• GoHome Professional
oglasi.rs luksuzan što manji 4.sprat 80 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • oglasi.rs luksuzan što manji 4.sprat 80 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs luksuzan što manji 4.sprat 80 m2

  • Za upit "oglasi.rs luksuzan što manji 4.sprat 80 m2" pronađeno 6 nekretnina - prosečna cena 3.705 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 310000 eura
    • do 390000 eura (prosečna cena)
    • do 470000 eura
    • do 3900 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 283 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 451.000 €, 74,00 m2 cca 6100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan se nalazi u prestižnom naselju Novi Dorćol, u samom centru Beograda, koje nudi savršen spoj urbanog života i mira. Kompleks uključuje spa centar, teretanu, restorane, kafiće i prodavnice, čime stanari imaju sve potrebne sadržaje na dohvat ruke. Stan na četvrtom spratu ima prostranu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 309.999 €, 75,00 m2 cca 4130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

MAXIS GROUP-Agencija za nekretnine Broj u registru posrednika 1850 AKCIJA-CENA JE SNIŽENA do 15.septembra 335 000 evra za stan i garžu -FIXNO-FIXNO 🏡 Opis nekretnine: Ekskluzivan trosoban stan na 4 spratu, 4/6, sa prelepim pogledom . Stan se prostire na 75.71 m², uključujući master....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Palilula, 530 €, 77,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prostran, svetao i luksuzno opremljen stan – U ponudi je trosoban stan površine 77 m², smešten na četvrtom spratu moderne stambene zgrade sa liftom. Ovaj stan nudi savršenu kombinaciju luksuza, funkcionalnosti i udobnosti, idealan za porodice, ali i za poslovne ljude koji žele miran,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'oglasi.rs luksuzan što manji 4.sprat 80 m2'
274.925 €
370.000 €
270.000 €
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 308.334 €, 78,00 m2 cca 3950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo trosoban stan u novogradnji na odličnoj lokaciji na Crvenom krstu. Objekat će biti izgrađen po najvišim standardima gradnje i biće završen do druge polovine 2025. godine. Stan se nalazi na četvrtom spratu i sastoji se od dnevne sobe, trpezarije, kuhinje,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 292.000 €, 86,00 m2 cca 3400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo luksuzni penthaus na ekskluzivnoj lokaciji U neposrednoj blizini Hrama Svetog Save Idealno pozicioniran, u samom srcu Vračara i nadomak svih potrebnih sadržaja Stan je površine 86 m² i dvostrano je orijentisan (sever-jug) Po strukturi je trosoban dupleks....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 389.000 €, 87,00 m2 cca 4470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na ekskluzivnoj lokaciji na Zvezdari, na Crvenom krstu, nalazi se ovaj troiposoban stan. Smešten je na četvrtom spratu u pametnoj zgradi sa bazenom, video nadzorom i dvadesetčetvoročasovnim obezbeđenjem. Svi infrastrukturni sadržaji: škole, vrtići, pijace, kafei, restorani, TC Beo....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-6 (od ukupno 6)

<< <1> >>