzan lift što manji 70 m2" pronađeno 166 nekretnina - prosečna cena 2.940 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 260000 eura
    • do 320000 eura (prosečna cena)
    • do 390000 eura
    • do 3200 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 350 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Lion, 250.000 €, 64,00 m2 cca 3910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo luksuzno sređen stan tipičan za kvalitetnu gradnju 60-ih godina sa svim karakteristikama i saržajima potrebnim za udoban porodičan život. Stan se nalazi na 5.spratu zgrade sa urednim ulazom i novim liftom. Sastoji se od open space koncepta dnevnog boravka sa kuhinjom, trpezarijom....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 900 €, 64,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Dvosoban stan u Elitnom naselju Novog Beograda "Belville". Stan je luksuzno opremljen , apartmanskog tipa, tako da ne može svako da se pronađe u njemu, već samo ljudi koji znaju da se prepuste hedonizmu i urbanom načinu života. Terasa, cg. Na duži najam. garaza uz doplatu od 100Eura.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lion, 175.000 €, 64,00 m2 cca 2730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prelep stan na Lionu. Renoviran,lux. Posrednička naknada 2% Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'oglasi.rs luksuzan lift što manji 70 m2'
1.000 €
127.100 €
180.000 €
  Stan, NOVI SAD, Centar, 237.650 €, 64,00 m2 cca 3710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam luksuzni stambeno -poslovni objekat na najboljoj lokaciji u gradu. Povrat PDV-a. Ugrađena je najkvalitetnija ALU/PVC fasadna i drvena/MDF unutrašnja stolarija, a u kupatilu sanitarije premium kvaliteta. Aluminijumska stolarija je izabrana zbog svoje dugotrajnosti,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 265.999 €, 64,00 m2 cca 4160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U mogućnosti ste da kupite stan elitnog karaktera u neposrednoj blizini Voždovačke crkve, Autokomade, fudbalskog stadiona Rajko Mitić, Banjičke šume okružen vrtićima , školama, fakultetima i sa dosta komercijalnih objekata. Na samom ulaznom hodniku gde se ukrštaju kombinacije savremenih....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lion, 250.000 €, 64,00 m2 cca 3910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo izuzetno kvalitetan renoviran koa nov, uknjizen, trosoban stan, u staroj dobroj gradnji na jednoj od najtrazenijih lokacija u gradu Lion kod teatra Zvezdara, na uglu sa Batutovom, blizu VI gimnazije i gradske bolnice Zvezdara Veoma kvalitetna zgrada sirokim....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kalenić Pijaca, 298.000 €, 64,00 m2 cca 4660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzan, nov, neuseljavan stan u tek sagrađenoj zgradi. Komforan i svetao. Izrađen visoko kvalitetnim materijalima, aluminijumska stolarija sa elektro roletnama, kupatilo kompletno opremljeno u firmi "Porcelanosa" Energetski efikasno podno grejanje putem toplotnih pumpi i inverter....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 1.000 €, 64,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo Luksuzno namešten stan u potpuno novoj zgradi. Stan se sastoji iz dnevne sobe sa kompletnom kuhinjom,kupatila,terase dve spavaće sobe sa francuskim ležajem. Dormeo dušek prve klase, izuzetno udoban. Takodje, Bosch rerna i indukciona ploča,mašina za sudove,mašina za pranje....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Palilula, 900 €, 64,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Dvosoban luksuzno namešten stan u okviru kompleksa Central Garden. Garažno mesto u sklopu zgrade uz doplatu od 100Eura. Kućni ljubimci nisu dozvoljeni. Stan je useljiv i izdaje se na duzi vremenski period. Za sve dodatne informacije kontaktirati Elite tim: Telefon / WhatsApp / Viber....

