• GoHome Professional
nekretnine novi sad što skuplji - GoHome - kuće, stanovi, placevi na prodaju u Srbiji
  • nekretnine novi sad što skuplji - GoHome - kuće, stanovi, placevi na prodaju u Srbiji
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine novi sad što skuplji

  • Za upit "nekretnine novi sad što skuplji" pronađeno 58 981 nekretnina - prosečna cena 2.448 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 70 m2
    • 90 m2
  •  Po ceni
    • do 160000 eura
    • do 200000 eura (prosečna cena)
    • do 240000 eura
    • do 2000 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • namešten
    • prizemlje
    • novogradnja
    • 3.sprat
    • klima
  • Slike

Pretraženo 200 538 nekretnina (58 agencija i portala)

  Poslovni prostor, NOVI SAD, Z.Stanica, 750.000 €, 250,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ekskluzivno u ponudi Izdajemo odličan, svetao i prostran poslovni prostor na uglu Bulevara Jaše Tomića i Rumenačke ulice. Nalazi u prizemlju, ulično orijentisan, u jednoj etaži i prostire se na 250m2. Prostor za više namena i različitu delatnost. Primarno se nekoliko godina koristio....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Podbara, 750.000 €, 427,00 m2 cca 1760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 99726, 4a, kanalizacija, uknjizen, izvorno stanje, stara gradnja, podrum, cela. Cena po zavrsetku rekonstrukcije 1,250,000. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210 060/399- 0210 Prikaži broj . Kontakt van radnog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 750.000 €, 234,00 m2 cca 3210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 125276, VPR/, klima, lift, telefon, uknjizen, garaza, parking. Na prodaju ekskluzivan sestosoban dupleks stan ukupne povrsine 236 m² (194 m² stambenog prostora + 42 m² garaza uvezana direktno sa stanom), na prestiznoj lokaciji u neposrednoj blizini centra grada, Futoske....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Lipov Gaj, 750.000 €, 250,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo u Novom Sadu u blizini Lipovog gaja Uknjižen Poslovni Prostor 250 m2 na TOP LOKACIJIProstor je Nenamešten iz Dve Etaže 140+110 m2 na drugom i trećem spratu,dvostrane orijentacijeuz Prostor se dobija i 10 Parking Mesta a postoji mogućnost Zakupa 400 m2 Placapotreban....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Podbara, 750.000 €, 427,00 m2 cca 1760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 99726, 4a, kanalizacija, uknjižen, izvorno stanje, stara gradnja, podrum, cela. Cena po završetku rekonstrukcije 1,250,000. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210 • 060/399-0210. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 750.000 €, 194,00 m2 cca 3870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Stan na prodaju - Sajmište, Novi Sad Agencija Gold nekretnine, predstavlja dvoiposoban stan na prodaju na Sjamištu, Novi Sad, udaljen svega 3 minuta hoda od Bulevara Oslobođenja. Na prodaju je veoma specifičan i pažljivo osmišljen petosoban dupleks stan koji predstavlja pravu retkost....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, 750.000 €, 235,00 m2 cca 3190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Uknjižena kuća u ulici Laze Nančića u blizini ulice Cara Dušana +++ Agencijska oznaka - 3046436 EKSKLUZIVNA PRODAJA Uknjižena kuća u ulici Laze Nančića u blizini ulice Cara Dušana na Adamovićevom naselju. Površina placa 645 m2, širina do ulice 15 m, dozvoljena gradnja urbane....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Vetermik, 750.000 €, 250,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se nov, neuseljavan poslovni prostor u Veterniku, uz najprometniju saobraćajnicu, Novosadski put. Prostor je formiran po principu open space, površine 250m2, veoma svetao i prostran. Poseduje odvojen deo za toalete (muški i ženski), kao i kuhinju koja će biti opremljena. Poseduje....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Bulevar, 748.800 €, 240,00 m2 cca 3120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 9109677.Izdaje se poslovni prostor površine 240m2 na trećem spratu zgrade na Top lokaciji - Bulevar oslobođenja. Postoji mogućnost i za zakup terase od 112m2 po ceni od 6,5.- EURA po kvadratu + PDV. Idealno za IT sektor i druge delatnosti kancelarijskog tipa. Useljiv....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 757.000 € na 741.600 € dana 20.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, NOVI SAD, 741.600 €, 246,00 m2 cca 3020 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
18.01.2026 - 750.000 €
23.01.2026 - 757.000 €
20.03.2026 - 741.600 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2026.,

