• GoHome Professional
oglasi.rs luksuzan kablovska što veći - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • oglasi.rs luksuzan kablovska što veći - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs luksuzan kablovska što veći

  • Za upit "oglasi.rs luksuzan kablovska što veći" pronađeno 1 233 nekretnina - prosečna cena 2.305 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 80 m2
    • 100 m2
  •  Po ceni
    • do 190000 eura
    • do 230000 eura (prosečna cena)
    • do 280000 eura
    • do 2300 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 531 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NIŠ, Pantelej, 180.000 €, 199,00 m2 cca 910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju luksuzan stan na Panteleju. Pogodan i za kredite za mlade, objekat poseduje upotrebnu dozvolu. Prodaje se kompletno namešten i opremljen tehnikom. U pitanju je dupleks od 199m2, nalazi se na četvrtom i petom spratu novije zgrade bez lifta. Prva etaža (četvrti sprat) ima....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Kej, 504.700 €, 197,00 m2 cca 2560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju petosoban stan na Keju, retko u ponudi. Perfektna nekretnina za porodičan život. Luksuzno opremljen sa dve prelepe terase. Kontakt tel. 064/8222-117 ili 021/526-633 Terasa, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Kej, 504.700 €, 197,00 m2 cca 2560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Lux nekretnina na TOP lokaciji!!! kontakt: 060/ 30 73 71 5 Terasa, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 313.000 €, 195,00 m2 cca 1610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kompleks je namenjen za luksuzno stanovanje, smešten na obroncima Fruške gore, potez Alibegovac, koji omogućava mir i privatnost, a takođe je poziconiran blizu centra grada, na samo pet minuta vožnje od tržnog centra Promenada. Kuća u izgradnji. Površina kuće je 184 m2 + 42m2 dvorišta....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 660.000 €, 194,00 m2 cca 3400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kompletno namešten lux petosoban stan na jednoj od najtraženijih lokacija - Bulevar Oslobođenja. Na prvom spratu pet prostorija dok je sprat niže teretana sa saunom kao i solarijum. Ispod teretane stepenice vode u garažu. Stan dvostrano orijentisan. Veoma retka prilika! Za više informacija....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 350.000 €, 193,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Zatvoren kompleks je namenjen za luksuzno stanovanje, smešten na obroncima Fruške gore, potez Alibegovac, koji omogućava mir i priprivatnost, a takođe je poziconiran blizu centra grada, na samo pet minuta vožnje od tržnog centra Promenada. Kuća se sastoji od 187 m2 stambenog prostora....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 350.000 €, 193,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.12.2022.,

www.oglasi.rs

Luksuzno stanovanje u zatvorenom kompleksu "FRUŠKE VILE", smešteno na obroncima Fruške gore, potez Alibegovac koje omogućava mir i privatnost, a takođe je pozicioniran blizu centra grada, na samo pet minuta od tržnog centra Promenada. Kuća se sastoji od tri etaže: - Prva etaža prizemlje....

 
 
 
  Kuća, MLADENOVAC, 275.000 €, 190,00 m2 cca 1450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da vam ponudimo veoma atraktivnu nekretninu na Kosmaju. U modernom stilu a u netaknutoj prirodi ova kuća predstavlja potpuni užitak. Na samo 30 min od Beograda u zdravom okruženju, ova nekretnina predstavlja idealno mesto za zdrav život. Kuća se prostire na 190m2 , koja....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Kalenić Pijaca, 3.800 €, 190,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdavanje-Luksuzni 4. 0 stan sa garazom u novogradnji, bazen. Odličan stan u srcu Vračara, u tihoj ulici nadomak Kalenić pijace i brojnih kafića i restorana. Idealna lokacija za udoban život, sa brojnim interesantnim sadržajima u okolini. Na desetak minuta vožnje je od uključenja....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Vračar, 3.600 €, 188,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdavanje luksuznih stanova Beograd ELITE NEKRETNINE. Lep svetao stan u novoj zgradi sa video nadzorom. Odlicna lokacija. Luksuzno opremljen stan nalazi se na Vračaru na drugom spratu. Stan se prostire na 180m2. Ima prostrani dnevni boravak povezan sa trpezarijom i kuhinjom, koji....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 360.500 €, 187,00 m2 cca 1930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

