• GoHome Professional
oglasi.rs luksuzan kablovska do 2400 eura/m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • oglasi.rs luksuzan kablovska do 2400 eura/m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs luksuzan kablovska do 2400 eura/m2

  • Za upit "oglasi.rs luksuzan kablovska do 2400 eura/m2" pronađeno 606 nekretnina - prosečna cena 1.280 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2
    • do 90 m2
    • 90 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 90 m2
    • 110 m2
  •  Po ceni
    • 2200 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 2500 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 150000 eura
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, ČAJETINA, 74.400 €, 31,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo vrhunski, luksuzan stan na jedinstvenoj lokaciji u centru Zlatibora u okviru apartmanskog kompleksa Titova vila Stambeno - poslovni apartmanski kompleks Titova vila predstavlja jedan od najatraktivnijih i luksuznijih lokacija na Zlatiboru. Na samo 10....

 
 
 
  Stan, RAŠKA, 100.800 €, 42,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odmah useljiv apartman u najpoznatijem Hotelu Zoned 1. Apartman je bez ikakvih ulaganja, dodatno rađen, opremljen novim nameštajem, spreman za izdavanje odmah. Poseduje komforan dnevni boravak sa prelepim pogledom na vikend naselje i zelenilo, spavaću sobu u kojoj stane sve, hodnik....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 1.080.000 €, 450,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se lux vila u centru Sremske Kamenice od 450m2! Nekretnina se sastoji od dva dnevna boravka, dve odvojene kuhinje, tri toaleta, tri savaće sobe sa sopstvenim kupatilom. Takodje, kuća ima 4 terase sa predivnim pogledom na Novi Sad i Petrovaradinsku tvrđavu. U sklopu kuće je....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'oglasi.rs luksuzan kablovska do 2400 eura/m2'
214.140 €
220.320 €
168.000 €
  Kuća, BEOGRAD, Altina, 550.000 €, 229,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo ekskluzivnu nekretninu na atraktivnoj zemunskoj lokaciji na početku Altine. U pitanju je luksuzna porodična kuća iz 2019. godine, koncipirana u 4 nivoa (suteren, prizemlje, prvi sprat i potkrovlje) sa lepim dvorištem, uređenom baštom i bazenom, garažom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 300.000 €, 127,00 m2 cca 2360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaji u novogradnji, (Novo Naselje- Bate Brkića)moderan , lux opremljen duplex od 127 kvadrata, 4,5 soban, uknjižen. Stan ima veliki dnevni boravak sa izlaskom na zatvorenu, zastakljenu terasu. Kuhinja je zasebna i ima svoju odvojenu ostavu. Stan ima jos 3 sobe, od kojih jedna....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 309.000 €, 131,00 m2 cca 2360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju luksuzan četvorosoban stan u Lipovom Gaju. U ponudi je izuzetan, kompletno namešten četvorosoban stan u prestižnom kompleksu. Reč je o vrhunskoj nekretnini sa dodatnim ulaganjima tokom same izgradnje – birani su kvalitetniji materijali, posebna rasveta, dodatna elektroinstalacija....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 130.000 €, 54,00 m2 cca 2410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju luksuzno uređen i opremljen stan na Panteleju. Stan ima 54m2, po strukturi je dvoiposoban. Nalazi se na 4. spratu u zgradi sa lifotm. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa delom za trpezariju i kuhinju, dve spavaće sobe, kupatila i terase. Nalazi se u zgradi novije....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 82.400 €, 35,00 m2 cca 2350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 126.900 €, 54,00 m2 cca 2350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

JEDINSTVENA PRILIKA - na prodaju luksuzan stan na Zlatiboru u naselju Obudojevica Mirna lokacija na samo par minuta hoda od Gold Gondole, skijališta Obudojevica, kao i jezera i centra Stan ima 54m2 i nalazi se u prizemlju nove luksuzne zgrade Po strukturi je 2.0 soban i sastoji se....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 214.400 €, 89,00 m2 cca 2410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju LUX trosoban stan, u izgradnji, u stambenom objektu PO+P+V, na jednoj od najtraženijih lokacija. Stambeni objekat je zamišljen i dizajniran kao eksluzivan i potpuno savremen stambeni prostor za one koji žele nešto više od svog budućeg doma. Počevši od lokacije, kvaliteta....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 400.000 €, 166,00 m2 cca 2410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

