• GoHome Professional
nekretnine surčin što jeftiniji barem 120 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • nekretnine surčin što jeftiniji barem 120 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine surčin što jeftiniji barem 120 m2

  • Za upit "nekretnine surčin što jeftiniji barem 120 m2" pronađeno 192 nekretnina - prosečna cena 779 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 110 m2 (malo manji)
    • 130 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 20000 eura
    • do 25000 eura (prosečna cena)
    • do 30000 eura
    • do 250 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 584 nekretnina (58 agencija i portala)

  Plac, SURČIN, 19.250 €, 2750,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2023.,

www.codex.co.rs

Izdaje se poslovno stambeni objekat od 1050m2 + 350 m2 na 4 etaže i magacinski prostor 1600m2 na 52, 6 ari placa, pored aerodroma "Nikola Tesla". Novogradnja Telefon.

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 25.000 € na 22.500 € dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, SURČIN, 22.500 €, 500,00 m2 cca 50 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.04.2026 - 25.000 €
10.04.2026 - 22.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Uknjizen ST/0 MIROSLAVA ČOBANOVIĆA UČE Plac, Beograd - PetrovČiĆ | Prodaja · 500m² · 22.500€.

 
 
 
  Plac, SURČIN, 31.500 €, 500,00 m2 cca 60 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2026.,

www.teofilnekretnine.com

Uknjižen plac 1/1 u zoni porodične gradnje, dimenzija oko 23x22, front do ulice 22m. Po informaciji o lokaciji zauzeće 40% (što znači max u osnovi 200m2). U ponudi u nizu još 7 istih placeva. Agencijska provizija Đure Jakšića.

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine surčin što jeftiniji barem 120 m2'
150.000 €
385.000 €
40.000 €
  Plac, SURČIN, 31.500 €, 500,00 m2 cca 60 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.teofilnekretnine.com

Uknjižen plac 1/1 u zoni porodične gradnje, dimenzija oko 23x22, front do ulice 22m. U ponudi u nizu još 8 istih placeva. Agencijska provizija Đure Jakšića.

 
 
 
 
+25%

Promena cene sa 39.600 € na 49.500 € dana 16.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, SURČIN, 49.500 €, 495,00 m2 cca 100 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.10.2025 - 39.600 €
16.02.2026 - 49.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.06.2025.,

www.berzanekretnina.org

Prodajemo 3 placa u nizu, ukupne površine 27.93 ara, koji se nalaze u Jakovu u blizini. Boljevačke ulice. 2 placa imaju površinu 4.95 ari, a jedan 18.03 ara. Placeve je moguće kupiti pojadinačno po ceni od 8000 €/ar ili kao jednu celinu. Moguć je dogovor oko cene. Voda je dovedena....

 
 
 
  Plac, SURČIN, 50.000 €, 1000,00 m2 cca 50 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.10.2025.,

www.berzanekretnina.org

Lep građevinski plac od 10 ari u Petrovčiću podeljen je na dve katastarske parcele: jedna od 6,27 ara, druga 3,27 ari. Širina placa je preko 14 metara. Do placa se stiže zemljanim putem, koji će biti asfaltiran jer je određena trasa kuda ce proći struja tj. postavljene bandere. Na....

 
 
 
  Kuća, SURČIN, 50.000 €, 500,00 m2 cca 100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.06.2025.,

www.berzanekretnina.org

Prodaje se plac od 5 ari, za gradnju porodične kuće (prizemlje+1 sprat+potkrovlje). Cena po aru je 10.000 eur. Placevi ima struju, vodu i priključak za gas! Pristupni put je posut šljunkom, pripremljen za asfaltiranje. Odlična lokacija u zoni porodične gradnje, 200 m od glavnog puta,....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 55.000 € na 53.000 € dana 19.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, SURČIN, 53.000 €, 677,00 m2 cca 80 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.02.2026 - 55.000 €
19.04.2026 - 53.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

U ponudi uknjižen plac u zoni gradnje. Pravilnog oblika, površine 6,77ari. Do placa vodi asfaltirana ulica. Struja, voda i gas. Nalazi se u prijatnom okruženju, u blizini Bojčinske šume, Nautičkog sela, nekoliko marketa i autobuskog stajališta. Na samo 15-20 minuta vožnje auto-putem....

 
 
 
  Plac, SURČIN, 55.000 €, 400,00 m2 cca 140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju plac površine 4 ara u mirnoj i uređenoj ulici u Surčin — idealan za porodičnu kuću ili manji stambeni objekat. Plac se nalazi u asfaltiranoj ulici, u građevinskoj zoni, što omogućava brzu i jednostavnu gradnju. Sa širinom fronta od 15 metara, pruža odlične mogućnosti za....

