• GoHome Professional
nekretnine novi sad luksuzan Najnovije - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • nekretnine novi sad luksuzan Najnovije - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine novi sad luksuzan Najnovije

  • Za upit "nekretnine novi sad luksuzan najnovije" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 200 506 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Telep, 310.000 €, 108,00 m2 cca 2870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.11.2022.,

www.indomio.rs

Prodaje se odličan trosoban stan- penthouse na početku Bulevara P.Pavla u modernoj zgradi. Stan se nalazi u novijoj zgradi, iznad stana ima ostava od 8m2 koja pripada stanu i jedno garažno mesto sa dodatnom ostavom u suterenu zgrade. Takođe sa stanom se dobija na korišćenje velika....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 139.050 €, 53,00 m2 cca 2620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.07.2023.,

www.indomio.rs

Na prodaju luksuzan i kompletno namešten dvosoban stan. U kompletnom stanu je urađeno podno grejanje (podna keramika), nova struja, voda, Italijanska keramika prve klase, blindirana vrata sa sigurnosnom bravom i ključem. Nameštaj je rađen po meri od medijapana, ugradna tehnika, moderna....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Spens, 591.000 €, 302,00 m2 cca 1960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.06.2022.,

www.indomio.rs

Fantastičan stan na najlepšoj lokaciji u gradu, lux opremljen od najkvalitetnijih materijala. U stanu se nalazi mini spa sa saunom i đakuzijem. Najbolja zgrada u gradu, portiri video nadzor 24h. U zgradi 12 stanova i isto toliko parking mesta. Veoma funkcionalan raspored sve prostorije....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 130.900 €, 51,00 m2 cca 2570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je veoma kvalitetna novogradnja, lux stan na Detelinari, po specijalnoj ceni! Objekat je u završnoj fazi radova, uskoro useljivo. Tražena lokacija! Terasa sa tri strane. Zgradu odlikuje visok kvalitet izvođenja, dizajna i estetike. Zida se najmodernijim materijalima i opremom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 237.900 €, 77,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.11.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se lux namešten stan na dobroj i mirnoj lokaciji, u blizini pijace, marketa,pošte i sportskog centra (SPENS). Stan je svetao, prostoran i namešten je sa ukusom, za uživanje i opuštanje. Poseduje veliku spavaću sobu sa američkim plakarom, i kupatilom, velika trpezarija sa dnevnom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 442.900 €, 122,00 m2 cca 3630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.06.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

KOMPLET RENOVIRAN LUX ČETVOROSOBAN STAN NA GRBAVICI--- Agencijska šifra: 1005580. Prodaje se prelep četvorosoban dupleks, izuzetno luksuzno opremljen na sedmom spratu zgrade sa liftom na Grbavici. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila i prostrane....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 197.970 €, 107,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.05.2022.,

www.indomio.rs

Fantastična LUX nekretnina na najtraženijoj lokaciji u gradu, sve uvozno, uređeno sa ukusom, uknjiženo 1/1, poznat kvalitet gradnje, definitivno nekretnina koja vredi pažnje !! Za više informacija pozovite .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 278.100 €, 75,00 m2 cca 3710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.11.2023.,

www.indomio.rs

Prodajemo u centru Novog Sada luksuzan apartman u funkciji poslovanja. Ponosno predstavljamo ovo jedinstveno ulaganje u samom srcu Novog Sada - luksuzan stan površine 75m², smešten na drugom spratu, sa spektakularnim pogledom na grad. Ovaj apartman je više od običnog stana; to je....

 
 
 
 
+5%

Promena cene sa 365.000 € na 385.000 € dana 10.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Grbavica, 385.000 €, 134,00 m2 cca 2870 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.02.2025 - 365.000 €
10.03.2026 - 385.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2025.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA : 1051136, GRBAVICA, LUX ČETVOROSOBAN STAN, 134 m2 Izuzetna nekretnina zaslužuje izuzetnu pažnju, oglašavamo prodaju četvorosobnog LUX stana na najtraženijoj lokaciji. Ovaj stambeni prostor čine dve etaže. Veći deo stana (100 m2) nalazi se na donjoj etaži i čine ga prostrana....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 380.000 €, 104,00 m2 cca 3650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka-1100009 CENA 380.000e + 3% agencijska provizija. Na prodaju LUX četvorosoban stan u samom Centru grada, na samo par minuta hoda od pešačke zone i svih bitnih sadržaja. Stan se sastoji iz prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom (open space concept), tri....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • nekretnine novi sad luksuzan (2323)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>