• GoHome Professional
oglasi.rs luksuzan što manji - GoHome - svi mali oglasi za nekretnine preko GoHome
  • oglasi.rs luksuzan što manji - GoHome - svi mali oglasi za nekretnine preko GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs luksuzan što manji

  • Za upit "oglasi.rs luksuzan što manji" pronađeno 3 041 nekretnina - prosečna cena 2.463 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 80 m2
    • 100 m2
  •  Po ceni
    • do 230000 eura
    • do 290000 eura (prosečna cena)
    • do 340000 eura
    • do 2900 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 531 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Đeram Pijaca, 900 €, 45,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lux stan od 45m2 u novogradnji, garaža. Luksuzno namešten jednoiposoban stan u novogradnji. Apartmanski opremljen, klimatizovan, internet konekcija, katv, cg po utrošku. Odmah useljiv stan. Obezbeđena garaza. Stan se izdaje na duži vremenski period. Za sve dodatne informacije kontaktirati:....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Centar, 600 €, 45,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

IZDAJE SE LUX PET FRIENDLY STAN U STRAZILOVSKOJ ULICI 45M2 DVOSOBAN NA DRUGOM SPRATU KORISCENJE GARAZE ULAZI U CENU KUHUNJA SA SUDOMASINOM MASINA ZA VES I SUSENJE VESA DVA TV APARATA KLIMA USELJIV OD 25.07.2025. CENA 600eur KONTAKT 069 2888 507 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 29.250 €, 45,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 9104363. Izdaje se kompletno renoviran, luksuzno opremljen dvosoban stan (45m2) na drugom spratu zgrade sa liftom kod futoške pijace. Stan nije useljavan od kada je renoviranje i opremanje završeno. Uz stan dobijate i parking mesto u suterenu zgrade, a postoji opcija....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 144.200 €, 45,00 m2 cca 3200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 1007523. U ponudi imamo moderan i luksuzno opremljen stan površine 45 m², smešten na 1. spratu (u prirodi drugi nivo zbog mezanina) prestižne zgrade vrhunskog kvaliteta, koju je gradio renomirani investitor. Stan se nalazi na izuzetnoj mikrolokaciji, u neposrednoj....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 121.880 €, 45,00 m2 cca 2710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Izgradnja sa rokom useljenja januar 2026-te. Izuzetno pouzdan investitor sa dugogodišnjim iskustvom. Cena je sa pdv-om i kupac prvog stana ima mogućnost povrata pdv-a. Moguća je prodaja i putem stambenog kredita. Lokacija je mirna i na odličnoj poziciji gde je sve u neposrednoj blizini.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 120.780 €, 45,00 m2 cca 2680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

538312-Izgradnja sa rokom useljenja januar 2026-te. Izuzetno pouzdan investitor sa dugogodišnjim iskustvom. Cena je sa pdv-om i kupac prvog stana ima mogućnost povrata pdv-a. Moguća je prodaja i putem stambenog kredita. Lokacija je mirna i na odličnoj poziciji gde je sve u neposrednoj....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Avijatičko Naselje, 700 €, 45,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

IZDAJE SE LUX DVOSOBAN STAN U SQUERE GARDENU NA DRUGOM SPRATU U ZGRADI SA LIFTOM GARAZNO MESTO ULAZI U CENU KOMPLETNO OPREMLJEN STAN NAJMODERNIJIM APARATIMA I NAMESTAJEM TERASA SA POGLEDOM NA ZELENILO INVERTER KLIMA MALI TROSKOVI CENA 700eur KONTAKT 069 2888 507 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 125.430 €, 45,00 m2 cca 2790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 153.260 €, 45,00 m2 cca 3410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Komplex sa lux vilama. Uz svaki stan ide bicikl na poklon. Svi sadržaji dečije igralište, teretana, bazeni. 24-satni nadzor, čuvar. Idealno mesto za porodični život. Ukupno 4 bloka, grejanje podno na gas(kalorimetri), smart home koncept, multi split klimatizacija. KONTAKTIRAJTE NAS....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 121.500 €, 45,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 64, 157.930 €, 45,00 m2 cca 3510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Beograd, Blok 64, ulica Đorđa Stanojevića. Lux jednoiposoban stan u izgradnji površine 45,45m² u prizemlju. Centralno grejanje, stolarija drvo-aluminijum, spoljne roletne sa elektro-podizačima, višeslojni hrastov pod i italijanska keramika, Bosal ulazna vrat, sobna vrata od medijapana.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 105.000 €, 45,00 m2 cca 2330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Vrlo lep jednoiposoban stan u kvalitetnoj novogradnji. Nalazi se u mirnom i tihom delu ulice u okruženju porodične stambene gradnje. Jugoistočne orjentacije, svetao, osunčan. Višekomorna PVC sttolarija sa rolo komarnicima, odlično termički izolovan, sigurnosna ulazna vrata, luksuzna....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 180.000 €, 45,00 m2 cca 4000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lux 2.0 stan na odličnoj lokaciji. Stan je na I spratu, kompletno renoviran i opremljen. Odličan i za stanovanje i za rentu. Mogućnost kupovine garažnog mesta. Prostorije: predsoblje, kuhinja, trpezarija, dnevni boravak, spavaća soba, kupatilo, lođa. agencijska provizija 2% .