 
 
 
  Plac, SURČIN, 72.000 €, 630,00 m2 cca 110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Plac je površine 6.3 ara, širina fronta 15 metara, građevinska zona, odmah moguća gradnja (voda, struja asfalt), uknjižen. Parametri za gradnju P+1+Ptk. Agencijska provizija 3%. Borislava Pekića.

 
 
 
  Plac, SURČIN, 80.000 €, 400,00 m2 cca 200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se plac u Surčinu površine 4ara. Plac je u Građevinskom podrućju, mogućnost gradnje do 10m visine objekta. Agencijska provizija za kupce je 2% .

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 90.000 € na 82.000 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, SURČIN, 82.000 €, 667,00 m2 cca 120 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.09.2025 - 110.000 €
19.09.2025 - 103.000 €
06.02.2026 - 90.000 €
03.04.2026 - 82.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.09.2025.,

www.berzanekretnina.org

Prodajemo odlično zemljište u građevinskom podrućju u blizini centra Surčina. Nalazi se u blizini prevoza (autobusi 601,602,604,605,610e,610) i svih drugih sadržaja neophodnih za pristojan život. Za svaku preporuku. Agencijska provizija je 2% Za više informacija kontakt telefon 060/3572-030....

 
 
 
  Plac, SURČIN, 83.000 €, 500,00 m2 cca 170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Surčin, Radiofar - Vasilija Ostroškog plac - građevinska parcela, 5 ari, front prema ulici 20m Prodaje se plac na odličnoj lokaciji na Radiofaru dimenzija 25x20m, front prema asfaltiranoj ulici 20m. Parcela je obuhvaćena planom detaljne regulacije naselja Radiofar prema kome se nalazi....

 
 
 
  Plac, SURČIN, 83.000 €, 500,00 m2 cca 170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Vasilija Ostroškog Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Plac, SURČIN, 90.000 €, 900,00 m2 cca 100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U Surčinu, u ulici Žetelačka, nalazi se ovaj plac od 9 ari. Idealan je kao investicija i za vikend kuću. Pristupačnost puta je odlična, što omogućava lak pristup kolima. Kroz ulicu je sprovedena kanalizacija i gas. Struja i voda nisu priključeni na placu. U blizini se nalaze aerodrom....

 
 
 
  Plac, SURČIN, 99.000 €, 240000,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.07.2025.,

www.atasenekretnine.rs

Odličan voćnjak 240 ari sa zasadom jabuka ( 9 godina) koji je blizu Beograda, u Progaru, pored asfaltnog puta, omogucenn prilaz velikim kamionima, povoljno za otkup voca! Surčin, Beograd, Srbija ; Surčin, Progar, voćnjak.

 
 
 
  Plac, SURČIN, 99.000 €, 1000,00 m2 cca 100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.12.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

HITNO!!! Odličan plac u građevinskoj zoni. Ag. provizija 2% Za više informacija kontakt telefon 060/3572-030 Gordana .

 
 
 
  Plac, SURČIN, 100.000 €, 522,00 m2 cca 190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.indomio.rs

Nudimo vam građevinski plac u Surčinu, na brdu u blizini stadiona, sa izlazom na dve ulice. Plac ima struju, vodu, prilaz asfaltom. Površine je preko 5 ari, sa kućnim brojem, 1/ 1. Plac ima širinu fronta ka ulici preko 13 metara, a dužinu 47 metara i celom dužinom se proteže do ulice,....

 
 
 
  Plac, SURČIN, 101.300 €, 1283,00 m2 cca 80 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.02.2025.,

www.berzanekretnina.org

Plac se nalazi u naselju Petrovčić. Gradjevinsko zemljište, uknjižen vlasnik 1/1 bez tereta i zabeležbi. Agencijska provizija 2% Agent: Agent: Jelena Momirov, broj licence 5463 “Art nekretnine“ d.o.o. Beograd Reg. br.339 011/26-20-734 MJ06 . .

 
 
 
  Plac, SURČIN, 108.000 €, 1800,00 m2 cca 60 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.06.2025.,

www.berzanekretnina.org

Prodaje se ravan plac od 18 ari, za gradnju komercijalnog objekta. Cena po aru je 6.000 eur. Plac ima struju, vodu i priključak za gas! Pristupni put je posut šljunkom, pripremljen za asfaltiranje. Odlična lokacija - 200 m od glavnog puta, 800 m od izlaska na A1 Miloš Veliki i 1 km....

 
 
 
  Kuća, SURČIN, 117.000 €, 150,00 m2 cca 780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Kućica u cveću, trava oko nje površine 150m2 na placu od oko 3 ara. Plac je kultivisan i nalazi se u glavnoj ulici u Bečmenu. Ova vertikala čvrsto zidane kuće odaje utisak sigurnosti i topline, dok je plac sasvim dovoljan za igru i razonodu. Raspored prostorija je isti u prizemlju....

