• GoHome Professional
oglasi.rs luksuzan što manji parket 70 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • oglasi.rs luksuzan što manji parket 70 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs luksuzan što manji parket 70 m2

  • Za upit "oglasi.rs luksuzan što manji parket 70 m2" pronađeno 38 nekretnina - prosečna cena 2.753 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 210000 eura
    • do 260000 eura (prosečna cena)
    • do 320000 eura
    • do 2600 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Telep, 157.678 €, 65,00 m2 cca 2430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

🔥 POSEBNA AKCIJA! 🔥 🏢 Sprat: IV, stan br. 27 🎁 GRATIS OSTAVA od 15m² – ekvivalent vrednosti 20.000€ potpuno besplatno! 📩 Rezervišite odmah! 🏃‍♂️💨 Gradnja Investitora je osmišljena sa ciljem da vam pruži maksimalan kvalitet, komfor i dugotrajnost. Evo ključnih razlika koje nas....

 
 
 
  Stan, BANJA, 208.000 €, 65,00 m2 cca 3200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju je jedinstven luksuzan trosoban stan u naselju Sunnyville – premium deo Višnjičke banje, poznat po modernoj arhitekturi i prijatnom okruženju. Nalazi se na prvom spratu i već na prvi pogled odiše toplinom, funkcionalnošću i luksuzom. Prostran hodnik vodi ka dve komforne....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Palilula, 116.500 €, 65,00 m2 cca 1790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Uživajte u savršeno dizajniranom prostoru koji pruža osećaj topline, harmonije i maksimalnog komfora. Svaki detalj stana pažljivo je odabran kako bi obezbedio luksuzan ambijent za život i porodično uživanje. Prednosti stana: Mali broj stanara – miran i ekskluzivan ambijent Izuzetno....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'oglasi.rs luksuzan što manji parket 70 m2'
263.424 €
182.000 €
241.416 €
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Palilula, 1.200 €, 65,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

IZDAJE SE NAMEŠTEN LUX TROSOBAN STAN SA GARAŽNIM MESTOM U KOMPLEKSU “PALATA CVIJIĆEVA”! 👉 Kontakt: +381668091211 👉 Cena: 1.200€ 👉 Lokacija: Beograd, ul. Cvijiceva-Dorćol, sprat 1/8 👉 Površina: 65m2 👉 Struktura: Trosoban stan koji se sastoji od: - open space dnevnog boravka sa....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 149.900 €, 67,00 m2 cca 2240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju LUX trosoban stan, u izgradnji, na prvom spratu, u stambenom objektu PO+P+V, na jednoj od najtraženijih lokacija. Sastoji se od dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, hodnika, 2 spavaće sobe, kupatila, wc-a i terase. Stambeni objekat je zamišljen i dizajniran kao eksluzivan....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 162.300 €, 67,00 m2 cca 2420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju LUX dvoiposoban stan, u izgradnji, u stambenom objektu PO+P+V, na jednoj od najtraženijih lokacija.Stambeni objekat je zamišljen i dizajniran kao eksluzivan i potpuno savremen stambeni prostor za one koji žele nešto više od svog budućeg doma. Počevši od lokacije, kvaliteta....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 250.774 €, 67,00 m2 cca 3740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

2.5, 67.85m2, terasa, Podno grejanje/ fan coil, lift, PR/6, mogućnost garaže. Građevinska dozvola. 🏡 Ovaj stan ima nesvakidašnji koncept – duplex sa galerijom, koji pruža osećaj prostranosti i originalnosti. 📏 Donji nivo (41.85 m²) obuhvata: • Ulaznu zonu • Svetlu dnevnu sobu •....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 155.250 €, 68,00 m2 cca 2280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predivana nekretnina koji se nalazi u stambeno-poslovnom objektu koji je dugo i temeljno pripreman projekat, kojim je predviđena izgradnja LUX objekta u skladu sa savremenim standardima i tehnologijama, uz upotrebu najkvalitetnijih materijala trenutno dostupnih na tržištu. Fasada....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 148.700 €, 68,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