*Zatvoren kompleks je namenjen za luksuzno stanovanje! *Kuća se sastoji od 187 m2 stambenog prostora sa terasama na drugoj etaži, na kojima se nalazi privatni bazen. Kući pripada dvorište od 62m2 i dva parking mesta od 25m2. *Početak gradnje je planiran u septembru 2022.godine, a....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 512.200 €, 187,00 m2 cca 2740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzna, urbana vila. Fantastičan petosoban. Nov - useljiv. Dnevni boravak sav u portalima 44,32m2 - svetao. Vrhunski materijali. Podno grejanje - gas po potrošnji sa kalorimetrima. Tarket hrastov 1.klasa. Stolarija "Enterijer Janković" - luks sobna, ulazna, unutrašnja vrata. Prozori....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 288.400 €, 186,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

U ponudi prelep luksuzan komforan stan na izuzetnoj lokaciji u neposrednoj blizini pešačke zone. Nalazi se u jednom od natraženijih delova grada zbog blizine brojnih marketa, tržnih centara, kao i mnogih bitnih institucija. Stan je po strukturi petosoban sa izuzetnim rasporedom prostorija,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 536.500 €, 185,00 m2 cca 2900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

GRBAVICA, 185m2, PETOSOBAN Predstavljamo Vam luksuzan penthaus sa privatnim liftom koji ide direktno u ovaj stan. Stan ima fenomenalne terase sa obe strane zgrade, gledajući i na Frušku Goru, kao i na grad. Raspored stana čini velika dnevna soba sa trpezarijom, kuhinjom i izlazom....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Telep, 947.600 €, 184,00 m2 cca 5150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Fantastična luksuzna kuća u mirnom delu Telepa. Kuća je novije gradnje i fantastičnog izgleda, poseduje sve što je potrebno za život i prodaje se kompletnom nameštena sa svim stvarima koje su zaista fenomenalne. Kuća je pogodna za porodični život, poseduje podno grejanje, prelep bazen....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 313.000 €, 184,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

*Kompleks je namenjen za luksuzno stanovanje, smešten na obroncima Fruške gore, potez Alibegovac, koji omogućava mir i privatnost, a takođe je poziconiran blizu centra grada, na samo pet minuta vožnje od tržnog centra Promenada. Kuća u izgradnji. Površina kuće je 184 m2 + 42m2 dvorišta....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Vračar, 3.300 €, 184,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Četvorosoban luksuzno namesten stan u novogradnji, 3 spavace sobe, 2 kupatila, toalet, terasa, duplex, 2 garazna mesta u sklopu zgrade uz doplatu . Odmah useljiv stan. 0606689686 , 0638211760 , Potreban depozit, Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Satelitska, kablovska TV, Prilagodjen....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 499.000 €, 183,00 m2 cca 2730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

063518546 EKSKLUZIVNO POSREDOVANJE . . . .na početku Popovice useljivo na parceli od 2000m 8 pametnih kuća u nizu NASELJE ERKER PLUS POPOVICA LUX PR+ 2 +garden terasa , Bruto površine oko 250m , za kniženje 181m , terase i zeleni krov ne ulaze u kvadraturu. Prva faza je odmah useljiva,....

 
 
 
  Kuća, FRUSKA GORA, 499.000 €, 183,00 m2 cca 2730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