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 132.825 €, 45,00 m2 cca 2950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Dvosoban stan površine 45 m2 u mirnom vikend naselju Popovica, na četiri kilometara od centra Novog Sada, gradi se luksuzni zatvoreni kompleks. Projekat će imati više od 9.000 m² stambenog prostora, 5 lokala i podzemne etaže sa 123 garažna mesta ali i više od 2000 m² zelenih površina,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 900 €, 45,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U strogom centru, u neposrednoj blizini Terazija, Trga Nikole Pašića i svih znamenitosti prestonice, nalazi se ovaj dvosoban stan. Blizina Kalemegdana, Knez Mihailove ulice i drugih najpoznatijih atraktivnih mesta, ovu lokaciju čine jednom od najtraženijih pa infrastrukturu i saobraćajnu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 68, 42.750 €, 45,00 m2 cca 950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Jednoiposoban,luksuzno namešten,Novi Beograd Cena: 950€ Kontakt:+381668091211 Lokacija: Novi Beograd Struktura: Jednoiposoban i sastoji se od: -open space dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, - spavaće sobe, - kupatila, - terase. Opis: U luksuznom novoizgrađenom kopleksu "Lastavice"....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Voždovac, 550 €, 45,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

zdaje se moderan i potpuno nov stan na prizemlju, idealan za udoban i praktičan život. Prostor je luksuzno opremljen i dizajniran sa pažnjom na svaki detalj. Struktura stana: Prostrana dnevna soba Kuhinjski deo Odvojeni prostor za spavaći krevet (funkcionalno rešenje) Prednosti: Potpuno....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 500 €, 45,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

IZDAJE SE LUX NAMESTEN STAN NA GRBAVICI SA NOVIM NAMESTAJEM 45m2 IMA TERASA NA TRECEM SPRATU IMA LIFT MALI TROSKOVI PET FRIENDLY CENA 500eur KONTAKT 0637607888 .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vidikovac, 167.000 €, 45,00 m2 cca 3710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi imamo luksuzno opremljen stan sa parking mestom – kraj Vidikovačke šume sa izlazom ka naselju Vrtovi Ceraka. Ukupna površina stana 100m2 , od čega 75m2 korisne površine ( uknjiženo 45m2 ) i terasa 25m2 ( I terasa 20m2+ II terasa 5m2). Stan se nalazi u mirnom i ušuškanom kraju,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 22.500 €, 45,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

TELEP, 45m2, JEDNOIPOSOBAN Izdaje se LUX stan, I sprat, lift, kablovska, interfon, sigurnosna kamera. Nov nameštaj, nova bela tehnika, na duži vremenski period, ozbiljnim zakupcima. Stan ima: dnevni boravak, LCD TV, kuhinja: ugradni frizider, sudomašina. U kupatilu nova veš mašina.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 24.750 €, 45,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 116518, III/, klima, lift, terasa, parking. Izdaje se luksuzno namešten jednoiposoban stan u Kisačkoj ulici, 5 minuta od centra grada. Odmah je useljiv, nije pet friendly. Postoji mogućnost parkiranja u dvorištu zgrade kao i mogućnost iznajmljivanja privatnog parking....

 
 
 
  Apartman, KAMENICA, Na upit, 45,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U Sremskoj Kamenici, mirnoj ulici, nalazi se klub AGAVA. Idealno pozicioniran u odnosu na grad i blizinu izletista na Fruskoj gori. Na raspolaganju je lux apartman opremljen za boravak cetiri osobe. Apartman se sastoji od dnevnog boravka, opremljenom kuhinjom za samostalnu pripremu....