 
 
 
  Stan, BANJA, 208.000 €, 65,00 m2 cca 3200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju je jedinstven luksuzan trosoban stan u naselju Sunnyville – premium deo Višnjičke banje, poznat po modernoj arhitekturi i prijatnom okruženju. Nalazi se na prvom spratu i već na prvi pogled odiše toplinom, funkcionalnošću i luksuzom. Prostran hodnik vodi ka dve komforne....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 245.000 €, 65,00 m2 cca 3770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Zelena avenija - novoizgrađeni kompleks. prodaje se luksuzan stan kompletno namešten i opremljen belom tehnikom. Veliki open space i dve spavaće sobe sa garderoberom, 2 sanitarna čvora. U cenu stana ulazi i parking mesto. Stan je za svaku preporuku. Prikaz na mapi je informativnog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 210.528 €, 65,00 m2 cca 3240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na Lekinom brdu, u jednoj od najlepših urbanih zona grada, prodaje se stan u objektu čiji je kvalitet gradnje zasnovan na savremenoj formi moderne arhitekture i pažljivo biranim materijalima najvišeg kvaliteta koji su trenutno dostupni na tržištu. Već na prvi pogled jasno je da je....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Kej, 50.700 €, 65,00 m2 cca 780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam fantastičan luksuzno opremljen stan na samom Keju! Kompletno je renoviran od poda do plafona, opremljen potpuno novim i kvalitetnim nameštajem. Ima lepu, dvorišno orijentisanu terasu. Riblja pijaca je na 5 minuta hoda a u blizini su kafići, restorani, prodavnice,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 177.550 €, 65,00 m2 cca 2730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Na odličnoj lokaciji, blizu Dunava i mirnom delu Gornjeg grada u Zemunu gradi se lux stambeno-poslovni kompleks, odlično povezan sa svim delovima Beograda. Sastoji se od dve lamele sa podzemnom garažom. Cep kompleks će biti izolovan od okolnih saobraćajnica i gužve jer će biti okružen....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 260.000 €, 65,00 m2 cca 4000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi imamo prestižan, luksuzno opremljen stan u veoma održavanoj zgradi '70. godina. Nalazi se na 2. spratu /6, sa liftom. Veoma je svetao, preko celog dana, izolovan od buke zbog orijentacije ka dorištu. Sastoji se od ulaznog hodika, dnevnog boravka, trpezarijskog dela sa kuhinjom,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 263.424 €, 65,00 m2 cca 4050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo veoma kvalitetan objekat u modernom arhitektonskom stilu koji se nalazi na ekskluzivnoj lokaciji na Dedinju. Realizovan je u urbanom skladu forme i gradskog života, sagrađen od najkvalitetnijih materijala koje market može da ponudi. Smešten je u mirnom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kalenić Pijaca, 298.000 €, 65,00 m2 cca 4590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se komforan i lux uredjen dvosoban stan od 65m² u jednoj od najtraženijih ulica na Vračaru – Sredačkoj ulici, u mirnom i prijatnom okruženju, idealnom za život ili investiciju. Osnovne informacije: Površina: 65m² (u katastru 58m2) , na drugom spratu stambene zgrade, podno....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Blok 65, 1.300 €, 65,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Nov trosoban luksuzno namesten stan u bloku 65 zgrada Zepterra sa dva kupatila. 24 casa fizicko obezbeđenje . Pametna zgrada. Garazno mesto uz doplatu. Za dodatne informacije kontaktirati Elite tim: Telefon, Whats App, Viber +381(0) 60 668 9686 , +381(0) 63 82 11 760 , Agencijska....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Palilula, 1.200 €, 65,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

