• GoHome Professional
oglasi.rs luksuzan kablovska barem 80 m2 što veći - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • oglasi.rs luksuzan kablovska barem 80 m2 što veći - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs luksuzan kablovska barem 80 m2 što veći

  • Za upit "oglasi.rs luksuzan kablovska barem 80 m2 što veći" pronađeno 669 nekretnina - prosečna cena 2.235 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 180000 eura
    • do 220000 eura (prosečna cena)
    • do 270000 eura
    • do 2200 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 375.000 €, 150,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izuzetno u ponudi, LUX opremljen četvorosoban stan u srcu Beograda. Stan je površine 150m2 u zatvorenom kompleksu sa recepcijom, video nadzorom i obezbeđenjem 24/7. U blizini Vukovog spomenika i bulevara kralja Aleksandra, sa svim pogodnostima koji omogućavaju miran i lagodan život.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 180.000 €, 150,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Trostran, svetao, zelenilo, italijanske lux kuhinjski uređaji, sanitarije i keramika; klime, kamin na bioetanol,kožne garniture, trpezarija sa duborezom, tv plazma, 2 kupatila, 2 terase, 3 spavaće sobe, sauna, američki plakari, podrum(12m2), garažno mesto ( 18m2 ) u zgradi. Useljiv....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 685.400 €, 149,00 m2 cca 4600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je luksuzna novogradnja u jednom od najprestižnijih delova Beograda, u samom srcu gradskog jezgra. Arhitektoski zamišljena izgradnja savršeno se uklapa sa arhitekturom 19. veka. Ova nekretnina je građena i opremljena na visokom nivou samim tim omogućava visok nivo komfora....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, Centar, 227.000 €, 148,00 m2 cca 1530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju lux stan u strogom centru od 148 m2 . Stan je novije gradnje i veoma je prostran. Ima veliku dnevnu sobu sa trpezarijom i kuhinjom, 3 spavaće sobe, 2 kupatila, 2 terase. Stan se prodaje namešten. Za sve informacije i razgledanje stojimo vam na raspolaganju, radnim danima....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 516.500 €, 148,00 m2 cca 3490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Vila-EXtra Lux NOV, neuseljavan stan sa Svojim PM na Extra lokaciji leovo od Bulevara Evrope. Vila se sastoji smo oid tri stambene jedinicice sto daje poseban nivo života i uživanja. U dvorištu postoje za svaki stan Parking mesta. Extra kvalitetna gradnja od renomiranog investitora.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Pantelej, 590 €, 148,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se nov, luksuzan, stan u dva nivoa u Čalijama. Nalazi se na drugom spratu u manjoj, novoj, stambenoj zgradi, bez lifta. Opremljen je kuhinjom sa svim elementima, opremljena dnevna soba, trpezarija i dva kupatila i do sada nije useljavan. Površina stana je 148 m2 i odlične je....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Golf Naselje, 460.000 €, 148,00 m2 cca 3110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Golf - prodaja stana - lux novogradnja. Izuzetan četvorosoban stan sa prelepom terasom od 9m2 na izuzetnoj lokaciji u maloj trospratnoj zgradi, sa malim brojem stanova. Na svakom spratu po jedan stan. Stan je četvorostrano orjentisan. Sastoji od: dnevnog boravka sa trpezarijom i dodatnim....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 2.300 €, 148,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdavanje / Lux stan u novoj zgradi sa bazenom , video nadzorom i portirom . Lux stan u novoj zgradi sa bazenom , video nadzorom i portirom . Raspored prostorija : hodnik, kuhinja, dnevni boravak sa trpezarijom, dve spavaće sobe, 2 kupatila, 2 terase, ostava. U cenu su uračunati troškovi....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 431.520 €, 147,00 m2 cca 2940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odlična izgradnja na Telepu. Mala urbana vila od 2 sprata, visok kvalitet gradnje i opreme. Keramika, PVC stolarija, sigurnosna ulazna vrata. LUX opcija gradnje sa SMART sistemom i 8 garažnih mesta koja će posedovati 8 WALLBOX punjača za auta. Veoma miran deo Telepa. Sve što je potrebno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 270.000 €, 146,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prostran Luksuzni Stan u Heroja Pinkija - Telep – 145 m² Na prodaju je izvanredan stan u novoizgrađenoj zgradi na početku Telepa. Ovaj luksuzno opremljen stan površine 145 m², od čega 96 m² čini stambeni prostor i predivna terasa od 50m2, nudi savremeni i udoban način života u jednom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 570.000 €, 146,00 m2 cca 3900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Luksuzno i moderno opremljen četvorosoban stan na izuzetnoj lokaciji na Dedinju, na I/II. Dosta svetao sa dobrim rasporedom prostorija. Sastoji se od: hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom, kuhinje, tri spavaće sobe, dva kupatila, toaleta i 3 balkona. Zgrada održavana sa svega 6 stanova.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 2.700 €, 145,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prelep duplex u potpuno novoj zgradi na Vracaru. Nalazi se u neposrednoj blizini Hrama. Luksuzno i moderno namešten. Sastoji se od 3 spavace sobe, 2 kupatila i toaleta, dnevne sobe. Na 4. spratu zgrade sa liftom. Stanu pripada jedno garažno mesto u zgradi. U cenu su ukljuceni mesečni....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 425.650 €, 145,00 m2 cca 2940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

*Mala urbana vila od 2 sprata, visok kvalitet gradnje i opreme. Keramika, PVC stolarija, sigurnosna ulazna vrata. LUX opcija gradnje sa SMART sistemom i 8 garažnih mesta koja će posedovati 8 WALLBOX punjača za auta. Veoma miran deo Telepa. Sve što je potrebno od marketa, autobuskog....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 475.000 €, 145,00 m2 cca 3280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Izuzetna Luksuzna Urbana Stambena Vila sa Spektakularnim Pogledom. Ova predivna urbana stambena vila, izgrađena u septembru 2023. godine, predstavlja savršen spoj modernog dizajna i sofisticiranosti. Smeštena u elitnom delu grada, ova vila nudi vrhunski kvalitet života i jedinstvenu....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 85.000 €, 144,00 m2 cca 590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Renovirana, luksuzno opremljena, prostrana kuća na selu, na placu od 2089m2, koji izlazi na reku. Sastoji se od: predsoblja, 3 sobe u nizu, kuhinje sa trpezarijom, dva kupatila, velike verande koja ima funkciju dnevne sobe i trpezarije. Iz hodnika se ulazi u centralnu sobu, kuhinju....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kalenić Pijaca, 720.000 €, 144,00 m2 cca 5000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju – luksuzan petosoban stan u srcu Vračara Bez agencijske provizije za kupca Na prodaju prostran i luksuzan stan površine 144 m², koji se nalazi na 4. spratu novogradnje u okviru ekskluzivnog stambenog kompleksa Loznička 7-9-11, u mirnoj ulici nadomak ulice Mileševske. Struktura....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 401.700 €, 142,00 m2 cca 2830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 5 soban stan u NOVOM SADU, TELEP površine 142m2. +terasa od 150 m2. Stan poseduje 2 parking mesta.Stan se nalazi u LUX vili. Extra kvalitet gradnje, korišćeni vrhunski materijali i oprema. Odličan raspored prostorija, izuzetna funkcionalnost. Vila je smeštena u mirnoj ulici....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 412.000 €, 141,00 m2 cca 2920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.09.2023.,

www.oglasi.rs

Stan se nalazi na svega 6-7 minuta peške od centra grada. Ono što svakako izdvaja ovu nekretninu jeste krovna terasa fantastičnog pogleda! Terasa ima 40m2, u sklopu koje se nalazi i mala kuhinja. Takođe, poseduje tri spavaće sobe, komforan dnevni boravak sa fizički odvojenom kuhinjom.....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 400.550 €, 141,00 m2 cca 2840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Komplex sa lux vilama. Uz svaki stan ide bicikl na poklon. Svi sadržaji dečije igralište, teretana, bazeni. 24-satni nadzor, čuvar. Idealno mesto za porodični život. Izgradnja se odvija u fazama sa krajnim rokom za ceo kompleks 2024.god. Ukupno 4 bloka, grejanje podno na gas (kalorimetri),....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Beli Dvor, 650.000 €, 140,00 m2 cca 4640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U jednom od najlepših naselja, u rezidencijalnom delu Dedinja, u blizini Belog dvora i američke ambasade, nalazi se ovaj luksuzan četvorosoban stan. Smešten je u mirnom i zelenilom okruženom kraju, u novoj zgradi iz 2024.godine. Infrastruktura je kompletna, u neposrednoj blizini su....

