• GoHome Professional
nekretnine surčin što veći - GoHome pretraživač za nekretnine Hrvatska
  • nekretnine surčin što veći - GoHome pretraživač za nekretnine Hrvatska
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine surčin što veći

  • Za upit "nekretnine surčin što veći" pronađeno 393 nekretnina - prosečna cena 1.472 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 110 m2
    • do 140 m2
    • 140 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 140 m2
    • 160 m2
  •  Po ceni
    • do 120000 eura
    • do 160000 eura (prosečna cena)
    • do 190000 eura
    • do 1600 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 331 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, SURČIN, 92.000 €, 38,00 m2 cca 2420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan u izgradnji na Ledinama površine 46m2, ukupne cene 92.000€+PDV. Idealan je za sve koji traže moderan prostor u mirnom i urbanom okruženju. Parking mesto se doplaćuje 3000€. Planirani završetak radova je u avgustu 2025. godine. Stan se sastoji od funkcionalnog hodnika, prostrane....

 
 
 
  Stan, SURČIN, 55.500 €, 37,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.03.2025.,

www.berzanekretnina.org

Nov 2.0 stan u završenoj novogradnji. Čeka se rešenje o ozakonjenju. Nema povraćaja PDV-a. Agencijska provizija koju plaća kupac 2% novogradnja Snežana Pavlović, licenca br.2395 011/6281677, 062/8860348 3/3 VOJVOĐANSKA || dokumentacija : novogradnja VOJVOĐANSKA.

 
 
 
  Stan, SURČIN, Na upit, 37,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se kompletno namešten, potpuno nov stan. Stan je kompletno opremljen svim potrebnim uredjajima,masina za sudove,ves masina,frizider,aspirator,tvzgrada obezbedjena video nadzorom,muzika u liftu,blizu market,restoran i autobuska stanica. Useljiv od 01.10., na duže. Kućni ljubimci....

 
 
 
  Stan, SURČIN, 130.000 €, 36,00 m2 cca 3610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.02.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 128979, II/, terasa, nov luks, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking. Stan se nalazi u ulici Vojvodjanska uvucena zgrada,mir i tisina .Stan je jednoiposoban,nalazi se na drugom spratu, 36 m2 plus 15 m2 terase,stan ima gradjevinsku dozvolu,ceka se tehnicki prijem,sastoji....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 68.000 € na 70.000 € dana 08.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, SURČIN, 70.000 €, 35,00 m2 cca 2000 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
21.05.2025 - 63.000 €
23.05.2025 - 58.000 €
25.07.2025 - 72.500 €
11.03.2026 - 68.000 €
08.04.2026 - 70.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.05.2025.,

www.berzanekretnina.org

U gornjem delu Surčina možete izabrati stan vredan pažnje, manje kvadrature a po strukturi manji dvosoban stan. Stan je funkcionalan sa dve spavaće sobe, kupatilom, kuhinjom sa trpezarijom i lođom. Grejanje je TA, gradska voda, a postoji i parking ispred kuće. Stan je odmah useljiv....

 
 
 
  Stan, SURČIN, 60.000 €, 34,00 m2 cca 1770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

ID 1355 Kontakt: Za više informacija ili dogovor oko razgledanja, pozovite 0643255742. Bez agencijske provizije - direktna cena od investitora. Pravni nadzor - izrada i overa kupoprodajnog ugovora obezbeđena. Na prodaju dvosoban stan površine 34m2. Stan se sastoji od prostranog dnevnog....

 
 
 
 
+14%

Promena cene sa 84.000 € na 96.000 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, SURČIN, 96.000 €, 33,00 m2 cca 2910 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.06.2025 - 68.181 €
18.07.2025 - 78.000 €
10.12.2025 - 79.500 €
20.02.2026 - 84.000 €
29.04.2026 - 96.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.06.2025.,

www.berzanekretnina.org

ID 1046 -U najlepšem i najurbanijem delu Ledina, kod nove crkve Sv. Apostola, novoplanirani kompleks zgrada sa kompletnim urbanim sadržajima (pošta, banka, supermarket, restoran, apoteke, vrtić i ostale uslužne delatnosti). - Kompleks je odlično pozicioniran u neposrednoj blizini....