IZDAJE SE NAMEŠTEN LUX TROSOBAN STAN SA GARAŽNIM MESTOM U KOMPLEKSU “PALATA CVIJIĆEVA”! 👉 Kontakt: +381668091211 👉 Cena: 1.200€ 👉 Lokacija: Beograd, ul. Cvijiceva-Dorćol, sprat 1/8 👉 Površina: 65m2 👉 Struktura: Trosoban stan koji se sastoji od: - open space dnevnog boravka sa....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 159.760 €, 66,00 m2 cca 2420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Odlična izgradnja na Telepu. Mala urbana vila od 2 sprata, visok kvalitet gradnje i opreme. Keramika, PVC stolarija, sigurnosna ulazna vrata. LUX opcija gradnje sa SMART sistemom i 8 garažnih mesta koja će posedovati 8 WALLBOX punjača za auta. Veoma miran deo Telepa. Sve što je potrebno....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 39.600 €, 66,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se luksuzan dvoiposoban stan od 66m² Stan se nalazi na 5. spratu novije zgrade (2020. godište) sa liftom, interfon sistemom i video nadzorom. Struktura i raspored: Stan poseduje ulazni hodnik, dve spavaće sobe, kuhinju sa trpezarijom i dnevnim boravkom, prostranu terasu sa....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Blok 65, 1.100 €, 66,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzan dvosoban stan u Westu 65 sa garaznim mestom. Moderno namesten stan za izdavanje u novoizgrađenom Naselju West 65 na Novom Beogradu. Stan se sastoji od jedne odvojene spavace sobe, kupatila sa kadom, dnevnog boravka sa trepezarijskim delom i opremljene kuhinje. Uz stan ide....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banovo Brdo, 182.000 €, 66,00 m2 cca 2760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lux stan odmah useljiv. Stan je kompletno renoviran,naj savremeninim materijalima.U stanu je ugrađena zvučna izolacija,granitna keramika ,medijapan sobna vrata,pvc stolarija sa aluminijumskim roletnama,target hrastov parket. Zgrada poseduje lift. Stan useljiv odmah i uknjižen. Molimo....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 193.900 €, 66,00 m2 cca 2940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzna, urbana vila. Divan trosoban. Dnevni boravak sav u portalima - svetao. Vrhunski materijali. Podno grejanje - gas po potrošnji sa kalorimetrima. Tarket hrastov 1.klasa. Stolarija "Enterijer Janković" - luks sobna, ulazna, unutrašnja vrata. Prozori drvo aluminijum - moderan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 216.300 €, 66,00 m2 cca 3280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Nova Detelinara. LUX PONUDA - KOMPLETNO NAMEŠTEN, TROSOBAN STAN U NOVOJ ZGRADI! Stan se nalazi u najatraktivnijoj ulici Novog Sada, u novoizgrađenom kompleksu stambenih zgrada na drugom spratu zgrade sa liftom. Odličan stan za izdavanje ili porodicu, po strukturi trosoban....

 
 
 
  Apartman, BEOGRAD, Voždovac, 270.600 €, 66,00 m2 cca 4100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo luksuzan 3.0 poslovni apartman u kompleksu Voždove kapije. Strukturu apartmana čini prostran dnevni boravak, dve sobe,kupatilo, ostava i terasa. Postoji moguićnost spajanja sa drugim poslovnim apartmanom slične kvadrature. Apartman je odmah useljiv. agencijska provizija....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Konjarnik, 179.000 €, 66,00 m2 cca 2710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi,uknjizen,lux renoviran stan.Od radova u stanu je uradjeno sledece,na krovu je uradjena nova hidroizolacija na duploj ploci,nova kosuljica na podu sa novim parketom,zidovi novo mallterisanje sa mrezicom i lepkom,nova elektro ,vodovodna,kanalizaciona mreza,nova spoljna pvc....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 190.000 €, 66,00 m2 cca 2880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzna, urbana vila. Useljiva. Divan trosoban. Dnevni boravak sav u portalima - svetao. Vrhunski materijali. Podno grejanje - gas po potrošnji sa kalorimetrima. Tarket hrastov 1.klasa. Stolarija "Enterijer Janković" - luks sobna, ulazna, unutrašnja vrata. Prozori drvo aluminijum....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, Na upit, 66,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novo Novo Lux Vile apartamni i stanovi na telepu za prodaju Stanovi raznih kvadratura , ugao Bulevar Patrijarha Pavla i Bogdana Šuputa Novi Sad. DVE VILE Vila 1 4 stana 66.14m2, 89,33m2 156,55m2,134,54m2 Vila 2 4 stana 68,66m2 100,87m2 153,06m2 139,04m2 Ukupno 14 garaza Prednosti....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 226.500 €, 67,00 m2 cca 3380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prestavljamo vam izuzetan trosoban stan od 67m2 na jednoj od najlepših lokacija u samom centru grada. Izaberite svoj dom u prepoznatljivom kvalitetu otkrijte radost življenja u objektu koji nudi kvalitet prve klase, uživanje u lepoti novih materijala i modernog stila. Ovaj svetao....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 1.200 €, 67,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzan stan u novom stambeno-poslovnom kompleksu ZepTerra nudi premium kvalitet, sofisticirani dizajn i raskošni park. Stan je po strukturi dvosoban , dizajnerski opremljen , izuzetno svetao sa prelepim pogledom. Garažno mesto u sklopu zgrade. Kućni ljubimci nisu dozvoljeni. Stan....