LUX novogradnja u neposrednoj blizini reke Nišave, gimnazije 9. Maj, Gradske kuće i parka, Tvrđave Konkretan stan na 1. spratu povrsine 67,59m2, po strukturi stan je trosoban. Sastoji se od ulaznog hodnika, veliki dnevni boravak sa terasom, kuhinjom i trpezarijom dve prostrane....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 237.500 €, 68,00 m2 cca 3490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lep, lux sredjen stan u manjoj trospratnici bez lifta. Sama zgrada je kvalitetne gradnje, sa mermernim stepenicama i novom fasadom i olucima. Preko puta sportske hale Pionir. Trosoba po strukturi, na III/III, trostrano orjentisan, sa puno dnevne svetlosti. Stan ima veliki dnevno trpezarijski....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 184.730 €, 68,00 m2 cca 2720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Izgradnja sa rokom useljenja januar 2026-te. Izuzetno pouzdan investitor sa dugogodišnjim iskustvom. Cena je sa pdv-om i kupac prvog stana ima mogućnost povrata pdv-a. Moguća je prodaja i putem stambenog kredita. Lokacija je mirna i na odličnoj poziciji gde je sve u neposrednoj blizini.....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 151.470 €, 68,00 m2 cca 2230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 174.070 €, 68,00 m2 cca 2560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 184.730 €, 69,00 m2 cca 2680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 181.115 €, 69,00 m2 cca 2630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 226.750 €, 70,00 m2 cca 3240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju ekskluzivan stan u luksuznoj novogradnji koja se gradi po najvišim standardima kvaliteta, estetike i energetske efikasnosti. Idealan izbor za kupce koji traže udoban, moderan i dugoročno vredan dom u Beogradu. Osnovne karakteristike stana: Visok kvalitet gradnje i savremena....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 309.200 €, 70,00 m2 cca 4420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lux novogradnja, na prestižnoj lokaciji, na 50m od Bulevara kralja Aleksandra. U blizini Đeram pijace, Vukovog spomenika, opštine Zvezdara, pozorišta, škole. Na 200m od novoizgrađenog Sportskog kompleksa Radnički. Rok završetka kraj 2026. Za izgradnju stanova koriste se visokokvalitetni....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 198.531 €, 70,00 m2 cca 2840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo luksuzni stambeni objekat u izgradnji, koji spaja moderan dizajn, vrhunski kvalitet i savršenu lokaciju u mirnom delu Zemuna. Stanovi nude vrhunsku opremu: Rehau Sinego stolariju, Villeroy & Boch sanitarije, Tarkett parket, sigurnosna vrata i fasadu od kamena, demita....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Šumice, 194.600 €, 70,00 m2 cca 2780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Extra lux stanovi u Šumicama , u blizini parka, škole, obdaništa, prevoza, marketa , sportskog centra, dva dečija bazena, Sc Šumice i zelena oaza Šumice. Visok nivo gradnje : Drvo-aluminijum stolarija sa aluminijumskim roletnama na elektro pogon , široki parket , etažno grejanje-podno,....

 
 
 
  Stan, SURČIN, 126.882 €, 70,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

