• GoHome Professional
nekretnine novi sad luksuzan pala cena - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • nekretnine novi sad luksuzan pala cena - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine novi sad luksuzan pala cena

  • Za upit "nekretnine novi sad luksuzan pala cena" pronađeno 29 nekretnina - prosečna cena 2.960 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 80 m2
    • 90 m2
  •  Po ceni
    • do 230000 eura
    • do 290000 eura (prosečna cena)
    • do 350000 eura
    • do 2900 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 506 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-10%

Promena cene sa 368.000 € na 330.000 € dana 20.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Liman IV, 330.000 €, 144,00 m2 cca 2290 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.02.2026 - 368.000 €
20.03.2026 - 330.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2026.,

www.indomio.rs

Na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu, na Limanu 4 u ulici Narodnog fronta, nudimo luksuzan penthouse stan ukupne površine 144 m², od čega je 100 m² uknjiženo, smešten na sedmom spratu kvalitetne zgrade starije gradnje sa liftom. Ova nekretnina predstavlja idealan spoj....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 152.400 € na 147.300 € dana 08.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, 147.300 €, 48,00 m2 cca 3070 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
12.12.2025 - 180.250 €
06.02.2026 - 173.000 €
04.03.2026 - 152.400 €
08.04.2026 - 147.300 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.12.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju lux jednoiposoban stan 48 m2 na Novom Naselju. Stan je u mirnom delu, okrenut prema parku u zgradi sa biciklanom i besplatnim parkingom. Kompletno je renoviran, izvrsena je zamena svih instlacija sa kvalitetnim zavrsnim materijalima. Stan se sastoji od spavaće sobe sa izlazom....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 185.400 € na 177.000 € dana 27.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Liman III, 177.000 €, 56,00 m2 cca 3160 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
29.09.2024 - 202.000 €
25.10.2024 - 192.000 €
29.01.2025 - 185.400 €
27.02.2026 - 177.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.09.2024.,

www.indomio.rs

TOTAL OGLASAVA NA 185400 Prodaje se odličan lux stan u Park City kompleksu na Limanu 3. Raspored je odličan i stan se sastoji od dnevnog boravka, spavaće sobe, kuhinje, kupatila i velike terase na koju može da se izađe iz obe sobe. Buke nema jer je stan okrenut ka dvorištu. Odličan....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine novi sad luksuzan pala cena'
93.810 €
93.810 €
181.700 €
 
-4%

Promena cene sa 99.000 € na 95.000 € dana 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Grbavica, 95.000 €, 24,00 m2 cca 3960 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.02.2026 - 103.000 €
08.05.2026 - 99.000 €
22.05.2026 - 95.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Novi Sad, CENTAR, STARI GRAD,LUX, ulica Grozde Gajšin, GARSONJERA, NOVO!!! - Ukoliko vam se izdavanje "stan na dan" čini kao idelna investicija, evo prave poslastice za vas! Idelana lokacija, pola minuta od Pašićeve, dva minuta od Dunavske i Zmaj Jovine. Potpuno nov, kompletno....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 333.000 € na 307.000 € dana 06.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, NOVI SAD, Lipov Gaj, 307.000 €, 260,00 m2 cca 1180 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.02.2026 - 333.000 €
06.03.2026 - 307.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Novi Sad, Veternik, Kninska, 260m2 sa terasama 260m2 sa terasama, 5+, PR+1+PK, ostava, garažno mesto, parking mesto, interfon, lux. Luks kuća sa pogledom na Frušku goru....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 484.500 € na 448.950 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, 448.950 €, 73,00 m2 cca 6150 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 484.500 €
13.05.2026 - 448.950 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju je luksuzno moderan, namešten trosoban stan u Novom Sadu, površine 73 m². Nalazi se na 7. spratu od ukupno 11, što doprinosi prijatnom osećaju privatnosti i mirnijem ambijentu. Stan je dvorišno orijentisan i veoma svetao, pa pruža prijatnu atmosferu tokom celog dana. Funkcionalan....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 229.700 € na 222.100 € dana 22.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, 222.100 €, 98,00 m2 cca 2270 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.12.2025 - 239.990 €
19.12.2025 - 236.900 €
06.02.2026 - 229.700 €
22.03.2026 - 222.100 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.12.2025.,