 
 
 
  Stan, BATAJNICA, 135.000 €, 67,00 m2 cca 2020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ekskluzivno u ponudi! Inovativni stambeni kompleks na jednoj od najtraženijih lokacija u Batajnici. U pitanju je lux gradnja (aluminijumska stolarija, elektro podizači roletni) U prilici smo da vam ponudimo moderno projektovane stanove odlične strukture: jednoiposobni i trosobni.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Konjarnik, 213.000 €, 67,00 m2 cca 3180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na odličnoj lokaciji, u blizini kompletne infrastrukture nalazi se ovaj lux renoviran stan, na V/VI, prelep pogled. Prostorije: hodnik, dnevna soba, kuhinja sa trpezarijom, spavaća soba, kupatilo i lođa. Kuhinja nova sa garancijom svih uređaja. Za svaku preporuku. UknjiženAgencijska....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 206.000 €, 67,00 m2 cca 3080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Lux funkcionalan četvorosoban stan na Bulevaru. Odličnog rasporeda .Trostrano orjentisan,prirodna ventilacija (kuhinja-kupatilo), bez ulaganja.U blizini škole,futoške pijace,vrtića i Betanije..U sklopu stana ide i zidana podrumska ostava.Obezbeđeno parking mesto.Uknjižen 1/1.Za više....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 149.900 €, 67,00 m2 cca 2240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju LUX trosoban stan, u izgradnji, na prvom spratu, u stambenom objektu PO+P+V, na jednoj od najtraženijih lokacija. Sastoji se od dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, hodnika, 2 spavaće sobe, kupatila, wc-a i terase. Stambeni objekat je zamišljen i dizajniran kao eksluzivan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 230.000 €, 67,00 m2 cca 3430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

CENTAR, 67m2, TROSOBAN Predstavljamo vam izuzetan trosoban stan od 67m2 na jednoj od najlepših lokacija u samom centru grada. Izaberite svoj dom u prepoznatljivom kvalitetu, otkrijte radost življenja u objektu koji nudi kvalitet prve klase, uživanje u lepoti novih materijala i modernog....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 162.300 €, 67,00 m2 cca 2420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju LUX dvoiposoban stan, u izgradnji, u stambenom objektu PO+P+V, na jednoj od najtraženijih lokacija.Stambeni objekat je zamišljen i dizajniran kao eksluzivan i potpuno savremen stambeni prostor za one koji žele nešto više od svog budućeg doma. Počevši od lokacije, kvaliteta....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 296.475 €, 67,00 m2 cca 4430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na izuzetnoj lokaciji na Vračaru, u mirnoj ulici nadomak Južnog bulevara, u ponudi je luksuzna novogradnja koju odlikuje besprekoran kvalitet gradnje i sofisticiran dizajn. Zgrada je delo renomiranog investitora, poznatog po tome što uvek koristi vrhunske materijale i donosi dodatnu....

 
 
 
  Stan, BATAJNICA, 134.840 €, 67,00 m2 cca 2010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, SMEDEREVO, Centar, 159.000 €, 67,00 m2 cca 2370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Centar, Karađorđev dud, luksuzno sređen stan sa najskupljom, hrastovom stolarijom u celom stanu, dve spavaće sobe, velikom dnevnom sobom, trpezarijom i kuhinjom. Klima u svakoj sobi. Najkvalitetniji drveni plakari u celom stanu, zidovi urađeni vrhunskim materijalima, najsavremenije....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 63.650 €, 67,00 m2 cca 950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je trosoban stan, potpuno opremljen i luksuzno uređen. Trosoban stan na jednoj od najtraženijih lokacija u Beogradu. Nalazi se u novoj zgradi, u mirnoj ulici, a u blizini svih važnih sadržaja - prodavnica, restorana, škola. PROSTORIJE: spavaća soba, kuhinja, hodnik, kupatilo....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 107.133 €, 67,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

STAN+GARŽA+OSTAVA MAXIS GROUP -Agencija za nekretnine Broj u registru posrednika: 1850 IZDAVANJE – Luksuzan DVOSOBAN stan 67m², u cenu uključena garža i ostava 📍 Slavka Ćuruvije – prestižna i mirna lokacija 💶 Cena: 1600 € ⏱ Odmah useljiv Izdaje se luksuzan, nikada useljavan stan....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 166)

<< <1 2 3 4> >>