 
 
 
  Plac, SURČIN, 130.000 €, 1900,00 m2 cca 70 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.03.2026.,

www.teofilnekretnine.com

Uknjižen 1/1 u građevinskoj zoni. Sa ulice ima sporednu malu ulicu koja vodi samo do tog placa. Okolina prelepa sa uređenim kućama i dvorištima. 19 ari pored samog jezera, ima informaciju o lokaciji. Voda i struja u blizini placa. Trenutno na tržištu ne postoji nešto slično. 5km od....

 
 
 
  Stan, SURČIN, 135.000 €, 114,00 m2 cca 1180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 121192, 16a, struja, klima, telefon, terasa, uknjižen, garaza, dvorište/bašta, cela. Uknjižena kuća u centru Progara, 114m2, na 16 ari placa. U prizemlju su: velika dnevna soba sa kaminom i terasom, trpezarija, nova kuhinja, dve ostave, veliki hodnik i kupatilo. Na....

 
 
 
  Kuća, SURČIN, 135.000 €, 114,00 m2 cca 1180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća površine 114m² na prostranom placu od 16 ari u samom centru mirnog i zelenilom okruženog mesta Progar. Idealna za porodični život, ali i kao vikendica ili manja poljoprivredna investicija. Na placu se, pored uknjižene kuće, nalaze i letnja kuhinja, kao i garaža, što....

 
 
 
  Poslovni prostor, SURČIN, 145.000 €, 118,00 m2 cca 1230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Lux novogradnja. lokal od 118m2 od kojih je 86m2 grejne povrsine i 32m2 terasa. U prizemlju stambeno poslovnog objekta. U neposrednoj blizini centra Surcina, mnogih drzavnih i privrednih institucija, sto ga cini posebno zanimljivim. Pogodan za mnoge delatnosti kao sto su: kancelarijske....

 
 
 
  Poslovni prostor, SURČIN, 145.000 €, 117,00 m2 cca 1240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

LOKAL ZA PRODAJU U SURČINU Površina: 85 m² + terasa 32 m² KLJUČNE KARAKTERISTIKE Unutrašnji prostor: 85 m² – idealan za kancelarije, salone, maloprodaju ili ugostiteljstvo. Prostrana terasa: 32 m² – savršena za dodatne aktivnosti, letnje bašte ili izlaganje proizvoda. Atraktivna lokacija:....

 
 
 
  Plac, SURČIN, 149.900 €, 5002,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Gradsko građevinsko zemljište na početku Vinogradske ulice sa uknjiženom starom kućom od 132m2 i pomoćnim objektom. .

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 159.000 € na 150.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, SURČIN, 150.000 €, 1012,00 m2 cca 150 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
18.04.2025 - 175.000 €
02.05.2025 - 169.000 €
05.09.2025 - 159.000 €
01.05.2026 - 150.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.04.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Surčin - Baštovanska građevinsko zemljište, 10. 12a, front prema ulici 15m U blizini centra Sučina nalazi se gradsko građevinsko zemljište. Zemljšte je pored asfaltnog puta, struje i vode i nalazi se u blizini autoputa i obilaznice oko Beograda. Poseduje informaciju o lokaciji. Dozvoljena....

 
 
 
  Plac, SURČIN, 150.000 €, 1500,00 m2 cca 100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.09.2024.,

www.berzanekretnina.org

Plac površine 15 ari može imati vešestruku namenu: za porodično stanovanje, za komercijalni sadržaj iz oblasti trgovine, administracije i uslužnih delatnosti koje ne ugrožavaju životnu sredinu i ne stvaraju buku. Takođe za objekte i komplekse u funkciji obrazovanja, zdravstva, sporta,....

 
 
 
  Plac, SURČIN, 150.000 €, 600,00 m2 cca 250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.05.2025.,

www.berzanekretnina.org

Prodajemo odličan plac u građevinskom području.Nalazi se na prelepom mestu uz široku ulicu. Osunčan je i idealan za gradnju porodične kuće.. Udaljen je 3-4 minuta od glavne ulice(Vojvođanske). Širina fronta je 14m ,dužina 43m. Uknjižen je na vlasnika.Za svaku preporuku Agencijska....

 
 
 
  Plac, SURČIN, 150.000 €, 1012,00 m2 cca 150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Baštovanska Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
 
+6%

Promena cene sa 148.000 € na 157.500 € dana 16.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, SURČIN, 157.500 €, 2300,00 m2 cca 70 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.07.2025 - 349.040 €
01.10.2025 - 224.000 €
04.02.2026 - 148.000 €
16.02.2026 - 157.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.06.2025.,

www.berzanekretnina.org

Zemljište u građevinskoj zoni, ukupne površine 23 ara, koje se nalazi u Jakovu u blizini Boljevačke ulice. Deljivo na 2 dela. Voda je dovedena na lokaciju, struja i gas su u blizini. Uslovi za gradnju navedeni su u Projektu preparcelacije koji dostavljamo potencijalnim kupcima na....