063518546 Prodajemo LUX PAMETNU KUCU 181m Sremska Kamenica na Popovici u naselju zatvorenog tipa POPOVICA LUX Pr+2+krovna terasa sa djakuzijem. Kuca je useljiva odmah petosobna , u tri etaze,sa 4 kupatila,tri terase, jedna zelena u prizemlju oko 60m , jedna na krovu sa pogledom na....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Save Kovačevića, 330.000 €, 183,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Zemun, Romanijska. Jedinstvena ponuda. Uknjižen, lux, 6.0 stan od 183m2, deljiv na dva velika stana. Odlična lokacija, 6,0 stan zauzima ceo prvi sprat zgrade, sam na spratu i deljiv na dva velika stana, sa dva zasebna ulaza. Zgrada ima ukupno 3 sprata,građena 2001. godine, eg na struju,....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 515.000 €, 182,00 m2 cca 2830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi agencije je spoj najvišeg kvaliteta, modernog dizajna i lux stanovanja. Spoj odličnog dizajna, vrhunske arhitekture i tehnologije omogućio nam je da vam ponudimo luksuzne stambene objekte na Popovici, na obroncima Nacionalnog parka Fruška gora. “Smart home” useljiva kuća....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 499.000 €, 182,00 m2 cca 2740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam spoj najvišeg kvaliteta, modernog dizajna i lux stanovanja. Spoj odličnog dizajna, vrhunske arhitekture i tehnologije omogućio nam je da Vam ponudimo luksuzne stambene objekte na Popovici, na obroncima Nacionalnog parka Fruška gora. “Smart home” useljiva kuća sa....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 499.000 €, 181,00 m2 cca 2760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 306.000 €, 181,00 m2 cca 1690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kompleks je namenjen za luksuzno stanovanje, smešten na obroncima Fruške gore, potez Alibegovac, koji omogućava mir i privatnost, a takođe je poziconiran blizu centra grada, na samo pet minuta vožnje od tržnog centra Promenada. Kuća se sastoji od 181m2 stambenog prostora sa terasama....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 2.500 €, 181,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzan prostran i svetao stan u mirnom, rezidencijalnom delu Vračara, u neposrednoj blizini Hrama. Stan je idealan kako za stanovanje tako i za Poslovni prostor. Za sve dodatne informacije kontaktirati: Telefon/Viber/Whats App +381(0) 638211760 , +381(0) 606689686 , www. elite.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, Na upit, 181,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Prelep LUX PENTHOUSE nadomak CENTRU grada. 065 31 21 715 065 281 31 35 Stan se prodaje sa svim ugradnim stvarima po meri. U stan su radjena dodatna ulaganja, sto se tiče same keramike i stolarije, kao i sav stilski nameštaj. Fenomenalan enterijer koji krasi ovaj stambeni prostor,....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 306.000 €, 180,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 378.000 €, 180,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se LUX kuća sa bazenom useljiva od 01.10.2025. godine. Kuća se nalazi u Sremskoj Kamenici, naselje gde se trenutno grade nove kuće i urbane vile. Po strukturi dvojna. Sastoji se od dnevnog boravka, trpezarije, kuhinje, dva kupatila, tri komforne spavaće sobe, garderobera, sobe....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Gornji Grad, 2.100 €, 180,00 m2 cca 12 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lokacija: Beograd Deo grada: Zemun Mikrolokacija: Gornji grad Kvadratura: 180 m2 Cena: 2500e/mesecno + PDV Sprat: I od III Grejanje: toplotna pumpa voda-vazduh (podno grejanje i fan coil dogrevanje i hladjenje) Tip objekta: novogradnja Opis objekta: lux Nacin placanja: mesecno Dodatno:....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 332.800 €, 179,00 m2 cca 1860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju prelep komforan stan u izgradnji, na odličnoj lokaciji, u blizini parka Čair, osnovne škole Učitelj Tasa, vrtića, Palilulske pijace,.. Nadomak su brojne institucije od značaja kao i strogi centar grada. Izvanredan za porodično stanovanje i izdavanje. Nalazi se u lux poslovno-stambenom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 595.000 €, 177,00 m2 cca 3360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo Četvorosoban LUX stan u strogom Centru grada,blizina Dunavskog parka,Keja,Banovine . . stan ima kuhinju,trpezariju,veliki dnevni boravak,tri spavaće sobe,tri kupatila,veliku terasu,u ceni stana je i garaža,stan je uknjižen,odmah useljiv. Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 792.000 €, 176,00 m2 cca 4500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

