• GoHome Professional
nekretnine surčin - GoHome - jednosobni dvosobni trosobni stanovi na gohome
  • nekretnine surčin - GoHome - jednosobni dvosobni trosobni stanovi na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine surčin

  • Za upit "nekretnine surčin" pronađeno 396 nekretnina - prosečna cena 1.478 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 100 m2
    • do 130 m2
    • 130 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 130 m2
    • 160 m2
  •  Po ceni
    • do 120000 eura
    • do 160000 eura (prosečna cena)
    • do 190000 eura
    • do 1600 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 538 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, SURČIN, 105.000 €, 51,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Centar, sa parking mestom, terasom,useljenje za 2 meseca, na građevinsku dozvolu , asfalt,struja voda kanalizacija , Terasa, Parking, garaža.

 
 
 
  Kuća, SURČIN, 260.000 €, 209,00 m2 cca 1240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju kuca u Surčinu od 209 kvadrata, dve stambene jedinice na 6,8 ari placa svi papiri su cisti, vlasnistvo 1/1. Kuca legalizovana. Dvoriste je prostrano sa tri parking mesta, kuca je u dobrom stanju, sa minimalno ulaganja i renoviranja po potrebi. Za vise informacija javite....

 
 
 
  Kuća, SURČIN, 425.000 €, 348,00 m2 cca 1220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju prostrana kuća u Surčinu, ukupne površine 348m², na uređenom placu od 8,3 ara, smeštena u mirnoj i novoizgrađenoj ulici idealnoj za porodičan život. Kuća je uknjižena 1/1, što kupcu obezbeđuje potpunu pravnu sigurnost. Građena je odličnim kvalitetom, od temelja do krova,....

 
 
 
  Poslovno-stambeni prostor, SURČIN, 103.500 €, 43,00 m2 cca 2410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.indomio.rs

SA PONOSOM PONOSOM VAM MOZEMO REĆI DA GRADIMO STAMBENI KOMPLEKS, NA LEDINAMA-NOVOM SURČINU ,STAMBENE ZGRADE SA GRAĐEVINSKOM DOZVOLOM………………… NAJKVALITETNIJA NOVOGRADNJA NA LEDINAMA,NAJUREĐENIJE NASELJE,RAĐENO SA PLANOM DETALJNE REGULACIJE……. USELJIVO Građevinska dozvola broj ROP- SRN-2194-CPIH-4/2019....

 
 
 
 
+4%

Promena cene sa 164.700 € na 170.800 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, SURČIN, 170.800 €, 61,00 m2 cca 2800 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.05.2025 - 155.000 €
18.05.2025 - 150.000 €
01.06.2025 - 159.900 €
03.10.2025 - 152.500 €
07.12.2025 - 164.700 €
17.04.2026 - 170.800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2025.,

www.indomio.rs

3.0, 61m2, terasa, podno grejanje, II/II, telefon, interfon,parking. Uknjižen. U prilici smo da Vam ponudimo trosoban stan u novoj zgradi izgrađenoj 2022. godine. Stan je po strukturi trosoban i nalazi se na drugom spratu manje stambene zgrade. Iznad stana se nalazi tavanski prostor....

 
 
 
  Poslovno-stambeni prostor, SURČIN, 169.000 €, 69,00 m2 cca 2450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.indomio.rs

SA PONOSOM PONOSOM VAM MOZEMO REĆI DA GRADIMO STAMBENI KOMPLEKS OD 50.000 M2. NA LEDINAMA-NOVOM SURČINU ,STAMBENE ZGRADE SA GRAĐEVINSKOM DOZVOLOM. Kompletna ponuda na: **https://www.prelicinvest.com NAJKVALITETNIJA NOVOGRADNJA NA LEDINAMA,FUDERMAX FASADA I MERMER....

