• GoHome Professional
nekretnine novi sad luksuzan namešten - GoHome - kupujem, prodajem, tražim : potraži na gohome
  • nekretnine novi sad luksuzan namešten - GoHome - kupujem, prodajem, tražim : potraži na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine novi sad luksuzan namešten

  • Za upit "nekretnine novi sad luksuzan namešten" pronađeno 199 nekretnina - prosečna cena 2.917 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 80 m2
    • 90 m2
  •  Po ceni
    • do 230000 eura
    • do 290000 eura (prosečna cena)
    • do 350000 eura
    • do 2900 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 497 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 309.000 €, 127,00 m2 cca 2430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

LUX stan na Novom Naselju, namesten, Agencijska oznaka 1057662. U prodaji je izuzetno lepa nekretnina u dva nivoa . Stan je četvorosoban . U gornjem nivou nema puno kosina . Poseduje dva kupatila i dve terase. Zgrada je stara osam godina , uknjizena i stan je brzo useljiv. U ceni....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 204.400 €, 63,00 m2 cca 3240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

PODBARA , NOV, LUX , DVOIPOSOBAN+++Agencijska oznaka 1062672. Stan u osnovi ima dve sobe + dnevni boravak. Manja soba sa garderoberom se koristi kao radna soba dok veća soba s bračnim krevetom koja je odvojena od dnevne sobe staklenom stenom. Trpezarija sa velikim stolom za 6 osoba....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 108.000 €, 90,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencija je upisana u registar posrednika pod rednim brojem 142 * VENIS Nekretnine * - Izdajemo 90 m2 LUX – STAN, BULEVAR –ALEKSANDAR ZGRADA, ul.Bulevar Oslobođenja, namešten TROSABAN stan, 5 sprat, lift, cg, terasa, klima, vm, tv, telefon, kablovska televizija, useljiv, đakuzi, PARKING....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 99.900 €, 27,00 m2 cca 3700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju luksuzno sređena garsonjera površine 27m², u mirnom delu Nove Detelinare, idealna za one koji traže udoban život u mirnom okruženju, a ujedno žele blizinu svih sadržaja koje grad nudi. U neposrednoj blizini nalaze se dve prometne ulice bogate kafićima, restoranima, prodavnicama....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 154.180 €, 62,00 m2 cca 2490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam fenomenalan, LUX opremljen stan u jednom od najpoželjnijih delova grada za porodičan život, na Tatarskom brdu. Stan se sastoji od dnevnog boravka sa otvorenom kuhinjom i trpezarijom,spavaće sobe i radne sobe.Radna soba je zvučno izolovana i idealna je za one koji....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 120.900 €, 93,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka-9189831 IZDAJE se POTPUNO OPREMLJEN I NAMEŠTEN trosoban stan u SAMOM CENTRU GRADA. Stan se sastoji iz prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, ostave, kupatila i malog toaleta. LUX opremljen. Kontakt 0638901299 Nataša Kekenj .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 72.000 €, 90,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