www.indomio.rs

LUKSUZAN ČETVOROSOBAN STAN SA PARKING MESTOM U PETROVARADINU---Agencijska šifra: 1007779. Prodaje se luksuzan četvorosoban stan na prvom spratu nove zgrade u Petrovaradinu. Sastoji se od prostranog dnevnog boravka koji izlazi na terasu, kuhinje, tri spavaće sobe od kojih....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 148.000 € na 143.000 € dana 09.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 143.000 €, 48,00 m2 cca 2980 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
18.12.2025 - 175.000 €
05.02.2026 - 168.000 €
03.03.2026 - 148.000 €
09.04.2026 - 143.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.12.2025.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1053401, NOVI SAD, NOVO NASELJE, LUX DVOSOBAN, 48M2, KOMPLETNO RENOVIRAN NE PROPUSTITE PRILIKU!!! UGRABITE ODLIČNU NEKRETNINU!!! Nudimo Vam kvalitetno, kompletno renoviran dvosoban stan u Novom Sadu na Novom naselju u jednom od najlepših i najhumanijih delova grada. Stan je....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 474.500 € na 448.950 € dana 12.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Centar, 448.950 €, 73,00 m2 cca 6150 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.04.2026 - 474.500 €
12.05.2026 - 448.950 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054666, CENTAR, TROSOBAN, 73m2 Postoje prostori koji se gledaju i oni koji se doživljavaju. U Pupinovoj palati, tamo gde se arhitektura ne zadovoljava prosekom, već teži savršenstvu, nalazi se stan koji ne pokušava da vas impresionira on to jednostavno jeste. Na 73m² pažljivo....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 230.000 € na 225.000 € dana 28.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Liman II, 225.000 €, 75,00 m2 cca 3000 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.04.2026 - 230.000 €
28.04.2026 - 225.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054217 NOVI SAD - LIMAN 2, TROSOBAN LUX STAN 75 m² Retka prilika da kupite savršen trosoban stan od 75 m² sa panoramskim pogledom na Frušku Goru. Na prodaju izuzetan stan od 75 m², smešten na 10. spratu zgrade sa liftom, sa otvorenim panoramskim pogledom na Frušku goru, koji....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 189.600 € na 181.700 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 181.700 €, 79,00 m2 cca 2300 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 189.600 €
01.05.2026 - 181.700 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 130712, PK/II. *LUX NOVI-NOVO NASELJE* 97m2, 3,5-soban. SA PDV. ZA 30 DANA USELJIV! Dnevna soba i trpezarija 21,62 m2 i 3 spavace sobe 9,17 m2 8,10 m2 i 11,41 m2 u zgradi PR+1+Pk. Grejanje GAS, po potrosnji. Izuzetno ekonomicno. Vrhunska gradnja. Zgrada nema lift. Stan....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 380.000 € na 346.000 € dana 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Centar, 346.000 €, 110,00 m2 cca 3150 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 380.000 €
22.05.2026 - 346.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 109162, I/VI, klima, salonski, terasa, uknjizen. CENTAR *LUX STAN* 110 m2, 4,0-soban, SALONSKI STAN . Visina zidova 3,60 m, vrata 2, 50 m. Debljina zidova 50 cm. Namenjen istinskim hedonistima koji vole zivot u okruzenju mnostva restorana, kafea, galerija, pozorista,....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 370.000 € na 350.000 € dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Centar, 350.000 €, 117,00 m2 cca 2990 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 373.580 €
27.03.2026 - 370.000 €
10.04.2026 - 350.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka 1100594 -CENA je 350000 + 3% agenijska poizija. Uknjižen četvorosoban LUKSUZAN stan U STAROM GRADU blizu Suda, nove Palate Pravde i Dunava. Savršen kako za stanovanje tako i za kancelarijski prostor /advokatska kancelarija, Javni beležnik IT firma i sl,/ Poseduje....