 
 
 
  Poslovni prostor, SURČIN, 210.000 €, 300,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se poslovni prostor idealan za zanatske poslove ili proizvodnju. Nalazi se na oko kilometar od centra Surčina prema Jakovu, u urbanom delu naselja. Smešten u dubini dvorišta, Pored hale i stambenog dela namenjenog za smeštaj radnika ili kancelarije, zakupac može koristiti i....

 
 
 
 
+2%

Promena cene sa 93.500 € na 95.000 € dana 12.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, SURČIN, 95.000 €, 45,00 m2 cca 2110 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.04.2026 - 93.500 €
12.04.2026 - 95.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Novogradnja, Surčin, blizina pekara, prodavnica, škole, vrtića. Funkcionalan jednoiposoban stan, svetao, sunčan. Samo keš kupci. Ne može na kredit. Kupac plaća agencijsku proviziju. .

 
 
 
  Stan, SURČIN, 118.000 €, 65,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

- U ponudi stan u novogradnji na odličnoj lokaciji, srce Surčina; - Izgradnja na građevinsku dozvolu, potpuno uredna dokumentacija; - Stan po strukturi trosoban, odličnog rasporeda i funkcije; - Na prvom spratu od ukupno dva; - Sadrži: prijemni hodnik, open space dnevni boravak sa....

 
 
 
  Kuća, SURČIN, 180.000 €, 200,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Porodicna kuca u neposrednoj blizini centra Surcina, ukljucenja na "Milos veliki", autoputa, aerodroma i svega potrebnog za komforan zivot. Kuca od 200m2, uknjizena na 186m2, je u dva nivoa, prizemlje i sprat, cine je dve identicne stambene jedinice koje je i fizicki lako odvojiti.....

 
 
 
  Kuća, SURČIN, 258.000 €, 300,00 m2 cca 860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Uknjižena kuća na 73 m2. - Mereno ima 300 m2. - Plac ima 7,8 ari. - Čista i uredna dokumentacija. - Bez tereta i zabeležbi. - Tri etaže. - Trofazna struja. - Gradska voda. - Asfalt. - Pomoćni objekti (oko 200 kvadrata). - Garaže. - Letnja kuhinja. - Velike terase. - Parking. - PVC....

 
 
 
  Poslovni prostor, SURČIN, 145.000 €, 118,00 m2 cca 1230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Lux novogradnja. lokal od 118m2 od kojih je 86m2 grejne povrsine i 32m2 terasa. U prizemlju stambeno poslovnog objekta. U neposrednoj blizini centra Surcina, mnogih drzavnih i privrednih institucija, sto ga cini posebno zanimljivim. Pogodan za mnoge delatnosti kao sto su: kancelarijske....

 
 
 
  Stan, SURČIN, 106.000 €, 56,00 m2 cca 1890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Surčin, Ledine, Oplenačka, 56m2 --------------------------------------------- 56m2, 2.0, 4/4, EG, terasa, parking, interfon, telefon, lux, uknjižen Kvalitetna novogradnja u novom delu naselja Ledine. Stambeni objekat je u građevinskoj dozvoli i sastavni je deo novog stambenog kompleksa....

 
 
 
  Plac, SURČIN, 1.400.000 €, 9300,00 m2 cca 150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.06.2024.,

www.indomio.rs

Zemljište se nalazi u neposrednoj blizini Aerodroma Nikola Tesla. Po informaciji o lokaciji plana detaljne regulacije zemljište se nalazi u " Zoni komercijalnih sadržaja - K3" i "Privredno - komercijalne zone - P2". Takođe između ovih zona planirana je saobraćajnica....

 
 
 
  Kuća, SURČIN, 110.000 €, 207,00 m2 cca 530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se kuća u Surčinu, u blizini Lidla. Objekat je površine 207 m² i nalazi se na placu od 3,3 ara. Kuća je za rušenje, što predstavlja idealnu priliku za izgradnju novog stambenog ili poslovnog objekta po sopstvenim željama. Agencijska provizija iznosi 2% od kupoprodajne cene.....