 
 
 
  Stan, SURČIN, 44.900 €, 33,00 m2 cca 1360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na samo 30-tak kilometara udaljenosti od centra prestonice, u opštini Surčin, nalazi se naselje Bečmen i ovaj izuzetno funkcionalan dvosoban stan. Infrastruktura je kompletna, u blizini se nalaze svi neophodni sadržaji za život. Saobraćajna povezanost sa ostalim delovima grada je....

 
 
 
  Stan, SURČIN, 75.000 €, 29,21 m2 cca 2570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

ID 1367 Za dodatne informacije i zakazivanje obilaska, pozovite nas na 0643255742. Bez agencijske provizije - direktna cena od investitora. Pravni nadzor - izrada i overa kupoprodajnog ugovora obezbeđena. Na prodaju jednoiposoban stan površine 29.21 m2. Stan se sastoji od dnevnog....

 
 
 
  Stan, SURČIN, 51.700 €, 23,50 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.03.2026.,

www.feniks.rs

Novogradnja sa građevinsko dozvolom, useljiva u julu mesecu 2026. godine. Stan se nalazi na VPR vodi se kao poslovni apartman. Mogućnost kupovine parking mesta. Žarka Samardžića.

 
 
 
  Stan, SURČIN, 280.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.02.2026.,

www.trionekretnine.rs

Stan Surčin 133m2, u dva nivoa u novoizgrađenoj lux zgradi sa 3 zasebna ulaza Prodaja | Beograd, Surčin, Surčin (mesto), 133 m 2 , 280.000 €.

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 167.000 € na 149.000 € dana 16.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, SURČIN, 149.000 €
 

Kretanje cena nekretnine:
28.03.2026 - 167.000 €
16.05.2026 - 149.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.03.2026.,

www.agencijakvadrat.net

Na prodaju trosoban stan, površine 65 m2, na prvom spratu stambene zgrade u Surčinu. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatila i terase. Stan je dobro pozicioniran, svetao i predstavlja pravu priliku za porodični život....

 
 
 
  Plac, SURČIN, 50.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Lep građevinski plac od 10 ari u Petrovčiću podeljen je na dve katastarske parcele: jedna od 6,27 ara, druga 3,27 ari. Širina placa je preko 14 metara. Do placa se stiže zemljanim putem, koji će biti asfaltiran jer je određena trasa kuda ce proći struja tj. postavljene bandere. Na....

 
 
 
  Plac, SURČIN, 179.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Surčin - Vinogradska plac, 19.1a U ponudi plac uz ulicu. Prema informaciji o lokaciji moguća je gradnja 700m2 (PR + II). Širina placa je oko 20m x 90m. Uknjižen. Agencijska provizija 2% Agent: Saša Dinčić 060/35-35-56 7 ( Prikaži broj licenca br.2912) Plac, Beograd - Surčin (mesto)....

 
 
 
  Plac, SURČIN, 780.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.02.2023.,

www.kvadratnekretnine.com

Surčin, Ledine - Tabla plac, 200 ari, front prema ulici 42m2 Plac pripada naselju Radiofar. U građevinskom je području, ali je zelena površina, koja je idealna za postavljanje solarnih panela (solarni paneli su postavljeni nedaleko od placa). Mogu da se grade montažno demontažni objekti....

 
 
 
  Plac, SURČIN, 790.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.01.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Surčin, Radiofar – Vasilija Ostroškog plac, 18371m2, front prema ulici 48 mtara U ponudi je zemljište u području, uknjiženo kao njiva II klase, 1/1 (front ka asfaltiranoj ulici oko 48mx383m). Prema informaciji o lokaciji namena parcele je kombinovana: 1) severni deo parcele (oko 56....