U mirnom delu Voždovca, u jednoj od najlepših ulica, prodajemo luksuzni, dizajnerski uređen penthouse sa fantastičnim pogledom na grad. Stan se nalazi na 3 spratu, novije zgrade sa malim brojem stanova. Ukoliko sta ljubitelj autentičnog stana čije je uređenje potpisao renomirani arhitekta,....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 103.000 €, 44,00 m2 cca 2340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

BROJ U REGISTRU POSREDNIKA 1850 Kalman Zlatibor Centar, dvosoban, namešten stan 44m2 Kalman naselje je udaljeno na 5 min hoda od jezera i užeg centra grada tj. 100m od početka pešačke zone, a opet dovoljno daleko od gužve. Naša mikro lokacija uvek dobija najbolje ocene jer pruža pravi....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 105.000 €, 45,00 m2 cca 2330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Vrlo lep jednoiposoban stan u kvalitetnoj novogradnji. Nalazi se u mirnom i tihom delu ulice u okruženju porodične stambene gradnje. Jugoistočne orjentacije, svetao, osunčan. Višekomorna PVC sttolarija sa rolo komarnicima, odlično termički izolovan, sigurnosna ulazna vrata, luksuzna....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 239.240 €, 103,00 m2 cca 2320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izuzetan, luksuzan petosoban stan na Telepu! Visok kvalitet izgradnje, kao i opreme stana! Smart sistem, video nadzor.. Ovaj luksuzan petosoban stan pored 103m2 poseduje i terasu od 20m2 koja nije uključena u kvadraturu! Grejanje podno, na struju, visokokvalitetne tehnologije! Mogućnost....

 
 
 
  Apartman, ČAJETINA, 99.700 €, 43,00 m2 cca 2320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Zlatibor-ekstra lux Apartman 43 m2. Na odličnoj lokaciji u borovoj šumi nedaleko od centra Zlatibora. Aprtman je u izgradnji planirani rok završetka je decembar 2025 god +- 60 dana U okviru zgrade planiran je resoran SPA centar sa 40 podzemnih garažnih mesta. Najsavremeniji materijali....

 
 
 
  Stan, ARILJE, 95.000 €, 41,00 m2 cca 2320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

* VENIS Nekretnine * - PRODAJEMO - 41 m2 ZLATIBOR - VIP CASA VILA - HARIZMA ul Drinske divizije, moderan i luksuzno namešten dvosoban stan na drugom spratu, veliki dnevni boravak i jedna spavaća soba, tearsom kompletno opremljenom kuhinjom i kupatilom, etažno grejanje. Kompleks Vip....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 200.100 €, 87,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju useljiv LUX dupleks u samom centru Zlatibora površine 87 m2 za 200.100 e plus PDV (stan br.18 ). Sam enterijer odiše elegancijom, prirodnim oblogama pažljivo uklopljenim u moderni karakter jedinice na koju se nadovezuje terasa sa velelepnim pogledom na Zlatibor. Pored eksluzivne....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 177.100 €, 77,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju useljiv LUX dupleks u samom centru Zlatibora površine 77 m2 za 177.100 e plus PDV (stan br.20 ). Sam enterijer odiše elegancijom, prirodnim oblogama pažljivo uklopljenim u moderni karakter jedinice na koju se nadovezuje terasa sa velelepnim pogledom na Zlatibor. Pored eksluzivne....