 
 
 
  Apartman, KAMENICA, 280.000 €, 140,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lux Apartman nov nameštaj 140m2. Prizemlje odvojen ulaz. Elitno naselje. Najam može dugoročno ili kratkoročno. Cena može da se koriguje u zavisnosti od dužine najma. Kategorizovan sa 4 zvezdice " Diplomat Haven Novi Sad" Potreban depozit, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 280.000 €, 140,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na Dedinju kod Belog dvora nalazi se ovaj lux stan četvorosoban po strukturi. Kompletno namešten posebnim komadima stilskog nameštaja , umetničkih slika. Odlično organizovan sastoji se iz antrea , gostinjskog toaleta , dnevnog boravka, trpezarije, kuhinje, tri spavaće sobe, kupatilom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 536.000 €, 140,00 m2 cca 3830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

5,0 Savski venac , Dedinje , rezidencijalna zona , neposredna blizina Belog Dvora i Americke ambasade , ekskluzivna ponuda , 140m2 uknjizena kvadratura , II +III sprat , cg / gas + eg / struja , bez lifta , perfektan , luksuzan stan na dva nivoa - duplex , prostran , izrazito svetao....

 
 
 
  Kuća, RAKOVAC, 350.000 €, 140,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju LUX vila sa bazenom i nezaboravnim pogledom na Novi Sad LUX vila (140 m2) na placu ukupne površine 733 m2 sa pripadajućum bazenom (40 m2). Plac se nalazi na Salaksijama (opština Rakovac) na srednje visokoj poziciji sa koje se širi neprekidan i očaravajuć pogled od Petrovaradina....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 348.550 €, 140,00 m2 cca 2490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Luksuzan petosoban stan u blizini Bulevara patrijarha Pavla. Za kupce prvog stana ima mogućnost refundacije pdv-a. Urbana vila sa 4 stana. Za više informacija pozovite 021/425-112, 064/8222-147. Terasa, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 340.000 €, 139,00 m2 cca 2450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Dvostran, luksuzan, u dobrom stanju, dva kupatila, kuhinjska ostava, lođa i terasa, podrum, dodatna prostorija u okviru stana. Novija zgrada. Kompletna infrastruktura u neposrednoj blizini. Gledanje stana od 24. jula 2024. Terasa, Lift, Podrum, ostava, Internet, Satelitska, kablovska....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 388.850 €, 139,00 m2 cca 2800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzna, urbana vila. Rok Mart 2024. Fantastičan petosoban. Dnevni boravak sav u portalima - svetao. Vrhunski materijali. Podno grejanje - gas po potrošnji sa kalorimetrima. Tarket hrastov 1.klasa. Stolarija "Enterijer Janković" - luks sobna, ulazna, unutrašnja vrata. Prozori drvo....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 800.888 €, 139,00 m2 cca 5760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Direktna prodaja bez provizije – dinamičan plan otplate do završetka gradnje 🔑 MAXIS GROUP DOO BEOGRAD – Ovlašćeni partner Belgrade Waterfront-a 🔹 Broj u registru posrednika: 1850 🌊 BW RIVIERA – Ekskluzivan stan sa 4 spavaće sobe i pogledom na reku 📍 Beograd na vodi | 🛗 2. sprat....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 270.000 €, 139,00 m2 cca 1940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzan objekat u centru Pančeva sa pogledom na Narodnu baštu. Nadomak svih gradskih dešavanja, a opet izolovan od galame i gužve. Za izgradnju su korišćeni najkvalitetniji materijali na tržištu, a stanovi su veoma prostorni i glamurozni. Ovaj stan se sastoji od dnevnog boravka sa....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 1.700 €, 138,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ekskluzivna lokacija - Centar, lux 4. 0 stan. Predivan, kompletno renoviran salonac u srcu grada, 135 m2 na 3. spratu. Kompletno je namešten novim modernim nameštajem i apartmanski je opremljen. Prostran dnevni boravak, kuhinja sa trpezarijom, 3 spavaće sobe, 2 kupatila i zaseban....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Rakovica, 580.000 €, 138,00 m2 cca 4200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Lux stan na III nivoa, petosoban po strukturi, na II/II, pored centralnog grejanja ima i podno grejanje, pomoću pametne tehnologije upravlja se svim električnim uređajima. Prostorije: hodnik, dnevni boravak, trpezarija, kuhinja, tri spavaće sobe, dva kupatila. Stan ima predivnu terasu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 375.950 €, 136,00 m2 cca 2760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Grbavica, ulica Danila Kiša. Luksuzan, uknjižen, kompletno namešten četvorosoban stan na jednoj od najtraženijih lokacija za stanovanje. Neposredna blizina Bulevara oslobođenja, škole, vrtića, Futoške pijace, centra grada Ovaj veoma lep i svetao stambeni prostor čine....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 2.000 €, 136,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se luksuzan četvorosoban stan od 136 m² u prestižnoj novogradnji u Beogradu, savršen za porodično stanovanje ili poslovne ljude koji traže kvalitet i komfor. Stan se prostire na prostranom prostoru i savršeno je osvetljen prirodnim svetlom tokom celog dana, što ga čini idealnim....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 407.000 €, 136,00 m2 cca 2990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.07.2023.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam prodaju luksuzno i moderno nameštenog stana koji se nalazi u manjem, mirnom kompleksu, u neposrednoj blizini reke Dunav. Lokacija je veoma tražena, pešaka se stiže do supermarketa, Osnovne škole, vrtića, crkve, Stari Grad Zemun je udaljen 15-20 minuta hoda. Stan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 604.999 €, 136,00 m2 cca 4450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U mogućnosti ste da kupite stan elitnog karaktera u neposrednoj blizini Voždovačke crkve, Autokomade, fudbalskog stadiona Rajko Mitić, Banjičke šume okružen vrtićima , školama, fakultetima i sa dosta komercijalnih objekata. Na samom ulaznom hodniku gde se ukrštaju kombinacije savremenih....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 406.150 €, 135,00 m2 cca 3010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzna, urbana vila. Rok Mart 2024. Fantastičan četvorosoban. Dnevni boravak sav u portalima - svetao. Vrhunski materijali. Podno grejanje - gas po potrošnji sa kalorimetrima. Tarket hrastov 1.klasa. Stolarija "Enterijer Janković" - luks sobna, ulazna, unutrašnja vrata. Prozori....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 415.000 €, 135,00 m2 cca 3070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju prostran i luksuzno opremljen stan od 135m² sa tri spavaće sobe i dva kupatila, kompletno namešten i opremljen. Moderan nameštaje i tehnika. Stan odlikuju kvalitetni materijali, moderan enterijer i fantastičan panoramski pogled. Dodatne pogodnosti: • Privatna krovna terasa....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 581.500 €, 135,00 m2 cca 4310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

0643187924 Oglašavamo prodaju četvorosobnog lux stana 135m u izgradnji, Penthaus se nalazi na V spratu, modernog stambeno-poslovnog kompleksa u Novom Sadu nadomak Dunava, na jednoj od najpopularnijih lokacija u gradu Liman V. Najmoderniji način i stil gradnje, sa parking mestima i....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 65, 599.000 €, 134,00 m2 cca 4470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzan penthaus od 134m² u kompleksu Airport Garden – Novi Beograd Predstavljamo vam izuzetno komforan i luksuzan penthaus površine 134m², smešten u prestižnom stambenom kompleksu Airport Garden na Novom Beogradu. Stan se sastoji od: Prostrane dnevne sobe povezane sa trpezarijom....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Jagodin Mala, 216.500 €, 134,00 m2 cca 1620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju luksuzno opremljen stan na drugom spratu novoizgrađenog objekta, površine 134m2. Sastoji se od velikog dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, na podovima je polirani granit,a na zidovima komplet Sahara,2 spavaće sobe sa radnom sobom,veliko kupatilo sa Italijanskom sanitarijom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 64, 598.888 €, 133,00 m2 cca 4500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

✅MAXIS GROUP DOO Beograd – Agencija za nekretnine 🔢 Reg. posrednika: 1850 MAXIS GROUP DOO Beograd – Agencija za nekretnine 🔢 Reg. posrednika: 1850 telefon 060/0660-429 🏙 Luksuzni penthouse – Airport Garden, Novi Beograd Na prodaju ekskluzivan penthouse u kompleksu Airport Garden....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 412.000 €, 132,00 m2 cca 3120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Telep, ulica Heroja Pinkija. Nov, uknjižen luksuzno opremljen petosoban stan na lepoj i mirnoj lokaciji za stanovanje. Ovaj veoma svetao stambeni prostor nalazi se na III spratu nove stambene zgrade sa liftom. Čine ga prostran dnevni boravak, trpezarija, kuhinja, četiri....