5,0 Vracar , blizina Hrama Sv Save , 176,60m2 , 3 / 8 , lift , cg , ekstra luksuzna novogradnja , Alu stolarija Alumil , Hrastov parket - troslojni , ekstra klase , visina plafona 3m , dvostrana orijentacija ( istok - zapad ) , keramicka i granitna Italijanska keramika Marazzi , sanitarije....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 278.100 €, 176,00 m2 cca 1580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se LUX 4 stan u Novom Sadu, SREMSKA KAMENICA, potez Alibegovac površine 99,75m² plus terasa oko 100m2. Stan je Penthouse. Poseduje prelep Bazen. Nalazi na mirnoj lokaciji sklonjen od buke i saobraćaja. Cena stana sa pdv. Moderan koncept stanovanja. Parking mesto uz stan. Mogučnost....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Pantelej, 400.000 €, 175,00 m2 cca 2290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

U ponudi je nova luksuzno opremljena i kvalitetno izgrađena kuća, jedna od najlepših u gradu. Nalazi se na Panteleju, u mirnom delu grada i pruža potpuni komfor za moderan i prijatan život višečlane porodice. Sastoji se od prizemlja u dva nivoa, koje čine ulazni funkcionalni hodnik,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 609.000 €, 174,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo luksuzno neobičan stan na prestižnoj lokaciji. Stan je jedini na spratu što budućem kupcu omogućava dodatnu privatnost, dvostran sa otvorenim pogledom. Iskoristite ovu jedinstvenu priliku u srcu Vračara gde Vam lokacija pruža mir i dovoljno gradske energije.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 278.500 €, 172,00 m2 cca 1620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju luksuzan penthouse u izgradnji kod parka Čair. Nalazi se na najtraženijoj lokaciji u gradu, pogodan za izdavanje i porodični život. Izgradnjom životnog komfornog prostora u potkrovlju ove veličanstvene zgrade, ova nekretnina pruža ekskluzivan, individualan enterijer i potpunu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kalemegdan, 565.000 €, 172,00 m2 cca 3290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

6,0 Centar , Stari Grad , blizina Kalemegdana , Knez Mihajlove , TC Rajiceva , vrhunska lokacija , 172m2 uknjizena kvadratura , terasa , III + IV , bez lifta ( postoji projekat za ugradnju lifta ) , eg , perfektan , kompletno renoviran , luksuzan stan na dva nivoa - duplex , izrazito....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 549.000 €, 172,00 m2 cca 3190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se dupleks stan od 172 m2, smešten na četvrtom spratu moderne zgrade sa liftom, u jednoj od najtraženijih lokacija u Beogradu. Stan se nalazi se u mirnom, ali odlično povezanom delu grada, sa brzom dostupnošću škola, vrtića, prodavnica i javnog prevoza što ga čini savršenim....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 305.140 €, 172,00 m2 cca 1770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Luksuzni komleks,2PO+P+6, na odličnoj lokaciji na Paliluli, sa izuzetnim pogledom na grad, koji pruža ekskluzivni način života i uživanje u svakom danu. U ponudi komforan četvorosoban stan 172.6m2 u izgradnji, u jedinstvenom objektu, koji se sastoji od ulaznog hodnika, prostrane dnevne....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 872.888 €, 172,00 m2 cca 5080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

✅ Direktna prodaja stanova u Beogradu na vodi – bez provizije! ✅ Maxis Group doo – Partner BELGRADE WATERFRONTA 🔹 Broj u registru posrednika: 1850 BW KINGS PARK – Ekskluzivan penthaus sa panoramskim pogledom na Savski park 📍 Lokacija: Beograd na vodi – BW Kings Park 🏢 Sprat: 15.....

 
 
 
  Kuća, ČAJETINA, 388.570 €, 171,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se luksuzna planinska kuća u novogradnji površine 171 m2 u atraktivnom kompleksu koji se nalazi na Zlatiboru, na par minuta vožnje od samog centra. Čitav kompleks se sastoji od 16 predivnih kuća, okružen netaknutom prirodom Zlatibora i rekom Rzav. Kuća je koncipirana tako....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Đeram Pijaca, 450.000 €, 170,00 m2 cca 2650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ovaj penthaus na sedmom spratu ima 5 soba, 3 kupatila, luksuzno opremljen. Mogućnost kupovine garaže. 3 velike terase. Agencijska provizija 2% Lift, Parking, garaža, Internet, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 127-168 (od ukupno 658)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>