* VENIS Nekretnine * - IZDAJEMO 90 m2 BULEVAR OSALOBOĐENJA, LUX - NOV - TROSOBAN stan, ul.Bulevar Oslobođenja, 8 sprat od 10, namešten, 2 lifta, terase, cg, ktv, klima, tv, mašina za pranje suđa, vm. CENA 800 Evra + 800 Evra depozit 064-829-5008, 064-829-5005, 021-6337-037 BULEVAR....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 195.700 €, 74,00 m2 cca 2650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju luksuzno opremljen trosoban stan od 74m², smešten u mirnom delu Podbare, na 1. spratu od ukupno 6, u odlično održavanoj zgradi sa liftom. Zgrada je građena 2007. godine od strane renomiranog investitora. Stan se sastoji od prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 415.000 €, 135,00 m2 cca 3070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju prostran i luksuzno opremljen stan od 135m² sa tri spavaće sobe i dva kupatila, kompletno namešten i opremljen. Moderan nameštaje i tehnika. Stan odlikuju kvalitetni materijali, moderan enterijer i fantastičan panoramski pogled. Dodatne pogodnosti: • Privatna krovna terasa....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 90.000 €, 90,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 9111119.Izdaje se prelep, kompletno namešten trosoban stan (90 m2) na 1. spratu urbane zgrade u Centru. Veoma je prostran, luksuzno uređen, funkcionalan, sa visokim plafonima. Posebna prostorija sa mašinama za pranje i sušenje veša, posebna plakar prostorija, kupatilo....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 37.800 €, 54,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se lux stan u novijoj zgradi sa parking mestom obezbedjenim kamerom i rampom. Stan je mirne orijentacije, pogled na dvorište, lux i kompletno namešten, dizajniran od strane arhitekte. Dostupan je odmah. ************ Ukoliko je ova nekretnina na nekom portalu oglašena sa nižom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 132.600 €, 102,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzan stan, sa uraćunatim svim troškovima (informatika, struja, gas, kablovska, internet), i garažno mesto u suterenu zgrade. Troiposoban, namešten stan, 102m2, na 7.spratu u zgradi sa liftom na početku Bulevaru Patrijarha Pavla.kod kružnog toka prema Limanu 4. Stan poseduje dnevni....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 174.000 €, 56,00 m2 cca 3110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 118748, IV/VIII, lift(2), terasa, uknjižen, luks renoviran. Luksuzan stan na izuzetnoj lokaciji – spreman za useljenje bez dodatnih ulaganja. Na samo nekoliko koraka od Bulevara Oslobođenja prodaje se potpuno renoviran stan modernog i funkcionalnog dizajna. Lokacija....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 250.000 €, 69,00 m2 cca 3620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 118910, II/, lift, terasa, uknjižen. Prodaje se luksuzno namešten i opremljen dvosoban stan 69m2 u novoj zgradi. Stan je opremljen modernim smart home sistemom, ugradjenom kuhinjom sa radnim pločama od kvarca, plakarima, spuštenim plafonima sa modularnim trakastim led....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 44.800 €, 56,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kompletno i luksuzno namešten stan u strogom Centru Novog Sada - ponuda koja se ne propušta! Lokacija: Centar (Stari grad) (Srbija, Novi Sad, Novi Sad) Ulica i broj: Zmaj Jovina Sobnost: Dvosoban Opremljenost: Namešten Kvadratura: 56m2 Grejanje: Gradsko Nivo u zgradi: 1. sprat Dodatne....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 42.600 €, 71,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se moderan, luksuzno opremljen dvosoban stan u najtraženijem delu Novog Naselja. Stan je kompletno renoviran, kompletno namešten i opremljen – idealan za par, poslovnu osobu ili mirnog podstanara koji želi komfor i stil. Stan se nalazi u mirnoj i uređenoj ulici, ali u blizini....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, Na upit, 166,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:1052397 NOVI SAD, PRODAJA STANA, ČETVOROSOBAN, LIMAN, LUX 166 M2, NAMEŠTEN Želite sav potencijal za luksuzan porodični život u mirnoj i zelenoj oazi, onda ste na pravom mestu. Posebno izdvajamo iz naše ponude četvorosoban stan 166 m2 sa posebnim potencijalom, opremom, namešten,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, Na upit, 26,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se luksuzna i veoma prostrana garsonjera na Grbavici u veoma poznatoj ulici. Garsonjera se sastoji iz prostrane dnevne sobe (garnitura se razvlači u krevet), kupatila, moderne kuhinje i lepog hodnika. Stan je dizajnerski namešten, opremljen novom i savremenijom belom tehnikom.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Futog, 199.900 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2023.,

www.klikdooglasa.com

Luksuzan, novi, potpuno dizajniran i unikatno namešten četvorosoban stan u urbanoj vili koja je sagrađena 2022.godine. Nalazi se na Adicama uz sam nasip preko puta Kamenjara 4. Divan i neometan pogled na Frušku goru, zelenilo i Dunav. Upravo je napravljena i nova biciklistička staza....