 
 
 
  Poslovni prostor, SURČIN, 112.000 €, 65,00 m2 cca 1720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

- U ponudi stan, novogradnja na odličnoj lokaciji u Surčinu; - Izgradnja na građevinsku dozvolu, potpuno uredna dokumentacija, vodi se kao poslovni prostor. - Pozicioniran na prizemlju, od ukupno dva sprata; - Grejanje etažno strujno, kotao unutar jedinice; - Hrastov parket, PVC šestokomorna....

 
 
 
  Plac, SURČIN, 800.000 €, 8300,00 m2 cca 100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

U Surčinu-Tabla, u neposrednoj blizini aerodroma Nikola Tesla, nalazi se ovaj plac od 83 ari za prodaju. Na placu nema priključak za struju i vodu. Poljoprivredno je zemljište. Agencijska provizija 2% 069/2191-847 i 011/2283-734 .

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 199.000 € na 178.000 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, SURČIN, 178.000 €, 206,00 m2 cca 860 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
07.02.2025 - 200.000 €
19.12.2025 - 199.000 €
06.05.2026 - 178.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.02.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

U Surčinu, na izlazu ka Dobanovcima, prodaje se lepa, renovirana porodična kuća. Kuća se prostire na placu površine 1,54 ari. Čine je tri novoa građevinske površine 206m2. Podrumske prostorije su kotlarnica, ostava i spremište za ogev ukoliko je izbor čvrsto gorivo. U prizemlju se....

 
 
 
  Stan, SURČIN, 128.800 €, 56,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju odmah useljiv i uknjižen stan u okviru modernog stambenog kompleksa, smeštenog u jednom od najlepših i najmirnijih delova Ledina. Lokacija pruža idealan balans između mirnog porodičnog okruženja i odlične povezanosti sa svim delovima grada. U neposrednoj blizini nalaze....

 
 
 
  Stan, SURČIN, 44.900 €, 33,00 m2 cca 1360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na samo 30-tak kilometara udaljenosti od centra prestonice, u opštini Surčin, nalazi se naselje Bečmen i ovaj izuzetno funkcionalan dvosoban stan. Infrastruktura je kompletna, u blizini se nalaze svi neophodni sadržaji za život. Saobraćajna povezanost sa ostalim delovima grada je....

 
 
 
  Stan, SURČIN, 117.880 €, 65,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Investicija u oblasti Expo centra u Surčinu predstavlja strateški potez sa značajnim potencijalom za rast vrednosti nekretnina koji je uveliko u toku. Grad se uveliko proširio na Surčin koji se transformiše u novi urbani centar. Lokacija je dobila na značaju zbog blizine Expo centra,....

 
 
 
 
+4%

Promena cene sa 77.000 € na 80.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, SURČIN, 80.000 €, 40,00 m2 cca 2000 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.04.2026 - 77.000 €
08.05.2026 - 80.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Novogradnja sa građevinsko dozvolom, useljiva u julu mesecu 2026. godine. Stan se nalazi na VPR vodi se kao poslovni apartman. Mogućnost kupovine parking mesta 5000 evra. Kupovina samo za keš. Kupac plaća agencijsku proviziju. .

 
 
 
  Stan, SURČIN, 104.400 €, 58,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Zamislite da ste na samo par minuta od aerodroma, a opet dovoljno daleko da ne čujete buku aviona. Da ste blizu Novog Beograda i svih njegovih sadržaja, a opet okruženi zelenilom i mirom. Upravo to vam nudimo, na svega 3km od Aerodroma Nikola Tesla i Novog Beograda. Lokacija je idealna....

 
 
 
  Stan, SURČIN, 170.800 €, 61,00 m2 cca 2800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

LEDINE, NOVI BEOGRAD - 3.0/61kvm - NOVOGRADNJA - novogradnja - uknjižen 1/1 moguća kreditna kupovina - trostrano orijentisan - veoma svetao - funkcionalan - bez ulaganja - mogućnost legitimnog proširenja na galeriji za 30kvm kao zaseban sprat ili galerija - zgrada ima video nadzor.....