 
 
 
 
-14%

Promena cene sa 360.000 € na 310.000 € dana 20.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Grbavica, 310.000 €, 99,00 m2 cca 3130 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 360.000 €
20.03.2026 - 310.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijsk oznaka 1102222 - CENA 310000 + 3% agencijska provizija. CENA sa nameštajem. Uknjižen lux stan na naj traženijoj lokacijim, Grbavici. Stan je jako lepog rasporeda, kvalitetno namešten i sve je u ceni osim frižidera. Poseduje 3 spavaće sobe, veliki dnevni boravak, izdvojenu....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 110.000 € na 107.000 € dana 20.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Telep, 107.000 €, 35,00 m2 cca 3060 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.02.2026 - 110.000 €
20.05.2026 - 107.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.02.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se luksuzno oporemljen jednoiposoban stan na Telepu, u mirnoj ulici, a blizu svih potrebnih životnih sadržaja. Stan se nalazi uprizemlju novoizgrađene manje stambene zgrade- Smart home sistem, koja je ograđena i ima svoje dvorište koje se zaključava. Stan je uknjižen bez tereta....

 
 
 
 
-32%

Promena cene sa 192.000 € na 129.746 € dana 04.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Detelinara, 129.746 €, 44,00 m2 cca 2950 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 192.000 €
04.03.2026 - 129.746 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 117015, II/VI, klima, lift, terasa, ulaz mermerni, novogradnja. Prodaja - SAJAM LUX 44,74 m2, 2- soban stan u izgradnji. Povrat PDV. LIFT. Podovi: toplotna i zvucna i hidroizolacija. Podovi: višeslojni parket. Pregradni zidovi 30 cm, termoblok. Klima. Grejanje gradsko.....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 126.000 € na 119.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 119.000 €, 56,00 m2 cca 2130 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.05.2025 - 160.000 €
22.06.2025 - 130.000 €
20.07.2025 - 128.000 €
10.12.2025 - 126.000 €
08.05.2026 - 119.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.05.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Rotkvarija, stambene površine 56m2, 30m2 tavana, 20m2 podruma. Na prodaju fantastična nekretnina sa ogromnim potencijalom, u mirnoj i odlično povezanoj ulici Lukijana Mušickog, u Rotkvariji, na samo nekoliko minuta hoda od strogog centra Novog Sada. Stan je salonskog tipa, ukniženih....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 509.850 € na 460.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Grbavica, 460.000 €, 105,00 m2 cca 4380 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.01.2026 - 509.850 €
01.05.2026 - 460.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U prilici smo da vam ponudimo jedinstvenu nekretninu u Novom Sadu. Stan se nalazi u centru grada, na jednoj od najboljih lokacija u Novom Sadu, u zgradi visokog kvaliteta sa video nadzorom. Okruženje je mirno, a zgrada se nalazi na svega 5 minuta od najvažnijih gradskih sadržaja.....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 320.000 € na 292.300 € dana 11.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Grbavica, 292.300 €, 127,00 m2 cca 2300 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.12.2024 - 324.450 €
27.12.2024 - 320.000 €
11.03.2026 - 292.300 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.12.2024.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 114801, III/III, klima, terasa, uknjižen. DUPLEX LUX, 127m2, PORODIČAN STAN u blizini centra. Ima 2 terase, vecu i manju. DONJI DEO: 90m2 dnevni boravak, trpezarija, kuhinja u "g" odvojena od dnevne sobe, ima svoj prozor, garderober, mini kancelarija, kupatilo,....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 227.630 € na 222.060 € dana 18.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, 222.060 €, 98,00 m2 cca 2270 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.01.2026 - 229.690 €
06.03.2026 - 227.630 €
18.03.2026 - 222.060 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.01.2026.,

www.indomio.rs

U novoj dvospratnoj vili sa ukupno četiri stana, prodaje se nov, luksuzno projektovan i moderan četvorosoban stan. Nekretnina se nalazi na prvom spratu i pruža izvanredan pogled. Raspolaže sa tri spavaće sobe, dva kupatila, dve terase, kao i ostavom koja se nalazi na jednoj od terasa.....