 
 
 
  Plac, SURČIN, 83.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Surčin, Radiofar - Vasilija Ostroškog plac - građevinska parcela, 5 ari, front prema ulici 20m Prodaje se plac na odličnoj lokaciji na Radiofaru dimenzija 25x20m, front prema asfaltiranoj ulici 20m. Parcela je obuhvaćena planom detaljne regulacije naselja Radiofar prema kome se nalazi....

 
 
 
 
+9%

Promena cene sa 725.620 € na 787.816 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, SURČIN, 787.816 €
 

Kretanje cena nekretnine:
05.12.2025 - 725.620 €
17.04.2026 - 787.816 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.12.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Surčin, Jakovo - Boljevačka plac, 103. 66 ari Na prodaju poljoprivredno zemljište u građevinskoj zoni u Jakovu. Zemljište je pravougaonog oblika, front prema nekategorisanom putu je 40m, udaljenost od glavnog puta 40m2. Prema informaciji o lokaciji i planskom osnovu prostornog plana....

 
 
 
  Plac, SURČIN, 2.618.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.11.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Surčin - Jakovo plac/zemljište u građevinskom području, 329. 27a, front prema ulici 130m Na 750m od petlje auto-puta u Jakovu, u neposrednoj blizini sajma EXPO 2027 i na 10km od bloka 72 na Novom Beogradu, u ponudi je građevinsko zemljište - privredna zona. Front placa ka nekategorisanom....

 
 
 
  Poslovni prostor, SURČIN, 2.000.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.05.2023.,

www.klikdooglasa.com

Prodaje se licencirani dom za stare kapaciteta 48 korisnika. Dom se nalazi u Beogradskoj opštini Surčin -naselje Progar pored Bojčinske šume poznatom izletištu beograđana. .

 
 
 
  Plac, SURČIN, 45.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.08.2023.,

www.klikdooglasa.com

Poljoprivredno zemljiste u Boljevcima - Opstina Surcin (Izuzetna lokacija) .

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 572.000 € na 560.000 € dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, SURČIN, 560.000 €
 

Kretanje cena nekretnine:
03.04.2026 - 572.000 €
10.04.2026 - 560.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Surčin, Petrovčić - Dušana Vukasovića plac, 143. 01 ar, front prema ulici 78m Prodaje se građevinsko zemljište ulupne površine 143. 01 ar. Na placu je dozvoljena gradnja što ga čini pogodnim za različite vrste objekata u skladu sa planskom dokumentacijom. Uknjižen. Agencijska provizija....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 210.000 € na 200.000 € dana 13.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, SURČIN, 200.000 €
 

Kretanje cena nekretnine:
30.05.2025 - 205.000 €
21.11.2025 - 210.000 €
13.03.2026 - 200.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.05.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Surčin, Radiofar - Vasilija Ostroškog plac - građevinsko zemljište, 18 ari, front prema ulici 12m Prodaje se plac na odličnoj lokaciji na Radiofaru dimenzija 45m x 40m. Parcela je obuhvaćena planom detaljne regulacije naselja Radiofar gde je predviđena gradnja "mešoviti gradski centri....

 
 
 
  Kuća, SURČIN, 95.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.11.2020.,

www.klikdooglasa.com

Prodajem dve kuce povrsine [telefon] m [telefon] , na [telefon] ari placa u turistickom mestu Boljevci, opstina Surcin. Obe stambene jedinice izgradjene su veoma kvalitetnim gradjevinskim materijalom, sa uradjenom spoljasnjom izolacijom i hidroizolacijom, aluminijumskom sestokomornom....

 
 
 
  Stan, SURČIN, 364.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.02.2026.,

www.klikdooglasa.com

Selling 4.0 flat Vracar Belgrade huge terrace glass winter house renovated furnished tenanted property Large 3 bedroom apartment on Mitropolita Stratimirovica Street, 101m2, VPR/4, 25m2 terrace, central heating radiators, two inverter air conditioners. Equipment, appliances, furniture....

 
 
 
  Plac, SURČIN, 65.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.08.2023.,

www.klikdooglasa.com

 
 
 
  Kuća, SURČIN, 460.000 €