 
 
 
  Plac, SURČIN, 159.000 €, 1012,00 m2 cca 160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Surčin - Baštovanska građevinsko zemljište, 10.12a. Građevinsko zemljište na dobroj lokaciji, u blizini centra Surčina. Širina fronta prema ulici je 13m. Uknjiženo. Kontakt telefon: 065/32-36-409 Agencijska provizija je 2% i uključuje: - pokazivanje nekretnine i informacije vezane....

 
 
 
  Kuća, SURČIN, 160.000 €, 250,00 m2 cca 640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

Dve kuće na lepoj lokaciji, ukupne površine 250 kvadrata na placu površine 3 ara, sa svojim dvorištem i parkingom za više automobila. Prva kuća SU+PR+1 površine 192 kvadrata (ima građevinsku dozvolu), druga kuća PR+1 (uknjižena) površine 60 kvadrata. Grejanje je etažno, struja ili....

 
 
 
  Plac, SURČIN, 160.000 €, 20100,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.11.2025.,

www.berzanekretnina.org

Odlično poljoprivredno zemljište pravilnog oblika nadomak centra naselja Petrovčić, ukupne površine 201,51 ara. Front uz asfaltni put je 67 m, dužina placa 295 m. Sva neophodna infrastruktura se nalazi u neposrednoj blizini. Zemljište se sastoji od dva placa koji se mogu kupiti i....

 
 
 
  Plac, SURČIN, 160.000 €, 1500,00 m2 cca 110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U Surčinu, u neposrednoj blizini aerodroma Nikola Tesla, nalazi se ovaj plac od 15 ari. Idealan je za gradnju komforne kuće ili magacinskog prostora. Nalazi na glavnom putu, što omogućava lak pristup kolima. Plac ima priključak za struju i vodu. Građevinsko zemljište. Uknjižen. Agencijska....

 
 
 
  Plac, SURČIN, 164.000 €, 1100,00 m2 cca 150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.12.2024.,

www.berzanekretnina.org

Uknjižen plac 1/1, bez tereta i zabeležbi. Plac se nalazi na samom skretanju za aerodrom između ulica Vojvođanske i Sremskih partizana. Dimenzije placa 48x23 metra. Agencijska provizija 3%. .

 
 
 
  Kuća, SURČIN, 169.000 €, 125,00 m2 cca 1350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.04.2025.,

www.berzanekretnina.org

Uknjižena stara kuća za rušenje u centru Jakova, nedaleko od škole, crkve, pošte i maksija. Kuća se nalazi na imanju koje se sastoji od 2 vezane parcele ukupne površine 11.53 ara. Uslovi za gradnju navedeni su u Informaciji o lokaciji koju dostavljamo potencijalnim kupcima na upit.....

 
 
 
  Plac, SURČIN, 169.000 €, 1153,00 m2 cca 150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.04.2025.,

www.berzanekretnina.org

Centar Jakova, plac u građevinskoj zoni, nedaleko od crkve, pošte, škole i maksija, ukupne površine 11.53 ara. Na placu se nalazi stara kuća za rušenje, uknjižena na 125m2. Uslovi za gradnju navedeni su u Informaciji o lokaciji koju dostavljamo potencijalnim kupcima na upit. Plac....

 
 
 
  Kuća, SURČIN, 170.000 €, 150,00 m2 cca 1130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

.

 
 
 
  Plac, SURČIN, 170.000 €, 9000,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.03.2026.,

www.indomio.rs

U prodaji je uknjižen plac,gradsko gradjevinsko zemljište od 9 ari u Surčinu u Radničkoj ulici.Dobar je pristup placu nalazi se direktno na saobraćajnici,dozvoljena je gradnja P+1+Ps. Kompletna ifrastruktura je dostupna odmah,uključujući vodu,struju i gas. Lokacija odlična za porodično....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 199.000 € na 178.000 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, SURČIN, 178.000 €, 206,00 m2 cca 860 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
07.02.2025 - 200.000 €
19.12.2025 - 199.000 €
06.05.2026 - 178.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.02.2025.,

www.indomio.rs

U Surčinu, na izlazu ka Dobanovcima, prodaje se lepa, renovirana porodična kuća. Kuća se prostire na placu površine 1,54 ari. Čine je tri novoa građevinske površine 206m2. Podrumske prostorije su kotlarnica, ostava i spremište za ogev ukoliko je izbor čvrsto gorivo. U prizemlju se....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 189)

<< <1 2 3 4 5> >>