ID 475 BEZ agencijske provizije – direktna kupovina od investitora Dostupan i na 1. spratu. Pravni nadzor – izrada i overa kupoprodajnog ugovora obezbeđena Cena bez PDV-a – pravo na povraćaj PDV-a za kupce prvog stana Rok završetka izgradnje Maj 2025. Ovaj ekskluzivni projekat Airport....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 168.000 €, 71,00 m2 cca 2370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo NOV Trosoban LUX opremljen stan na početku Telepa,blizina Limana, Ribarskog ostrva,škole,obdaništa,više marketa,gradskog prevoza . . . stan ima kuhinju sa velikim dnevnim boravkom,dve spavaće sobe,dva kupatila opremljena kvalitetnim sanitarijama,španskom keramikom,Aristonov....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 255.000 €, 71,00 m2 cca 3590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju luksuzan troiposoban stan u najlepšem delu Lekinog brda, smešten u mirnoj i lepoj ulici, u neposrednoj blizini parka Šumice, sportskog centra i crkve. Idealna lokacija za porodičan život u urbanom, a mirnom okruženju. Struktura stana: Prostrana dnevna soba sa trpezarijom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Učiteljsko Naselje, 195.250 €, 71,00 m2 cca 2750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Lux novogradnja na Učiteljskom naselju. Trosoban stan na trećem spratu u zgradi sa liftom. U blizini Cvetkove pijace, Doma zdravlja Zvezdara, Aviv parka i Bulevara Kralja Aleksandra. U gradnji su korišćeni savremeni materijali, uvozna keramika, parket, Alumil stolarija,grejanje na....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 177.980 €, 71,00 m2 cca 2510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka stana 1090694, Liman V Na vrlo lepoj lokaciji, izvanredan trosoban lux, stan površine 72m2, sa veoma bogatom i kvalitetnom opremom. Dva mokra čvora, španska keramika, aristonov bojler 120 l sa daljinskim upravljanjem, unutrašnje i vanjske roletne sa daljinskim upravljanjem,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 250.000 €, 72,00 m2 cca 3470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzna novogradnja na odličnoj lokaciji blizu Bulevara kralja Aleksandra. Objekat je izgrađen od najkvalitetnijih materijala na tržištu, a dizajn zgrade zadovoljava najzahtevnije standarde moderne arhitekture. Stan je opremljen PVC stolarijom Rehau Synego velikih dimenzija sa električnim....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 260.000 €, 72,00 m2 cca 3610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo neuseljavan trosoban stan u okviru novoizdgrađenog kompleksa BIG Residences. Stan je orijentisan prema mirnom delu, iz kojeg se pruža prelep pogled na reku. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevne sobe, kuhinjsko-trpezarijskog prostora, dve spavaće sobe od kojih je jedna....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 165.600 €, 72,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 110999, III/IV, klima, lift, telefon, terasa, uknjižen, garaza, parking. Na vrlo lepoj lokaciji, izvanredan trosoban lux stan sa veoma bogatom i kvalitetnom opremom. Dva mokra čvora, španska keramika, aristonov bojler 120 l sa daljinskim upravljanjem, unutrašnje i vanjske....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 216.360 €, 72,00 m2 cca 3010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na atraktivnoj lokaciji na opštini Vračar, nedaleko od raskrsnice ulica Južni Bulevar i Grčića Milenka, gradi se moderan luksuzni stambeni objekat projektovan tako da svojom orijentacijom, funkcionalnom organizacijom i estetikom zadovolji potrebe savremenog korisnika U blizini se....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 291.350 €, 73,00 m2 cca 3990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je 16 ekskluzivnih stanova, 1 poslovni lokal i 20 parking mesta u savremeno projektovanom stambeno-poslovnom kompleksu, koji spaja vrhunski kvalitet gradnje, luksuzan dizajn i maksimalnu funkcionalnost. Glavne karakteristike objekta: Video nadzor kompletnog kompleksa Visina....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 220.000 €, 73,00 m2 cca 3010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Imamo izuzetno zadovoljstvo da vam predstavimo uknjizen lux dupleks na drugom spratu u novogradnji iz 2023. godine u blizini Olimpa i Zvezdarske sume. Uknjizen je na 39 m2 a sa gornjim nivoom za koje se ovih dana ocekuje upotrebna dozvola ukupna povrsina iznosi 73 m2. Karakteristike:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 314.500 €, 74,00 m2 cca 4250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Vračar - lux- salonski stan. U jednoj od najlepših ulica na Vračaru, prodaje se potpuno lux renoviran stan. Nalazi se u Molerovoj ulici, u neposrednoj blizini Krunske i Njegoševe ulice, u srcu Vračara. Pre dve godine stan je kompletnom renoviran. Granitna keramika, nov hrastov parket,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 314.500 €, 74,00 m2 cca 4250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju luksuzan salonac u srcu Vračara – 74 m², Molerova ulica Prodaje se prelep, kompletno renoviran salonac površine 74 m², smešten u najlepšem delu Molerove ulice, između Krunske i Njegoševe. Stan se nalazi na prvom spratu odlične predratne zgrade sa samo dva stana po spratu.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 263.500 €, 75,00 m2 cca 3510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 600 €, 75,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se luksuzno opremljen trosoban stan na Sinđelićevom trgu, kod Narodnog pozorišta, kompletno renoviran, sa novim nameštajem i tehnikom. Stan se nalazi na sedmom spratu u zgradi sa liftom. Sastoji se ulaznog hola, prostrane dnevne sobe sa trpezarijom, odvojene kuhinje, odvojene....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 136.800 €, 76,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju trosoban stan u izgradnji, na Panteleju – Somborski bulevar. Na prvom spratu, površine 76m2. Izvanredan za porodično stanovanje i izdavanje.U neposrednoj blizini nalazi se autobusko stajalište, Maxi supermarket, Lilly, kafići, dečiji park, šetalište… U lux stambenoj zgradi....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 279.561 €, 76,00 m2 cca 3680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

3.0, 76.55m2, terasa, Podno grejanje/ fan coil, lift, 1/6, mogućnost garaže. Građevinska dozvola. 🏗 U toku izgradnja modernih stanova idealnih za savremeni stil života – bez kompromisa po pitanju kvaliteta! ✨ Izdvajamo najvažnije karakteristike: 🔳 Aluminijumska stolarija od poda....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 251.460 €, 76,00 m2 cca 3310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

ID 511 Luksuzna Novogradnja Pupin's Palace – Savremeni Dizajn i Premium Kvalitet BEZ agencijske provizije – direktna cena od investitora Pravni nadzor – izrada i overa kupoprodajnog ugovora obezbeđena Cena bez PDV-a – pravo na povraćaj PDV-a za kupce prvog stana Dostupan i na 2.,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 235.600 €, 76,00 m2 cca 3100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Imamo izuzetno zadovoljstvo da vam ponudimo lux 3,0 stan u novogradnji na top lokaciji na Autokomandi u blizini skola, vrtica, prevoza. Imamo stanove razlicitih kvadratura i svi stanovi su suncani, funkcionalni, prostrani i sa prirodnom ventilacijom. Navescemo neke karkteristike gradnje:....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-38 (od ukupno 38)

<< <1> >>