 
 
 
  Stan, SURČIN, 164.606 €, 64,00 m2 cca 2570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

LUX NOVOGRADNJA – SURČIN – 3.0 STAN 63.31 m² Na prodaju trosoban stan u luksuznoj novogradnji u Surčinu, rađen po visokim standardima moderne gradnje. Idealan za porodično stanovanje ili investiciju. Površina: 63.31 m² Cena: 164.606 EUR ✨ Karakteristike: Tarkett parket prve klase....

 
 
 
  Plac, SURČIN, 55.000 €, 400,00 m2 cca 140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju plac površine 4 ara u mirnoj i uređenoj ulici u Surčin — idealan za porodičnu kuću ili manji stambeni objekat. Plac se nalazi u asfaltiranoj ulici, u građevinskoj zoni, što omogućava brzu i jednostavnu gradnju. Sa širinom fronta od 15 metara, pruža odlične mogućnosti za....

 
 
 
  Stan, SURČIN, 78.585 €, 40,00 m2 cca 1970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je stan u novogradnji u Surčinu. Odlična lokacija, blizina marketa, škole, vrtića. Veoma lep, funkcionalan stan dvosoban stan, svetao i sunčan. El.kotao, inverter klima, termo blok. Očekivan završetak radova i useljenje krajem avgusta 2025. Građevinska dozvola. Parking, garaža,....

 
 
 
  Kuća, SURČIN, 370.000 €, 420,00 m2 cca 880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća u Bečmenu, u ulici Glavnoj koja je sagrađena na plaću od 16,65 a . Kuća se sastoji od prizemlja, sprata i potkrovlja ukupne kvadrature oko 420 m2. Svaki od tri nivoa kuće može da bude posebna stambena jedinica. Prizemlje se sastoji od dnevne sobe, trpezarije, kuhinje,....

 
 
 
  Kuća, SURČIN, 272.000 €, 136,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na raspolaganju je kompletno nova i uredno uređena kuća koja se izdaje kao stambeno-poslovni prostor i se sastoji od: tri polunameštene garsonjere – Svaka od garsonjera ima postavljene kuhinjske elemente, svetle su, funkcionalne i klimatizovane (grejanje i hlađenje preko inverter....

 
 
 
  Stan, SURČIN, 99.900 €, 39,00 m2 cca 2560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Surčin, Ledine, Oplenačka, 44m2 ----------------------------------------------- 44m2, 2.0, PR/3, EG, terasa, parking, interfon, telefon Odlična novogradnja, sagrađena i opremljena visoko kvalitetnim materijalima i opremom. Nemačka PVC spoljna stolarija, termoizolacija, vrhunska fasada,....

 
 
 
  Stan, SURČIN, 126.882 €, 70,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kvalitetan i moderan stan u energetski efikasnom objektu! Idealno za život ili investiciju, nalazi se na odličnoj lokaciji, u mirnom okruženju sa brzim pristupom glavnim saobraćajnicama. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatila, hodnika i dve terase. Karakteristike:....

 
 
 
  Poslovni prostor, SURČIN, 25.000 €, 50,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

ID 628 Karakteristike prostora: • Na glavnom putu, idealno za poslovne aktivnosti. Kancelarijski prostor – 50m² • Toalet. • Galerija sa spiralnim stepenicama. • Opremljena kuhinja (frižider i šporet). • Dnevna soba sa izlazom na terasu. Dodatne pogodnosti: • 7 pripadajućih parking....

 
 
 
  Poslovni prostor, SURČIN, 438.000 €, 370,00 m2 cca 1180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

PRODAJE SE LOKAL U SURČINU 258 m² + 111m2 terasa Glavne karakteristike: Površina: 258 m² unutrašnjeg prostora – savršen za različite delatnosti. Prostrana terasa: 111 m² dodatnog prostora za inovativne ideje i nezaboravne trenutke. Lokacija: U samom srcu Surčina, na atraktivnoj i....