www.indomio.rs

Poslovno-stambeni objekat- Podgrađe Petrovaradinske tvrđave Agencija Gold nekretnine Vam predstavlja specifičnu i retko viđenu nekretninu na tržištu na Trgu Vladike Nikolaja, naselje "Gradić" Lokacija- Znamenitost grada Novog Sada, loklani naziv- Gradić Mesto nalaska nekretnine....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, 738.500 €, 207,00 m2 cca 3570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Oglašavamo prdaju uličnog lokala na atraktivnoj lokaciji, u blizini Sajma. Sastoji se od dve jedinice od 146m2 i 61m2, funkcioniše kao jedan prostor. Nalazi se na prizemlju poslovno-stambene zgrade. Pogodan za razne delatnosti, kancelarije, salone, markete, kafiće Uz lokal se dobija....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Z.Stanica, 738.000 €, 246,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se višenamenski ulični poslovni prostor na Bulevaru Jaše Tomića, površine 246m2. Prostor se nalazi u prizemlju zgrade, poseduje veliku baštu ispred lokala. Pogodno za kancelarije, restorane, kafiće, kladionice Odmah useljivo. Potreban depozit u visini kirije, agencijska....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Sremska Kamenica, 730.000 €, 240,00 m2 cca 3040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.08.2023.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Kuća, Karađorđeva, Sremska Kamenica, 730000€, 240m², Petosoban i veći. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Novi Sad ; Kuća, Karađorđeva, Sremska Kamenica Karađorđeva.

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Vetermik, 730.000 €, 360,00 m2 cca 2030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Prodajem kucu u Veterniku na Bregu. Kuca se sastoji od podruma, prizemlje, sprat, potkrovlje ukupno 360m2. Poseduje 3 terase, CG na cvrsto gorivo i gas (odvojeni kotlovi, kotao na cvrsto gorivo prohronski odzak), poslovni prostor sa ind. strujom od 156m2. Takodje na placu se nalazi....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Bulevar, 729.000 €, 270,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

POSLOVNI PROSTOR SA 8 KANCELARIJA, SA PDV-OM, BULEVAR---Agencijska šifra 9100197. Poslovni prostor se nalazi na 1. Spratu poslovne zgrade na odličnoj lokaciji između Bulevara, Sajma i Bolnice, i odmah je useljiv. Sastoji se od 8 klimatizovanih kancelarija, 2 odvojena toaleta, kuhinje,....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Spens, 725.000 €, 290,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se lokal - restoran blizu Spensa kvadrature 290 m2 Veliki i prostran Potrebno renoviranje EVROPA NS NEKRETNINE, UPISAN U REGISTAR POSREDNIKA BR. 963, BROJ LICENCE: 1936 **************** 100% AGENCIJSKA PROVIZIJA ***************** ************************* KONTAKT *************************....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 724.900 €, 207,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Stan se nudi u sivoj fazi, sve slike su renderi. - Prostrani petosoban stan od 207 m² sa visokim plafonima i velikim staklenim površinama, obezbeđujući obilje prirodne svetlosti i spektakularan pogled na grad i Frušku goru. - Prostorije: Dnevni boravak (71 m²), kuhinja sa trpezarijom....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Bulevar, 723.610 €, 269,00 m2 cca 2690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam jedinstvenu priliku za iznajmljivanje poslovnog prostora u novoj stambeno-poslovnoj zgradi u Novom Sadu, smeštenoj na atraktivnoj lokaciji. Prostor se nalazi na galeriji zgrade koja je u izgradnji, predvidjeni rok završetka maj 2026. godine. Lokacija je odličino....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Sremska Kamenica, 722.000 €, 338,00 m2 cca 2140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.12.2024.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Kuća, Ladislava Demšara, Sremska Kamenica, 722000€, 338m², Petosoban i veći. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Novi Sad ; Kuća, Ladislava Demšara, Sremska....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Telep, 721.000 €, 200,00 m2 cca 3610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2025.,

www.status-nekretnine.com

Uknjižena kuća na ODLIČNOJ lokaciji sa 2 stambene jedinice i 3 razrađena poslovna prostora(veći posl. prostor 112 m2) Pretežni deo kuće ima kovane ograde na stepenicama, podno grejanje trofazna struja, gradska voda, gas a u sklopu kuće je velika bašta. Može zamena za STAN....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Lipov Gaj, 721.000 €, 655,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Odlična nekretnina sa velikim placem na kome su tri objekta. Sve je uknjiženo 1/1 i sve se prodaje kao celina. Prva i najveća kuća na placu ima svega 360m2 - Su+P+Pk Kuća se sastoji iz 3 stambene jedinice, dva dvosobna i jednog trosobnog stana. Odličan je koncept same kuće, koja poseduje....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Socijalno, 721.000 €, 160,00 m2 cca 4510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Kuća podeljena u dve stambene jedinice u centru grada! U donjem delu visine plafona 3.5m, dve spavaće sobe, kuhinja sa trpezarijom, dnevni boravak,ostava i predsoblje. U gornjem delu normalne visine plafona, spavaće sobe sa kosinama koje ne remete funkcionalnost. Gornja etaza: 3 spavace....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Salajka, 721.000 €, 123,00 m2 cca 5860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.06.2024.,

www.indomio.rs

Nudimo Vam fantasticnu kucu na jednoj od najatraktivnijih lokacija u Novom Sadu! Za vise informacija i gledanje pozovite agenta prodaje .

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, 721.000 €, 366,00 m2 cca 1970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.11.2024.,

www.indomio.rs

- Prostor se nalazi na izuzetno atraktivnoj lokaciji (širi centar grada), u blizini Urgentnog centra, Poliklinike, Dečije bolnice, Sajma, bulevara Evrope, hotela Park i Prezident,; - Prostor je orijentisan ka ulici, velikim zastakljenim površinama i izuzetno je vidljiv za veliki....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 721.000 €, 133,00 m2 cca 5420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Vrhunski stan u novoj zgardi. Visoki kvalitet gradnje i opreme. Uknjiženo 133m2, a ukupna kvadratura stana sa terasom koja izlazi na krov zgrade sa kog se pruža pogled na ceo grad i Frušku goru. Uz stan se dobijaju tri garažna mesta. Za više informacija, pozovite. 064/8222-189 Terasa,....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, 721.000 €, 631,00 m2 cca 1140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.02.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Sremska Kamenica - Popovica. Izdvajamo iz ponude dve nove porodične kuće izgrađene na jednom placu sa izlazima na dve ulice. Pozicionirane na jednoj od najlepših i najekskluzivnijih lokacija za stanovanje. U mirnoj ulici sa prelepim pogledom na grad Novi Sad i Dunav. Plac veličine....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Salajka, 721.000 €, 108,00 m2 cca 6680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća koja je u funkciji hotela sa sobama za izdavanje. Prodaje se sa sve inventarom. Na odličnoj je lokaciji, već razrađen posao, takođe može funkcionisati i kao porodična kuća, kakva je bila i ranije. U prizemlju je recepcija, hol, 3 sobe, kuhinja, trpezarija, 3 kupatila....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ekskluzivno samo kod nas! Fenomenalni poslovni prostor od 366m2 na odličnoj lokaciji. Nalazi se prekoputa Urgentnog centra Kliničkog centra Vojvodine, Dečije bolnice, raznih klinika i intituta u Futoškoj ulici. Zbog same dobre lokacije ovog uknjiženog uličnog lokala, u samom startu....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Futog, 721.000 €, 141,00 m2 cca 5110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odlična nekretnina sa dve kuće i pomoćnim objektima na placu. Do ulice je novija spratna kuća sa 4 spavaće sobe i garažom. Za dodatne informacije pozvati. Terasa, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 721.000 €, 205,00 m2 cca 3520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Odličan petosoban stan, bez ulaganja, u dva nivoa! Nalazi se u urbanoj vili! Poseduje dnevni boravak, kuhinju, trpezariju, četiri spavaće sobe, tri kupatila, dve terase... U dvorištu zgrade se nalazi garaža. Prelep pogled na park. Dvostrano orjentisan. Terasa.

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Telep, 721.000 €, 500,00 m2 cca 1440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad – Telep -RETKO NA TRŽIŠTU !!! na prodaju nova poslovna zgrada, P+1 od 230m2 i kuća od 270m2 u dvorištu. Nov poslovni objekat u dve etaže je opremljen fan coil ventilacionim sistemom za grejanje i hlađenje. Idealan za IT firmu, predstavništva, ordinacije ili sličnu delatnost.....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

*Fenomenalni poslovni prostor od 366m2 na odličnoj lokaciji Zbog same dobre lokacije ovog uknjiženog uličnog lokala, u samom startu je projektovan i izveden za potrebe privatne poliklinike - dnevne bolnice. Samim tim zadovoljava sve standarde za tu namenu. Postoji kolski prilaz za....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Vetermik, 721.000 €, 304,00 m2 cca 2370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Savršena vila Veternik +++ Agencijska oznaka nekretnine 3045698 Veternik. Oglasavamo prodaju fantastične odmah useljive vile na dve etaže na atraktivnoj lokaciji u Novom Sadu na placu pravilnog oblika širine 20m. Vila poseduje dve etaže sa 8 soba, kuhinjim, dnevnim boravkom, tri kupatila....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Salajka, 721.000 €, 108,00 m2 cca 6680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se spratna kuca na Salajci.Kontakt One nekretnine 0212100690 0648033334 .

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Odlican,nov stan,u fantasticnoj zgradi.Kontakt Max nekretnine 0212215500 0648033314 Terasa, Lift.

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Telep, 721.000 €, 363,00 m2 cca 1990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Veća porodična nekretnina na odličnoj lokaciji , Telep kod Bulevara Patrijarha Pavla +++ Agencijska oznaka nekretnine 3045075 , Novi Sad , Telep . Nudimo odličnu veću nekretninu , 363m2 na parceli pravilnog oblika od 517m2 nadomak Bulevara Patrijarha Pavla , na odličnoj lokaciji za....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 721.000 €, 252,00 m2 cca 2860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

*Super investicija! Fantastičan lokal u samom centru grada. Lokal na prodaji sa sigurnim zakupcem. Odlična nekretnina. Naša preporuka. Pozovite naseg agenta 021/21-00-690. .

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Sremska Kamenica, 720.000 €, 305,00 m2 cca 2360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.02.2025.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Kuća, Trg 23. oktobra, Sremska Kamenica, 720000€, 305m², Petosoban i veći. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Novi Sad ; Kuća, Trg 23. oktobra, Sremska Kamenica....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Lipov Gaj, 720.000 €, 236,00 m2 cca 3050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Jedinstvena ekskluzivna kuća koja spaja moderan dizajn , udobnost , kvalitet i luksuz. +++ Agencijska oznaka nekretnine 3091109, Novi Sad, Veternička rampa. Ova nekretnina se ističe igrom volumena i asimetričnih fasada, kombinovanih sa pažljivo odabranim materijalima. Unutrašnjost....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Bulevar, 720.000 €, 300,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Fantastično u ponudi, kuća za radnike. Prostire se na površini 300m2, poseduje pet parking mesta.. Kapacitet do 50 ljudi. U pitanju su tri zasebne jedinice, svaka jedinica ima svoj dnevni boravak i sanitarni čvor, apsolutno sve što je potrebno. Dve veće jedinice primaju do 20 ljudi,....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Salajka, 715.850 €, 278,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra:8000104 Prodaje se odličan lokal (278m2) na prizemlju zgrade u izgradnji. Rok završetka radova je April 2024. godine. Lokal se nalazi u prometnoj ulici na Salajci. Objekat se prodaje u sivoj fazi. Pozovite za više informacija. Berza nekretnine, Novi Sad, reg broj....

 
 
 
  Plac, NOVI SAD, 715.000 €, 13000,00 m2 cca 60 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 110459, struja, uknjižen, plac. Prodaju se uknjižene 3 parcele, sa prelepim pogledom na Novi Sad i Dunav. Dozvoljena je gradnja. Plac se nalazi u Novim Ledincima, put Brestovi. Prilaz parcelama je sa dve strane. Uknjiženo 1/1. Parcele poseduju gradsku vodu, struju i....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 421-462 (od ukupno 537)

<< <4 5 6 7 8 9 10 11 12 13> >>