 
 
 
  Apartman, ČAJETINA, 125.400 €, 46,00 m2 cca 2730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo lux apartmane na Zlatiboru u okviru naselja Obudojevica Na 15 minuta od centra, na mirnoj lokaciji na prelepim, otvorenim pogledom na padine i vrhove Zlatibora Objekat gde se nalaze apartmani je opremljen spoljašnim bazenom, restoranom, recepcijom,decijom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 170.020 €, 46,00 m2 cca 3700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzna izgradnja po najvišim standardima modernog života. Lokacija ovog objekta je sam centar Novog Sada. Rok završetka izgradnje kraj 2025. godine. Za više informacija pozovite naše agente. Kontakt: 064/120-41-93 ID: 531986 Terasa, Lift.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 148.320 €, 46,00 m2 cca 3220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzni stanovi za prodaju – Spoj elegancije i udobnosti Uživajte u prefinjenom dizajnu i vrhunskom kvalitetu stanova, koji pružaju savršen balans stila i funkcionalnosti. Bezbednost je zagarantovana uz 24/7 video nadzor, kontrolisan pristup i privatni parking, dok dva nivoa podzemnih....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 169.460 €, 46,00 m2 cca 3680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzna izgradnja po najvišim standardima modernog života. Lokacija ovog objekta je sam centar Novog Sada. Rok završetka izgradnje kraj 2025. godine. Za više informacija pozovite naše agente. KING NEKRETNINE - Za sve vaše potrebe u pronalaženju idealnog doma, obratite se nama! ☎️....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Centar, 600 €, 46,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajem Lux Pet Freindly stan u Strogom Centru grada !!! 600EUR 46m2 3-sprat grejanje-gradsko stan je kompletno renoviran i luksuzno namešten spreman je za vaše useljenje od 01.10 mogu manji kućni ljubimci stranci su dobrodošli za sve informacije pozovite ili pišite 069 5888 200 !!!....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 170.120 €, 46,00 m2 cca 3700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam luksuzni stambeno-poslovni objekat na najboljoj lokaciji u gradu. Povrat PDV-a. Ugrađena je najkvalitetnija ALU/PVC fasadna i drvena/MDF unutrašnja stolarija, a u kupatilu sanitarije premium kvaliteta. Aluminijumska stolarija je izabrana zbog svoje dugotrajnosti,....

 
 
 
  Stan, RAŠKA, 74.270 €, 46,00 m2 cca 1620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam kompletno opremljen stan u hotelskom kompleksu Mimari na Kopaoniku. Hotel poseduje 3 zvezdice, lociran je na obroncima Kopaonika, na 5,5 km udaljenosti od centra i 3,5 km od najbliže žičare. Hotel raspolaže sa 42 luksuzno opremljene smeštajne jedinice različite strukture.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 169.870 €, 46,00 m2 cca 3690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzna izgradnja po najvišim standardima modernog života. Lokacija ovog objekta je sam centar Novog Sada. Rok završetka izgradnje kraj 2025. godine. Za više informacija pozovite naše agente. Terasa, Lift, Internet, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, BANJA, 29.900 €, 46,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se luksuzan, neuseljivan stan u naselju Sunnyville – Pogled na Dunav U ponudi je potpuno nov, neuseljivan stan na četvrtom spratu moderne zgrade sa centralnim grejanjem, u mirnom i atraktivnom delu naselja Sunnyville. Stan se prostire na optimalno iskorišćenoj kvadraturi i....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Palilula, 79.600 €, 46,00 m2 cca 1730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo stanove u izgradnji koji kombinuju savremen dizajn, vrhunski kvalitet materijala i funkcionalnost, idealne za porodični život ili investiciju. Zgrada se gradi prema najvišim standardima, koristeći samo najkvalitetnije materijale i moderne tehnike gradnje, kako bi svaki....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 129.000 €, 46,00 m2 cca 2800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo kompletno namešten Lux stan u prizemlju zgrade novije gradnje iz 2021 godine. U naselju Vojvode Vlahović. Stan se sastoji od hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila i terase od 18m2. Nalazi se u prizemlju zgrade, zaseban....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 172.640 €, 46,00 m2 cca 3750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Luksuzna izgradnja po najvišim standardima modernog života. Lokacija ovog objekta je sam centar Novog Sada. Rok završetka izgradnje kraj 2025. godine. Terasa, Lift.

 
 
 
  Apartman, ČAJETINA, 101.200 €, 46,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 167.850 €, 46,00 m2 cca 3650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam luksuzni stambeno -poslovni objekat na najboljoj lokaciji u gradu. Povrat PDV-a. Ugrađena je najkvalitetnija ALU/PVC fasadna i drvena/MDF unutrašnja stolarija, a u kupatilu sanitarije premium kvaliteta. Aluminijumska stolarija je izabrana zbog svoje dugotrajnosti,....

 
 
 
  Stan, RAŠKA, 145.000 €, 46,00 m2 cca 3150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na sjajnoj lokaciji na Kopaoniku, na par kilometara udaljenosti od centra, u Vikend naselju, nalazi se ovaj nov, luksuzan dvosoban stan. Vikend naselje je drugi „centar“ Kopaonika. U naselju se nalazi veliki broj izgradjenih objekata, restorana, kafića-a, prodavnica, kao i stanica....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 170.120 €, 46,00 m2 cca 3700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs