• GoHome Professional
oglasi.rs luksuzan do 80 m2 lođa - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • oglasi.rs luksuzan do 80 m2 lođa - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs luksuzan do 80 m2 lođa

  • Za upit "oglasi.rs luksuzan do 80 m2 lođa" pronađeno 22 nekretnina - prosečna cena 3.111 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 250000 eura
    • do 310000 eura (prosečna cena)
    • do 380000 eura
    • do 3100 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 77.000 €, 77,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Admirala Vukovića, Voždovac, Autokomanda 77 m2, po strukturi 2.5 soban, sa otvorenom i zatvorenom terasom, II sprat , trostrano orijentisan, mirna ulica , sagradjen 2005-6. Dva mokra čvora. Grejanje je etazno, na struju. Ima svoj zaseban kotao u kotlarnici. Nema liift, II od IV. Prozori....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 385.000 €, 77,00 m2 cca 5000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

LUX salonac u centru – 77 m², 385.000 € Na prodaju ekskluzivan, kompletno renoviran salonac od 77 m² u najstrožem centru grada, u prelepoj i reprezentativnoj zgradi pod zaštitom Republike Srbije. Zgrada je odlično održavana, sa novim liftom, i u njoj se nalaze kancelarije više ambasada....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 136.800 €, 76,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju trosoban stan u izgradnji, na Panteleju – Somborski bulevar. Na prvom spratu, površine 76m2. Izvanredan za porodično stanovanje i izdavanje.U neposrednoj blizini nalazi se autobusko stajalište, Maxi supermarket, Lilly, kafići, dečiji park, šetalište… U lux stambenoj zgradi....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'oglasi.rs luksuzan do 80 m2 lođa'
314.500 €
430.000 €
240.000 €
  Stan, BEOGRAD, Blok 25, 268.900 €, 75,00 m2 cca 3590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

- Uknjižen stan. - Čista i uredna dokumentacija. - Bez tereta i zabeležbi. - Vlasništvo 1/1. - Svetao i sunčan. - Dobro pozicioniran. - Jugozapadno orijentisan. - Kompletno renoviran. - LUX. - Nove elektro i vodovodne instalacije. - PVC stolarija. - Klima. - Centralno grejanje. -....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 245.000 €, 70,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