 
 
 
  Kuća, SURČIN, 575.000 €, 250,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

IZDAJE SE IZUZETAN PROSTOR – SURČIN, 300 m², 5 SOBA – STAMBENI ILI POSLOVNI Iznajmljuje se luksuzno opremljen prostor od 300 m² u Surčinu, sa 5 svetlih i prostranih soba. Prostor je savršeno prilagođen za stambene ili poslovne potrebe i dolazi sa kompletno opremljenim stilskim nameštajem,....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 128.800 €, 56,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam zatvoren kompleks namenjen za luksuzno stanovanje. Smešten na obroncima Fruške gore, potez Alibegovac, koji vam omogućuje mir i privatnost, a takođe pozicioniran u blizini centra grada. Nalazi se na samo pet minuta vožnje do tržnog centra Promenada. Stan se nalazi....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 190.900 €, 83,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju useljiv LUX dupleks u samom centru Zlatibora površine 83 m2 za 190.900 e plus PDV (stan br.21 ). Sam enterijer odiše elegancijom, prirodnim oblogama pažljivo uklopljenim u moderni karakter jedinice na koju se nadovezuje terasa sa velelepnim pogledom na Zlatibor. Pored eksluzivne....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 269.000 €, 117,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

LUX novogradnja na Bulevaru Nemanjica u neposrednoj blizini Delta city i paka Sv. Save kao i reke Nisave Stan cetvorosobne strukture na 6. spratu povrsine 117m2, sastoji se od velikog dnevnog boravavka sa terasom, kuhinjom i trpezarijom i tri spavace sobe sa dva kupatila, odvojen....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 202.312 €, 88,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo kompletno namešten luksuzan stan u zgradi PARKVIEW. Nalazi se na 21. spratu, sa fenomenalnim pogledom na Kulu i Savu. Fantastična spratnost i dvostrana orjentacija jugo-zapad. Sastoji se od: Ulaznog hodnika, dnevnog boravka povezanim sa kuhinjom i trpezarijom, hodnika koji....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 200.000 €, 87,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 84.900 €, 37,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Titova Vila Apartments & SPA je apartmanski kompleks na Zlatiboru, na deset minuta šetnje od jezera. Kompleks se sastoji od apartmanskih objekata, prostranog SPA centra, teretane, konferencijske sale, igrališta za decu, dečije igraonice, kao i brojnih drugih sadržaja za odmor i uživanje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banjica, 275.000 €, 120,00 m2 cca 2290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lux duplex, 120 m2 grejne površine + terasa, uknjižen na 89 m2, 31 m2 pripojeno stanu. Sa terase se pruža prelep pogled na panoramu Beograda. Stan je bez ikakvih ulaganja. U blizini osnovna škola, vrtić, pijaca, SC Voždovac, bazeni, Banjička šuma. Više linija gradskog prevoza povezanih....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 142.000 €, 62,00 m2 cca 2290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da vam ponudimo LUX duplex apartman se nalazi u jednoj od najlepših zgrada na Zlatiboru. Zgrada je smeštena nedaleko od centra Zlatibora, u naselju Đurkovac. Stan je veličine 62 m2 i jedan od dva najveća apartmana u zgradi. Nalazi se na trećem spratu zgrade, i okrenut....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 240.000 €, 105,00 m2 cca 2290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Nudimo vam izvanrednu priliku da postanete vlasnik ovog izuzetnog 4,0 stana površine 105m2, koji osvaja svojom sofisticiranom elegancijom i besprekornim dizajnom. Smješten na prestižnoj lokaciji, kod kružnog toka blizu Limana i Grbavice, ovaj stan nudi savršenu ravnotežu između udobnosti,....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Pantelej, 400.000 €, 175,00 m2 cca 2290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.06.2023.,

www.oglasi.rs

U ponudi je nova luksuzno opremljena i kvalitetno izgrađena kuća, jedna od najlepših u gradu. Nalazi se na Panteleju, u mirnom delu grada i pruža potpuni komfor za moderan i prijatan život višečlane porodice. Sastoji se od prizemlja u dva nivoa, koje čine ulazni funkcionalni hodnik,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 240.000 €, 105,00 m2 cca 2290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

PRODAJEM LUX ČETVOROSOBAN DUPLEX STAN OD 105m2, SA TEHNIKOM i KOMPLET NAMEŠTAJEM RAĐENIM PO MERI OD VISOKO KVALITETNOG MATERIJALA, SA LED RASVETOM, ŠTO SMANJUJE POTROŠNJU ELEKTRIČNE ENERGIJE. NALAZI SE NA ODLICNOJ LOKACIJI, BLIZU LIMANA 4 I GRBAVICE, NA UGLU BULEVARA EVROPE I PATRIJARHA....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 159.760 €, 66,00 m2 cca 2420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

*Keramika, PVC stolarija, sigurnosna ulazna vrata. LUX opcija gradnje sa SMART sistemom i 8 garažnih mesta koja će posedovati 8 WALLBOX punjača za auta. Veoma miran deo Telepa. Sve što je potrebno od marketa, autobuskog stajališta gde staje 12-ica, je na samo par minuta hoda od same....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 159.760 €, 66,00 m2 cca 2420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Odlična izgradnja na Telepu. Mala urbana vila od 2 sprata, visok kvalitet gradnje i opreme. Keramika, PVC stolarija, sigurnosna ulazna vrata. LUX opcija gradnje sa SMART sistemom i 8 garažnih mesta koja će posedovati 8 WALLBOX punjača za auta. Veoma miran deo Telepa. Sve što je potrebno....

 
 
 
  Stan, RAŠKA, 49.999 €, 22,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 103743, IV/V, klima, terasa, uknjižen, nov luks, ulaz mermerni, novogradnja, fasada nova, parking. Apartman LUX, odlična lokacija! Merena površina 24,3m2. Terasa površine 6m2. Odlična investicija za izdavanje ili za odmor. Pogodan za 3 osobe,poseduje TV smart 58inča,....

 
 
 
  Kuća, ČAJETINA, 388.570 €, 171,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se luksuzna planinska kuća u novogradnji površine 171 m2 u atraktivnom kompleksu koji se nalazi na Zlatiboru, na par minuta vožnje od samog centra. Čitav kompleks se sastoji od 16 predivnih kuća, okružen netaknutom prirodom Zlatibora i rekom Rzav. Kuća je koncipirana tako....

 
 
 
  Apartman, RAŠKA, 95.370 €, 42,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Kuća, ČAJETINA, 288.240 €, 127,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se luksuzna planinska kuća u novogradnji površine 127 m2 u atraktivnom kompleksu koji se nalazi na Zlatiboru, na par minuta vožnje od samog centra. Čitav kompleks se sastoji od 16 predivnih kuća, okružen netaknutom prirodom Zlatibora i rekom Rzav. Kuća je koncipirana tako....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 203.940 €, 90,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam LUX četvorosoban stan u izgradnji. Zgrada radjena po najvisim standardima. Rok završetka radova avgust mesec 2025 godine. Zgrada se nalazi na fenomenalnoj lokaciji sa koje se pruža prelep pogled na grad i Novi Sad. stan je trostrano orjentisan i samim time jako msvetao.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 162.300 €, 67,00 m2 cca 2420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju LUX dvoiposoban stan, u izgradnji, u stambenom objektu PO+P+V, na jednoj od najtraženijih lokacija.Stambeni objekat je zamišljen i dizajniran kao eksluzivan i potpuno savremen stambeni prostor za one koji žele nešto više od svog budućeg doma. Počevši od lokacije, kvaliteta....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 397.400 €, 164,00 m2 cca 2420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

LUKSUZNA URBANA VILA u mirnoj ulici. Predstavljamo vam stan u izgradnji u zgradi sa svega 4 stambene jedinice na najatraktivnijojj lokaciji za porodični život. Nalazi se u blizini hotela Šeraton, a u najužem okruženju je obdanište, osnovna škola, muzička škola, prodavnice, drogerije,....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 157.150 €, 70,00 m2 cca 2250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Fenomenalna ponuda nekretnina LUX kvaliteta, za više informacija nazovite naše ažurne agente prodaje!! Srećna kupovina... Terasa, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 1.591.350 €, 656,00 m2 cca 2430 €/m2