 
 
 
  Stan, SURČIN, 103.955 €, 53,00 m2 cca 1960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je stan u novogradnji u Surčinu. Odlična lokacija, blizina marketa, škole, vrtića. Veoma lep, funkcionalan stan trosoban stan, svetao i sunčan. El.kotao, inverter klima, termo blok. Očekivan završetak radova i useljenje krajem avgusta 2025. Građevinska dozvola. . Parking,....

 
 
 
  Kuća, SURČIN, 450.000 €, 345,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi imamo fenomenalnu, novoizgrađenu kuću u Surčinu, Šekspirova ulica. Kuća je uknjižena 1/1. Priložene slike izgledaju odlično, nisu renderi nego sadašnje stanje kuće! Sastoji se od placa 4 ara, kuća je na 2 etaže. Veoma lep raspored prostorija, raspoređen na oba sprata koji....

 
 
 
  Poslovni prostor, SURČIN, 600.000 €, 700,00 m2 cca 860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi su dve proizvodno-magacinske hale ukupne veličine 700kvm. Nalaze se na 30 ari placa koji je uKnjižen na vlasnika. Hale su u postupku ozakonjenja. Agencijska provizija 2% Vasilija Ostroškog.

 
 
 
  Stan, SURČIN, 112.000 €, 44,00 m2 cca 2550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dvosobno–dvoiposoban stan površine 44m² na mirnoj lokaciji na Ledinama. Stan se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatila i terase. Funkcionalan raspored prostorija omogućava maksimalno iskorišćenje kvadrature i pruža komfor kako za porodice,....

 
 
 
  Stan, SURČIN, 107.000 €, 57,00 m2 cca 1880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

- U ponudi stanovi u novogradnji na veoma dobroj lokaciji; - Izgradnja na građevinsku dozvolu, potpuno uredna dokumentacija; - Odličan projekat, predviđena izgradnja 22 dvospratna objekta u nizu, sa ukupno 132 stambene jedinice; - Intimno stanovanje, na svakoj etaži po 2 stana,ukupno....

 
 
 
  Kuća, SURČIN, 350.000 €, 280,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na placu od 3,6 hektara, u blizini aerodroma, izgrađeno je osam nezavisnih kuća, izuzetnog kvaliteta gradnje, svaka okvirne veličine 280-300m2 i okućnicom od minimum16 ari. Svaka kuća je sa svojom septičkom jamom i rezervoarom za kišnicu. Na placu je i bunar za koji je dobijen sertifikat....

 
 
 
  Stan, SURČIN, 126.882 €, 70,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

ID 475 BEZ agencijske provizije – direktna kupovina od investitora Dostupan i na 1. spratu. Pravni nadzor – izrada i overa kupoprodajnog ugovora obezbeđena Cena bez PDV-a – pravo na povraćaj PDV-a za kupce prvog stana Rok završetka izgradnje Maj 2025. Ovaj ekskluzivni projekat Airport....

 
 
 
  Kuća, SURČIN, 270.000 €, 204,00 m2 cca 1320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaja kuće u Surčunu, u mirnom delu u lepom porodičnom okruženju. Na plac površine 7,07 ari, smešteno tri objekte -kuće. Centralnu poziciju zauzima porodična kuća, odličnog rasporeda, konforna . Iz prostranog hodnika se ulazi u sve prostorije, dve spavaće sobe , prostrano kupatilo....

 
 
 
  Kuća, SURČIN, 180.000 €, 86,00 m2 cca 2090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Zbog budućeg Expo centra ovo je atraktivna lokacija za investitore. Zanimljiv plac koji izlazi na dve ulice, sa uknjiženom kućom od 86m2 i pomoćnim objektima. Okućnica 9 ari plus voćnjak 11 ari. Kuća ima priključke na struju, vodu i gas. Blizina prevoza, pošte, supermarketa.. Agencijska....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 253-294 (od ukupno 396)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>