- Stan je svetao, odličnog rasporeda prostorija, sa dve spavaće sobe, na idealnom drugom spratu, u zgradi bez lifta. - Uknjižen je na 69.5m2, (63.5m2 + terasa 6m2). - Zgrada je kvalitetne stare gradnje, sa atomskim, betonskim skloništem, što daje dodatnu stabilnost i sigurnost. -....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Konjarnik, 213.000 €, 67,00 m2 cca 3180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na odličnoj lokaciji, u blizini kompletne infrastrukture nalazi se ovaj lux renoviran stan, na V/VI, prelep pogled. Prostorije: hodnik, dnevna soba, kuhinja sa trpezarijom, spavaća soba, kupatilo i lođa. Kuhinja nova sa garancijom svih uređaja. Za svaku preporuku. UknjiženAgencijska....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 185.000 €, 63,00 m2 cca 2940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se komforan trosoban stan na izuzetnoj lokaciji. Uknjižen na 58m2 od toga 55m2 grejne površine i 8m2 lođe koja je zastakljena. Stan se nalazi na visokom prizemlju u zgradi čvrste stabilne gradnje sa 4 sprata. Vrlo funkcionalan stan, dvostrano orijentisan, sa centralnim grejanjem....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 440.000 €, 63,00 m2 cca 6980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Optimist nekretnine vam nude ekskluzivan stan u samom srcu Beograda, u ulici Majke Jevrosime, u epicentru Starog grada, gde se prošlost i sadašnjost spaja u skladnu celinu. Stan se nalazi na četvrtom spratu zgrade bez lifta (nije potkrovlje – bez kosina), u potpunosti luksuzno renoviran....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 155.000 €, 83,00 m2 cca 1870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju luksuzan stan u centru. U neposrednoj blizini se nalaze vrtić, škola, nišavski kej, pešačka zona… Stan ima 83m2, 74m2 uknjižene površine, nalazi se na trećem spratu u zgradi sa liftom. Po strukturi je komforan trosoban, sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe, trpezarije....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 97.600 €, 61,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo lux, dvosoban, potpuno namešten stan u Kneza Miloša Residence. Nov, luksuzni kompleks je simbol novog načina života u centru grada u kome su svi zahtevi u pogledu životnog standarda ispunjeni. Recepcija, obezbeđenje, profesionalno održavanje 24/7, 400 parking mesta, brojne....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 28, 240.000 €, 60,00 m2 cca 4000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju: Dvosoban stan 60 m² – Blok 28 (kod “Televizorke”) – 5. sprat Lokacija: Blok 28, Novi Beograd – u neposrednoj blizini čuvene “Televizorke” (Bulevar Arsenija Čarnojevića), odlična povezanost i kompletna urban infrastruktura - Osnovne karakteristike: Površina: 60 m² – standardna....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 28, 240.000 €, 60,00 m2 cca 4000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Lux stan na odličnoj lokaciji sa odličnom infrastrukturom. Prostorije: hodnik, dnevna soba, kuhinja, spavaća soba, kupatilo i lođa. Prodaje se sa ugradnim nameštajem, kompletnom kuhinjom i spavaćom sobom. Preporuka. UknjiženAgencijska provizija 2% , Lift, Internet, Satelitska,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 205.000 €, 54,00 m2 cca 3800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo odličan dvoiposoban stan u izgradnji na Vračaru, u ulici Generala Horvatovića, u blizini Južnog bulevara. Nalazi se na prvom spratu zgrade koja će biti luksuznog izgleda sa mermernim ulazom i modernim bešumnim liftom. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevno-trpezarijskog dela....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 27.560 €, 52,00 m2 cca 530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Retko u ponudi, lux, kompletno opremljen stan sa nameštajem, kuhinjom i kompletnim pokućstvom. Dvostrano orijentisan, svetao. Donji nivo: kupatilo, dnevno-trpezarijski deo sa kuhinjom i velika lođa. Gornji nivo: spavaća soba, velika ostava/garderober. Nalazi se na odličnoj lokaciji,....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, PANČEVO, Centar, 1.250 €, 85,00 m2 cca 15 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se luksuzan poslovni prostor u samom centru Pančeva, savršen za kancelarije, ordinacije, predstavništva ili druge poslovne delatnosti. Prostor je dizajniran da zadovolji visoke standarde, sa modernim i funkcionalnim rasporedom, idealan za sve koji traže prestižnu lokaciju i....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 180.000 €, 45,00 m2 cca 4000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lux 2.0 stan na odličnoj lokaciji. Stan je na I spratu, kompletno renoviran i opremljen. Odličan i za stanovanje i za rentu. Mogućnost kupovine garažnog mesta. Prostorije: predsoblje, kuhinja, trpezarija, dnevni boravak, spavaća soba, kupatilo, lođa. agencijska provizija 2% .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 209.000 €, 41,00 m2 cca 5100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prelep jedoiposoban stan u kompleksu Zelena avenija na 3 spratu. Kuhinja, trpezarija, dnevna soba, spavaća soba, kupatilo, lođa. Sve je u lux varijanti. Stolarija metal drvo. Stan je za svaku preporuku. Prikaz na mapi je informativnog karaktera i pokazuje približnu lokaciju. Agencijska....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, Na upit, 35,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Divan, luksuzno opremljen jednoiposoban stan na obodu Zvezdarske šume se nudi za dugoročno izdavanje ozbiljnom zakupcu, bračnom paru, ili paru sa detetom. Pet friendly, po dogovoru sa vlasnikom. Odlična komunikacija u smeru Karaburme, Mirijeva, Bulevara Kralja Aleksandra, Dimitrija....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 432.000 €, 88,00 m2 cca 4910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo kompletno namešten luksuzan stan u zgradi PARKVIEW. Nalazi se na 21. spratu, sa fenomenalnim pogledom na Kulu i Savu. Fantastična spratnost i dvostrana orjentacija jugo-zapad. Osvetljen tokom celog dana. Sastoji se od: Ulaznog hodnika, dnevnog boravka povezanim sa kuhinjom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 202.312 €, 88,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo kompletno namešten luksuzan stan u zgradi PARKVIEW. Nalazi se na 21. spratu, sa fenomenalnim pogledom na Kulu i Savu. Fantastična spratnost i dvostrana orjentacija jugo-zapad. Sastoji se od: Ulaznog hodnika, dnevnog boravka povezanim sa kuhinjom i trpezarijom, hodnika koji....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 93.000 €, 31,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se luksuzan stan u srcu Zemuna po ceni od 93000 eur+PDV(10%). Otkrijte svoj dom iz snova u šarmantnom centru Zemuna! Ovaj izvrstan luksuzni stan u izgradnji na visokom prizemlju nudi neuporediv spoj modernog komfora i bezvremenske elegancije. Savršeno lociran za pogodan pristup....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 65, Na upit, 27,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Garsonjera, površine 27kv nalazi se u novoj zgradi u naselju New Minel u ulici Tošin bunar. Stan je luksuzno opremljen. Sastoji se od hodnika, kupatila, dnevne sobe, odvojene kuhinje i lođe sa koje se izlazi na veliku zajedničku tarasu. Cena izdavanja na mesečnom nivou je 470€. Depozit....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-22 (od ukupno 22)

<< <1> >>