 
 
 
 
-14%

Promena cene sa 85.399 € na 73.850 € dana 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Detelinara, 73.850 €, 26,00 m2 cca 2840 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.04.2026 - 85.399 €
22.05.2026 - 73.850 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaja stanova Novi Sad – Moderna novogradnja na Detelinari, jednosobni, dvosobni i trosobni stanovi 21–57m² Ako tražite moderan i luksuzan stan u Novom Sadu, u novogradnji na Detelinari, na pravom ste mestu. U ponudi je prodaja stanova Novi Sad u savremenom stambenom objektu, sa....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 490.000 € na 450.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, NOVI SAD, Centar, 450.000 €, 110,00 m2 cca 4090 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 490.000 €
15.05.2026 - 450.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 130067, struja, kanalizacija, klima, uknjizen, dvoriste/basta. CENTAR - 110 m2 - KUCA LUX NAMESTENA Uknjizeno: 51 m² Potkrovlje: 50 m² (pravo koriscenja iskljucivo za vlasnika) Zatvorena ulazna terasa: cca 8 m² Ostava: cca 3 m² Ukupna funkcionalna povrsina: priblizno....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 412.000 € na 367.200 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, 367.200 €, 167,00 m2 cca 2200 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.04.2026 - 412.000 €
29.04.2026 - 367.200 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja stanova Novi Sad – u ponudi je luksuzan četvorosoban penthouse stan u Novom Sadu, u ekskluzivnom zatvorenom kompleksu Royal Residency Popovica, na izuzetnoj lokaciji, svega nekoliko minuta vožnje od centra grada. Penthouse ima 107m2 stambenog prostora, uz dve prostrane terase....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 185.400 € na 178.350 € dana 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 178.350 €, 70,00 m2 cca 2550 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
30.03.2026 - 185.400 €
17.05.2026 - 178.350 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Struktura: Trosoban stan Kvadratura: 70 m2 Lokacija: Nova Detelinara, Novi Sad Stanje: Novogradnja Sprat: V sprat (lift) Grejanje: Gradsko Opremljenost: Kompletno namešten (moguć dogovor za prazan stan) Dodatne pogodnosti Velika terasa Lift Parking mesto u dvorištu zgrade Mogućnost....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 242.050 € na 220.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Podbara, 220.000 €, 64,00 m2 cca 3440 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.03.2026 - 242.050 €
01.05.2026 - 220.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju je izuzetan stan od 64 m² na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu. Stan se nalazi na 5. spratu (od ukupno 6) u zgradi sa liftom, a prodaje se prazan, spreman za novu namenu. Osnovni podaci: Površina: 64 m² Struktura: 2.0 (Dvosoban) Spratnost: 5/6 (zgrada sa liftom)....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 297.000 € na 283.500 € dana 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, 283.500 €, 135,00 m2 cca 2100 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.03.2026 - 297.000 €
22.05.2026 - 283.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 130711, I/II. LUX NOVI-*NOVO NASELJE* 135,31 m2, FANTASTIČAN SA PDV. * PARKING MESTO GRATIS!!!* Useljiv jun ove godine! Dnevna soba 26,58 m2, kuhinja i trpezarija, odvojene 19,41 m2 i 3 velike spavaće sobe 17,78 m2 16,09 m2 i 14,06 m2 u zgradi PR+1+Pk. Grejanje GAS,....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 490.000 € na 450.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, NOVI SAD, Grbavica, 450.000 €, 110,00 m2 cca 4090 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
18.03.2026 - 490.000 €
10.05.2026 - 450.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.03.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 130067, struja, kanalizacija, klima, uknjižen, dvorište/bašta. CENTAR - 110 m2 - KUĆA LUX NAMEŠTENAUknjiženo: 51 m² Potkrovlje: 50 m² (pravo korišćenja isključivo za vlasnika) Zatvorena ulazna terasa: cca 8 m² Ostava: cca 3 m² Ukupna funkcionalna površina: približno....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 480.000 € na 450.000 € dana 07.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, NOVI SAD, Petrovaradin, 450.000 €
 

Kretanje cena nekretnine:
23.04.2026 - 480.000 €
07.05.2026 - 450.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:3004193. PETROVARADIN, LUX KUĆA, 270 m2. Na prodaju – Moderna porodična kuća u Petrovaradinu, 270 m², bez ulaganja U ponudi imamo savremeno građenu kuću u jednom od najlepših i najmirnijih delova Petrovaradina, smeštenu u elitnom rezidencijalnom bloku sa vilama i novogradnjom.....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-28 (od ukupno 25)

<< <1> >>